Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee delen Chinees brons
Startprijs 80 EUR

Twee delen Chinees brons. 20e Eeuw. 1x wierookbrander met bodemmerk. 1x Octagonale dekseldoos met draken decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Japanse cloisonné vaas, 1880
Resultaat: 130 EUR

Grote antieke Japanse cloisonné vaas. Circa 1880. Meiji periode. Draak/feniks/floraaldecor. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Japanse Ando cloisonné vaas, H 19 cm.
Startprijs 140 EUR

Japanse Ando cloisonné vaas met floraal motief en verzilverde/plated rand. Kleur: Groen. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Houtsnede + zijde schilderij, China/Japan
Startprijs 60 EUR

Eén houtsnede op rijstpapier met voorstelling van vier musicerende figuren. En een landschap decor op zijde. China/Japan. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.

Japanse of Chinese tafelschaal Ø 26,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Japanse of Chinese bronzen gepatineerde tafelschaal met reiger/kraanvogel/schildpad en baars decor. Afmeting: H 7 x Ø 26,5 cm. In goede staat.

12x Antiek Chinees schilderij op rijstpapier
Startprijs 50 EUR

Twaalf antieke Chinese schilderijen op rijstpapier. Figuren voorstelling. 19e Eeuw. Afmeting: H 18 x B 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese sculptuur
Startprijs 70 EUR

Oude Chinese tempelleeuw van brons. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 10 x 7 cm. In goede staat.

Chinese lakzegel
Resultaat: 120 EUR

Grote Chinese lakstempel van gesneden speksteen. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Tibetaanse sculptuur, H 24,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Oud Tibetaans houtgestoken figuur met restvergulding. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Chinese of Japanse dekseldoos
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese of Japanse dekseldoos met veersysteem en karaktertekens. 19e Eeuw. Afmeting: H 6 x Ø 2,5 cm. In goede staat.

Tien oude Chinese munten
Resultaat: 190 EUR

Lot van tien oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.

Twee delen Japans cloisonné
Startprijs 120 EUR

Antieke Japanse cloisonné trekpot. Meiji periode. Floraal decor. Circa 1880. En een cloisonné theebus, achtkantig, 20e eeuw. Afmeting: 6,5 x 9,5 x Ø 5,5 cm. / H 13 cm. In goede staat.

Twee Chinese Horseshoe stoelen
Startprijs 400 EUR

Twee grote Chinese horseshoe stoelen met snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 103 x 75 x 69 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 26,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met landschap/dieren/figuren en pagode decor. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Resultaat: 110 EUR

Chinese hardhouten gestoken hocker met natuurstenen blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 x Ø 28 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 14,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Zware Chinese wierookbrander van brons met olifanten koppen en patina. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon bloempot Ø 21,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Zware dikwandige Chinees porseleinen celadon bloempot met craquelé glazuur. Afmeting: 18,7 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 23,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met landschap/tekst decor. Minimale schilfer. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese censers
Resultaat: 300 EUR

Twee Chinese bronzen censers met originele patina + bodemmerk. Afmeting: 9 - 11 cm Ø. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 400 EUR

Vier delen Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit; Eén schotel met floraal/vogel decor. En drie kopjes met figuren/kostbaarheden en karaktertekens + bodemmerk. Afmeting: 6 - 11,5 cm. In goede s...

Antieke Chinese vaas, H 12 cm.
Resultaat: 650 EUR

Antieke Chinees porseleinen bolvaas met vissen/waterlelie decor. 16e - 17e Eeuw. Afmeting: H 12 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 19,5 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met granaatappel decor. Met bodemmerk + zegel. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Chinese bolvaas, H 12,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Oude Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor. Afmeting: H 12,5 x Ø 9 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas, H 11 cm.
Resultaat: 80 EUR

Antiek Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met draken decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 11 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 25,7 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen schaal op drie poten met paars/blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 25,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 30 cm.
Resultaat: 40 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en opgewerkte draken. Twee beschadigingen drakenkop. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas H 13 cm x Ø 13,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Ingekort. Afmeting: H 13 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee kleine Chinese of Japanse cloisonné vazen, H 13 cm.
Startprijs 250 EUR

Twee oude/antieke kleine Chinese of Japanse cloisonné vazen. Kraanvogel decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Twee Chinese Familie Rose cups Ø 6,5 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose cups met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 16 cm.
Resultaat: 250 EUR

Zware Chinese wierookbrander van brons. Met bodemmerk. Patina. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese kom op voet Ø 12,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen kom op hoge voet met draken decor. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Zeven antieke Chinese kopjes
Resultaat: 250 EUR

Zeven antieke Chinees porseleinen kopjes met peterselie decor. Divers. 18e - 19e Eeuw. Paar minimale chips. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

Twee Chinese censers
Startprijs 250 EUR

Twee Chinese bronzen censers. 1x met draken en oren, ongemerkt. 1x met draak + bodemmerk. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

Chinese theebus, H 15 cm.
Resultaat: 200 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose theebus met figuren/tekst decor + signatuur. 20e Eeuw. Deksel gelijmd. Afmeting: H 15 cm. In redelijke staat.

Drie Chinese diepe schotels
Resultaat: 90 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale diepe schotels met kraanvogel/floraal decor. Afmeting: 4 x 15 x 15 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,3 cm.
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin en goud decor. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/tuin decor. Beide borden haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose vaas , H 23 cm.
Startprijs 400 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese bronzen vis met drakenkop
Startprijs 750 EUR

Chinees vergulde bronzen vis met drakenkop. Met bodemmerk. Slijtage/patina. Afmeting: 8 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.

Antieke Japans Satsuma servies
Startprijs 300 EUR

Elf-delig antiek Japans porseleinen Satsuma servies met figuren in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 19,8 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 11 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen kom met vleermuis/floraal decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,1 cm. ln goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Enkele haarlijn en/of chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

Vier 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 26 - 27 cm.
Resultaat: 250 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Haarlijnen en/of chips. Afmeting: Ø 26 - 27 cm. In redelijke staat.

17e Eeuwse Chinese schotel Ø 29,6 cm.
Resultaat: 120 EUR

17e Eeuwse Swatow schotel van dik porselein met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 29,6 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 46 cm.
Startprijs 500 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte vaas met Chinese hoogwaardigheidsbekleder decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 28 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + goudrand bewerkt. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees celadon
Resultaat: 200 EUR

Twee delen Chinees celadon porselein. Eén wierookbrander. Eén pijpvaas, bodemmerk. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 28,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha's in tuin/spelende zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

Vier Chinese schotels Ø 12 cm.
Resultaat: 130 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met vissers decor + vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte bolvaas Ø 14 cm.
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte bolvaas met fabeldieren decor. Afmeting: H 11,5 x Ø 14 cm. In goede staat.

Oude Chinese Yixing trekpot
Startprijs 150 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot met druivenranken decor + bodemmerk. Afmeting: 10 x 18,5 x 8,5 cm. In goede staat.

Drie Imari porseleinen kop en schotels
Startprijs 60 EUR

Drie Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Twee kopjes chip. Eén schotel haarlijn. Twee schotels goed. Afmeting: 5 - Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Meiping vaas, H 22,5 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Chinees porseleinen Meiping vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Chinees kaststel, H 12 - 16 cm.
Resultaat: 300 EUR

Klein zes-delig 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel met tuin/haan/vlinder decor. Beschadigingen. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese Familie Rose borden Ø 22,4 cm.
Resultaat: 350 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.

Chinese kom op voet, H 11,5 x Ø 18 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen kom op hoge voet met geel glazuur, perzik decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 11,5 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 24,5 cm.
Startprijs 800 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose knobbelvaas met floraal/insecten decor + bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 22,8 cm.
Resultaat: 60 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal/goud decor. Eén minimale schilfer. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose tegel in lijst
Resultaat: 1.900 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose tegel met figuren in tuin/goud decor. In hardhouten lijst. Afmeting: H 36 x B 24 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 22,2 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen pot met landschap decor. Afmeting: H 18,3 x Ø 22,2 cm. In goede staat.

Chinese brushpot Ø 20,3 cm.
Resultaat: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen brushpot met rondom figuren in landschap decor, adel figuur met boer en koe + waterval. Afmeting: H 17 x Ø 20,3 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose pot Ø 18,5 cm.
Startprijs 90 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose pot met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: H 15,5 x 18,5 cm. In redelijke staat.

Lot Chinese Kanton vazen (8x)
Resultaat: 300 EUR

Acht antieke Chinees porseleinen Kantonese porseleinen vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: H 19 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese Familie Rose vazen, H 19 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met haan in landschap decor. Beide vazen hebben haarlijn. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.

Drie antieke Chinese/Kantonese vazen, H 44 - 45 cm.
Resultaat: 225 EUR

Drie grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Eén goed, twee gerestaureerd. Afmeting: H 44 - 45 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese/Kantonese vazen, H 43 - 61 cm.
Resultaat: 300 EUR

Drie grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Eén vaas goed. Twee vazen gerestaureerd. Afmeting: H 43 - 61 cm. In redelijk/goede staat.

Vier Chinese/Kantonese vazen, H 34 - 36 cm.
Resultaat: 225 EUR

Vier grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger/bloemen decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 34 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese klapmutskom Ø 21,5 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen klapmutskom met rondom figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 15 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Sung-stijl. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese nap Ø 6,4 cm.
Startprijs 180 EUR

Kleine 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi nap met floraal decor. Met bodemmerk. Haarscheur. Afmeting: 5,5 x Ø 6,4 cm. In redelijke staat.

Vijf Chinese/Kantonese vazen, H 30 - 45 cm.
Startprijs 100 EUR

Vijf oude/antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Twee vazen bovenrand gerestaureerd, rest goed. Afmeting: H 30 - 45 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Startprijs 60 EUR

Chinese Yixing trekpot met kikker decor + bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 13 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 29 cm.
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met tuin decor + bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein ( 6x)
Startprijs 200 EUR

Zes delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein met tuin/floraal decor. Eén kopje goed. Twee kopjes haarlijnen. Eén kom haarlijnen. Eén schotel haarlijn. Eén papbord goed. Afmeting: 6,5 - 17 cm. In redeli...

Twee 18e eeuwse Chinese dekselvazen, H 22 cm.
Resultaat: 350 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met tuin/vogel/vlinder decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 22 cm. In matige staat.

Twee 18e eeuwse queng lung dekselvazen, H 21 cm.
Startprijs 350 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung dekselvazen met landschap decor. Beide vazen restauratie. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 28 cm.
Startprijs 300 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/piedestal decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese Wucai vaas, H 26 cm.
Resultaat: 300 EUR

Antieke Chinees porseleinen Wucai vaas. Rood, floraal, met dubbele bodemring. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese vleesschotel, 38,5 x 32 cm.
Resultaat: 110 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel met floraal decor. Randschade. Afmeting: 38,5 x 32 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese munten
Resultaat: 4.500 EUR

Twee oude Chinese muntstukken. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 3 - 3,8 cm. In goede staat.

Chinese drakenpot, H 17 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen drakenpot met groene draak in wolken/golven decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 32 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 21 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot met Foo-hond in landschap decor. Afmeting: H 25 x Ø 21 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Familie Rose dekselvaas, H 29 cm.
Startprijs 400 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/tuin/paradijsvogel/bloemenmand decor. Haarlijn bovenrand + chips bodemrand + deksel reparatie. Afmeting: H 29 cm. In redelijke staat.

Chinese Familie Rose penselenpot, H 15 cm x Ø 12,3 cm.
Startprijs 250 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met leermeerster + leerling/ tekst decor. Afmeting: H 15 x Ø 12,3 cm. In goede staat.

Twee Chinese knobbelvazen
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen celadon knobbelvazen met rood glazuur. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Chinese chocoladebeker
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen chocolade-beker met Familie Verte figuren decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas , H 25,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse Familie Verte vaas met pioenroos/vlinder decor. Met dubbele blauwe bodemringen. Chips bovenrand. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijk/goede staat.

Vier delen Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Vier Chinese kopjes. Familie Rose + republiek et cetera diverse afbeeldingen on figuren decor.. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

Twee 18e Eeuwse Chinese Imari kop en schotels
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels. Eén kopje goed. Eén kopje beschadigd. Schotels enkele chips. Tuin/goud decor. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Vier Imari kopjes
Resultaat: 60 EUR

Vier 19e eeuwse Imari porseleinen kopjes met floraal decor. Afmeting: H 4 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

Twee antieke Imari kop + schotels
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Imari porseleinen kop en schotels. China. Floraal/goud decor. Eén schotel gelijmd. Eén schotel haarlijn. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: H 5 x Ø 14 cm. In redelijke staat.

Twee antieke Chinese gemberpotten Ø 16 cm.
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén bakfout. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 19,8 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met rondom floraal decor. Eén keer randschade. Afmeting: H 10 x Ø 19,8 cm. In redelijke staat.

Twee antieke Japanse vazen, H 28 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee antieke Japanse porseleinen vazen met bronzen monturen. Paradijsvogel/floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.