Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

G. Post Greve, Vissen
Startprijs 40 EUR

G. Postgreve. 1913 - 1990. Vissen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 57 x B 38 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Halfnaakte jonge Chinese vrouw
Resultaat: 130 EUR

Ongesigneerd. Chinese School. Halfnaakte jonge Chinese vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.

V. Fleming, Stilleven naar antiek voorbeeld
Startprijs 120 EUR

V. Fleming. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven naar antiek voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven
Startprijs 225 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven, bloemen en fruit op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.

Hans Habraken, Stilleven met glas, aardewerk en pruimen
Startprijs 500 EUR

Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met pruimen, aardewerk en glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.

Helfferich, Eendenfamilie in hoog gras
Startprijs 1.500 EUR

Fransiscus Willem Helfferich. Eendenfamilie in hoog gras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

van Assendelft, Melkende boerin
Resultaat: 150 EUR

Van Assendelft. 1870 - 1945. Circa 1900. Hollandse School. Melkende boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

Thijs Buit, Dorpsstraat
Startprijs 125 EUR

Thijs Buit. 1934 - . Dorpsstraat. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 29 cm. In goede staat.

Alphons Freijmuth, Abstract
Startprijs 50 EUR

Alphons Freijmuth. '91. Lithografie nr. 15/15. Abstract figuratief. Litho op papier. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.

F.B. Groothuis, Landschap met ruïne
Startprijs 40 EUR

F.B. Groothuis. Landschap met ruïne. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Tineke Roorda, Waterlelie
Startprijs 50 EUR

Tineke Roorda. Waterlelie. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Pendant Hendrik van Langen, Boer en boerin bij haardplaats
Startprijs 250 EUR

Hendrik van Langen. Pendant. 1874 - 1965. Boer en boerin bij haardplaats. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Johan Mensink, Twentse boerenschuur
Startprijs 50 EUR

Johan Mensink, 1927. (Twente). Twentse boerenschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 22 cm. In goede staat.

Ch. Dubois, Landschap met reiziger op zandpad.
Startprijs 200 EUR

Ch. Dubois. Circa 1890. Landschap met reiziger op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Gerbrands, Vissersjongens
Resultaat: 265 EUR

R. Gerbrands. 1891 - 1954. Vissersjongens, Haarlem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 68 cm. In goede staat.

3x Monogram J. v.d. B., Divers
Startprijs 50 EUR

Monogram J.v.d.B. Drie antieke Belgische aquarellen. 30e Jaren. Onder andere; Brugge, impressionistisch. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Familiebezit Otto Coenders, Bosven
Startprijs 140 EUR

Ongesigneerd. Familiebezit Otto Coenders. 1883 - 1952. Bosven. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 42 cm. In goede staat.

Piet Warffius, Abstracte figuratieve voorstelling
Startprijs 60 EUR

Piet Warffius. 1956 - . Nr. 92/100. Abstract figuratieve voorstelling. Titel: Over de grens. Litho op papier. Afmeting: H 51 x B 51 cm. In goede staat.

7x P. de Mare, Gravures
Startprijs 80 EUR

Zeven 18e eeuwse gravures P. de Mare. Sculp. Chr. Chalon Fecit. 1748 - 1808. Diverse figuren voorstellingen. Enkele vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: circa 12 cm. In redelijk/goede staat.

Jaap van Kregten, Twents landschap
Resultaat: 60 EUR

Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twents landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Zomers riviergezicht
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. Atelier Adam Potgieter. Herkomst familie Potgieter. 1899 - 1982. Zomers Hollands riviergezicht met plezierboot en windmolen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 31 cm. In go...

A. Stoelers, Twents coulissen landschap
Startprijs 80 EUR

A. Stoelers. Twents coulissen landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 41 x B 49 cm. In goede staat.

Dirk Breed, Hollands dijkdorp
Resultaat: 50 EUR

Dirk Breed. 1920 - 2004. Hollands dijkdorp. Tekening op papier. Afmeting: H 19 x B 32 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Landschap met boerderij en beek
Startprijs 80 EUR

A. Potgieter. 1899 - 1982. Landschap met boerderij en beek. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.