Johan Mensink, 1915. Twentse watermolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 40 cm. In goede staat.
H. van Dijk. Circa 1950. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Naar Louis Meijer. Circa 1900. Zeegezicht met boot en vissersvrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 34 cm. In goede staat.
Theo Bijkerk, Enschede. 1928 - . Heidegezicht met landhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Naar Charles Leickert. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op triplex. Afmeting: H 14,5 x B 21 cm. In goede staat.
Oud verguld ikoon op hardhouten paneel. 20e Eeuw. Heilige Antonius + vergulding. Afmeting: H 38 x B 24 cm. In goede staat.
Bertus Baaijens (Enschede). Lutterzand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
F.B. Groothuis. Twentse boerderij in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.
J.H. Coster, 1873. 1846 - 1920. Stilleven met brandhout, koper en schilderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 58 cm. In goede staat.
John Torenbeek, 1981. 1927 - 2008. Titel: Linguaglossa 1981. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 45 cm. In goede staat.
Groot antiek Engels handbeschilderd houten reclamebord. The Huntsman Rigdens Ale's. Lijst beschadigd. Afmeting: H 100 x B 84 cm. In redelijk/goede staat.
J. Fons? Circa 1930. Plasgezicht met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Landschap met figuur bij brug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
G. van Heemskerk. Tweede helft 20e eeuw. Zeilboot met figuren op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x 8,5 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twentse boerderij met boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twents landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
W.F. Boekstal. 1887 - 1957. Boerderij bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Drie antieke landkaarten. 17e - 18e Eeuw. 1x La Gueldre, Pierre van de Aa, 1659 - 1733, verkleurd. 1x Zuthpen belagering, door Don Frederico MDLXIIXVI, handingekleurd. 1x Heerlijcheijt van Overrijssel...
Johan Mensink (Twente). Twentse schuur met kippen en hooi. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 30 cm. In goede staat.
R. Hulshof. Vaas met bloemen. Olieverf op board. Afmeting: H 31 x B 31 cm. In goede staat.
Van Assendelft. 1870 - 1945. Circa 1900. Hollandse School. Melkende boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
J.H. Janning. Pastoor. Janning stichting. 1914 - 1980. Winters landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Figuren in romantisch landschap. Craquelé. Afmeting: H 61 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.
Monogram J.M. Stilleven met Keulse pot en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In goede staat.