Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Reerink, Romantisch Hollands stadsgezicht
Startprijs 100 EUR

Reerink. 20e Eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 29 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Abstract
Startprijs 100 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002. Abstract figuratieve compositie. Epreuve 'd artiste. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Stilleven met snoek
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd? Circa 1920. Stilleven met snoek, bloemen en aardewerk. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.

M. Hendriks, Landschap met herderin en bloesembomen
Startprijs 100 EUR

M. Hendriks. Circa 1920. Landschap met herderin en bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting; H 50 x B 70 cm. In goede staat.

M. Winder, Riviergezicht met koeien langs de rivierkant
Startprijs 100 EUR

M. Winder, 1903. Riviergezicht met koeien langs de rivierkant. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 77 cm. In redelijk/goede staat.

Joke Hueting, Fantasie-figuur
Startprijs 100 EUR

Joke Hueting. '95. Fantasie-figuur in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Adriaan Terhell, Hollands havengezicht
Startprijs 100 EUR

Adriaan Terhell. 1863 - 1949. Hollands havengezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.

J.H. Mastenbroek, Dorpsgezicht met ophaalbrug
Startprijs 100 EUR

J.H. Mastenbroek. 1875 - 1945. Dorpsgezicht met ophaalbrug. Gerepareerde scheur. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 59 cm. In redelijke staat.

H.J. Baas, Platbodem op zee
Startprijs 100 EUR

H.J. Baas. 20e Eeuw. Platbodem op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 20 cm. In goede staat.

Theo Mackaay, Paarden met figuur
Startprijs 100 EUR

Lithografie Theo Mackaay, 1977. 1950 - . Nr. 34/180. Paarden met figuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 72 x B 73 cm. In goede staat.

E. Scholz, Erotische dame
Startprijs 120 EUR

E. Scholz. Duitse School. Circa 1920. Erotische dame. Pastel op papier. Afmeting: H 46 x B 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Chinese jonge vrouw
Startprijs 120 EUR

Ongesigneerd. Chinese School. 20e Eeuw. Chinese jonge vrouw met parasol. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Markus Heumann, Romantisch landschap
Startprijs 120 EUR

Markus Heumann. 1848 - 1921. Circa 1900. Verso gesigneerd. Romantisch landschap met zwanen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20,5 x B 27 cm. In goede staat.

V. Fleming, Stilleven naar antiek voorbeeld
Startprijs 120 EUR

V. Fleming. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven naar antiek voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

N. Bruynesteyn, Hollands stadsgezicht met markt en figuren
Startprijs 125 EUR

Nicolaas Bruynesteyn. 1893 - 1950. Hollands stadsgezicht met markt en figuren. Olieverf op papier. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Thijs Buit, Dorpsstraat
Startprijs 125 EUR

Thijs Buit. 1934 - . Dorpsstraat. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 29 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Bloesembomen
Startprijs 130 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Bloesembomen bij hooikapschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 36 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Berggezicht
Startprijs 130 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Berggezicht met sneeuw en beek. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 34 x B 45 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Impressionistisch landschap
Startprijs 130 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Impressionistisch landschap. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Plasgezicht
Startprijs 130 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Plasgezicht met wiekenloze molen. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Impressionistisch berglandschap
Startprijs 130 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Impressionistisch berglandschap. Olieverf op board. Afmeting: H 15 x B 33 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Impressionistisch riviergezicht
Startprijs 130 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Impressionistisch riviergezicht. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

Kars Persoon, Figuratieve voorstelling
Startprijs 130 EUR

Kars Persoon. 1954 - Figuratieve voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 54 x B 47 cm. In goede staat.

Otto Coenders, Boerderij
Startprijs 130 EUR

Otto Coenders. 1883 - 1952. Boerderij. Gesigneerd in sponning. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Riviergezicht met schepen
Startprijs 130 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Riviergezicht met diverse schepen. Inschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In redelijke staat.

Anton Heyboer, Twee stranddames
Startprijs 140 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Twee stranddames. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 20 x B 31 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Familiebezit Otto Coenders, Bosven
Startprijs 140 EUR

Ongesigneerd. Familiebezit Otto Coenders. 1883 - 1952. Bosven. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 42 cm. In goede staat.

Twee werken van Otto Coenders, Bosven + Ophaalbrug
Startprijs 140 EUR

Twee werken van Otto Coenders. 1883 - 1952. Bosven + Ophaalbrug. Herkomst familie van Otto Coenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 30 cm. / H 22 x B 33 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Dorpstraat met figuren
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Dorpstraat met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstract
Startprijs 150 EUR

Theo Wolvecamp, '84. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.

Thijs Buit, Landschap
Startprijs 150 EUR

Thijs Buit. 1934 - . Landschap. Acryl op papier. Afmeting: H 24 x B 29 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, Vrouwelijk naakt met kat en duif
Startprijs 150 EUR

Guillaume Corneille. '82. 1922 - 2010. Vrouwelijk naakt met kat en duif. Lithografie op papier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.

Pieter de Regt, Plasgezicht met waterlelies en boerderij
Startprijs 150 EUR

Pieter de Regt. 1877 - 1960. Plasgezicht met waterlelies en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Berglandschap met bloesembomen
Startprijs 150 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Berglandschap met bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

J. Franken, Boerderij met boer en boerin
Startprijs 150 EUR

J. Franken. Johannes P. 1896 - 1977. Boerderij met boer en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x 29 cm. In goede stat.

J. Doeser, Vaas met rozen
Startprijs 150 EUR

Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

V. Lens, Twee portretten (echtpaar )
Startprijs 150 EUR

Twee portretten. Hollandse School. 19e Eeuw. Gesigneerd V. Lens. Echtpaar. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: H 57 x B 46 cm. In redelijk/goede staat.

J.C.V. Wassenaar, Statdsgezicht Amsterdam
Startprijs 150 EUR

J.C. v. Wassenaar. Circa 1930. Stadsgezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte figuratieve voorstelling
Startprijs 150 EUR

Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. 53 - '86. Nr. 168/200. Abstracte figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 80 x B 58 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte voorstelling
Startprijs 150 EUR

Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '88. Eupreuve de artiste. Abstract figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstracte voorstelling
Startprijs 150 EUR

Theo Wolvecamp. 1925 - 1992. '89. Nr. 136-150. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 52 x B 68 cm. In goede staat.

Clara de Jong, Chique dame met tas
Startprijs 150 EUR

Clara de Jong. 1928 - 2005. Chique dame met tas. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 31 cm. In goede staat.

Conrad Kiesel, Achter-glas portret
Startprijs 150 EUR

Conrad Kiesel. 1846 - 1921. Duitse School. Achter-glas meisjes portret. Olieverf op glas. Afmeting: H 14 x B 10,5 cm. In goede staat.

J.W. Bodamer, Strandgezicht met bomschuiten
Startprijs 150 EUR

J.W. Bodamer. 20e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

2x Flip Hamers, Vrouwelijke naaktportretten
Startprijs 150 EUR

Twee aquarellen van Flip Hamers. 1909 - 1995. Twee vrouwelijke naaktportretten. Aquarellen op papier. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

Onduidelijk/E. Boruli?, Twee dorpsgezichten aan water
Startprijs 150 EUR

Pendant. Onduidelijk. E. Boruli? Circa 1930. Twee dorpsgezichten aan het water. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 22 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Twents coulissen landschap
Startprijs 150 EUR

Ton Schulten (Ootmarsum). Twents coulissen landschap. Offset print op papier. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstract
Startprijs 150 EUR

Theo Wolvecamp, '82. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 26 x B 11 cm. In goede staat.