Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Monogram H.K., Dilemma mit Fenstern
Startprijs 100 EUR

Monogram H.K. Duitse School. Circa 1960. Dilemma mit Fenstern. Olieverf op board. Afmeting: H 62 x B 45 cm. In goede staat.

Beschilderde bol door Jeroen Bosch, Ø 60 cm.
Startprijs 220 EUR

Grote beschilderde toneelbol door Jeroen Bosch in 16e eeuwse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 60 cm. Beschadigingen. In redelijke staat.

L. Hartman, Portret Hollandse boer
Startprijs 80 EUR

Louise Hartman. 1905 - 1970. Portret Hollandse boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Badende vrouw
Startprijs 400 EUR

Roy Lichtenstein. 21e Eeuw. Badende vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap met boerderij
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Landschap met boerderij. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Havengezicht met brug, Parijs
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. Circa 1950. Havengezicht met brug, Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

J.A. van Roosendaal, Oude Veerweg Overijssel
Startprijs 200 EUR

J.A. van Roosendaal. 19e Eeuw. Oude Veerweg Overijssel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.

Theo Wolvecamp, Abstract
Startprijs 150 EUR

Theo Wolvecamp, '82. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 26 x B 11 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Kip
Startprijs 150 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Kip. Pastel op papier. Afmeting: H 28 x B 19 cm. In goede staat.

Marcel von Sijben, Stilleven
Startprijs 70 EUR

Marcel von Sijben. 1878 - 1962. Hollandse School. Stilleven met gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

W.G. Hofker, Paardenkar aan het laden op kade
Resultaat: 50 EUR

W.G. Hofker. 1947. Paardenkar met figuren aan het laden op de kade. Ets op papier. Afmeting: H 16 x B 44 cm. In goede staat.

Reerink, Romantisch Hollands stadsgezicht
Startprijs 100 EUR

Reerink. 20e Eeuw. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 29 cm. In goede staat.

H. Schallenberg, Poldergezicht met boerenhuis
Startprijs 200 EUR

Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Poldergezicht met boerenhuis en boot met punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

W. Berger, Wijnproeven
Startprijs 60 EUR

W. Berger. Tweede helft 20e eeuw. Wijnproeven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

F. Huysmans, Landarbeiders
Resultaat: 1.000 EUR

F. Huysmans. 1910 - 1994. Belgische School. Landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Chris Wesseling, Paardenkarren met boer langs rivier
Startprijs 150 EUR

Chris Wesseling. Circa 1920. Hollandse School. Paardenkarren met boer langs rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

Anton Pieck, Gevelhuizen Amersfoort
Resultaat: 70 EUR

Anton Pieck. 1895 - 1987. Handgesigneerde ets. Gevelhuizen Amersfoort. Ets op papier. Afmeting: H 17 x B 11,5 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Abstract
Startprijs 100 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002. Abstract figuratieve compositie. Epreuve 'd artiste. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Willgredt, Stilleven met Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Willgredt, 1926. Stilleven met Chinees porselein en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 79 cm. In goede staat.

T. Wesselman, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 300 EUR

Tom Wesselman. Nr. 7/199. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 57 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Twee stranddames
Startprijs 140 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Twee stranddames. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 20 x B 31 cm. In goede staat.

G. Corneille, Unique
Startprijs 50 EUR

Guillaume Corneille '97. Nr. 51/250. Duif met zon. Titel: Unique. Litho op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.

Frans Molenaar, Bonies ontwerp
Startprijs 200 EUR

Frans Molenaar '89. Nr. 124/250. Modeontwerp Bonies. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 79 cm. In goede staat.

Keith Haring, Walking Hart
Resultaat: 450 EUR

Keith Haring. Nr. 11/200. 21e Eeuw. Walking Hart. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Stilleven met snoek
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd? Circa 1920. Stilleven met snoek, bloemen en aardewerk. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.

J. Knikker, Landschap met korenschoven
Startprijs 150 EUR

Jan Knikker. 1889 - 1957. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Jury, Stilleven
Resultaat: 100 EUR

Jury. Circa 1900. Stilleven met divers fruit. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 65 x B 85 cm. In redelijk/goede staat.

M. Hendriks, Landschap met herderin en bloesembomen
Startprijs 100 EUR

M. Hendriks. Circa 1920. Landschap met herderin en bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting; H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Hollands havengezicht met platbodems
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Hollands havengezicht met platbodems. Olieverf op paneel. Afmeting; H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Naar Andy Warhol, Greta Garbo
Startprijs 1.250 EUR

Groot werk naar Andy Warhol. Greta Garbo als Mata Hari. Lithografie op papier. Uit de serie the Star uit de Myths serie uitgever ronald Feldman Fine arts Inc New York. Afmeting: H 95 x B 97 cm. In goe...

H. Bogman Jr., Huis langs gracht
Startprijs 80 EUR

H. Bogman Jr. 1890 - 1975. Huis langs gracht. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 18 cm. In goede staat.

Markus Heumann, Romantisch landschap
Startprijs 120 EUR

Markus Heumann. 1848 - 1921. Circa 1900. Verso gesigneerd. Romantisch landschap met zwanen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20,5 x B 27 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer en tabak en pijp
Resultaat: 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, tabak en tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met kersen in Chinese schaal
Resultaat: 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen in Chinese schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

J. Eijk, Hollands havengezicht met figuren
Startprijs 150 EUR

J. Eijck. 21e Eeuw. Hollands havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

B. van Dipten, Molen + haven gezicht
Startprijs 300 EUR

Pendant van B. van Dipten. Molengezicht + havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

V. Avirvarei, Rotterdams havengezicht met vrachtschepen
Startprijs 200 EUR

V. Avirvarei. 21e Eeuw. Rotterdamse haven met vrachtschepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Onduidelijke monogram, Wintergezicht
Startprijs 225 EUR

Onduidelijke monogram. 19e Eeuw. Hollandse School. Wintergezicht met houtsprokkelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Meisje met fruitschaal
Startprijs 180 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Meisje met fruitschaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 109 x B 45 cm. In redelijke staat.

Joseph Klaas (= Henry Schouten), Bloem stilleven
Startprijs 550 EUR

Joseph Klaas (= Henry Schouten). Belgische School. 1857 - 1927. Bloem stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

Horsky, Vliegenzwammen
Startprijs 50 EUR

Horsky. Poolse School. Vliegenzwammen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.

G.A. Baumer, Landschap met korenschoven
Startprijs 60 EUR

G.A. Baumer. 1949. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

W. Robbers, Landschap met schapen en herder
Resultaat: 50 EUR

W. Robbers. Circa 1900. Landschap met schapen en schaapsherder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

R. Lichtenstein, Naakte vrouw met buste
Startprijs 300 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 80/199. Met watermerk. Naakte vrouw met buste. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 57 cm. In goede staat.

J. Michael, Parijs stadsgezicht
Startprijs 80 EUR

J. Michael. 21e Eeuw. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Linda, Stilleven naar Vincent van Gogh
Startprijs 80 EUR

Linda. 21e Eeuw. Stilleven naar Vincent van Gogh. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Vrouw in interieur
Resultaat: 300 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 20/199. Met watermerk. Vrouwen in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 58 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Twee vrouwen
Resultaat: 300 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 71/190. Met watermerk. Twee vrouwen, rug masseren. Litho op papier. Afmeting: H 77 x B 56 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Edele jonge dame
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Edele jonge dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

M. Winder, Riviergezicht met koeien langs de rivierkant
Startprijs 100 EUR

M. Winder, 1903. Riviergezicht met koeien langs de rivierkant. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 77 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Meisjesportret
Startprijs 35 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Meisjesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

D.P. van Lokhorst, Koeien bij drenkplaats
Resultaat: 110 EUR

Dirk Peter van Lokhorst. 1848 - 1894. Koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Binnenhof met sneeuw
Startprijs 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1970. Binnenhof met sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Monogram, Monnik aan eettafel
Startprijs 60 EUR

Monogram. 20e Eeuw. Verso Vesper N. Spielmann. Monnik aan eettafel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Michel Soutine, Stadsgezicht Parijs
Startprijs 50 EUR

Michel Soutine. 1941 - 1986. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 31 cm. In goede staat.

Twee schilderijen op blik geschilderd
Startprijs 180 EUR

Twee schilderijen op blik geschilderd. Circa 1890. Figuren in interieur. Met vergulde lijst. Olieverf op blik. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.

Joke Hueting, Fantasie-figuur
Startprijs 100 EUR

Joke Hueting. '95. Fantasie-figuur in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Wintergezicht Blaricum
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollandse School. Winters dorpsgezicht Blaricum. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Vroeg 19e eeuwse prent, 1820
Startprijs 40 EUR

Vroeg 19e eeuwse prent met vergulde houten empire lijst. Circa 1820. Afmeting: H 79 x B 62 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse Schertz-prent
Resultaat: 80 EUR

Antieke Hollandse landkaart van Nederland (Schertz-prent). Van roemruchte gebeurtenissen in verleden en heden. Door Ton van Tast, 1930. Vouwen. Afmeting: H 50 x B 38 cm. In redelijk/goede staat.

Chirs Snijders Fecit, Hollands havengezicht met platbodem
Resultaat: 50 EUR

Chris Snijders Fecit. 1881 - 1943. Hollands havengezicht met platbodem. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 35 x B 43 cm. In goede staat.

Monogram J.M., Stilleven
Resultaat: 30 EUR

Monogram J.M. Stilleven met Keulse pot en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In goede staat.

Cor Noltee, Havengezicht
Startprijs 350 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Wim Bos, Hollandse platbodems op zee
Startprijs 40 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Hollandse platbodems op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 42 x B 70 cm. In goede staat.

Peter te Marveler, Riviergezicht met ruïne
Startprijs 50 EUR

Peter te Marveler. 20e Eeuw. Riviergezicht met ruïne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 62 x B 96 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Hollands dorp aan rivier
Startprijs 150 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Hollands dorp aan rivier. Olieverf op board. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Impressionistisch berglandschap
Startprijs 130 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Impressionistisch berglandschap. Olieverf op board. Afmeting: H 15 x B 33 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Impressionistisch riviergezicht
Startprijs 130 EUR

Adam Potgieter. 1899 - 1982. Impressionistisch riviergezicht. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Figuren in romantisch landschap
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Figuren in romantisch landschap. Craquelé. Afmeting: H 61 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.

G. Post Greve, Vissen
Startprijs 40 EUR

G. Postgreve. 1913 - 1990. Vissen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 57 x B 38 cm. In goede staat.

Weidema, Ploegende boer met paardenspan
Startprijs 80 EUR

Weidema. Circa 1930. Ploegende boer met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Paul van der Ven, Heidegezicht met bloesem
Startprijs 90 EUR

Groot werk van Paul van der Ven. 1892 - 1972. Heidegezicht met bloesem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 135 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Halfnaakte jonge Chinese vrouw
Resultaat: 130 EUR

Ongesigneerd. Chinese School. Halfnaakte jonge Chinese vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.

J.H. Janning (pastoor), Winters landschap met boerderij
Resultaat: 30 EUR

J.H. Janning. Pastoor. Janning stichting. 1914 - 1980. Winters landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

V. Fleming, Stilleven naar antiek voorbeeld
Startprijs 120 EUR

V. Fleming. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven naar antiek voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven
Startprijs 225 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven, bloemen en fruit op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.

W. Mouis, Poldergezicht met molens
Startprijs 160 EUR

W. Mouis. Circa 1920. Poldergezicht met molens. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.

Hans Habraken, Stilleven met glas, aardewerk en pruimen
Startprijs 500 EUR

Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met pruimen, aardewerk en glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven
Startprijs 500 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met bloemen, glas, fruit en aardewerk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.

Helfferich, Eendenfamilie in hoog gras
Startprijs 1.500 EUR

Fransiscus Willem Helfferich. Eendenfamilie in hoog gras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Eugene van Mierlo, Vaas met witte rozen
Startprijs 250 EUR

Eugene van Mierlo. 1880 - 1972. Vaas met witte rozen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 72 x B 84 cm. In goede staat.

Jean Leon, Dame met hoed
Resultaat: 170 EUR

Jean Leon. 21e Eeuw. Franse School. Dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

van Assendelft, Melkende boerin
Resultaat: 150 EUR

Van Assendelft. 1870 - 1945. Circa 1900. Hollandse School. Melkende boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

Ongesigneerd?, Stilleven
Resultaat: 160 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Stilleven met eend, druiven en tinnen klepkan. Behoeft restauratie. Afmeting: H 52 x B 65 cm. In redelijke staat.

Evert Moll, Bloemstilleven
Startprijs 450 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven +prachtige lijs! Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Thijs Buit, Dorpsstraat
Startprijs 125 EUR

Thijs Buit. 1934 - . Dorpsstraat. Olieverf op papier. Afmeting: H 23 x B 29 cm. In goede staat.

Henk ter Horst, Landschap
Resultaat: 80 EUR

Henk ter Horst. 1937 Roswinkel. '92. Landschap. Acryl op papier. Afmeting: H 20 x B 19 cm. In goede staat.

Kars Persoon, Figuratieve voorstelling
Startprijs 130 EUR

Kars Persoon. 1954 - Figuratieve voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 54 x B 47 cm. In goede staat.

Alphons Freijmuth, Abstract
Startprijs 50 EUR

Alphons Freijmuth. '91. Lithografie nr. 15/15. Abstract figuratief. Litho op papier. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.

Henk Lassche, Abstracte compositie
Resultaat: 60 EUR

Henk Lassche. '88. 1948 - . Abstracte compositie. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 19 x B 13 cm. In goede staat.

Har Siekman, Miniatuur tekening walnoot in landschap
Startprijs 150 EUR

Har Siekman. '85. 1928, Groningen. Miniatuur tekening. Walnoot in landschap. Tekening op papier. Afmeting: H 12,5 x B 12,5 cm. In goede staat.

F.B. Groothuis, Landschap met ruïne
Startprijs 40 EUR

F.B. Groothuis. Landschap met ruïne. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

R. Hulshof, Vaas met bloemen
Resultaat: 30 EUR

R. Hulshof. Vaas met bloemen. Olieverf op board. Afmeting: H 31 x B 31 cm. In goede staat.

Tineke Roorda, Waterlelie
Startprijs 50 EUR

Tineke Roorda. Waterlelie. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Pendant Hendrik van Langen, Boer en boerin bij haardplaats
Startprijs 250 EUR

Hendrik van Langen. Pendant. 1874 - 1965. Boer en boerin bij haardplaats. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Johan Mensink, Handwerkende boeren vrouw
Startprijs 50 EUR

Johan Mensink, 1937. (Twente). Handwerkende boeren vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26,5 x B 24,5 cm. In goede staat.