Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Johan Mensink, Twentse boerenschuur
Startprijs 50 EUR

Johan Mensink, 1927. (Twente). Twentse boerenschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 22 cm. In goede staat.

Johan Mensink, Twentse schuur met kippen en hooi
Resultaat: 50 EUR

Johan Mensink (Twente). Twentse schuur met kippen en hooi. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 30 cm. In goede staat.

J.A. v.d. Bergh, Poelier op markt bij kaarslicht
Startprijs 70 EUR

J.A. v.d. Bergh. Eind 19e eeuw. Poelier op markt bij kaarslicht. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.

Ch. Dubois, Landschap met reiziger op zandpad.
Startprijs 200 EUR

Ch. Dubois. Circa 1890. Landschap met reiziger op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Pierre Comba, Mediterraans landschap
Startprijs 250 EUR

Pierre Comba. 1859 - 1934. Mediterraans landschap met cavalerie te paard. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.

Pierre Comba, Infanteristen langs de kust
Startprijs 300 EUR

Pierre Comba. 1859 - 1939. Infanteristen langs de kust. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.

Gerbrands, Vissersjongens
Resultaat: 265 EUR

R. Gerbrands. 1891 - 1954. Vissersjongens, Haarlem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 68 cm. In goede staat.

Otto Coenders, Stilleven
Startprijs 150 EUR

Otto Coenders. 1883 - 1952. Stilleven met kruik en messing blaker. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.

Otto Coenders, Stilleven narcissen
Resultaat: 160 EUR

Otto Coenders. 1883 - 1952. Stilleven. Narcissen op koperen pot. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.

3x Monogram J. v.d. B., Divers
Startprijs 50 EUR

Monogram J.v.d.B. Drie antieke Belgische aquarellen. 30e Jaren. Onder andere; Brugge, impressionistisch. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Martijn de Wit, Liggend vrouwelijk naakt
Startprijs 60 EUR

Martijn de Wit. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Otto Coenders, Boerderij
Startprijs 130 EUR

Otto Coenders. 1883 - 1952. Boerderij. Gesigneerd in sponning. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Familiebezit Otto Coenders, Bosven
Startprijs 140 EUR

Ongesigneerd. Familiebezit Otto Coenders. 1883 - 1952. Bosven. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 42 cm. In goede staat.

Antieke landkaart
Resultaat: 130 EUR

Antieke Hollandse landkaart Ditio-Isulana. Joannes van Waesberge, 1645 - 1660. Handingekleurd. Geldriae + Frisiae. Gravure op papier. Afmeting: H 39 x B 49 cm. In goede staat.

3x Antieke landkaart
Resultaat: 125 EUR

Drie antieke landkaarten. 17e - 18e Eeuw. 1x La Gueldre, Pierre van de Aa, 1659 - 1733, verkleurd. 1x Zuthpen belagering, door Don Frederico MDLXIIXVI, handingekleurd. 1x Heerlijcheijt van Overrijssel...

Antieke Hollandse landkaart
Resultaat: 180 EUR

Antieke Hollandse landkaart Ditio Trans-Isulana. Drenthe/Friesland. Door Petrus Kaerius, 1612. 1570 - 1630. Pieter van der Keere. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: H 42 x B 53 cm. In goede ...

Piet Warffius, Abstracte figuratieve voorstelling
Startprijs 60 EUR

Piet Warffius. 1956 - . Nr. 92/100. Abstract figuratieve voorstelling. Titel: Over de grens. Litho op papier. Afmeting: H 51 x B 51 cm. In goede staat.

W.F. Boekstal, Boerderij bij avond
Startprijs 60 EUR

W.F. Boekstal. 1887 - 1957. Boerderij bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Twee werken van Otto Coenders, Bosven + Ophaalbrug
Startprijs 140 EUR

Twee werken van Otto Coenders. 1883 - 1952. Bosven + Ophaalbrug. Herkomst familie van Otto Coenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 30 cm. / H 22 x B 33 cm. In goede staat.

7x P. de Mare, Gravures
Startprijs 80 EUR

Zeven 18e eeuwse gravures P. de Mare. Sculp. Chr. Chalon Fecit. 1748 - 1808. Diverse figuren voorstellingen. Enkele vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: circa 12 cm. In redelijk/goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Romantisch landschap
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. 20e Eeuw. Romantisch landschap. Naar Meindert Hobbema. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Jaap van Kregten, Twents landschap
Resultaat: 60 EUR

Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twents landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Jaap van Kregten, Twentse boerderij
Resultaat: 100 EUR

Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twentse boerderij met boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Jaap van Kregten, Twents landschap met koeien
Resultaat: 90 EUR

Jaap van Kregten. Twents landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Zomers riviergezicht
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. Atelier Adam Potgieter. Herkomst familie Potgieter. 1899 - 1982. Zomers Hollands riviergezicht met plezierboot en windmolen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 31 cm. In go...

T. van Donselaar, Stilleven
Startprijs 80 EUR

T. van Donselaar. 1976. Stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.

Monogram H.R., Landschap met koeien
Startprijs 70 EUR

Monogram H.R. 20e Eeuw. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

A. Stoelers, Twents coulissen landschap
Startprijs 80 EUR

A. Stoelers. Twents coulissen landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 41 x B 49 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Mediterraans dorp
Startprijs 80 EUR

A. Potgieter. 1899 - 1982. Mediterraans dorp. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Elly Zwaanswijk, Waterjuffertje
Startprijs 70 EUR

Elly Zwaanswijk. 1942, Den Haag. Titel; Waterjuffertje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 8 x B 11,5 cm. In goede staat.

Dirk Breed, Hollands dijkdorp
Resultaat: 50 EUR

Dirk Breed. 1920 - 2004. Hollands dijkdorp. Tekening op papier. Afmeting: H 19 x B 32 cm. In goede staat.

Otto Dicke, Hollands poldergezicht
Startprijs 60 EUR

Otto Dicke. 1918 - 1984. Hollands poldergezicht. Oost Indische inkt op papier. Afmeting: H 19 x B 32 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Dorp aan het water
Resultaat: 80 EUR

A. Potgieter. 1899 - 1982. Dorpsgezicht aan het water. Frans landschap bij Chartres. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In goede staat.

A. Potgieter, Landschap met boerderij en beek
Startprijs 80 EUR

A. Potgieter. 1899 - 1982. Landschap met boerderij en beek. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Jaromir Stretti Zamponi, Chantiers Parisiens pres de Notre Dame
Resultaat: 60 EUR

Jaromir Stretti Zamponi. 1882 - 1959. Chantiers Parisiens pres de Notre Dame (werklui langs de Seine). Ets, aquatint op papier. Afmeting: H 37 x B 32,5 cm. In goede staat.

G. van Heemskerk, Zeilboot
Resultaat: 80 EUR

G. van Heemskerk. Tweede helft 20e eeuw. Zeilboot met figuren op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x 8,5 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Polderlandschap
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Poldergezicht met molen en figuur in roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

Adriaan Terhell, Hollands havengezicht
Startprijs 100 EUR

Adriaan Terhell. 1863 - 1949. Hollands havengezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.

Francois Gomze, Bosgezicht
Startprijs 60 EUR

Francois Gomze. 1861 - 1949. Bosgezicht met wandelende vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.

Corry Leushuis, Modern stadsgezicht
Startprijs 80 EUR

Corry Leushuis. Hengelo. Modern stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.

Pendant, T. Dempels? 2x Stilleven
Startprijs 50 EUR

Pendant. T.Dempels ? 1881. Twee stillevens. Floraal + fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Landschap met brug
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Landschap met figuur bij brug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

2x Belinda Tahapary, Abstract
Startprijs 60 EUR

Twee zijde-schilderijen. Modern. Belinda Tahapary. Rotterdam. Abstracte composities. Aquarel op zijde. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.

Drie antieke gravures/sepia
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke gravures/sepia/ (1) Sepia, 19e eeuw, figuren in park. (2) + (3) Twee gravures. Adr. + W. van der Werff pinxit. P.A. Gunst sculp + J. Audran sculp. Hamilton Comte D. Aran.+ Henriëtte Anne ...

Zeldzame 16e - 17e eeuwse botanische gravure
Resultaat: 160 EUR

Zeldzame 16e - 17e eeuwse handingekleurde botanische gravure met vier chameiris flore soorten (iris). Gravure op papier. Afmeting: H 55 x B 44 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Riviergezicht met schepen
Startprijs 130 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Riviergezicht met diverse schepen. Inschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In redelijke staat.

Peter, Fruitstilleven
Startprijs 70 EUR

Peter. 21e Eeuw. Fruitstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Zeldzame 16e - 17e eeuwse botanische gravure
Resultaat: 160 EUR

Zeldzame 16e - 17e eeuwse handingekleurde botanische gravure. Arbor Uitx. Met prunella officinatum en chamepitis maior. Gravure op papier. Afmeting: H 53 x B 41 cm. In goede staat.

J. Fons?, Plasgezicht met opvliegende eenden
Resultaat: 50 EUR

J. Fons? Circa 1930. Plasgezicht met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Plasgezicht met waterlelies
Resultaat: 140 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Plasgezicht met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 60 cm. In goede staat.

Pendant naar H. Wijsmuller, Winter + zomer
Startprijs 80 EUR

Pendant. Naar H. Wijsmuller. Circa 1910. Winter + zomer. Aquarel op papier. Afmeting: H 19 x B 9 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Engels reclamebord
Resultaat: 250 EUR

Groot antiek Engels handbeschilderd houten reclamebord. The Huntsman Rigdens Ale's. Lijst beschadigd. Afmeting: H 100 x B 84 cm. In redelijk/goede staat.

Kees de Waal, Vrouw met teksten
Startprijs 50 EUR

Kees de Waal. 1922 - . Titel: Diary. Vrouw met teksten. Aquarel op papier. Afmeting: H 52 x B 69 cm. In goede staat.

John Torenbeek, Linguaglossa 1981
Resultaat: 375 EUR

John Torenbeek, 1981. 1927 - 2008. Titel: Linguaglossa 1981. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 45 cm. In goede staat.

Cees Roorda, Jong konijn
Startprijs 700 EUR

Cees Roorda. 1942 - . Jong konijn in de stijl van Albrecht Dürer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

A. M. Braakensiek, Gemberpot met bloemen.
Startprijs 1.200 EUR

A.M. Braakensiek. 1890 - 1970. Gemberpot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

J.H. Coster, Stilleven
Startprijs 150 EUR

J.H. Coster, 1873. 1846 - 1920. Stilleven met brandhout, koper en schilderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 58 cm. In goede staat.

A. Woudstra, Standgezicht
Startprijs 150 EUR

A. Woudstra. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren en strandhut. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

F.B. Groothuis, Twentse boerderij in de winter
Resultaat: 50 EUR

F.B. Groothuis. Twentse boerderij in de winter. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

Ducollot ? Stadsgezicht Parijs
Startprijs 50 EUR

Ducallot ? Verso Montmartre 1981. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 22 cm. In goede staat.

Bertus Baaijens, Lutterzand
Resultaat: 60 EUR

Bertus Baaijens (Enschede). Lutterzand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

A. Michel, Gezicht op Montmartre Parijs
Resultaat: 40 EUR

A. Michel. Franse School. Circa 1940. Gezicht op Montmartre met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.

Oud ikoon, Heilige Antonius
Resultaat: 80 EUR

Oud verguld ikoon op hardhouten paneel. 20e Eeuw. Heilige Antonius + vergulding. Afmeting: H 38 x B 24 cm. In goede staat.

Margit van Valta, kopie naar Murillo
Startprijs 190 EUR

Margit van Valta. 20e Eeuw. Geschilderde kopie naar Murillo. Eén beschadiging. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100x B 78 cm. In goede staat.

Trümper, Portret oude dame
Startprijs 60 EUR

Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret oude dame, naar oude meester. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Trümper, Portret 17e eeuw (naar Frans Hals)
Startprijs 50 EUR

Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret 17e eeuw, naar Frans Hals. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 55 cm. In goede staat.

Trümper, Portret 17e eeuwse heer
Startprijs 40 EUR

Trümper. Tweede helft 20e eeuw. Portret 17e eeuwse heer, naar oude meester. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

Flech Sics 1956, Jachthond Heidi
Resultaat: 90 EUR

Flech Sics 1956. Jachthond Heidi. Olieverf op board. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.

Petzold, Meisjesportret
Resultaat: 60 EUR

Petzold. Circa 1930 - 1950. Duitse School. Meisjesportret. Kleine beschadiging(en). Afmeting: H 30 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.

J.H. Mastenbroek, Dorpsgezicht met ophaalbrug
Startprijs 100 EUR

J.H. Mastenbroek. 1875 - 1945. Dorpsgezicht met ophaalbrug. Gerepareerde scheur. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 59 cm. In redelijke staat.

Henricus, Twee western cowboys
Startprijs 50 EUR

Henricus '89. Twee western cowboys. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Naar Charles Leickert, Hollands wintergezicht
Resultaat: 70 EUR

Naar Charles Leickert. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op triplex. Afmeting: H 14,5 x B 21 cm. In goede staat.

Leo J. Jordaan, Artiste,
Resultaat: 100 EUR

Leo J. Jordaan. 1885 - 1961. Titel: Artiste. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 28 cm. In goede staat.

H.J. Baas, Platbodem op zee
Startprijs 100 EUR

H.J. Baas. 20e Eeuw. Platbodem op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 20 cm. In goede staat.

B. Timmer, Moeder en kind
Resultaat: 100 EUR

B. Timmer. Hollandse School. Circa 1900. Moeder en kind. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 21 cm. In goede staat.

Ivan Komarek, Potret
Startprijs 80 EUR

Ivan Komarek, 1998 Praag. 1956 - . Verso Prof. C. Martin. Portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Theo Bijkerk, Heidegezicht met landhuis
Resultaat: 50 EUR

Theo Bijkerk, Enschede. 1928 - . Heidegezicht met landhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Theo Mackaay, Paarden met figuur
Startprijs 100 EUR

Lithografie Theo Mackaay, 1977. 1950 - . Nr. 34/180. Paarden met figuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 72 x B 73 cm. In goede staat.

Bogdan Vojska, Mozaïk portret
Startprijs 80 EUR

Bogdan Vojska. 1958. Portret in mozaïek-vormgeving. Slovenië 2001. Olieverf op linnen. Afmeting: H 141 x B 141 cm. In goede staat.

Spiering, Landschappen
Startprijs 50 EUR

Spiering. Negen etsen. Hollandse School. Landschappen. Tweede helft 20e eeuw. Etsen op papier. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.

Naar Louis Meijer, Zeegezicht
Resultaat: 70 EUR

Naar Louis Meijer. Circa 1900. Zeegezicht met boot en vissersvrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 34 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stadsgezicht Parijs
Startprijs 45 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Italiaans landschap
Startprijs 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.

G. Kruijmel, Herdershond
Startprijs 60 EUR

G. Kruijmel. '87. Herdershond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 35 cm. In goede staat.

H. van Dijk, Vaas met anemonen
Resultaat: 50 EUR

H. van Dijk. Circa 1950. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Johan Mensink, Twentse watermolen
Resultaat: 50 EUR

Johan Mensink, 1915. Twentse watermolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 40 cm. In goede staat.

Joh. Mensink, Engel bij man
Resultaat: 60 EUR

Joh. Mensink. Twenthe. Circa 1900. Engel bij man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 37 cm. In goede staat.

Mensink, de Dinkel bij Denekamnp
Startprijs 50 EUR

Mensink. 20e Eeuw. De Dinkel bij Denekamp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Twee antieke op glas geschilderde schilderijen
Startprijs 30 EUR

Twee antieke op glas geschilderde schilderijen. Circa 1900. Voorstelling met hond en eenmaal met kind bij schutting. Afmeting: H 31 x B 12 cm. In goede staat.

Selhorst, Hollands wintergezicht
Resultaat: 80 EUR

Selhorst. Tweede helft 20e eeuw. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

J.G. Timmermans, Gezicht op een kasteel
Startprijs 50 EUR

J.G. Timmermans. Hollandse School. Gezicht op een kasteel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

P.H. Haezer, Besneeuwd landschap met knotwilgen
Startprijs 60 EUR

P.H. Haezer. Circa 1920. Besneeuwd landschap met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.

J. Kayser, Zomers landschap
Resultaat: 50 EUR

J. Kayser. Duitse School. Zomers landschap met knotwilg langs sloot. Circa 1940. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

K.T. de Vries, Winterse boslaan met dorp
Startprijs 50 EUR

K.T. de Vries. 1928. Winterse boslaan met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.

A. Lignas, Wandelaar in landschap
Startprijs 50 EUR

A. Lignas. Circa 1880. Wandelaar in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 27 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Boeren interieur
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollandse School. Boeren interieur. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.