Zilveren pandora armband, 925/000, met 7 Pandora bedels. Deels gold plated. ca 32 gram, ø 66mm. Met rond Pandora slot. In zeer goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met zirconia. Ring met een bewerkte kop in bloemvorm met een zirconia. Breedte ring 9 mm. ø57. ca 2,3 gram. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met saffier en zirconia. Rijring met 3 saffieren en 4 zirconia's. breedte 3,2 mm. ø 58. ca 2,6 gram. 1 Zirconia wat beschadigd, verder in goede staat.
Lot zilveren sieraden, 6 ringen, 8 hangers, 6 broches, creolen en een pillendoosje. Diverse gehaltes. ca 131,5 gram. Eén ring mist de band, verder in goede staat.
Lot zilveren ringen, 925/000, deels voorzien van vergulding. modelringen. Enkelen voorzien van zirconia. Totaal ca 212 gram. In goede staat
Collier van gefacetteerde kornalijnkralen verbonden door middel van metalen ogen en voorzien van een geelgouden kapitolsluiting. ø8-11mm.lengte 60 cm. In goede staat
Lot zilveren sieraden, 835/000, 2 spangcolliers en een collier gemaakt uit 4 getorste schakels. En drie armbanden. Totaal ca 161 gram. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met diverse hangers/bedels, oorstekers, ringen en broches. In redelijk goede staat. Diverse gehaltes.ca 145 gram.
Collier van gefacetteerde granaten, ø 7 mm, bevestigd aan een geelgouden slot, 585/000, in bloemvorm, ø13 mm, met een granaat. Lengte 59 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met 2 armbanden, manchetknopen en hanger met, zeeuwe knop, 2 gespen en 2 broches. Totaal ca 97 gram. Diverse gehaltes. In redelijk goede staat