Zilveren Pandora armband met bedels, 925/000. Armband met Pandora sluiting en voorzien van 16 bedels waarvan één geen Pandora. Enkele bedels zijn voorzien van stenen. lengte 19 cm. Totaal ca 64,2 gram...
Collier van labradorietkralen met zilver, BWG. Collier van rijen gefacetteerde labradorietkralen, 4mm, versierd met elementen. Samenkomend in een driehoekig eindstuk met cantille bewerking en voorzie...
Collier van gefacetteerde granaten aan een gouden slot, 585/000. Granaten, ø 11 mm,, aan elkaar bevestigd door middel van metalen ogen en voorzien van een geelgouden bolsluiting met ribbewerking, ø 10...
Lot met acht zilveren ringen, 925/000, met zirconia's en gekleurde stenen. Met een omkeerbare ring, 3 rijringen en wat brede ringen. ø 65-66. ca 60 gram. In goede staat
Broche gemaakt uit een geelgouden bijbelslot, 585/000, met onedele brochering. Gecontourneerd bijbelslot versierd met graveerwerk. 44x25mm. Bruto ca 3,8 gram. Iets uit model, verder in goede staat.
Twee ringen, 375/000, met parel en amethist. Ring met een fijne band en aan de kop bezet met een deels afgesleten parel, en een ring met een rond gefacetteerde amethist. Engels. ø54. totaal ca 3,9 gra...
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een rozet voorzien van chatons met kleine singlecut geslepen diamantjes, enkelen beschadigd. ø kop 11 mm. ø 56. ca 2,1 gram. In redelijke staat
Twee geelgouden rozetten met granaat, 585/000, Kleine gouden rozet, ø 10mm, bevestigd op een onedele steker, en een broche met een bloemvormige rozet met granaten in diverse vormen. Voorzien van een ...
Geelgouden broche, 585/000, met lavacamee. Broche met een ovaal bewerkte rand voorzien van een lavacamee met vrouwenportret. 35x30mm. ca 9 gram. Deels gelijmd. In redelijk goede staat.
Grof zilveren collier, 925/000, met grove cilindervormige schakels, deels met een meanderbewerking en deels bezet met zirconia's. Tussen deze schakels zit een rechthoekige opengewerkte schakel ,met ru...
Lot zilveren sieraden met 2 armbanden, manchetknopen en hanger met, zeeuwe knop, 2 gespen en 2 broches. Totaal ca 97 gram. Diverse gehaltes. In redelijk goede staat
Collier van gefacetteerde granaten, ø 7 mm, bevestigd aan een geelgouden slot, 585/000, in bloemvorm, ø13 mm, met een granaat. Lengte 59 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 750/000, in de vorm van een farao met turkoois. 15x29 mm, inclusief oog. ca 2,7 gram. In goede staat
Lot met negen colliers met barnsteen/copal. Met getrommelde en ronde kralen. ø8-18mm. 40-70 cm. totaal ca 313 gram. In goede staat
Fraaie zilveren armband, 925/000, met ramskoppen. Griekse armband met gepunnikte schakels en in het midden voorzien van scharnierende zilveren elementen met ramskoppen en een achtvormig element met fl...
Lot zilveren sieraden met diverse hangers/bedels, oorstekers, ringen en broches. In redelijk goede staat. Diverse gehaltes.ca 145 gram.
Lot zilveren sieraden met diverse ringen, een grote hanger, 3 broches en een dasschuif. Totaal ca 121 gram. In redelijk goede staat.
Lot zilveren sieraden, 835/000, 2 spangcolliers en een collier gemaakt uit 4 getorste schakels. En drie armbanden. Totaal ca 161 gram. In goede staat.
Collier van gefacetteerde kornalijnkralen verbonden door middel van metalen ogen en voorzien van een geelgouden kapitolsluiting. ø8-11mm.lengte 60 cm. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met saffier en zirconia. Rijring met 3 saffieren en 4 zirconia,s. Breedte 3,5 mm. ø51 ca 2,2 gram. Stenen wat beschadigd, verder in goede staat
Zilveren chatelaine met signetten. 833/000. Horlogeketting met kippenring en 2 tonnen met bewerking en onderaan de ketting 2 signetten en een sleutel met bewerking. 27 cm. ca 50,2 gram. In goede staat...
Geelgouden hanger, 585/000, met een blauwe steen. Ovale opengewerkte hanger in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde blauw topaas. Grootte hanger 27x15mm, inclusief oog. ca 1,6 gram. In zeer go...
Gouden ring, 585/000, met diamant. Ring bolmodel met in het midden een ruitvormige zetkast bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,18 ct. Breedte kop 7 mm. ø 57, ca 2,9 gram. In goede staat
Lot zilveren ringen, 925/000, deels voorzien van vergulding. modelringen. Enkelen voorzien van zirconia. Totaal ca 212 gram. In goede staat