Geelgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met een V-vorm in de band voorzien van een opgelegd witgouden element bezet met 25 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,65 ct. Breedte ring 12 mm. ca ...
Witgouden hanger, 585/000, in de vorm van een ster met diamanten. Hanger in de vorm van een ster, volledig bezet met briljant geslepen diamanten. Het hangeroog is voorzien van een clip en is bezet met...
Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een stervormige rozet bezet met vierkant en rechthoekig geslepen granaatstenen. Grootte kop 19x19mm. ø54. ca 4,0 gram. Eén steentje iets afwijkend. In g...
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een rozet voorzien van chatons met kleine singlecut geslepen diamantjes, enkelen beschadigd. ø kop 11 mm. ø 56. ca 2,1 gram. In redelijke staat
Witgouden armband, 585/000, met diamant. Een armband met een fantasie gevlochten patroon, deels gematteerd, in het midden voorzien van 11 zetkasten met singlecut geslepen diamanten, totaal ca 0,11ct. ...
Witgouden hanger, 585/000, met parel. Hanger met krulvorm voorzien van een parel, ø 4 mm. Grootte 16x7,5mm, inclusief oog. ca 0,5 gram. Nieuw
Witgouden creolen, 585/000, met saffier en zirconia. Ovale klapcreolen met aan de voorzijde een ovaal gefacetteerde saffier, 4 trapezium geslepen zirconia's en 2 ronde zirconia's. Grootte 6x12mm. ca 3...
Elegante roségouden oorstekers, 585/000, met saffier en diamant. Brisures met aan de voorkant een witgouden rozet in het midden bezet met een ovaal cabouchon geslepen saffier en in de rand daaromheen ...
Geelgouden broche, 585/000, met onyx en parel. Ovale broche met een parelrand met daarin een ovale onyx ingelegd met 4 kleine zaadpareltjes. Voorzien van onedele steker. ca 2,6 gram. 21x25mm. Iets ged...
Geelgouden hanger, 750/000, in de vorm van een farao met turkoois. 15x29 mm, inclusief oog. ca 2,7 gram. In goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, met zirconia. Een ovaal bewerkte rand met geschulpte details bezet met een ovaal gefacetteerde zirconia. Grootte hanger 23,5x13 mm. ca 1,8 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met turkoois. Ring met een opengewerkte bewerkte florale kop bezet met een klein turkoois kraaltje, ø 2,5mm. breedte kop 11 mm. ø 53. ca 3,7 gram. In goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, met onyx en diamant. Ovale hanger met een gouden rand en daarin een onyx. Op de onyx zit een zilveren bloemapplique bezet met diamanten met een oud slijpsel. 5x3cm. ca 11,4...
Collier van zwarte en gele zoetwaterparels, 9,5-11mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, ø 12 mm. lengte 44 cm. In goede staat
Verlopend collier van grote zwarte zoetwaterparels, ø 12-13 mm, bevestigd aan een witmetalen veeroog. 49 cm. In goede staat
Geelgouden ring, 750/000, met parel en zirconia. Ring met een slag met aan één zijde een parel, ø 6mm, met aan de andere zijde een zirconia in de band geplaatst. breedte kop 6,5 mm. ø 59. ca 3,1 gram....
Zilveren plaatarmband, 925/000. Armband met een grove venetiaanse schakel en in het midden een langwerpige plaat. Breedte 6,5mm. lengte 19 cm. ca 24,9 gram. Nieuw
Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit 3 grote schakels met een gekrulde bewerking. Breedte 13 mm. lengte 21 cm. ca 30,9 gram. In goede staat
Zilveren Zakhorloge, Engels, 925/000, A.W.W. Co. Waltham Mass., ø 49. Met koperen beschermkap. Voorzien van chatelaine met drie signetten, MT.: J.F.Hullerman, jl.: L 1820. In goede staat.
Antiek spoorweg-horloge in foudraal. Circa 1920. Messing vernikkeld. Afmeting: Ø 6,5 cm. In goede werkende staat.
Geelgouden horloge, 585/000, met leren band. Rechthoekig gecontourneerde geelgouden horlogekast. 14x21mm. Gemerkt Tenax Ancre, mechanisch. kast iets gedeukt, verder in goede staat
Zilveren zakhorloge, 800/000, met witte wijzerplaat en rosé elementen op de kast en voorzien van een voorstelling op de achterzijde. Aan het horloge zit een horlogeketting gemaakt uit haar met geelgou...
Fraai zilveren zakhorloge, 935/000, gemerkt Movado Emeto, rechthoekig model voorzien van een zwart emaille bewerking op de kast, aan de achterzijde iets afgesleten. Geopend 7x3cm.
Groot lot barnsteen & copal met o.a. colliers, hangers, oorstekers en losse stenen. Totaal ca 1,5 kg. En enkele snoeren met tijgeroog, agaat en granaat. ca 150 gram.