Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden ring met diamanten.
Startprijs 900 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met een V-vorm in de band voorzien van een opgelegd witgouden element bezet met 25 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,65 ct. Breedte ring 12 mm. ca ...

Witgouden hanger met diamant
Startprijs 750 EUR

Witgouden hanger, 585/000, in de vorm van een ster met diamanten. Hanger in de vorm van een ster, volledig bezet met briljant geslepen diamanten. Het hangeroog is voorzien van een clip en is bezet met...

Gouden ring granaat
Resultaat: 190 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een stervormige rozet bezet met vierkant en rechthoekig geslepen granaatstenen. Grootte kop 19x19mm. ø54. ca 4,0 gram. Eén steentje iets afwijkend. In g...

Witgouden ring met diamant
Startprijs 100 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een rozet voorzien van chatons met kleine singlecut geslepen diamantjes, enkelen beschadigd. ø kop 11 mm. ø 56. ca 2,1 gram. In redelijke staat

Witgouden armband met diamant
Startprijs 1.000 EUR

Witgouden armband, 585/000, met diamant. Een armband met een fantasie gevlochten patroon, deels gematteerd, in het midden voorzien van 11 zetkasten met singlecut geslepen diamanten, totaal ca 0,11ct. ...

Witgouden hanger met parel
Startprijs 40 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met parel. Hanger met krulvorm voorzien van een parel, ø 4 mm. Grootte 16x7,5mm, inclusief oog. ca 0,5 gram. Nieuw

Witgouden oorstekers
Resultaat: 130 EUR

Witgouden creolen, 585/000, met saffier en zirconia. Ovale klapcreolen met aan de voorzijde een ovaal gefacetteerde saffier, 4 trapezium geslepen zirconia's en 2 ronde zirconia's. Grootte 6x12mm. ca 3...

Gouden oorstekers blauw saffier en diamant
Startprijs 500 EUR

Elegante roségouden oorstekers, 585/000, met saffier en diamant. Brisures met aan de voorkant een witgouden rozet in het midden bezet met een ovaal cabouchon geslepen saffier en in de rand daaromheen ...

Gouden broche met onyx en parels
Startprijs 90 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met onyx en parel. Ovale broche met een parelrand met daarin een ovale onyx ingelegd met 4 kleine zaadpareltjes. Voorzien van onedele steker. ca 2,6 gram. 21x25mm. Iets ged...

Gouden hanger met turkoois
Startprijs 110 EUR

Geelgouden hanger, 750/000, in de vorm van een farao met turkoois. 15x29 mm, inclusief oog. ca 2,7 gram. In goede staat

Gouden hanger met zirconia
Startprijs 65 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met zirconia. Een ovaal bewerkte rand met geschulpte details bezet met een ovaal gefacetteerde zirconia. Grootte hanger 23,5x13 mm. ca 1,8 gram. In goede staat

Gouden ring met turkoois
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met turkoois. Ring met een opengewerkte bewerkte florale kop bezet met een klein turkoois kraaltje, ø 2,5mm. breedte kop 11 mm. ø 53. ca 3,7 gram. In goede staat

Gouden hanger met onyx en diamant
Startprijs 350 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met onyx en diamant. Ovale hanger met een gouden rand en daarin een onyx. Op de onyx zit een zilveren bloemapplique bezet met diamanten met een oud slijpsel. 5x3cm. ca 11,4...

Collier met zwarte en gele parels
Resultaat: 300 EUR

Collier van zwarte en gele zoetwaterparels, 9,5-11mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, ø 12 mm. lengte 44 cm. In goede staat

Collier van zwarte zoetwaterparels
Resultaat: 70 EUR

Verlopend collier van grote zwarte zoetwaterparels, ø 12-13 mm, bevestigd aan een witmetalen veeroog. 49 cm. In goede staat

Gouden ring met parel
Startprijs 160 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met parel en zirconia. Ring met een slag met aan één zijde een parel, ø 6mm, met aan de andere zijde een zirconia in de band geplaatst. breedte kop 6,5 mm. ø 59. ca 3,1 gram....

Zilveren plaatarmband
Startprijs 50 EUR

Zilveren plaatarmband, 925/000. Armband met een grove venetiaanse schakel en in het midden een langwerpige plaat. Breedte 6,5mm. lengte 19 cm. ca 24,9 gram. Nieuw

Zilveren armband
Startprijs 40 EUR

Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit 3 grote schakels met een gekrulde bewerking. Breedte 13 mm. lengte 21 cm. ca 30,9 gram. In goede staat

18e Eeuws zilveren herenhorloge
Startprijs 320 EUR

Zilveren Zakhorloge, Engels, 925/000, A.W.W. Co. Waltham Mass., ø 49. Met koperen beschermkap. Voorzien van chatelaine met drie signetten, MT.: J.F.Hullerman, jl.: L 1820. In goede staat.

Spoorweg horloge, 1920
Resultaat: 80 EUR

Antiek spoorweg-horloge in foudraal. Circa 1920. Messing vernikkeld. Afmeting: Ø 6,5 cm. In goede werkende staat.

Gouden horloge met leren band
Startprijs 90 EUR

Geelgouden horloge, 585/000, met leren band. Rechthoekig gecontourneerde geelgouden horlogekast. 14x21mm. Gemerkt Tenax Ancre, mechanisch. kast iets gedeukt, verder in goede staat

Zilveren heren horloge
Startprijs 220 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, met witte wijzerplaat en rosé elementen op de kast en voorzien van een voorstelling op de achterzijde. Aan het horloge zit een horlogeketting gemaakt uit haar met geelgou...

Movado zakhorloge
Resultaat: 450 EUR

Fraai zilveren zakhorloge, 935/000, gemerkt Movado Emeto, rechthoekig model voorzien van een zwart emaille bewerking op de kast, aan de achterzijde iets afgesleten. Geopend 7x3cm.

Lot barnsteen
Resultaat: 100 EUR

Groot lot barnsteen & copal met o.a. colliers, hangers, oorstekers en losse stenen. Totaal ca 1,5 kg. En enkele snoeren met tijgeroog, agaat en granaat. ca 150 gram.