18e Eeuwse Hollandse barok vitrine-opzet kast met oude bierverf. Twee-delig. Houtgepind. Afmeting: 225 x 110 x 50 cm. In zeer goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met kostbaarheden/floraal/landschap in coulissen decor. Dunne haarlijn. Afmeting: Ø 34,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rood glazuur op console. Met bodemmerk + zegel. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met berglandschap decor. Met bodemmerk (konijn). Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Ducai kom met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox. Keramiek met polychromie. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/vleermuis en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 34,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met figuren/paard bij waterval/landschap decor. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Grote dikwandige Chinees porseleinen diepe schotel met draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36,8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte brushpot met kraanvogel decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 19,7 cm. In goede staat.
Gesigneerd oud Chinees rol schilderij op zijde. Gouache. Haan in landschap eet spin. Afmeting: H 100 x B 29 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten bracketklok door Jasper Guy Shaftesbury. Eerste helft 19e eeuw. Met zwaar bronzen uurwerk, fusee, snek. Weekloper, halfuur-slag op grote verzilverde/plated bel. Afmeting...
Heilig beeld, zilver BWG, van Jozef, geplaatst op een rond zwart houten basement. Zilver ca 304 gram. ø9x33cm. Het beeld is voorzien van beschermlak. In goede staat
Fraai gezaagde zilveren broodmand, 835/000, ovaal model met parelrand en spijlen- en floraaldecor met vogels. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven, jl.:U:1955. Op de bodem staat een gravure: Grote prijs der ...
Lot plated en BWG met een koffiekan met melkkan en suikerbak, voorzien van afbeeldingen met Oosterse taferelen, een vaas met bloemen en vogel decor, een cocktailshaker en een theebus met een zilverhou...
Geelgouden broche, 750/000, met zilver, robijn en diamant. Broche in sierlijke bloemvorm versierd met diverse diamanten met een oud slijpsel en voorzien van 8 rond gefacetteerde robijnen. 35x36mm. ca ...
Vijf gouden penningen. 1x Amalia van Solms. 1x HKH prinses Margriet. 1x Prinses Beatrix - prins Claus von Amsbergen. 1x Prinses Irene - prins Karel Hugo. 1x Louise de Coligny, veniat regnum taum. Tota...
Drie gouden munten/penning. Bestaande uit: 1x Gouden 10 Gulden Willem III, 1875. 1x Gouden penning Beatrix prinses der Nederlanden, 1938 - 1963. 1x Gouden penning koning Willem I, Juliana koningin der...
Vroeg 19e eeuws Engels mahoniehouten linnen-kabinet. Circa 1820. Afmeting: 203 x 121 x 59 cm. In goede ongerestaureerde staat.
18e Eeuwse Duits porseleinen Meissen theekan met merkteken 1763. Romantische figuren in landschap/floraal/goud decor. Chips deksel, verder goed. Afmeting: 12 x 19 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Hollandse 19e eeuwse Delftse Fayence tabakspot. St. Vincent. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Lot van 74 stuks neo renaissance tegels met floraal decor, in 4-pas. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse Fayence Hanau dekselpot. Floraal/vogel/vlinder decor. Haarlijnen. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein met peterselie decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: twee kopjes (octagonaal) + één kom. Afmeting: 7 x Ø 11 cm. In goede staat.