Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Poldergezicht met boerenhuis en boot met punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Groot werk naar Andy Warhol. Greta Garbo als Mata Hari. Lithografie op papier. Uit de serie the Star uit de Myths serie uitgever ronald Feldman Fine arts Inc New York. Afmeting: H 95 x B 97 cm. In goe...
Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse Charles Dix pendule van porselein. Circa 1840. In de stijl van Jacot Petit. Wijzerplaat beschadigd, helft sabel mist. Verder in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjessli...
Twee zilveren ringen en een hanger, 925/000, met kleurstenen. Twee ringen met peridoot en amethist. De oorhangers met peridoot, amethist en citrien. ø 54/56, Totaal ca 17,8 gram. Nieuw.
19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstwijn kan met floraal/vleermuis decor. Tuit gerestaureerd. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Franse pendule van marmer met verguld brons. Achtdaags stil enchappement uurwerk. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 20/199. Met watermerk. Vrouwen in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 58 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Hollandse platbodems op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 42 x B 70 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten pronkvrijslinger met messing beslag. Ongemerkt uurwerk. Weekloper met halfuur-slag. Messing gereinigd. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon bord met dikke onderrand. Grijs/groen glazuur. Afmeting: H 4 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Fransiscus Willem Helfferich. Eendenfamilie in hoog gras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Geelgouden oorhaken, 585/000, met granaat. Oorhaken met daaraan een ovaal gecontourneerde zetkast versierd met graveerwerk en in het midden bezet met een gefacetteerde granaat. Grootte oorhaak 25x13,5...
Antiek Japans Satsuma theeservies van keramiek. Met figuren/draken/goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Theepot, melk+suikerpot, tien koppen en schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmetin...
Vier antieke Franse pendule uurwerken. Bestaande uit: Drie Franse pendule uurwerken + één zakhorloge uurwerk. Eén uurwerk in platine gesigneerd, circa 1800 -1780. Etienne Baillon Paris. Eén uurwerk e...
Zeer grote metalen verchroomde wekker met batterij-functie. 21e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Johan Mensink, 1927. (Twente). Twentse boerenschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 22 cm. In goede staat.
Johan Heesen. Circa 1920. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.
Geelgouden choker, 585/000, met diamant. Fijn gourmetcollier met in het midden een zeskantig opengewerkt element en met 2 diamanten met een oud slijpsel. breedte 2-25 mm. ca 4,3 gram. lengte 52 cm. Kl...
Zilveren zakhorloge, 800/000, met witte wijzerplaat en rosé elementen op de kast en voorzien van een voorstelling op de achterzijde. Aan het horloge zit een horlogeketting gemaakt uit haar met geelgou...
Twee werken van Otto Coenders. 1883 - 1952. Bosven + Ophaalbrug. Herkomst familie van Otto Coenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 30 cm. / H 22 x B 33 cm. In goede staat.
G. van Heemskerk. Tweede helft 20e eeuw. Zeilboot met figuren op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x 8,5 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met turkoois. Ring met een opengewerkte bewerkte florale kop bezet met een klein turkoois kraaltje, ø 2,5mm. breedte kop 11 mm. ø 53. ca 3,7 gram. In goede staat
Twee delen antiek Hollands plateel. (1) Grote schaal met pauwen, Holland Liberty, minimale chip, afmeting: 11 x Ø 23,5 cm. (2) Oorvaas, één oor gelijmd, afmeting: 16 cm. In redelijke staat.