Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Borstbeeld op piëdestal
Resultaat: 50 EUR

Keramieken buste met gipsen piëdestal. Tweede helft 20e eeuw. Scherf ingelijmd. Afmeting: H 119 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Indonesische krissen, L 66 - 67 cm.
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Indonesische hardhouten en bewerkte krissen. 20e Eeuw. Afmeting: L 66 - 67 cm. In goede staat.

Oud Chinees schaakspel
Resultaat: 50 EUR

Oud Chinees houtgestoken schaakspel met houten schaakstukken. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 45 cm. In goede staat.

Marmeren schaakspel (compleet)
Resultaat: 50 EUR

Compleet marmeren schaakspel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 x 40,5 cm. In goede staat.

Drie porseleinen poppen
Resultaat: 50 EUR

Drie porseleinen poppen. Tweede helft 20e eeuw. (1) Pop met speelwerk en bewegingsmechanisme. (2) Googly Nar Symbalier replica. (3) Meisje met Steiff poedel, gemerkt W. Afmeting: 30 - 40 cm. In goede ...

Schwarzwalder rozenklok
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met halfuur-slag. Afmeting: 33 x 25 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Chinese hocker
Resultaat: 50 EUR

Antieke rood-gelakte Chinese hocker. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 40 cm. In goede staat.

Antieke naaitafel, 1870
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse naaitafel, Louis Philippe. circa 1870. Handgrepen later. Afmeting: 78 x 50 x 40 cm. In goede staat.

Spiegel, H 90 x B 50 cm.
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten halspiegel in rococo-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 90 x B 50 cm. In goede staat.

Antieke eiken bijzettafel, 1920
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel met Queen Anne poten en geschulpt blad. Circa 1920. Afmeting: 60 x 68 cm. In goede staat.

Spiegel, H 67 x B 49 cm.
Resultaat: 50 EUR

Oude/antieke stucwerk gipsen spiegel in rococo-stijl. Goudkleurige lijst. Afmeting: H 67 x B 49 cm. In goede staat.

Halspiegel, H 132 x B 62 cm.
Resultaat: 50 EUR

Facet geslepen halspiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 132 x B 62 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, H 66 x B 40 cm.
Resultaat: 50 EUR

Antieke wortelhouten spiegel met facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 66 x B 40 cm. In goede staat.

Eiken rolluikkastje
Resultaat: 50 EUR

Hollands Louis Seize-stijl eikenhouten rolluikkastje. Circa 1900. Afmeting: 72 x 59 x 35 cm. In goede staat.

Lederen poef
Resultaat: 50 EUR

Bruin-lederen poef met houten poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 65 x 65 cm. In redelijke staat.

Ladenkast in empire-stijl
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten ladenkast met bronzen beslag. Empire-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 70 x 48 cm. In goede staat.

Drie Perzische kleden
Resultaat: 50 EUR

Drie Perzische kleden, waaronder één bidkleed. Florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 100 - 135 cm. In goede staat.

Twee antieke Perzische kleden
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Perzische kleden. 1x Klein, Shiraz, beschadigd. 1x Zwart/blauw/groen/creme. Afmeting: 125 x 80 cm. / 132 x 109 cm. In redelijk/goede staat.

Oud Oosters kleed, 162 x 106 cm.
Resultaat: 50 EUR

Oud Oosters kleed. Floraal, blauw met diverse kleuren. Afmeting: 162 x 106 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Badende dame
Resultaat: 50 EUR

Adolf Joseph Pohl. 1872 - 1930. Bronzen figuur. Badende dame. Op marmer gelijmd. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.

Oud Venetiaans glas
Resultaat: 50 EUR

Groot oud Venetiaans mondgeblazen glas. 20e Eeuw. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Delftse schotel Ø 33,7 cm.
Resultaat: 50 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Rechts middenrand gelijmd. Afmeting: Ø 33,7 cm. In redelijke staat.

Twee antieke tegeltableau's, 1900
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Hollandse polychrome Fayence 6-pas tegeltableau's met afbeelding van driemaster. 1. De Hoop, twee tegels gelijmd. 2. De zeven provinciën, goed. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In redelijk/goede...

6-Pas tegeltableau
Resultaat: 50 EUR

Oud Hollands 6-pas polychrome tegeltableau. Grolsch Bier. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.