Chinees porseleinen kom met zotjes in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 - Ø 15 cm. In goede staat.
Antiek Japans Satsuma theeservies van keramiek. Met figuren/draken/goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Theepot, melk+suikerpot, tien koppen en schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmetin...
Zilveren broodmand, 833/000, ovaal model met een gecontourneerde parelrand en voorzien van gezaagd spijlen- en floraal decor. Geplaatst op een ovale rand. 25x18x9cm. ca 295 gram. In goede staat.
Geelgouden armband, 585/000, met een Frans Gourmetschakel voorzien van een bakslot en een veiligheidsketting. 20,5 cm. Totaal ca 15,0 gram. Kleine beschadiging in 1 schakel, verder in goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met diamant en parel. Ring met een rozet, in het midden voorzien van een parel, ø 7,5mm, met daaromheen een rand met 12 singlecut geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct. ø kop...
Dameshorloge, Omega Constellation, staal met goud, voorzien van een parelmoer wijzerplaat. Het horloge heeft een gouden lunette met romeinse cijfers. Breedte horloge 25 mm. kastnummer: 56652259. Wat ...
John Torenbeek, 1981. 1927 - 2008. Titel: Linguaglossa 1981. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 45 cm. In goede staat.
Prachtig antiek dubbelloops jachtgeweer met jachtgraveringen, damast loop + laadstok. 19e Eeuw. Afmeting: L 119 cm. In goede staat.
Dubbelloops jachtgeweer met korte kolf en afgezaagde loop. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.
Antieke Franse lakwerk reiswekker met messing inleg. Gesigneerd Hatton a Paris. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Antieke en volledig gerestaureerde bijzettafel met diverse sterren, tevens rondom intarsia. Circa 1910. Minimale fineerschade. Afmeting: 75 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse achtkantige Delftse Fayence dekselvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Mogelijk huwelijk deksel + vaas. Afmeting: H 40 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Frans porseleinen Limoges eetservies. Bestaande uit: 13 grote ovale schalen, 4 kleine ovale schalen, 6 dekselschalen, 4 sauskommen, 3 ronde schalen, 23 soepborden, 44 ontbijtborden, 47 grote bor...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Onder andere Kang Xi. Floraal decor. Beschadigingen. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijke staat.
Drie Chinees porseleinen borden. Twee queng lung borden, één haarlijn + chips. En één bord met geisha's met parasol/goud decor, verso insecten decor. Afmeting: Ø 22 - Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung vleesschotel met landschap decor. Afmeting: 37 x 29,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met foo-honden, karaktertekens en floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 16,4 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gustav Becker eikenhouten staande klok. Circa 1890. Met messing bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Weekloper, Halfuur-slag. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Kristallen karaf met zilver, 830/000. Kristallen karaf met ruitvormig slijpwerk met een grove zilveren kraag en dop met schenktuit en een strakke greep. 15x13x30cm. In goede staat.
Witgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Fijn anker collier met daaraan een ovale opengewerkte hanger rijkelijk bezet met briljant geslepen en trapezium geslepen diamanten. Totaal ca 1,2ct. ...
Fraaie geelgouden oorschroeven, 585/000, in strikvorm voorzien van een peervormig gouden element bezet met 6 diamanten met een roosslijpsel. 12,5x25mm. totaal ca 5,4 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met parel en diamant. Ring met een rechte kop voorzien van 2 ronde gouden elementen met cultivé parel, ø 4,5mm, met in het midden een witgouden zetkast bezet met een diamant ...
Stalen zakhorloge, mechanisch, met erotische voorstelling. ø 68mmm. Werkend.
Geelgouden ring, 585/000, met amethist en spinel. Ring met een slag voorzien van een hartvormig gefacetteerde amethiust en blauw spinel. Met bij beide stenen een zirconia. Breedte ring 14 mm. ø 55. ca...
Lot met vier geelgouden trouwringen, 585/000, 3 bolle modellen en een breder afgesleten model, allen voorzien van gravure. totaal 14,7 gram,
Henk Dekker, 1925. 1897 - 1974. Vele schepen bij havenmonding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, 1988. 1954 - 2002. Abstracte compositie. Acryl op papier. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Henri van Daalhoff. 1867 - 1953. Stilleven met glas, kleed en fruit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 46 x B 37 cm. In goede staat.
Lot Märklin treinen. Onder andere; 1x Märklin HO 34882 stoomlocomotief nr. 043 903-4. 1x Märklin HO 33184 stoomlocomotief nr. 18 427. 1x Märklin HO 33840 stoomlocomotief nr. 50 2448. 1x Märklin HO 339...
Antiek Hollands sideboard van eikenhout. Neo renaissance. Circa 1880. Zes-deurs, met getorste zuilen en kariatiden. Afmeting: 158 x 248 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse ronde bijzettafel van mahonie, met lade, messing en marmeren blad. Circa 1860. Afmeting: H 75 x B 46 cm. In goede staat.
Antieke Noord-Duitse kersenhouten biedermeier tafel met draaimechaniek. Blad compleet in hoogte verstelbaar. Architecten tafel. Circa 1830. Afmeting: 77 x 59 x 111 cm. In goede staat.
Grote antieke mahoniehouten gestoken wandtafel. Circa 1860. Afmeting: 71 x 126 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence vaas als lampenvoet, met messing monturen. Octagonaal. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
18 Hollandse polychrome Makkumer Fayence tegels. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen pot met figuur in landschap decor. Craquelé glazuur. Afmeting: H 26 x Ø 22 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig Chinees porseleinen Wucai kaststel met dubbele bodemring en zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw of ouder. Eén chip bovenrand dekselvaas. Afmeting: H 21,5 - 26,5 cm. In redelijk/goede staa...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met lange lijs/tuin decor. Eén beschadiging bovenrand. Afmeting: H 12 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf pijpvaas met bodemmerk. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen brushpot met rondom figuren in landschap decor, adel figuur met boer en koe + waterval. Afmeting: H 17 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met tuin/vogel/vlinder decor. Beide vazen beschadigd. Afmeting: H 22 cm. In matige staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met foo-honden decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijner kop en schotels. Floraal. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Twee schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen censer met oren en blauw/wit verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 14 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon vazen. 1x Groen craquelé glazuur + 1x blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 12 - 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose geurverdrijver met figuren/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10,3 x Ø 9,2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Zeer groot, oud Chinees jade snijstuk met draken. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 33 x 1 cm. In goede staat.
Twee kristallen karaffen met zilver, 833/000. Schenkkaraffen met slijpwerk, geplaatst op een ronde bewerkte zilveren voet en een zilveren rand om de hals met bewerking. De karaffen zijn voorzien van e...
Geelgouden hanger, 750/000, met bloedkoraal. Grote ovale hanger met een opengewerkte rand met stralen. De hanger is in het midden voorzien van een ovale bloedkoraal. Grootte hanger 25x39mm, inclusies ...
Zeldzame, vroeg 19e eeuwse empire theestoof van mahoniehout met vergulde dolfijnen. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 57 x Ø 30 cm. In goede originele staat.
Negen antieke Perzisch geglazuurde ronde tegels. Divers. Vier gelijmd, rest goed. Figuren voorstelling. Turkoois glazuur. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Buitengewone 18e eeuwse theekist van rozen- en palissanderhout. Met marquetterie en bandintarsia ingelegd. Origineel beslag + mooi koperen binnenwerk met ster. Afmeting: 13 x 20 x 12 cm. In zeer goede...
Vier antieke Franse pendule uurwerken. Bestaande uit: Drie Franse pendule uurwerken + één zakhorloge uurwerk. Eén uurwerk in platine gesigneerd, circa 1800 -1780. Etienne Baillon Paris. Eén uurwerk e...
Kapitale empire kolomtafel met leeuwenpoten. Palissanderhout. Circa 1820. Afmeting: 73 x 120 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Hollandse kussenkast met ranken + palissander robbelijsten. Uitneembaar, met lades en schappen. Ongerestaureerd. Afmeting: 190 x 190 x 76 cm. In goede staat.
Zeer groot Perzisch kleed. Floraal decor. Blauw et cetera. Afmeting: 300 x 220 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met chinoiserie decor. Hectagonaal. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Grote Sevres-stijl porseleinen fruitschaal met bronzen montuur. Afmeting: 37 x 46 x 27 cm. In goede staat.
43 Hollandse Fayence tegels. 19e Eeuw. Divers. Mangaan kleurig. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen maanvaas met blauw glazuur + bodemmerk. Bovenrand schades + ornament schade. Afmeting: H 26 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen papierrol houder met Familie Rose decor, geisha in tuin. Afmeting: 19,7 x 5,7 x 2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Boeddhistisch bronzen figuur met vier armen en knots op lotusbloem. India. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein met Sang de boeuf glazuur. Pijpvaas + gemberpot. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met bodemmerk. Floraal decor. Eén schotel twee chips. Afmeting: 6 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren theebus, 833/000, ovaal model versierd met cannelures en een scharnierend deksel voorzien van filetranden en een bloemapplique als knop. De bus is geplaatst op een ovale voet. MT.: J.Limburg,...
Sierlijke zilveren doos, 800/000, rechthoekig gecontourneerd model, geschulpte bewerking, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk. Het gecontourneerde scharnierende deksel is tevens voorzien van f...
Zilveren koffiepot, 830/000, hoog model rijkelijk versierd met gedreven rozen en voluten rand. De kan is geplaatst op 4 gekrulde poten. importeerkeur van Zweden. ca 778 gram. 23x12x24cm. In goede staa...
Geelgouden ring, 585/000, met oud diamant. Ring met een bewerkte geelgouden band voorzien van een zilveren rozet bezet met 11 diamanten met een oud slijpsel. ø rozet 13,5mm. ø59. ca 5,1 gram. Stenen h...
Collier van zwarte en gele zoetwaterparels, 9,5-11mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, ø 12 mm. lengte 44 cm. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, gemaakt uit 5 losse ringen bezet met 9 saffieren. De ringen zijn aan de onderzijde met elkaar verbonden. breedte 10 mm. ca 5,4 gram. In goede staat
Collier van gitten bevestigd aan een geelgouden streeksluiting, 585/000. Collier met 3 rijen gitkralen met diverse formaten bevestigd aan een fraaie ronde streeksluiting met filigrain, knopjes en opge...
Armband met parels en een geelgouden slot, 585/000. Armband met 3 rijen cultivé parels, ø6-6,5mm, bevestigd aan een ovale opengewerkte gouden sluiting versierd met 13 singlecut geslepen diamantjes. Gr...
Jan Korthals. 1916 - 1972. Stadsgracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Pieter Hofman. Circa 1900. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 40 cm. In goede staat.
J. de Jong? 19e Eeuw. Watersnood met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.
Tom Wesselman. Nr. 7/199. Vrouwelijk naakt. Lithografie op papier. Afmeting: H 77 x B 57 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 20/199. Met watermerk. Vrouwen in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 58 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 71/190. Met watermerk. Twee vrouwen, rug masseren. Litho op papier. Afmeting: H 77 x B 56 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops jachtgeweer met (goud)graveringen, F. Bernard, penvuur. 19e Eeuw. Afmeting: L 117 cm. In goede staat.
Antiek enkelloops geweer met hoekige loop. Zwaar. Nr. 196. Marine? Breuk in kolf. Afmeting: L 108 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Franse marmeren empire pendule met bronzen figuur. Lezende Griekse dame. Circa 1820. Bovenste plint marmer randschade. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 51 cm...
19e Eeuwse Franse palissanderhouten mini-staande klok met floraal intarsia. Enchappement, achtdaags-uurwerk. A+N Paris. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse boeren barok spinde (openslaand) met vakverdeling. Geen slot. Afmeting: 97 x 81 x 47 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse figurengroep van Moreau. Circa 1900. Compositie metaal. Jongen en meisje plukken fruit. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Franse Art Deco beeldengroep met marmeren basement. Met compositie metalen zwanen + dame in badpak. Circa 1930. Afmeting: 24 x 49 x 18 cm. In goede staat.
Lot oude glazen presse papier. Onder andere; Murano, Mille Fiori, Sweden, Marcolin. Enkele exemplaren zijn gesigneerd. Circa 20 stuks. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Lot oude glazen presse papier. Circa 33 stuks. Onder andere; Murano, Sweden, Eisch, Goebel, Swarovski. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse platelen Eskaf dekselpot met springbok decor. Ontwerp van Hildo Krop. Circa 1930. Afmeting: H 24 x Ø 20 cm. In goede staat.
Capodimonte keramieken Reuge speeldoos met verguld messing. Sieradendoos. Speelt melodie Edelweiss. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 17 x 14 cm. In goede staat.
Lot van drieëndertig mangaankleurige Fayence bloempot tegels. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 32 stuks antieke Hollandse Fayence tegels met landschap decor en dubbele ring. Mangaan-kleurig. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.
Lot van 35 stuks Hollandse Fayence tegels met decor van terpdorpen et cetera, in dubbele cirkel. Mangaan-kleurig. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadigingen. In goede staat.
Lot van 60 stuks Hollandse tegels. Witjes. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.