Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Puttense bloempotten, 1880
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Puttense Fayence bloempotten met handbeschilderd Imari-decor. Circa 1880. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 58,5 cm.
Resultaat: 50 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + draak/feniks decor. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 58,5 cm. In matige staat.

Grote Chinese kom Ø 26,5 cm.
Resultaat: 50 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met mangaan-kleurig vissen decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 26,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14 cm.
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose onsterfelijken kom + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 24 cm.
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen republiek vaas met Familie Rose figuren decor + tekst. Met metalen bovenrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In redelijke staat.

Vleescouvert met zilver
Resultaat: 45 EUR

Voorsnijcouvert met zilveren heften. BWG. Grote vleesvork en mes voorzien van een zilveren geontourneerd heft. 27-31cm. In goede staat

Zilveren vaas & glas
Resultaat: 45 EUR

Kristallen glas met zilveren voet en een zilveren vaas, 835/000. Klein borrelglaasje met strak geslepen patroon, geplaatst op een rond zilveren voetje, ø5x8cm, en een vaas op een rond gecontourneerde ...

Zilveren ring bloemen
Resultaat: 45 EUR

Grote zilveren ring, 925/000, met gekleurde zirconia's. Ring met 2 bloemelementen, versierd met champagne en kleurloze zirconia's. 37x15mm. ø 56. ca 13,9 gram. Nieuw.

Zilveren ring met gekleurde zirconia.
Resultaat: 45 EUR

Grote zilveren ring, 925/000, met gekleurde zirconia's. Ring met een ruitvormige kop bezet met een champagne kleurige zirconia, aan alle kanten voorzien van 5 zirconia's, in de band gezet. Breedte rin...

Garonne horloge
Resultaat: 45 EUR

Double Garonne horloge met saffier glas en datumaanduiding. ø 28 mm. lengte 19 cm. Quartz

Lot miniatuur doofpotten
Resultaat: 45 EUR

Lot oude/antieke miniatuur doofpotten. Gemaakt van messing en koper. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

Antieke parapluhouder
Resultaat: 45 EUR

Antieke messing parapluhouder met jachthond decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Drie antieke Heilige figuren
Resultaat: 45 EUR

Drie antieke Heilige figuren van gips. Gepolychromeerd. Circa 1900. Afmeting: H 44 - 45 cm. In goede staat.

Antieke zandstenen vijzel met gemaal
Resultaat: 45 EUR

Antieke zandstenen vijzel met gemaal. 19e Eeuw. Afmeting: 34 x Ø 24 cm. In goede staat.

Antieke tafelklok, 1920
Resultaat: 45 EUR

Antieke eikenhouten tafelklok met halve zuilen. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag. Ongemerkt. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte kom Ø 20,5 cm.
Resultaat: 45 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte kom met rondom diverse figuren decors. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 10,2 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

6x Antiek porselein (divers)
Resultaat: 45 EUR

Zes delen antiek porselein. Divers. 19e Eeuw. Bestaande uit: Eén octagonaal kopje met geisha's, goed. En vier schotels, divers, drie met randschade. Bodemmerken. Afmeting: 11,5 - 13,5 cm. In redelijk/...

Zilveren tandenstokerhouder/Naaldenkoker
Resultaat: 40 EUR

Antieke zilveren naaldenkokerhouder/naaldenkoker, Rond model. Amsterdam jl.:L:1770. Enkele deukjes en wil niet open. 8 cm. ca 15 gram.

Lot zilveren lepels, 7x
Resultaat: 40 EUR

Lot met zeven zilveren lepels, 2 roomlepels, één met een bak in schelpvorm en een gekrulde steel met griffioen en één roomlepel met ronde bak en een steel met een randje met bandwerk, drie suikerschep...

Christofle plated+Chinese lepels
Resultaat: 40 EUR

Theekan en melkkan en lepels, thee- en melkkan, plated gemerkt Christofle, bolmodel met houten grepen, 22x13x12cm.en 15x9x8cm, en een set met 7 lange lepels met een getorste steel en een gecontourneer...

Zilveren armband
Resultaat: 40 EUR

Zilveren pennenarmband, 835/000, 5 rijen gemaakt uit gematteerde cirkelvormige schakels. Breedte 17 mm. Voorzien van een bakslot en 2 veiligheidsachtjes. Lengte 19 cm. ca 35,3 gram. In goede staat.

Lot zilveren broches
Resultaat: 40 EUR

Lot met 5 zilveren broches, twee broches gemaakt uit zilverdraad met mooie bloemen, 8 cm. één in de vorm van een papegaai, 5,9cm, een gestanste takbroche 4,6 cm. en een broche gemaakt uit zilverdraad ...

Zilveren collier en hanger zirconia
Resultaat: 40 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia's. Gourmet collier met daaraan een grote zilveren hanger, rechthoekig gecontourneerd bezet met een grote rechthoekig geslepen zirconia en daaromheen e...

Zilveren olifant
Resultaat: 40 EUR

Zilveren olifant, 925/000, met groot oog. 53x18x27mm. ca 21,5 gram. In goede staat