Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Kleine 18e eeuwse Delftse stoof
Resultaat: 100 EUR

Kleine 18e eeuwse Delftse Fayence stoof. Floraal decor. Eén chip. Afmeting: 5 x 7 x 6 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen bord met okergeel glazuur + draak/feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 22,5 cm. In goede staat.

Twee Delftse pronkvazen, H 37 cm.
Startprijs 250 EUR

Twee 19e eeuwse Delftse Fayence pronkvazen (voor bloemen) met messing monturen + leeuwenkoppen. Bodemmerken. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Grote oude bronzen boeddha
Startprijs 6.500 EUR

Zeer grote oude Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Sokkel rechtsvoor beschadigd. Afmeting: 131 x 73 x 56 cm.

Chinese vaas, H 29 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinese vaas met ramskoppen en bodemmerk. Afmeting: H 29 x Ø 20 cm. In goede staat.

Drie-delige 18e eeuwse Delftse vazen set
Resultaat: 180 EUR

Drie-delige 18e eeuwse Delftse Fayence vazenset. Landschap/floraal/vogel decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 26 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees drakenbord Ø 22,7 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met draak/feniks decor en oker kleurig glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 22,7 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese fles, H 29,5 cm.
Startprijs 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen fles met kraanvogel decor. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Twee antieke Japanse Meiji vazen, H 19 cm.
Startprijs 250 EUR

Twee antieke gesigneerde Japanse Meiji vazen met draak/feniks decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

18e -19 Eeuws 4-pas tegeltableau
Resultaat: 100 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands Fayence 4-pas tegeltableau. Paard voor stal. Oudere restauratie. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 34,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met figuren/paard bij waterval/landschap decor. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuws tegeltableau
Startprijs 150 EUR

18e - 19e Eeuws mangaan tegeltableau, met afbeelding van ruiter te paard. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 350 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijner kop en schotels. Floraal. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Twee schotels goed. Afmeting: 5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Chinese tegel, 20 x 20 x 3 cm.
Resultaat: 130 EUR

Grote dikke Chinees porseleinen tegel met figuur in landschap decor. Afmeting: 20 x 20 x 3 cm. In goede staat.

Lot tegels (60 st)
Resultaat: 300 EUR

Lot van 60 stuks Hollandse tegels. Witjes. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.

Lot Heerend porselein (4x)
Resultaat: 130 EUR

Vier delen Heerend porselein. 20e Eeuw. Floraal/vlinder/goud decor. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom Ø 21,1 cm.
Startprijs 900 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 21,1 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen bolvaas met spelende zotjes decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Antiek Nymphenburg figuur, 1920
Startprijs 280 EUR

Antiek Duits Nymphenburg porseleinen figuur. Cavalerist te paard. Degen, teugels en sporen missen. Circa 1920. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 20 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met paars verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas, H 10,3 x Ø 6,7 cm.
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose penselenvaas met hoogwaardigheidsbekleder in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10,3 x Ø 6,7 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 26 cm.
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuws dikwandig Chinees porseleinen bord met vogels in tuin decor. Rood/blauw. Afmeting: H 4 - Ø 26 cm. In goede staat.

Drie porseleinen figuren
Resultaat: 60 EUR

Drie Duitse porseleinen figuren. Bestaande uit: Dame + heer, gemerkt bijenkorf, man vingers beschadigd. En een cupido bij piedestal, Sitzendorf, circa 1900. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.

Grote Chinese wierookbrander (jade?)
Startprijs 1.500 EUR

Grote Chinese wierookbrander. Jade? Met tempelleeuw/olifanten koppen en floraal decor. Afmeting: 56 x 58 x Ø 38 cm. In goede staat.