Twee Chinees porseleinen cups met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,8 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten gestoken kist. Ongerestaureerd. Slot + scharnieren missen. Afmeting: 90 x 65 x 121 cm. In redelijke staat.
Vier-delige Chinese mini tafelset van hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 66 cm. In goede staat.
Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1. Chinees waterpotje met zes tekens bodemmerk. 2. Sung kom met bruin/zwart glazuur. Afmeting: 6 - 9,5 cm. In goede staat.
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels. Floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12,5 - 13 cm. In goede staat.
Antiek Afghaans Perzisch handgeknoopt wandkleed met franjes. Afmeting: 135 x 171 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draak/feniks decor + rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 30 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen vaas met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 16,7 cm. In goede staat.
Twee antieke Perzische kleden. 1x Klein, Shiraz, beschadigd. 1x Zwart/blauw/groen/creme. Afmeting: 125 x 80 cm. / 132 x 109 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Yixing China. Eén vaas met draken decor, en één trekpot met bodemmerk. Plus een Bottcher theestoof. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen waterpot met plated/verzilverde monturen van latere datum. Afmeting: H 7 x Ø 8 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen celadon tempelhond met blauw verlopen glazuur. Chip poot. Afmeting: 36 x 38 x 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord. Zotjes/geisha/goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 16,4 cm. In goede staat. 1 minimaal haarlijntje
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten met floraal decor. Eén minimale chip binnenrand. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Grote vierkante Chinees porseleinen Familie Verte dekselvaas met Chinese goden/vleermuizen decor. Afmeting: 35 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen kop en schotels. Haan in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met perzik/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Geelgouden slagring, 585/000, met diamant. Ring met een omgekrulde slag, bezet met 17 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,35 ct. Breedte aan de kop 9 mm. ø 57, ca 2,7 gram. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met floraal decor. Met bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren armband, 835/000, met 6 ovale schakels elk voorzien van een ronde rhodochrosiet. Breedte 20 mm. lengte 18 cm. ca 46 gram. In goede staat
Collier van labradorietkralen met zilver, BWG. Collier van rijen gefacetteerde labradorietkralen, 4mm, versierd met elementen. Samenkomend in een driehoekig eindstuk met cantille bewerking en voorzie...
18e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met zilveren montuur. Onder bodem gerestaureerd. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.
Oud/antiek Chinees bronzen beeld. Zonder sokkel. Krijger. Deel van arm mist. Afmeting: H 23 cm. In redelijke staat.