Kapitale empire kolomtafel met leeuwenpoten. Palissanderhout. Circa 1820. Afmeting: 73 x 120 cm. In goede staat.
Ovaal theekastje van mahoniehout met facet geslepen glas. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 78 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast in barok-stijl. Met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 200 x 140 x 53 cm. In goede staat.
Grote Westminster tafelklok met kwartier-slag op vijf gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Lot met diverse wagons. Circa 45 stuks van diverse merken. In goede staat.
Lot Märklin treinen. Onder andere; 1x Märklin HO 34882 stoomlocomotief nr. 043 903-4. 1x Märklin HO 33184 stoomlocomotief nr. 18 427. 1x Märklin HO 33840 stoomlocomotief nr. 50 2448. 1x Märklin HO 339...
Antiek enkelloops geweer met hoekige loop. Zwaar. Nr. 196. Marine? Breuk in kolf. Afmeting: L 108 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...
Antiek Frans dubbelloops jachtgeweer met (goud)graveringen, F. Bernard, penvuur. 19e Eeuw. Afmeting: L 117 cm. In goede staat.
Antieke zandstenen vijzel met gemaal. 19e Eeuw. Afmeting: 34 x Ø 24 cm. In goede staat.
Drie Italiaanse albasten lampenvoeten. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 - 45 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse Napoleon III Carrera marmeren cassolettes met vergulde bronzen armaturen. 19e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee grote antieke bronzen kraag-kaarskandelaren. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antieke viool in originele houten kist. Ongemerkt. Circa 1900. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Set van zes antieke oosterse bronzen opiumgewichten. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.
Antieke Franse veldkijker in lederen foedraal. Gemerkt Artillerie Marce Iris de Paris. 1e Wereldoorlog. Circa 1914. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Lot oude/antieke Duitse tabakspijpen van porselein. Wild + natuurvoorstelling decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten stickbarometer met Hollands opschrift. F. Meissner te Arnhem. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Miniatuur portret in bronzen lijst. Gesigneerd Ida Salzdaz? Officier. Afmeting: H 9 x B 6 cm. In goede staat.
Acht delen divers oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; kruik, klepkannen. Bodemmerken. Afmeting: 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; kannen, borden, olielampen. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Hollandse theestoven van mahoniehout + messing binnenbak. Afmeting: 40 - 43 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse stereoscoop met diverse afbeeldingen. Circa 1920. Underwood & Underwood, New York, patent 1901. Afmeting: 32 x 13 x 20 cm. In zeer goede staat.