Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Hollandse stoof
Resultaat: 100 EUR

Antieke Hollandse kerfsnede stoof van eikenhout. Met decor van platbodems en vredesduif. Afmeting: 17 x 18 x 19 cm. In goede staat.

Zeldzame 17e eeuwse Engelse zonnewijzer Ø 16,7 cm.
Resultaat: 400 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Engelse bronzen renaissance zonnewijzer met twee roofvogels + annotatie 1635. Met mooie originele patina. Afmeting: H 9 x Ø 16,7 cm. In goede staat.

Zeldzame empire theestoof, 1820
Resultaat: 325 EUR

Zeldzame, vroeg 19e eeuwse empire theestoof van mahoniehout met vergulde dolfijnen. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 57 x Ø 30 cm. In goede originele staat.

Onduid. gesig., Plasgezicht met waterlelies
Resultaat: 140 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Plasgezicht met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 60 cm. In goede staat.

Dirk Breed, Hollands dijkdorp
Resultaat: 50 EUR

Dirk Breed. 1920 - 2004. Hollands dijkdorp. Tekening op papier. Afmeting: H 19 x B 32 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse landkaart
Resultaat: 180 EUR

Antieke Hollandse landkaart Ditio Trans-Isulana. Drenthe/Friesland. Door Petrus Kaerius, 1612. 1570 - 1630. Pieter van der Keere. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: H 42 x B 53 cm. In goede ...

Antieke landkaart
Resultaat: 130 EUR

Antieke Hollandse landkaart Ditio-Isulana. Joannes van Waesberge, 1645 - 1660. Handingekleurd. Geldriae + Frisiae. Gravure op papier. Afmeting: H 39 x B 49 cm. In goede staat.

Jean Leon, Dame met hoed
Resultaat: 170 EUR

Jean Leon. 21e Eeuw. Franse School. Dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Anton Pieck, Gevelhuizen Amersfoort
Resultaat: 70 EUR

Anton Pieck. 1895 - 1987. Handgesigneerde ets. Gevelhuizen Amersfoort. Ets op papier. Afmeting: H 17 x B 11,5 cm. In goede staat.

Anton Verhoeven, Stilleven met aardewerk en vis
Resultaat: 500 EUR

Anton Verhoeven. 1920 - 2006. Stilleven met aardewerk en vis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 250 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Kleurrijke spetterkip. Plakaatverf op geschept papier. Afmeting: H 106 x B 78 cm. In goede staat.

Serie Salvador Dali tegels (6x)
Resultaat: 650 EUR

Serie van zes gelimiteerde Savador Dali ingelijste tegels. Nr. 245/387. Afkomstig uit privé collectie. Afmeting (tegels): 21 x 21 cm. In goede staat.

Lot zilveren sieraden met knopjes
Resultaat: 90 EUR

Lot zilveren sieraden met knopjes, met ringen, broches, hangers, Totaal ca 73 gram. Diverse gehaltes. In goede staat

Geelgouden choker
Resultaat: 1.300 EUR

Geelgouden choker, 750/000, met trapezium gevormde schakels met rechthoekig bewerkt element met bal aan de bovenzijde. Het collier is voorzien van een bakslot en veiligheid. breedte 11 mm. lengte 42 c...

Lot zilveren sieraden, 3x
Resultaat: 70 EUR

Lot met 3 zilveren sieraden, met een armband, een ronde broche en een opengewerkte broche met filigrain. totaal ca 21,7 gram. In goede staat. Diverse gehaltes

Omega Constellation, dameshorloge
Resultaat: 375 EUR

Dameshorloge, Omega Constellation, staal met goud, voorzien van een parelmoer wijzerplaat. Het horloge heeft een gouden lunette met romeinse cijfers. Breedte horloge 25 mm. kastnummer: 56652259. Wat ...

Gouden ring en horloge
Resultaat: 110 EUR

Geelgouden ring en horloge, 585/000. Geelgouden trouwring, breedte 3 mm, ø 53, en een horloge met geelgouden rechthoekig gecontourneerde kast en leren band. Pontiac, mechanisch, werkend.

Gouden streekbroche
Resultaat: 400 EUR

Geelgouden streekbroche, 585/000, met similie. Ovale streekbroche met een gecontourneerde rand met getorste bewerking en similie stenen. In het midden van de broche zit een voorstelling van een dame a...

Gouden oorring met diamant
Resultaat: 150 EUR

Gouden creool, 585/000, met diamant. creool met scharnier, half wit en half geelgouden bezet met een rij met briljant geslepen diamanten, 29x ca 0.02 ct. Breedte 1,9 mm. ø28 mm. ca 2,3 gram. In goede ...

Gouden Close for Ever armband
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden close for ever armband, 585/000, met ovale ogen gemaakt uit rond-draad. Voorzien van veeroog en veiligheid. breedte 4,5 mm. lengte 18,5 cm. ca 11,8 gram. In goede staat

Collier van groene parels
Resultaat: 60 EUR

Collier van groene parels, gemaakt uit organisch materiaal, ø 14mm, bevestigd aan een witmetalen magneetsluiting. 46 cm. In zeer goede staat

Tissot horloge
Resultaat: 70 EUR

Tissot horloge seastar automatic, met een goudkleurige ronde kast, voorzien van een rookbruinige, in kleur verlopende wijzerplaat met witte wijzers. Voorzien van een metalen band, niet origineel. Werk...

Zilveren broche/hanger met amethist en parel
Resultaat: 70 EUR

Zilveren broche/hanger, 925/000, met emaille en edelstenen. Broche versierd met 2 amethisten, markesietstenen, een parel en emaille. 4,5x4,5cm. ca 8,9 gram. Nieuw

Menage-set op zilveren tablet
Startprijs 60 EUR

Kristallen menage-set met 3 schaaltjes geplaatst op een zilveren tablet met een gecontourneerde rand. ø26x3cm. Zilvergewicht 230 gram. Chip in een schaaltje. In goede staat