Twee delen 18e eeuws Delfts Fayence. 1x Grote schotel met chinoiserie decor, gelijmd. 1x Grote kom met floraal/figuur decor, haarscheur + randschade. Afmeting: 35 - 27 cm. In redelijke staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein met peterselie decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: twee kopjes (octagonaal) + één kom. Afmeting: 7 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap decor. Bodemmerk. Beide koppen chips. Eén schotel goed, andere randschade. Afmeting: 4 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met floraal/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Zeldzame vergulde bronzen Chinese munten dekseldoos met inhoud. Drie-delig. Voorzien van bodemmerk. Floraal + karaktertekens decor. Afmeting: 9 x 20,5 x 15 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met zilveren dop. Floraal/landschap decor. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen papierrol houder met Familie Rose decor, geisha in tuin. Afmeting: 19,7 x 5,7 x 2 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/landschap decor. Divers. Enkele haarlijnen en/of chips + goed. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Japans Satsuma-draken servies met goud decor. Circa 1900. Beschadigingen. Afmeting: 9 - 20 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,8 x Ø 14,8 cm. In goede staat.
Twee Chinese eierschaal porseleinen kommen met floraal/draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 12 cm. + Ø 12,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw floraal/golfen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Met bodemmerk. Haarlijn en/of chips. Afmeting: 8 - 9 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Kantonese vaas met vogels in tuin decor. Met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Gerestaureerde randschade. Afmeting: Ø 44 cm. In redelijk/goede staat.
Fraaie zilveren koffiekan, 900/000, rijkelijk versierd met guilloche patroon en graveerwerk met meanderbewerking en cartouches met monogram. Geplaatst op een gezaagde voet met floraal decor. De tuit e...
Lot met 4 dubbele odeurflacons, in diverse kleuren en Boheems kristal. De grote rode geslepen heeft 2 zilveren doppen. In redelijk goede staat. 9-15 cm.
Geelgouden manchetknopen, 585/000, met een ronde knoop, voorzien van spiraalvormige guilloche bewerking. ø 18 mm. ca 5,0 gram. In goede staat.
Omega horloge, Megasonic 720 Hz. Ronde double kast met goudkleurige plaat voorzien van datumaanduiding. ø 35 mm. Jaren zeventig. Met leren band. Werkend. Duidelijke gebruiksporen.
Arrah Lee Gaul. 1883 - 1980. Amerikaanse School. Titel: Bertram's garden. Olieverf op linnen. Beschadigingen. Afmeting: H 65 x B 75 cm. In redelijke staat.
F. Huysmans. 1910 - 1994. Belgische School. Landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Twee antieke ijzeren handboeien. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 10 x 3 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten empire commode met vier lades en origineel ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 112 x 50 x 100 cm. In goede originele staat.
Zeer groot Perzisch kleed. Floraal decor. Blauw et cetera. Afmeting: 300 x 220 cm. In goede staat.