Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kopjes met kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Beide haarlijn. Afmeting: H 4,8 x Ø 8,2 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen vleesschotel met floraal/goud decor. Octagonaal. Afmeting: 50 x 38,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen klapmutskom met rondom figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Chinese koperen helm met leder en jade? steen op standaard. Met messing foo-honden koppen. Enkele schroeven vervangen, geen binnenhelm. Afmeting: 31 x 26 x 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met rode versieringen + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Antiek zilveren cabaret, Rococo, vierkant gecontourneerd model versierd met 8 kwabvormige elementen, Het cabaret is geplaatst op 4 lichtgekrulde poten. MT.: Abraham Fortman, Leiden, jl.: q:1774. ca 23...
Geelgouden ring, 585/000, met groene steen. Ring met een grove zetkast met grillig gevormde poten geplaatst in een hartvorm en bezet met een grillige groene mineraal. De zijkanten van de band zijn ver...
F. Huysmans. 1910 - 1994. Belgische School. Landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Bijzondere geelgouden ring/hanger/broche, 750/000, met koraal en diamanten. Ring waarvan de kop, de vlieg, demontabel is, waardoor de vlieg als hanger en als broche gedragen kan worden. De vlieg is ge...
Heinrich Gogarten. Münchener Schule. 1850 - 1911. Sprokkelvrouw in besneeuwd bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.
Grote oude vliegtuigpropeller van hardhout met naam Keil + diverse nummers. 20e Eeuw. Afmeting: 268 cm. In goede staat.
Prachtig antiek drie-delige Frans verguld bronzen pendulestel. Circa 1870. Naar 18e eeuws voorbeeld. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: H 50 - 59 cm. In zeer goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolwagen vaas met draak/feniks in tuin decor. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood + groen glazuur en floraal/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17,5 x 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Bijzonder Chinees porseleinen Familie Rose bord met hoge omranding. Voorzien van fijne figuren beschildering en goud decor. Afmeting: H 4,2 x Ø 20,2 cm. In goede staat.
Zeer groot 18e - 19e eeuws Japans paravent (kamerscherm). Handbeschilderde gouache met vogels/waterlandschap en goud decor. Afmeting: 167 x 378 x 2 cm. In goede staat.
Groot gelimiteerd Frans Daum glazen dier figuur. Pauw. Kleur: blauw/groen. Nr. 13/300. Ontwerp Guy Petit Fils. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 32 x 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met figuren/tekst decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 11,3 cm. In goede staat.
Prachtig zilveren servies, 833/000, met een groot dienblad met daarop een comfoor met theekan, een melkkan en een suikerbak, voorzien van een gezaagde rand met ovaal decor en een parelrand. Het comfoo...
Grote Chinese balustervormige vaas met blauw glazuur en bronzen monturen. Karper decor. Vaas heeft geen gat in de vaas voor kabel. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Fraaie witgouden oorhangers, 585/000, met diamant en parel. Witgouden oorsteker met een gladomzetting bezet met een briljant geslepen diamant, ø ca 0,10 ct. Aan de oorsteker zit een peervormige hanger...
Hollandse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met intarsia, kelken, bloemen, guirlandes en band-intarsia. Circa 1780. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 116 x 50 cm.
Zeldzame antieke Engelse mahoniehouten glaspendule. Elektrisch. Eureka Clock & Co. Ltd. London. Circa 1910 - 1920. Functie niet getest. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.