Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...
Geelgouden ring, 585/000, met amethist en spinel. Ring met een slag voorzien van een hartvormig gefacetteerde amethiust en blauw spinel. Met bij beide stenen een zirconia. Breedte ring 14 mm. ø 55. ca...
Zilveren theebus, 800/000. Gecontourneerd langwerpig model voorzien van cartouches met voorstellingen met figuren, verder rijkelijk versierd met floraal decor. 7x9x15cm. Op het losse deksel zit een pi...
Uniek zilveren tafelstuk met origineel kristallen binnenbak in de vorm van een strijdwagen. 800/000. Grote zilveren kar, rechthoekig gecontourneerd model versierd met krullen acanthusbladeren en flora...
Gouden creool, 585/000, met diamant. creool met scharnier, half wit en half geelgouden bezet met een rij met briljant geslepen diamanten, 29x ca 0.02 ct. Breedte 1,9 mm. ø28 mm. ca 2,3 gram. In goede ...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring bolmodel, voorzien van een briljant geslepen diamant op de ring geplaatst met 2 poten en daarnaast aan weerskanten een briljant geslepen diamant. Totaal ca ...
Twee geelgouden rozetten met granaat, 585/000, Kleine gouden rozet, ø 10mm, bevestigd op een onedele steker, en een broche met een bloemvormige rozet met granaten in diverse vormen. Voorzien van een ...
Gouden medaillonhanger, 585/000, in de vorm van een hart versierd met floraal graveerwerk. Grootte 29x17,5mm, inclusief oog. ca 3,6 gram. In goede staat
Twee antieke ijzeren handboeien. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 10 x 3 cm. In goede staat.
Zeldzaam trommelrevolver met gravering. Lij 598. J. Chainer Breveté. Afmeting: L 24 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.
Lot diverse militaria emblemen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Oude Nederlandse kruisboog. Vurenhout, gebeitst. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Dubbelloops jachtgeweer met korte kolf en afgezaagde loop. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops jachtgeweer. Oxydatie. Afmeting: L 122 cm. In redelijke staat.
Militaire wapenschoonmaakset + kompas 1943 London. MK III - WO II. No. 229405. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse brandweerhelmen. Metaal met messing. Géén binnenhelmen. Afmeting: 22 x 25 x 18 cm. In goede staat.
Lot divers patroon-vul-gereedschap. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Antiek Frans percussie dubbelloops jachtgeweer met damastloop en graveringen. Lepage a Paris. Kogelhouder in kolf. Afmeting: L 111 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met damastloop, graveringen + naam 'St. Etienne Manufacture'. Met goud inleg in loop. Breuk in kolf. Afmeting: L 123 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Belgisch dubbelloops jachtgeweer met graveringen. Penvuur. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops jachtgeweer. 'St. Etienne'. Met damastloop + graveringen. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.
Prachtig antiek dubbelloops jachtgeweer met jachtgraveringen, damast loop + laadstok. 19e Eeuw. Afmeting: L 119 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops penvuur jachtgeweer met aparte beveiligingen in de loop. 'Aury A. St. Etienne'. Mogelijk ooit kolf vervangen. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.