Antieke zilveren doos rechthoekig model voorzien van een scharnierend deksel voorzien van een romantische voorstelling met figuren en pauwen. De zijkanten zijn versierd met putti's en dieren en floraa...
Twee Chinese Encre de Chine porseleinen borden met zeldzaam decor van doedelzakspelers/landschap/floraal. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws groot smeedijzeren toren-uurwerk met slagwerk en pennegang op stoel. Slagwerk moet nagekeken worden. Afmeting: 198 x 62 x 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw floraal/golfen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord. Zotjes/geisha/goud decor. Verso rood glazuur. Afmeting: Ø 16,4 cm. In goede staat. 1 minimaal haarlijntje
Vijf delen oud China. Onder andere; oud papiergeld, document + kopie foto + boekje. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence apothekerspot met opschrift PR: Aronis. Floraal/pauw decor. Haarlijnen en chips. Afmeting: H 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren in tuin/vogel in boom decor. Met dubbele blauwe bodemring. Eén vaas goed. Eén vaas scherf ingelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede st...
Zeldzame antieke Engelse mahoniehouten glaspendule. Elektrisch. Eureka Clock & Co. Ltd. London. Circa 1910 - 1920. Functie niet getest. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met intarsia, kelken, bloemen, guirlandes en band-intarsia. Circa 1780. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 116 x 50 cm.
Fraaie witgouden oorhangers, 585/000, met diamant en parel. Witgouden oorsteker met een gladomzetting bezet met een briljant geslepen diamant, ø ca 0,10 ct. Aan de oorsteker zit een peervormige hanger...
Grote Chinese balustervormige vaas met blauw glazuur en bronzen monturen. Karper decor. Vaas heeft geen gat in de vaas voor kabel. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Prachtig zilveren servies, 833/000, met een groot dienblad met daarop een comfoor met theekan, een melkkan en een suikerbak, voorzien van een gezaagde rand met ovaal decor en een parelrand. Het comfoo...
Chinees porseleinen kom met figuren/tekst decor + bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 11,3 cm. In goede staat.
Groot gelimiteerd Frans Daum glazen dier figuur. Pauw. Kleur: blauw/groen. Nr. 13/300. Ontwerp Guy Petit Fils. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 32 x 9 cm. In goede staat.
Zeer groot 18e - 19e eeuws Japans paravent (kamerscherm). Handbeschilderde gouache met vogels/waterlandschap en goud decor. Afmeting: 167 x 378 x 2 cm. In goede staat.
Bijzonder Chinees porseleinen Familie Rose bord met hoge omranding. Voorzien van fijne figuren beschildering en goud decor. Afmeting: H 4,2 x Ø 20,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood + groen glazuur en floraal/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17,5 x 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolwagen vaas met draak/feniks in tuin decor. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Prachtig antiek drie-delige Frans verguld bronzen pendulestel. Circa 1870. Naar 18e eeuws voorbeeld. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: H 50 - 59 cm. In zeer goede staat.
Grote oude vliegtuigpropeller van hardhout met naam Keil + diverse nummers. 20e Eeuw. Afmeting: 268 cm. In goede staat.
Heinrich Gogarten. Münchener Schule. 1850 - 1911. Sprokkelvrouw in besneeuwd bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 75 cm. In goede staat.
Bijzondere geelgouden ring/hanger/broche, 750/000, met koraal en diamanten. Ring waarvan de kop, de vlieg, demontabel is, waardoor de vlieg als hanger en als broche gedragen kan worden. De vlieg is ge...
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.