Bronzen panter. Gesigneerd. Naar R. Bugatti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 46 x 7 cm. In goede staat.
Monogram M.H. Zeer groot bronzen beeld. Halfnaakte dame op zwart marmeren sokkel. Marianne Houtkamp, 1948 Amsterdam. Twee-kleurig gepatineerd. Hoogte (totaal): 93 cm. In zeer goede staat.
Zilveren gold plated choker, 925/000, met robijnen. Choker met een in het midden een sierlijk element, 17x22mm, versierd met 5 robijnen, bevestigd tussen de ketting. Voorzien van bakslot en veilighei...
Geelgouden ring, 585/000, met amethist en spinel. Ring met een slag voorzien van een hartvormig gefacetteerde amethiust en blauw spinel. Met bij beide stenen een zirconia. Breedte ring 14 mm. ø 55. ca...
Fraaie zilveren empire inktset, 925/000, voorzien van een gecontourneerd schuitvormige gezaagde houder op 4 pootjes ,met een spijlendecor. In de houder zitten 2 vierkante zilveren houders met daarin v...
Grote antieke koperen adelaar met wapen in houten lijst. Verso etiket 'Gefertigt im Kriegsgefangenschaft 1914 - 1920. Lager Bando Japan von Obermaat Humpich Kiautschaou (Wilhelmshaven). Afmeting: H 10...
Grote oude vliegtuigpropeller van hardhout met naam Keil + diverse nummers. 20e Eeuw. Afmeting: 268 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans sabel met bronzen heft, adelaar en leeuwenkoppen. LA 77. Afmeting: L 91,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam renaissance zwaard. 16e - 17e Eeuw. Bronzen heft met restvergulding. Figuren/putti/draken decor. Lemet gerestaureerd, was gebroken. Eén restauratie figuur in heft. Afmeting: L 116 cm. In red...
Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.
Oude Nederlandse kruisboog. Vurenhout, gebeitst. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Dubbelloops jachtgeweer met korte kolf en afgezaagde loop. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.
Militaire wapenschoonmaakset + kompas 1943 London. MK III - WO II. No. 229405. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.
Lot divers patroon-vul-gereedschap. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met damastloop, graveringen + naam 'St. Etienne Manufacture'. Met goud inleg in loop. Breuk in kolf. Afmeting: L 123 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtig antiek dubbelloops jachtgeweer met jachtgraveringen, damast loop + laadstok. 19e Eeuw. Afmeting: L 119 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops jachtgeweer met (goud)graveringen, F. Bernard, penvuur. 19e Eeuw. Afmeting: L 117 cm. In goede staat.
Unieke Nautilusbeker voorzien van een grote parelmoeren schep op een zilveren voet met houten basement, versierd met schelp- en visappliqueen. 925/000. MT. voet: C.Bos & Zn. Amsterdam, jl.:G:1991. ø1...
Twee 19e eeuwse cloisonné kaarskandelaren gemaakt van twee Meiji vazen. Floraal decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke kaarskandelaren van messing. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse tinnen theekan met vissenkop. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antieke zilveren doos rechthoekig model voorzien van een scharnierend deksel voorzien van een romantische voorstelling met figuren en pauwen. De zijkanten zijn versierd met putti's en dieren en floraa...
Fraaie zilveren theedoos, 800/000, bol ovaal model met scharnierend deksel voorzien van parelrand met gekrulde knop voorzien van applique met druiven. Het gehele is geplaatst op 4 sierlijke, gekrulde ...
Gouden creool, 585/000, met diamant. creool met scharnier, half wit en half geelgouden bezet met een rij met briljant geslepen diamanten, 29x ca 0.02 ct. Breedte 1,9 mm. ø28 mm. ca 2,3 gram. In goede ...