Grote beschilderde toneelbol door Jeroen Bosch in 16e eeuwse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 60 cm. Beschadigingen. In redelijke staat.
Vijf stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen borden in Kang Xi-stijl. Met vier tekens bodemmerk. Floraal/figuren decor. Twee keer floraal, chips + haarlijn. Drie keer figuren, waarvan twee met chips, één...
Zeer grote vijf-delige Chinees porseleinen tulpenvaas. Floraal decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met mandarijn/goud decor. Afmeting: 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met parel en diamant. Ring met een rechte kop voorzien van 2 ronde gouden elementen met cultivé parel, ø 4,5mm, met in het midden een witgouden zetkast bezet met een diamant ...
Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolwagen vaas met draak/feniks in tuin decor. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee penselenpotten (groot) en één maal republiek, gelijmd. Kleine penselenpot, republiek, haarlijn. Koekjestrommel met papegaai/goud decor. En een Familie...
Twee Chinees porseleinen celadon schalen met craquelé glazuur. Afmeting: H 3,8 x Ø 15 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, met 6 ovale schakels elk voorzien van een ronde rhodochrosiet. Breedte 20 mm. lengte 18 cm. ca 46 gram. In goede staat
Collier van labradorietkralen met zilver, BWG. Collier van rijen gefacetteerde labradorietkralen, 4mm, versierd met elementen. Samenkomend in een driehoekig eindstuk met cantille bewerking en voorzie...
Grote Chinees porseleinen kom met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11,5 - Ø 23,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draken/karaktertekens. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse Carrara marmeren pendule met verguld brons en facet geslepen glas. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde compositie metalen pendule. Vrouw met zeis en koren. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees capucijne porselein. Floraal decor. Bestaande uit; drie cups, één chip. En een trekpot, deksel gelijmd. Afmeting: 7,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia's. Gourmet collier met daaraan een grote zilveren hanger, rechthoekig gecontourneerd bezet met een grote rechthoekig geslepen zirconia en daaromheen e...
Witgouden cliphanger, 585/000, met parel en diamant. Hanger met een hangeroog bezet met 2 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,13 ct, met hieraan een witgouden huls voorzien van een grijze zoetwat...
Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Ovale hanger met een gouden geschulpte rand versierd met graveerwerk en bezet met een ovaal gefacetteerde granaatsteen. 32x18mm, inclusief oog. ca 3,9 gram. In...
Franse vergulde reiswekker van messing. Eerste helft 20e eeuw. Eén chip glas. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur. Circa 1890. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen pattipan met floraal/goud decor. Minimale chips. Afmeting: 2,2 x 14,3 x 14,5 cm. In goede staat.
Armband en ring, goldplated, bezet met granaatstenen. Armband met 8 ronde schakels voorzien van een rozet met granaatstenen. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 24 mm. Lengte...
Lang collier van granaatkralen, ø 5 mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, ø 6 mm, enkele scheurtjes in. lengte 86 cm. In redelijke staat
Zware antieke Franse reiswekker van brons. Met slagwerk op gongspiraal. Circa 1900 - 1920. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Chris Wesseling. Circa 1920. Hollandse School. Paardenkarren met boer langs rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Willgredt, 1926. Stilleven met Chinees porselein en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 79 cm. In goede staat.
18e Eeuwse encre de chine theebus met rijtuig/goud decor. Bovenrand restauratie. Afmeting: 10 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse eikenhouten Engelse staande klok. Prachtig gegraveerd uurwerk, verguld/verzilverd. Gill Banneman Banef. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + seconden aanduiding. Afmeting: H 208 cm. In ...
19e Eeuwse Franse palissanderhouten mini-staande klok met floraal intarsia. Enchappement, achtdaags-uurwerk. A+N Paris. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese staartklok met wekker en bruidskrans. Eikenhout. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met diamant en robijnen. Ring met een brede gouden kop in het midden bezet met een witgouden zetkast bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,25 ct. Aan weerskanten zit ...
Jury. Circa 1900. Stilleven met divers fruit. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 65 x B 85 cm. In redelijk/goede staat.
M. Hendriks. Circa 1920. Landschap met herderin en bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting; H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met bronzen bovenrand. Krijger bij kasteel decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 47 cm. In redelijke staat.
Zes grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin/vogel decor. Met bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijke/goede staat.
Chinees porseleinen kom met rood glazuur, en groen glazuur binnenin. Met gouden floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Engelse 19e eeuwse bureauklok, hout + messing met spoorweg- horloge-uurwerk. Gesigneerd op de platine House Marlborough. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten gründerzeit regulateur. Weekloper, halfuur-slag. Ongerestaureerd. Afmeting: 85 cm. In redelijke staat.
J. Eijck. 21e Eeuw. Hollands havengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Pendant van B. van Dipten. Molengezicht + havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Geelgouden dameshorloge, 585/000, Certina, mechanisch, met een vierkante kast en een gevlochten band voorzien van ruitvormige elementen bezet met 4 briljant geslepen diamanten. Breedte 14 mm. lengte 1...
Grote Westminster tafelklok met kwartier-slag op vijf gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
King Seiko horloge automatic, rechthoekig model voorzien van een stalen band en een zwart/grijze wijzerplaat voorzien van dag en datumaanduiding. breedte 36 mm. Jaren zeventig. In goede staat
Tissot horloge seastar automatic, met een goudkleurige ronde kast, voorzien van een rookbruinige, in kleur verlopende wijzerplaat met witte wijzers. Voorzien van een metalen band, niet origineel. Werk...
18e Eeuws Hollands gebombeerd wortelnoten barok kabinet met bronzen hoekstukken + bronzen beslag. Lichte fineer + lichtschade. Afmeting: 240 x 190 x 70 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 12 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1. Chinees waterpotje met zes tekens bodemmerk. 2. Sung kom met bruin/zwart glazuur. Afmeting: 6 - 9,5 cm. In goede staat.
M. Winder, 1903. Riviergezicht met koeien langs de rivierkant. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 77 cm. In redelijk/goede staat.
Collier van groene parels, gemaakt uit organisch materiaal, ø 14mm, bevestigd aan een witmetalen magneetsluiting. 46 cm. In zeer goede staat
Antieke Duitse twee-deurs spinde kast van eikenhout, met slede-poten en origineel slot. Boeren barok. Circa 1800. Afmeting: 152 x 147 x 56 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten vitrinekast met spiegel, halve zuilen en ronde glazen zijkanten. Circa 1880. Afmeting: 190 x 130 x 46 cm. In goede staat.
Geelgouden broche, 585/000, met onyx en parel. Ovale broche met een parelrand met daarin een ovale onyx ingelegd met 4 kleine zaadpareltjes. Voorzien van onedele steker. ca 2,6 gram. 21x25mm. Iets ged...
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theebus met zilveren montuur. Met decor van spelende Chinese figuren. Afmeting: H 19 x Ø 10 cm. Eén restauratie. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draak/feniks decor + rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 30 cm. In goede staat.
Antiek Chinees snijstuk van jade. Watervogel/lelie decor. Minimale chips. Afmeting: 8,5 x 12 x 4,5 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een rozet voorzien van chatons met kleine singlecut geslepen diamantjes, enkelen beschadigd. ø kop 11 mm. ø 56. ca 2,1 gram. In redelijke staat
Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een stervormige rozet bezet met vierkant en rechthoekig geslepen granaatstenen. Grootte kop 19x19mm. ø54. ca 4,0 gram. Eén steentje iets afwijkend. In g...
Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met figuren in interieur/floraal decor. Met bodemmerk + goud. Afmeting: 4,5 x 7,7 x 7,7 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom op hoge voet met karper/zeemonster/pagode en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 17,6 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon gemberpotten met reliëf draken decor. Afmeting: H 13 x Ø 11 cm.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Impressionistisch berglandschap. Olieverf op board. Afmeting: H 15 x B 33 cm. In goede staat.
Mahonie kabinet. Louis Seize. Circa 1800. Met drie lades onder de twee deuren, en binnenin vijf lades. Afmeting: 218 x 185 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhout gestoken wandconsole-tafel met marmeren blad. Louis Quinze stijl. Afmeting: 84 x 66 x 44 cm. In goede staat.
Chinese glazen censer met tekst en meanderende bovenrand. Kleurstelling: groen/blauw. Peking glas? Afmeting: H 7 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize linnenpers. Circa 1800. Afmeting: 206 x 80 x 53 cm. In goede originele staat.
Wortelnoten commode in Queen Anne-stijl. Messing beslag. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 90 x 41 cm. In goede staat.
W. Mouis. Circa 1920. Poldergezicht met molens. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met bloemmand decor. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Hollands wortelnoten dubbelgebogen bureau in barok-stijl. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 105 x 105 x 50 cm.
19e Eeuwse Franse notenhouten eethoek met velours stoffering. Rozen snijwerk. Neo rococo. Circa 1870. Afmeting: 97 x 47 x 42 cm. / 75 x 130 x 90 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd + handgepolitoerd. Afmeting: 94 x 97 x 45 cm. In zeer goede staat.
Henk Lassche. '88. 1948 - . Abstracte compositie. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 19 x B 13 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kom met floraal/draken decor. Met vergulde bronzen monturen. Afmeting: 26 x 43 x Ø 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon tempelhond met blauw verlopen glazuur. Chip poot. Afmeting: 36 x 38 x 12 cm. In goede staat.
Ovale mahoniehouten Louis Philippe salontafel met geschulpt blad en vier-spant poot. Circa 1870. Afmeting: 70 x 80 x 130 cm. In goede staat.
Har Siekman. '85. 1928, Groningen. Miniatuur tekening. Walnoot in landschap. Tekening op papier. Afmeting: H 12,5 x B 12,5 cm. In goede staat.
Vintage rood-lederen design stoel van Bruhl, big arm design, Shin + Tomoko. Nieuwprijs € 1.750,= Afmeting: H 72 x Ø 90 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Verte borden. Figuren bij pergola/goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1934. Mediterraans landschap met cavalerie te paard. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.
Hoogglans Chinees of Japans lakwerk kabinet. Met landschap/figuren en goud decor. Mooie kwaliteit. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 126 x 66 x 34 cm. In goede staat.
Grote Chinese gestoken armleunstoel van hardhout. Met leeuw/olifantkoppen en draken. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 63 x 69 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse landkaart Ditio-Isulana. Joannes van Waesberge, 1645 - 1660. Handingekleurd. Geldriae + Frisiae. Gravure op papier. Afmeting: H 39 x B 49 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. 20e Eeuw. Romantisch landschap. Naar Meindert Hobbema. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met zwart glazuur. Chip bodemrand. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse vroeg biedermeier secretaire van eikenhout, met glasopzet. Twee-delig. Circa 1820. Afmeting: 105 x 54 x 215 cm. In zeer goede staat.
Jaren 30 vitrine-keukenkast met schappen. Wit gelakt. Afmeting: 160 x 130 x 40 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen vazen. Divers celadon. Blauw, oker en rood. Afmeting: H 11 - 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten gründerzeit tafel. Octagonaal. Circa 1880. Oudere wormbeval. Afmeting: 72 x 88 x 88 cm. In redelijke staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen. Twee-delig. Circa 1880. Afmeting: 218 x 133 x 66 cm. In goede gerestaureerde staat.
Otto Dicke. 1918 - 1984. Hollands poldergezicht. Oost Indische inkt op papier. Afmeting: H 19 x B 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Ducai kom met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon bord met pioenrozen/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse mahoniehouten biedermeier secretaire met berkenfineer binnenleven. Circa 1860. Zijkanten krimpnaden, verder in goede staat. Afmeting: 155 x 107 x 48 cm.
Vier antieke Franse eikenhout gestoken Neo Renaissance stoelen met getorste poten en ranken snijwerk. Velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 108 x 40 x 47 cm. In goede staat.