Kapitale Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor. Bovenrand restauratie deksel. Circa 17e eeuw. Afmeting: H 67 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met twee figuren in landschap decor. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in landschap/perzik/goud decor. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 8,5 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari scheerbekken. Tuin/goud decor. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Verte borden. Figuren bij pergola/goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen bloemstekers voor aan de wand. Floraal decor. Afmeting: 11 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Tien delen divers oud en antiek Chinees porselein. Bestaande uit: zeven kopjes, twee schotels en een olielamp. Onder andere; capucine, Familie Rose, Imari, Familie Rose. Twee keer haarlijn + chips + g...
Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf pijpvaas met bodemmerk. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonees Familie Rose kaststel met floraal/goud/figuren decor. Bestaande uit: twee dekselvazen, goed. Eén dekselvaas bovenrand gerestaureerd. Eén open ...
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose petroleumlamp met vergulde messing monturen. Figuren/kostbaarheden decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Twee-delige Chinees porseleinen lamp met floraal/draken decor. Afmeting: H 27,8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom op hoge voet met karper/zeemonster/pagode en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 17,6 cm. In goede staat.
Antiek Chinees snijstuk van jade. Watervogel/lelie decor. Minimale chips. Afmeting: 8,5 x 12 x 4,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met draak/feniks decor + rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 x Ø 30 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theebus met zilveren montuur. Met decor van spelende Chinese figuren. Afmeting: H 19 x Ø 10 cm. Eén restauratie. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met geel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Bijzonder Chinees porseleinen Familie Rose bord met hoge omranding. Voorzien van fijne figuren beschildering en goud decor. Afmeting: H 4,2 x Ø 20,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met blauw glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met krab, baars en steur decor + verso zeemleer glazuur. Met bodemmerk. Eén schotel randglazuur chips. Eén schotel haarlijn. Eén kopje goed....
Lot Chinees serviesgoed. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: zes kopjes en negen schotels. Onder andere; Kang Xi, Familie Rose. Haarlijnen en of chips mogelijk. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal/haan decor. Eierschaal porselein. Afmeting: 6,5 x Ø 12,8 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose kopjes en drie schotels. Figuren in tuin/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met Amsterdams bont decor. Eén kopje goed, één kopje chip, één kopje haarlijn, drie schotels goed. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In redelijk/g...
18e Eeuwse encre de chine theebus met rijtuig/goud decor. Bovenrand restauratie. Afmeting: 10 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met rood + groen glazuur en floraal/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17,5 x 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen klapmuts kom met floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Haarscheur. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Oude Chinese Huanghuali penselenpot in bloemvorm met ranken decor. Afmeting: 14 x Ø 14 cm. In goede staat.
Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. 1x Trekpot met floraal decor, haarlijnen + deksel gelijmd en beschadigd. 1x Chinese klapmuts kom met floraal/coulissen decor. Vier tekens bodemmer...
Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met floraal decor. Afmeting: Ø 13,7 cm. In goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee penselenpotten (groot) en één maal republiek, gelijmd. Kleine penselenpot, republiek, haarlijn. Koekjestrommel met papegaai/goud decor. En een Familie...
Twee zeldzame Chinees porseleinen schotels met figuren decor, front + verso. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 11,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met fazant in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schotel met roze glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon censer met Christies nummer etiket. Afmeting: H 6,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit; vijf kommen met floraal decor, bodemmerken, één kom haarlijn. En vier schotels met floraal decor, bodemmerken. Minimale chip. Afmeting: Ø 14 - 17 cm. In go...
Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vaas met figuren in landschap/floraal decor. Met vuurvergulde bronzen armaturen. Haarlijn. Verder in goede staat. Afmeting: H 55 cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met mandarijn decor. Cherry pickers (zeldzaam). Haarlijn + chips. Afmeting: H 9,5 x Ø 20,7 cm. In redelijke staat.
Antiek drie-delig Chinees porseleinen Wucai kaststel met dubbele bodemring en zes tekens bodemmerk. 19e Eeuw of ouder. Eén chip bovenrand dekselvaas. Afmeting: H 21,5 - 26,5 cm. In redelijk/goede staa...
Antieke Chinees porseleinen pot met figuur in landschap decor. Craquelé glazuur. Afmeting: H 26 x Ø 22 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung kom met floraal decor. Gelijmd + haarlijn + randschade. Afmeting: H 12 x Ø 29 cm. In redelijke staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung kom met floraal decor. Gelijmd + randschade. Afmeting: H 14 x Ø 33 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse drie-delige Gouda platelen bloempot + zuil. Decor Grotius. Circa 1920. Afmeting: H 73 x Ø 32 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse platelen bloempot op zuil. Gouda, decor Atrium 431. Floraal. Drie-delig. Scheur in basement. Afmeting: H 78 x Ø 36 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence vazenset. Floraal/figuren decor. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 22 cm. In redelijke staat.
Eén-persoons vier-delig Herend porseleinen mokka set. Met floraal en vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 22 x 15 cm. In goede staat.
Drie delen Duits porselein. Twee papegaaien van Karl Ens Volkstedt, waarvan één staart gelijmd en één gaaf. En een haan van Kaiser Porzellan, ontwerp Guiseppe Tagliarol, no. 430 van 3000, goed. Afmeti...
Twee oude majolica bloempotten in Jugendstil-stijl. Genummerd. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 18 - 24 cm. In goede staat.
Engels Staffordshire Oakwood servies met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, ontbijtborden, diepe schalen, grote borden, kop + schotels en schalen. Afmeting:...
Vijf antieke Hollandse kastkommen van keramiek. Floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 15,7 cm. In goede staat.
Antiek Royal Sphinx Boch Delfts kaststel. Circa 1900. Afmeting: H 29 - 25 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse tegels met floraal decor in lijst. Lichte randschades. Afmeting: H 17 x B 17 cm. In redelijke staat.
Twee keramieken gepolychromeerde papegaaien, waarvan één een schenkkan is. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 - 34 cm. In goede staat.
Negen antieke Hollandse Fayence tegels. Divers. 17e - 18e Eeuw. Floraal/figuren decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Rörstrand Sweden deelservies. Bestaande uit: twee ontbijtborden, soepkom en vier kopjes + schotels. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Delftse polychrome Fayence dekselvaas. Octagonaal. Floraal/leeuw decor. Leeuw gelijmd + chip deksel. Afmeting: H 62 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek Duits porselein. Circa 1800. Diverse merktekens. W + T + blindmerk. Theepot, twee suikerpotten, 13 kopjes, 13 schotels. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence trekpot met floraal decor. Deksel chip, en mogelijk niet origineel. Afmeting: 11 x 17 x 10 cm. In redelijk staat.
Vier 18e eeuwse Delftse polychrome Fayence borden met chinoiserie tuin decor. Eén bord rand gelijmd. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
12-Delige Duitse Dresden gebakset van porselein. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 16 - 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse empire-stijl porseleinen siervazen. Napoleon III. Circa 1870. Handbeschilderd + verguld. Figuren/landschap decor + kariatiden. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
24 Antieke Hollandse Fayence tegels. Divers. 17e - 18e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 18 stuks antieke Hollandse keramieken tegels. Divers. De zeven grote tegels + één kleine ANWB tegel zijn gemaakt door 'de Porceleyne Fles'. Vijf tegels Westraven met afbeeldingen van provincie...
Drie antieke Hollandse polychrome platelen vazen met jugendstil floraal decor. Circa 1910. Twee grote vazen goed. Kleine vaas minimale chip. Afmeting: H 19 - 28,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Faience de Purmerende platelen Jugendstil schenkkan. Schilder F.B. 1023. Circa 1900. Bovenrand haarlijnen. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse tafellampen van porselein. Man + vrouw. Later geëlektrificeerd. Waren voorheen bloemhouders. Man gelijmd. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
Oude majolica vaas/paraplubak in de vorm van een uil. 20e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Negen diverse vossen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Nao-Spain, Gustavsberg Sweden, Goebel, Bing & Gröndahl + ongesigneerd. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
Grote porseleinen figurengroep. Tweede helft 20e eeuw. Onbekend porselein merkteken. Romantische figuren met bloemen bij piedestal. Minimale chips. Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen Heerend porselein. 20e Eeuw. Floraal/vlinder/goud decor. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.
47 Stuks antieke Hollandse witte wandtegels (zgn. witjes). Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Veertien antieke Fayence tegels. Divers. 19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands 7-pas tegeltableau. De boekbinder. Circa 1900. Afmeting: H 30 x B 47 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Meissen inktstel met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 22 x 15 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse achtkantige Delftse Fayence dekselvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Mogelijk huwelijk deksel + vaas. Afmeting: H 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Eén vaas gelijmd + kleinere restauraties. Afmeting: H 29 cm. In redelijke staat.
Uitgebreid vroeg 19e eeuws empire servies. Wit met goud. Circa 1820. Bestaande uit: Negen schalen, drie tazza's, twee dekselterrines, twee grote schenkkannen, koffie + theepot, schotels, ontbijtborden...
Zes delen divers Herend servies. 20e Eeuw. Floraal/goud decor. Rood/groen. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Drie grote glazen design schalen. 1x Richard Art Collection. 2x Ongesigneerd, waarvan één met bladgoud. Afmeting: Ø 25 - 47 cm. In goede staat.
Groot oud Venetiaans mondgeblazen glas. 20e Eeuw. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Groot Art Deco gesatineerde glazen lampenbol. Circa 1920. Afmeting: 31x Ø 28 cm. In goede staat.
Drie delen antiek kristal. Bestaande uit: Twee confiture dekselpotten van waaierkristal + onderzetters. En een kandij-coupe + onderschaal. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat...
Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.
Hollandse historisme vergulde gipsen Madonna. Circa 1900. Verso schrift eigendom en alleen reproductierecht G. Hack-Rutten Maastricht. Kindje Jezus iets beschadigd. Afmeting: H 44 cm. In redelijk/goed...
Bronzen kop van roofvogel op houten basement. Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Twee bronzen engelen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Grote moderne sculptuur op zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 151 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren sokkel. Koe. Gesigneerd L. Carvin. 1875 - 1951. Afmeting: 18 x 14 x 7 cm. In goede staat.
Anton Büschelberger. 1869 - 1934. Duitse School. Groot bronzen sculptuur met jonge beer. Op zwart marmeren basement. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 50 x 70 x 16 cm. In goede staat.
16e - 17e Eeuws eikenhouten heilig figuur met rest polychromie. Afmeting: 31 x 24 x 10 cm. In goede staat.
Antiek Perzisch kleed. Yamoud, uit Turkmenistan. Hoofdkleur rood. Circa 1920. Afmeting: 172 x 106 cm. In goede staat.
Antiek Afghaans Perzisch handgeknoopt wandkleed met franjes. Afmeting: 135 x 171 cm. In goede staat.
Hollandse Willem III Horrix breistoel. Druiven/floraal decor. Circa 1860. Afmeting: 100 x 55 x 63 cm. In goede staat.
Antieke Franse Bretonse eikenhouten hoek-hang-kast met ridder. Circa 1880. Afmeting: 77 x 38 x 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten hoge commode. Twee-delig gemaakt. Lichte schades. Afmeting: 125 x 108 x 49 cm. In redelijke staat.
Mahoniehouten ladenkast met bronzen beslag. Empire-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 70 x 48 cm. In goede staat.
Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.