Twee zilveren snuifdozen, 833/000, een rechthoekig gecontourneerd model versierd met bandelwerk en een deksel met gedreven decor met voluten. Op het doosje zit een zilveren element met een onduidelijk...
Groot lot met zilveren bestek met diverse theelepels, een theeduim, 2 suikerlepels, 3 suikerscheppen met kolenbak, een schuiver, met gravure, een botermesje en een petit-four schep met zilveren heft. ...
Lot zilver met diverse theelepel, 2 suikerlepels en een bonbontang met rozendecor. Totaal ca 136 gram. Diverse gehaltes. In goede staat.
Drie bijbels, waarvan één met goud op snee, voorzien van zilveren sloten, 833/000. In redelijk goede staat
Lot met 5 bijbels voorzien van zilveren sloten, 833/000. In redelijk goede staat.
Zilveren briefopener, 835/000, in de vorm van een zwaard met een sierlijk gevormd handvat. ca 24 gram. 15 cm. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven, jl.:q:1976. In goede staat
Twee zilveren amfora vazen, 925/000, geplaatst op ronde voet met 2 grepen. de vazen zijn versierd met guirlandes en strikken. MT.: Onduidelijk, Birmingham, jl.:N:1912. 7x5x20cm. ca 357 gram, met gevul...
Bijbel met groot gouden slot, 585/000. Bijbel met het nieuwe testament voorzien van een groen velours omslag en met een royaal uitgewerkt geelgouden slot. versierd met graveerwerk. MT.: onduidelijk. 1...
Vier zilveren naaldenkokers, 833/000, een ovaal model met ribbewerking, 8,5 cm, een ovaal model gecontourneerde ribbewerking, 6 cm, een gecontourneerde koker met ribbewerking en bloemdecor, 6,5cm, en ...
Twee zilveren empire specerijenbakjes, 925/000. Schuitvormig met cannelures en gekrulde grepen. De bakjes zijn geplaatst op een rechthoekige voet. 10x4,5x5cm. MT.: Atkin Bros, Sheffield, jl.:e:1897. t...
Zilveren presenteerblaadje en 2 schaaltjes, 835/000, ovaal gecontourneerd model op vier plaatsten voorzien van biedermeier graveerwerk. IT.: D.Aubert, 's Gravenhage. 18x13x1cm, 10x9x6cm en 7x6x5cm. To...
Zilveren cabaret, 84 zolotniks, 875/000, rechthoekig model met aculadevorm. In het midden voorzien van een florale gravure met in het midden een burcht. De cabaret heeft 2 wat gekrulde grepen. 22x14cm...
Zilveren theebus, 800/000. Gecontourneerd langwerpig model voorzien van cartouches met voorstellingen met figuren, verder rijkelijk versierd met floraal decor. 7x9x15cm. Op het losse deksel zit een pi...
Prachtig zilveren servies, 833/000, met een groot dienblad met daarop een comfoor met theekan, een melkkan en een suikerbak, voorzien van een gezaagde rand met ovaal decor en een parelrand. Het comfoo...
Heilig beeld, zilver BWG, van Jozef, geplaatst op een rond zwart houten basement. Zilver ca 304 gram. ø9x33cm. Het beeld is voorzien van beschermlak. In goede staat
Grote Chinees porseleinen kom met foo-honden, karaktertekens en floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 16,4 cm. In goede staat.
Zeven delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose sauskom met floraal decor, haarlijn. Drie borden met landschap/pagode decor, goed. Familie Rose bord met floraal decor, chip....
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Imari + Queng Lung. Met landschap/floraal/goud decor. Twee chips. Afmeting: Ø 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote handbeschilderde Chinees porseleinen dekselpotten met vogel/vlinder/tuin decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen dekselvazen met prunus decor + dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 17 - 30 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden fam rose . Floraal/haan/goud decor. 19e. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Kang Xi kan, beschadigd. 1x Kang Xi theebus, goed. Afmeting: H 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen schotel met gelithografeerd decor Mao Tse Tung. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.
Drie Chinese jade kommen in metalen houders + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 10 - 12 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Wanli borden met vogel in tuin decor. Beide borden chip. Afmeting: Ø 16,3 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met prunus decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose geurverdrijver met figuren/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10,3 x Ø 9,2 cm. In goede staat.
Grote octagonale Chinees porseleinen celadon vaas. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met 100 herten decor en olifantkoppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met baars decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wandvaas met geel glazuur + Familie Rose floraal/tekst decor. Bodemmerk. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met draken/Chinese godheid/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met zeldzaam decor van figuren bij pergola met paard + floraal. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met groen glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,8 x Ø 15 cm. In goede staat.
Antieke Chinese tinnen kruik met bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen censer met oren en blauw/wit verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met rood + groen glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 8 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit een Familie Verte vaas met floraal/figuren in tuin decor, met bodemmerk, haarlijn. En een Familie Rose kom met figuren in landschap/tekst decor, met zes tek...
Chinees porseleinen Familie Verte kom met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,2 x Ø 15,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met Kylin decor + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met tuin decor en zilveren hengsel. Chip + haarlijn. Afmeting: Ø 11,6 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas in balustervorm, met paars verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: twee drie-delige rijstkommen met vier tekens bodemmerk, floraal/goud decor, één kom gelijmd. En zes kommen met vier tekens bodemmerk, floraal decor, één randschad...
19e Eeuwse Chinees porseleinen bolvaas met spelende zotjes decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met tuin decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,3 cm. In goede staat.
Grote 16e eeuwse Chinees porseleinen diepe schotel met dieren in landschap/floraal decor. Oude haarlijn + randglazuur schade. Afmeting: Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen drakenpot met floraal decor + draak + deksel. Deksel gelijmd. Afmeting: H 43 x Ø 37 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinese Yixing theepotten met bodemmerk. Kempvis/draak/feniks decor. Afmeting: 14 - 22 cm. In goede staat.
Grote dikke Chinees porseleinen tegel met figuur in landschap decor. Afmeting: 20 x 20 x 3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Noir kom met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,8 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met groen glazuur + granaatappel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met draken decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antieke Chinese hardhouten gesneden hocker met marmeren blad, klauwpoten en floraal decor. Afmeting: 46 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Swatow schotel. Cargo vondst. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met bodemmerk. Kraanvogel/golven decor. Beiden kommen haarlijn. Afmeting: Ø 12 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met rode versieringen + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Vier antieke Japanse porseleinen borden. Circa 1900. Onder andere lithografie. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wandvaas met floraal/vleermuis en tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen drakenkommen met reliëf. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rondom floraal decor. Eén keer randschade. Afmeting: H 10 x Ø 19,8 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén bakfout. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Imari porseleinen kop en schotels. China. Floraal/goud decor. Eén schotel gelijmd. Eén schotel haarlijn. Eén kopje chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: H 5 x Ø 14 cm. In redelijke staat.
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen kopjes met floraal decor. Afmeting: H 4 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels. Eén kopje goed. Eén kopje beschadigd. Schotels enkele chips. Tuin/goud decor. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen chocolade-beker met Familie Verte figuren decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Wucai vaas. Rood, floraal, met dubbele bodemring. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Acht antieke Chinees porseleinen Kantonese porseleinen vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: H 19 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen brushpot met rondom figuren in landschap decor, adel figuur met boer en koe + waterval. Afmeting: H 17 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose tegel met figuren in tuin/goud decor. In hardhouten lijst. Afmeting: H 36 x B 24 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met floraal/goud decor. Eén minimale schilfer. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met vissers decor + vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees celadon porselein. Eén wierookbrander. Eén pijpvaas, bodemmerk. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Swatow schotel van dik porselein met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 29,6 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale diepe schotels met kraanvogel/floraal decor. Afmeting: 4 x 15 x 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom op hoge voet met draken decor. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal op drie poten met paars/blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 25,7 cm. In goede staat.
Lot van tien oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.
Oud Tibetaans houtgestoken figuur met restvergulding. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese lakstempel van gesneden speksteen. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse of Chinese bronzen gepatineerde tafelschaal met reiger/kraanvogel/schildpad en baars decor. Afmeting: H 7 x Ø 26,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse cloisonné vaas. Circa 1880. Meiji periode. Draak/feniks/floraaldecor. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinese houtgesneden tempelfiguren. 18e - 19e Eeuw. Deels polychromie. Beschadigingen. Afmeting: 16 - 24 cm. In redelijke staat.
Twee grote antieke Chinese tempelfiguren. Gepolychromeerd + restvergulding. Eén figuur beschadigd. Afmeting: 30 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Bijzondere 19e eeuwse Chinese of Japanse lakwerk spellendoos vol met fiches gemaakt van parelmoer welke gegraveerd zijn met diverse voorstellingen. Bijzonder fijn uitgevoerd lakwerk in goud + monogram...
Chinees porseleinen Familie Rose lampenvoet met paarden in landschap decor. Emaille decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met orchidee en vlinder decor. Haarlijn/schilfers. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen wierookbrander met foo-honden, draken, landschap en tekst decor. Met signatuur. Beschadigd. Afmeting: 27 x 29 x Ø 23 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Meiping drakenvaas met twee draken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung ghendi schenkkan. Met bodemmerk. Afmeting: H 20,3 cm. In goede staat.
Zeven delen antiek Chinees porselein. Divers. Bestaande uit; zes schotels en één kopje. 18e - 19e Eeuw. Beschadigingen en/of haarlijnen. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijke staat.
Vier Chinees porseleinen vazen. Divers celadon. Blauw, oker en rood. Afmeting: H 11 - 18 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met tuin/vogel/olifantkoppen decor. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
Oker-gele Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.