Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Keith Haring, Party Mouse
Startprijs 320 EUR

Keith Haring '86. 21e Eeuw. Party Mouse. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.

Chinese brushpot
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinees porseleinen brushpot met fijn geschilderde vogels in landschap decor + tekst. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander Ø 18 cm.
Startprijs 80 EUR

Chinese bronzen wierookbrander met draken. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 15 x Ø 18 cm. In goede staat.

Anton Pieck, Gevelhuizen Amersfoort
Resultaat: 70 EUR

Anton Pieck. 1895 - 1987. Handgesigneerde ets. Gevelhuizen Amersfoort. Ets op papier. Afmeting: H 17 x B 11,5 cm. In goede staat.

Oud Chinees rol schilderij, H 100 x B 29 cm.
Resultaat: 600 EUR

Gesigneerd oud Chinees rol schilderij op zijde. Gouache. Haan in landschap eet spin. Afmeting: H 100 x B 29 cm. In goede staat.

Chinese vaas met oren
Startprijs 200 EUR

Kleurrijke Chinees porseleinen vaas met oren. Fijn gedecoreerd met floraal/vissen/kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

J. Knikker, Landschap met korenschoven
Startprijs 150 EUR

Jan Knikker. 1889 - 1957. Landschap met korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 60 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 4x Queng Lung, beschadigd. 1x Imari, chips. Afmeting: Ø 23 cm. In matig/redelijke staat.

Ongesigneerd, Meisjesportret
Startprijs 35 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Meisjesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Drie antieke Japanse borden Ø 18 - 18,5 cm.
Startprijs 90 EUR

Drie antieke Japanse borden. Circa 1900. Ganzen/schildpad decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18 - 18,5 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse Schertz-prent
Resultaat: 80 EUR

Antieke Hollandse landkaart van Nederland (Schertz-prent). Van roemruchte gebeurtenissen in verleden en heden. Door Ton van Tast, 1930. Vouwen. Afmeting: H 50 x B 38 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Engelse bracket klok
Startprijs 2.000 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse eikenhouten bracket klok met leeuwenkoppen en messing ringen + acht bellen carillon, kwartier-slag, Westminster uurslag op gongspiraal. Barrand & Luns 41. Cornhill London. Afm...

Antieke Franse pendule , 1850
Startprijs 1.600 EUR

Antieke Franse vergulde bronzen pendule met leeuw. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + enchappement. Afmeting: H 39 cm. In zeer goede staat.

Ongesigneerd?, Stilleven
Resultaat: 160 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Stilleven met eend, druiven en tinnen klepkan. Behoeft restauratie. Afmeting: H 52 x B 65 cm. In redelijke staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Startprijs 160 EUR

Lot 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Drie schotels haarlijn, één goed. Afmeting: 5 - 10 cm.

Drie 18e eeuwse Chinese borden, Ø 4 - 7 cm.
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Imari + Queng Lung. Met landschap/floraal/goud decor. Twee chips. Afmeting: Ø 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

R. Hulshof, Vaas met bloemen
Resultaat: 30 EUR

R. Hulshof. Vaas met bloemen. Olieverf op board. Afmeting: H 31 x B 31 cm. In goede staat.

Franse Retour de Egypt pendule
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Franse Retour de Egypt pendule. Verguld compositie metaal. Met porseleinen plaquettes en wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Pootje beschadigd. Afmeting: 38 cm. In re...

Drie-delig Frans klokkenstel, 1890
Resultaat: 110 EUR

Antiek drie-delig Frans marmeren klokkenstel met messing. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 53 - 54 cm. In goede staat.

Jaap van Kregten, Twentse boerderij
Resultaat: 100 EUR

Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twentse boerderij met boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Anton Büschelberger
Resultaat: 2.250 EUR

Anton Büschelberger. 1869 - 1934. Duitse School. Groot bronzen sculptuur met jonge beer. Op zwart marmeren basement. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 50 x 70 x 16 cm. In goede staat.

Otto Dicke, Hollands poldergezicht
Startprijs 60 EUR

Otto Dicke. 1918 - 1984. Hollands poldergezicht. Oost Indische inkt op papier. Afmeting: H 19 x B 32 cm. In goede staat.

Breistoel, 1860
Resultaat: 100 EUR

Hollandse Willem III Horrix breistoel. Druiven/floraal decor. Circa 1860. Afmeting: 100 x 55 x 63 cm. In goede staat.

J.H. Coster, Stilleven
Startprijs 150 EUR

J.H. Coster, 1873. 1846 - 1920. Stilleven met brandhout, koper en schilderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 58 cm. In goede staat.

A. Michel, Gezicht op Montmartre Parijs
Resultaat: 40 EUR

A. Michel. Franse School. Circa 1940. Gezicht op Montmartre met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.

Grote tafelklok, 1900
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Duitse Junghans tafelklok met kwartierslag. Circa 1900. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Antieke Franse lakwerk reiswekker
Resultaat: 375 EUR

Antieke Franse lakwerk reiswekker met messing inleg. Gesigneerd Hatton a Paris. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Joh. Mensink, Engel bij man
Resultaat: 60 EUR

Joh. Mensink. Twenthe. Circa 1900. Engel bij man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 37 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Boeren interieur
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollandse School. Boeren interieur. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1880
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke Franse Carrara marmeren pendule met verguld brons en facet geslepen glas. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1880
Startprijs 100 EUR

Zeer grote Franse marmeren pendule. Circa 1880. Lichte randschade. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 25 x 44 x 21 cm. In redelijke staat.

Twee tinnen (wand)schalen
Startprijs 70 EUR

Twee grote gesigneerde tinnen (wand)schalen. Jugendstil. Circa 1900. Gesigneerd met Achille Gamba. Afmeting: 27 x 45 cm. In goede staat.

Grote staande lamp met bloembak, H 165 cm.
Startprijs 500 EUR

Grote compositie metalen gepolychromeerde staande zes-lichts vloerlamp met vergulding, vrouw figuur en bloembak. 20e Eeuw. Afmeting: H 165 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Resultaat: 70 EUR

Oude Franse comtoise met pronkslinger. Halfuur-slag op bel + ankergang. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 18 cm. In goede staat.

Staande klok, H 255 cm.
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse staande klok. Notenhout. Fries model met Schwarzwalder uurwerk. Huwelijk. Afmeting: H 255 cm. In redelijke staat.

Oud Venetiaans glas
Resultaat: 50 EUR

Groot oud Venetiaans mondgeblazen glas. 20e Eeuw. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Antieke zweep, 1900
Startprijs 250 EUR

Antieke zweep, met brons verguld paardenhoofd + jachthond. Circa 1900. Afmeting: L 138 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Tua-wortelhouten theekist
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Tua-wortelhouten theekist op messing klauwpootjes. Frankrijk. Twee zij-applicaties missen. Afmeting: 16 x 21 x 14 cm. In redelijke staat.

Vijf mooie empire kratervazen, H 17 - 22 cm.
Startprijs 150 EUR

Vijf mooie vroeg 19e eeuwse porseleinen empire kratervazen. Twee sets van twee, plus losse vaas. Kleinere set één haarlijn. Goud slijtage. Afmeting: H 17 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke commode, 1820
Startprijs 250 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten empire commode met origineel ringbeslag en volle zuilen. Circa 1820. Afmeting: 91 x 101 x 50 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse vaaslampen
Resultaat: 150 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence vazen als lampenvoeten. Floraal decor. Bodemmerk lampetkan + AJvdp. Afmeting: H 29 - 30 cm. In goede staat.

Grote ovale spiegel, H 135 x B 142 cm.
Startprijs 500 EUR

Zeer grote, antieke, ovale goudkleurige spiegel met kroon en facet geslepen spiegel. 19e Eeuw. Restauratie. Afmeting: H 135 x B 142 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oud/antiek tin (8x)
Resultaat: 140 EUR

Acht delen divers oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; kruik, klepkannen. Bodemmerken. Afmeting: 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Hollandse boeren-glasvitrine
Startprijs 800 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten boeren-glasvitrine met vier deuren. Twee deuren in lade vormgeving + zijdeuren. Uitneembaar. Afmeting: 203 x 190 x 45 cm. In goede staat.

Antieke Delftse tabakspot
Resultaat: 550 EUR

Grote antieke Hollandse 19e eeuwse Delftse Fayence tabakspot. St. Vincent. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Hollandse penantkast, 1850
Startprijs 260 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd + handgepolitoerd. Afmeting: 94 x 97 x 45 cm. In zeer goede staat.

Antiek tegeltableau, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antiek Hollands 7-pas tegeltableau. De boekbinder. Circa 1900. Afmeting: H 30 x B 47 cm. In goede staat.

Duitse fruitschaal van Plaue Schierholz
Startprijs 80 EUR

Duitse Plaue Schierholz porseleinen fruitschaal met rozen/goud decor. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 13,5 x 34 x 22 cm. In goede staat.

Chinees of Japans lakwerk kabinet
Resultaat: 200 EUR

Hoogglans Chinees of Japans lakwerk kabinet. Met landschap/figuren en goud decor. Mooie kwaliteit. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 126 x 66 x 34 cm. In goede staat.

Antieke Zwiebelmuster schaal, 1900
Startprijs 300 EUR

Grote antieke Duitse blauw-wit porseleinen Zwiebelmuster schaal. Circa 1900. Bakfout. Afmeting: 55,5 x 41,5 cm. In goede staat.

Antieke Duitse keukentafel, 1910
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse eikenhouten keukentafel. Circa 1910. Afmeting: 76 x 99 x 125 cm. In goede staat.

Antieke Perzische schotel Ø 37 cm.
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Perzische polychrome Fayence schotel met Arabisch teken + verso signatuur. 18e - 19e Eeuw. Chip bodemrand. Afmeting: H 7 x Ø 37 cm. In goede staat.

Twee antieke tegeltableau's, 1900
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Hollandse polychrome Fayence 6-pas tegeltableau's met afbeelding van driemaster. 1. De Hoop, twee tegels gelijmd. 2. De zeven provinciën, goed. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In redelijk/goede...

Hollandse commode, 1770
Startprijs 300 EUR

Hollandse mahoniehouten Louis Quinze commode met origineel beslag en sloten. Lichte fineerschade. Circa 1770. Afmeting: 77 x 50 x 82 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren schaal met blauw glas
Resultaat: 120 EUR

Fraai zilveren schaal, 800/000, met blauw glazen binnenbak. Ronde gezaagde schaal met krullen en medaillons met rozendecor. Geplaatst op gekrulde poten en voorzien van grepen met voluten. Met blauw gl...

Antieke spiegel met console, 1880
Startprijs 180 EUR

Grote antieke Duitse Gründerzeit halspiegel met console. Notenhout. Circa 1880. Afmeting: 240 x 90 x 32 cm. In goede staat.

6x Eiken stoelen
Startprijs 250 EUR

Zes massief eiken stoelen. Circa 1920. Zithoogte: 50 cm. Afmeting: 94 x 44 x 50 cm.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 122 cm.
Startprijs 150 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met damastloop + gravering nr. 157. Breuk in kolf. Afmeting: L 122 cm. In redelijke staat.

Twee Franse brandweerhelmen
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse Franse metalen met messing brandweerhelmen + lederen binnenhelm. Afmeting: 27 x 17 x 18 cm. In goede staat.

Militaire helmen (4x)
Startprijs 100 EUR

Vier militaria helmen. WO II en later. Onder andere; 3x USA met binnenhelm en 1x Frankrijk. Afmeting: 28 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Penvuur jachtgeweer
Startprijs 150 EUR

Vroeg 19e eeuws penvuur jachtgeweer met dubbele haan + gravering. Eén nieuwe schroef bij haan. Afmeting: L 117 cm. In redelijke staat.

Antieke eiken wandkast, 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil wandkast met koperen beslag. Circa 1900. Afmeting: 65 x 51 x 26 cm. In goede staat.

Lot antieke Petrus Regout Maastricht borden Ø 21 cm.
Startprijs 60 EUR

Negen antieke Petrus Regout Maastricht keramieken borden. Circa 1890. Decor Timer. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels (13x)
Resultaat: 300 EUR

Dertien antieke tegels met leuke voorstellingen. Divers. 17e - 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Drentse kast
Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse Drentse rankenkast met kussens in eikenhout met palissander + schappen + lades. Afmeting: 189 x 190 x 70 cm. In goede staat.

Eiken spinde, 1800
Startprijs 300 EUR

Kleine Noord-Duitse 2-deurs eikenhouten spinde op sledepoten. Barok. Circa 1800. Afmeting: 169 x 165 x 65 cm. In zeer goede staat.

Antieke Rosenburg vaas, H 34 cm.
Resultaat: 300 EUR

Antieke Hollandse Rosenburg platelen polychrome knobbel vaas met floraal decor. Nr. A 440. Circa 1900. Binnenin vaas zit iets vast. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Driemaster
Startprijs 300 EUR

Hollands 20-pas tegeltableau met driemaster en annotatie 1775. Afmeting:H 65 x B 52 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Duitse tafel met lade
Startprijs 250 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten barok tafel met lade en schuifbaar blad. Afmeting: 80 x 100 x 80 cm. In goede staat.

Antiek Petrus Regout serviesgoed
Startprijs 30 EUR

Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.

Drie delen porselein
Startprijs 20 EUR

Drie delen oud/antiek handbeschilderd porselein. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.

Dubbelgebogen commode
Resultaat: 130 EUR

Hollandse dubbelgebogen eiken commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 97 x 50 cm. In goede staat.

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 550 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein met peterselie decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: twee kopjes (octagonaal) + één kom. Afmeting: 7 x Ø 11 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese kop + schotels
Resultaat: 150 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met landschap/figuur decor. Beide kopjes haarlijnen. Beide schotels, goed. Afmeting: 5,5 - Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Tafel met marqueterie
Startprijs 275 EUR

Empire-stijl bijzettafel. Fijn hout belijmd met messing beslag en florale marqueterie. Stijlmeubel 21e eeuw. Afmeting: H 78 x Ø 55 cm. In goede staat.

Grote 18e eeuwse Chinese schotel Ø 34,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met kostbaarheden/floraal/landschap in coulissen decor. Dunne haarlijn. Afmeting: Ø 34,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke figurengroep
Startprijs 300 EUR

Gesigneerde antieke gietijzeren figurengroep. Kozakken ruiters. Russisch, Kyrillisch. Met bodemmerk. Afmeting: 28 x 22 x 19 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (9x)
Startprijs 80 EUR

Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit; vijf kommen met floraal decor, bodemmerken, één kom haarlijn. En vier schotels met floraal decor, bodemmerken. Minimale chip. Afmeting: Ø 14 - 17 cm. In go...

Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 11 - 12 cm.
Resultaat: 190 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met zilveren dop en floraal decor. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.

Twee 17e eeuwse Chinese borden Ø 13,7 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen diepe borden met floraal decor. Afmeting: Ø 13,7 cm. In goede staat.

Antieke Tibetaanse jade cup met zilverwerk
Resultaat: 500 EUR

Tibetaanse jade theecup met deksel, op zilveren voet. Jadecup geplaatst op een zilveren houder met brede geschulpte rand rijkelijk versierd met floraal gedreven en gegraveerd decor en afbeeldingen va...

Lot antiek Chinees porselein (5x)
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose kopjes en drie schotels. Figuren in tuin/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 22,3 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen bord met draak in hemel decor + verso wolken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Oude Chinese Yixing trekpot
Startprijs 150 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot met boeddha. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 14,5 x 8 cm. In goede staat.

Chinese Kanton petroleumlamp, H 52 cm.
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose petroleumlamp met vergulde messing monturen. Figuren/kostbaarheden decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose tazza Ø 14,3 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose tazza met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,2 x Ø 14,3 cm. In goede staat.

Zilveren lodereindoos
Resultaat: 60 EUR

Zilveren lodereindoos, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model rijkelijk versierd met bandelwerk. Voorzien van gravure op het deksel, UIT ACH TING. MT.: P.R.Cabboes, Leeuwarden 1836-1859. ca 25 gram...

Lot China
Startprijs 225 EUR

Lot China. Bestaande uit twee delen jade (amulet + schijf) en vijf Chinese muntstukken. Afmeting: 4 - 7 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel, 37 x 29,5 cm.
Resultaat: 375 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung vleesschotel met landschap decor. Afmeting: 37 x 29,5 cm. In goede staat.

Zilveren strooilepel
Startprijs 60 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd lijnendecor. Voorzien van een steel met dubbele filetrand. MT.: A.Kruijt, Schoonhoven, jl.: C:1837. ca 24 gram. 16 cm...

Chinese kom op console Ø 15,5 cm.
Resultaat: 280 EUR

Oker-gele Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Startprijs 200 EUR

Zilveren schaal, 800/000, ovaal model met een gezaagde decor met voluten en een parelrand, voorzien van 4 poten in bladvorm en met grepen in de vorm van zwanenkoppen. 26x10,5x11cm. ca 176 gram. In go...

Zilveren tafelstuk
Resultaat: 225 EUR

Zilveren tafelstuk, >800/000, etagiere met 2 schalen voorzien van inkepingen geplaatst op een vierkante voet met poten, grote scheur in. Het geheel is floraal bewerkt en voorzien van een greep. ø21x37...

Chinese Meiping drakenvaas, H 21 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen Meiping drakenvaas met twee draken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Zilveren roomkom
Resultaat: 190 EUR

Zilveren roomkom, 934/000. rond model met een geschulpt decor versierd met floraal decor, geplaatst op een geschulpte voet. Met 2 horizontaal geplaatste grepen voorzien van puttihoofd. Gemaakt voor de...

Drie 18e eeuwse Chinese vazen, H 22 - 25 cm.
Resultaat: 300 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Beschadigd. Afmeting: H 22 - 25 cm. In matige staat.