Antiek dubbelloops percussie jachtgeweer met graveringen + signatuur. Met damastloop. Afmeting: L 116 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek pistool met knikloop en gravering. Circa 1800. Stukje hout van kolf mist. Afmeting: L 35 cm. In goede staat.
Antiek zeven-delig Japans Satsuma theeservies. Met figuren in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Twee deksels beschadigd. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden oorhangers, 585/000, met oranje steen. Oorstekers met een bol en daaraan een hanger met een markies geslepen oranje steen. lengte 30 mm. ca 3,3 gram. Hangeroog wat sleets, verder in goede s...
Lot met negen colliers met barnsteen/copal. Met getrommelde en ronde kralen. ø8-18mm. 40-70 cm. totaal ca 313 gram. In goede staat
Kars Persoon. 1954 - Figuratieve voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 54 x B 47 cm. In goede staat.
Alphons Freijmuth. '91. Lithografie nr. 15/15. Abstract figuratief. Litho op papier. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterschaal met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x 12 x 9,5 cm. In goede staat.
R. Gerbrands. 1891 - 1954. Vissersjongens, Haarlem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 68 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen schotels. Onder andere; Kang Xi/geisha met zotje, één chip + Queng Lung, et cetera. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 10,3 - Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte rolvaas met ruiters te paard bij kasteel decor. Afmeting: H 47,7 cm. In goede staat.
Elf stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Set van vijf borden met landschap decor + een set van zes borden met floraal decor. Twee borden beschadigd, één bord haarlijn. Acht maal minimale chips...
Vierkante Chinees porseleinen vaas met geisha in landschap decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee zijde-schilderijen. Modern. Belinda Tahapary. Rotterdam. Abstracte composities. Aquarel op zijde. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.
Drie antieke gravures/sepia/ (1) Sepia, 19e eeuw, figuren in park. (2) + (3) Twee gravures. Adr. + W. van der Werff pinxit. P.A. Gunst sculp + J. Audran sculp. Hamilton Comte D. Aran.+ Henriëtte Anne ...
Geelgouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Ronde hanger met een geschulpte rand, een gegraveerde bewerking en in het midden bezet met een ronde bloedkoraal. Onderaan de hanger zitten 3 kwastjes met ...
A. Woudstra. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren en strandhut. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met zirconia. Strakke ring met een grote vierkant gefacetteerde zirconia, 13,5x13,5mm. ø 52. breedte 19 mm. ca 13,3 gram. Nieuw
Fraaie zilveren armband, 925/000, met ramskoppen. Griekse armband met gepunnikte schakels en in het midden voorzien van scharnierende zilveren elementen met ramskoppen en een achtvormig element met fl...
Twee Chinese jade penselenhouders met teksten. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese vergulde metalen penning met boeddha en tekst verso. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 5,5 cm. In goede staat.
Twee scheepsklokken. Tweede helft 20e eeuw. Vernikkeld metaal. Eén secondenwijzer mist. Afmeting: Ø 19 - 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose wandvaas met figuren in landschap/goud decor. Ongemerkt. Afmeting: H 23,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung ghendi schenkkan. Met bodemmerk. Afmeting: H 20,3 cm. In goede staat.
Stalen Tissot horloge, rond model met datumaanduiding. ø kast 34mm. Het horloge is voorzien van een fixoflex band. In originele doos met papieren.
Drie antieke Duitse regulateurs. Circa 1900. Functie niet getest. Afmeting: H 50 - 80 cm. In goede staat.
Twee Zaanlander wandklokken. Holland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
J. Kayser. Duitse School. Zomers landschap met knotwilg langs sloot. Circa 1940. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
K.T. de Vries. 1928. Winterse boslaan met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
Lot met zeven zilveren ringen, 925/000, diverse brede modellen voorzien van zirconia's en gekleurde stenen. ca 66 gram. ø 65-66. In goede staat
Geel gouden broche, 585/000, met parels. Klavervormige broche rijkelijk versierd met kleine zaadpareltjes, 33x33mm. ca 3,3 gram. In goede staat.
17e Eeuwse bronzen rokkandelaar. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/figuren decor. Met vier tekens bodemmerk. Twee deksels beschadigd. Eén vaas bovenrand gelijmd. Eén vaas goed. Afmeting: H 34 cm.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren in tuin/vogel in boom decor. Met dubbele blauwe bodemring. Eén vaas goed. Eén vaas scherf ingelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede st...
Grote Chinees porseleinen schotel met eenden in vijverpartij decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 29,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten empire chiffoniere. Afmeting: 157 x 102 x 51 cm. In goede originele staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met havengezicht decor. Afmeting: 28,5 x 20,5 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde Hindeloopen kinderkruiwagen. Circa 1900. Afmeting: 38 x 90 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Huanghuali hardhouten tafel. Langwerpig. Eén brandvlek. Afmeting: 81 x 98 x 30 cm. In goede staat.
Oud Chinees rolschilderij met signatuur + tekst. Handbeschilderd. Afmeting: H 130 x B 44 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse onyx coupes met compositie metaal + kristal. Circa 1900. Restauratie onyx. Afmeting: 46 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Amerikaanse stereoscoop met diverse afbeeldingen. Circa 1920. Underwood & Underwood, New York, patent 1901. Afmeting: 32 x 13 x 20 cm. In zeer goede staat.
Hollands Louis Seize Pander fauteuil met gobelin stoffering. 19e Eeuw. Kroon beschadigd, verder goed. Afmeting: 102 x 70 x 78 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Hollandse Pander Louis Seize armleun stoelen + tafel voor tête à tête. 19e Eeuw. Fijngestoken kwaliteit, met gobelin stoffering. Afmeting: 110 x 60 x 53 cm. / 73 x 91 x 65 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels. Floraal decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Chinees porseleinen Satsuma dekselpot. Met zotjes, hoogwaardigheidsbekleder, keizer en goud decor. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Zilveren plaatarmband, 925/000. Armband met een grove venetiaanse schakel en in het midden een langwerpige plaat. Breedte 6,5mm. lengte 19 cm. ca 24,9 gram. Nieuw
Witgouden creolen, 585/000, met saffier en zirconia. Ovale klapcreolen met aan de voorzijde een ovaal gefacetteerde saffier, 4 trapezium geslepen zirconia's en 2 ronde zirconia's. Grootte 6x12mm. ca 3...
Twaalf-pas Jugendstil polychrome tegeltableau. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.
Witgouden hanger, 585/000, met parel. Hanger met krulvorm voorzien van een parel, ø 4 mm. Grootte 16x7,5mm, inclusief oog. ca 0,5 gram. Nieuw
Oude Chinese of Japanse lakwerk vitrinekast met geisha's/parelmoer en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten vossenkop eettafel. Circa 1880. Afmeting: 70 x 102 x 113 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten verstelbare bureau/armleunstoel. Circa 1910. Afmeting: 94 x 60 x 56 cm. In goede staat.
Vier delen antiek tin. 19e Eeuw. Onder andere; suikerstrooier, kraantjeskan en twee koffiekannen. Afmeting: 17 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse tinnen schenkkan met lange tuit en florale gravering + monogram H.V.N. 1829. Deuken. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
Hollandse eikenhouten empire commode met vier lades en origineel ringbeslag. Circa 1800. Afmeting: 112 x 50 x 100 cm. In goede originele staat.
Zeldzame Engelse Windsor bureau/armleunstoel van eikenhout. Draaibaar, met wielen. 19e Eeuw. Afmeting: 84 x 65 x 60 cm. In goede staat.
Hollands 19e eeuws orgelgebogen eiken commode met twee deuren, dus zonder lades. Met klauwpoten. Afmeting: 80 x 104 x 58 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Engels mahoniehouten linnen-kabinet. Circa 1820. Afmeting: 203 x 121 x 59 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe eethoek met vier stoelen. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 115 x 83 cm/90 x 50 x 45 cm. In goede staat.
Twee barok-stijl stoelen met bekleding van zijde. Stijlmeubels, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 65 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten barok porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Achterwand vernieuwd. Afmeting: 216 x 150 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Hollandse kussenkast met ranken + palissander robbelijsten. Uitneembaar, met lades en schappen. Ongerestaureerd. Afmeting: 190 x 190 x 76 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten naaitafel. Circa 1850. Afmeting: 78 x 55 x 43 cm. In zeer goede staat.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe spiegel. Circa 1860. Stukje lijst weg. Afmeting: H 183 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke halspiegel met amor putti. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: H 158 x B 90 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten 2-deurs vitrinekast met lades en volle zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Deur verbogen. Afmeting: 200 x 145 x 63 cm. In redelijke staat.
Paar zilveren koektrommels, 833/000, empire, een rond en een rechthoekig model voorzien van filetranden. MT.: H.Smits, Amsterdam, jl.:O:1823. Voorzien van vilt aan de onderzijde. Totaal ca 760 gram. ø...
Groot, oud gegoten bronzen luipaard. Edovolk Benin, Nigeria. Vermoedelijk naar. Afmeting: 41 x 41 x 14 cm. In goede staat.
18e Eeuws houtgestoken barok figuur met polychromie. Eén arm mist. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Djokja zilveren bestekset, 800/000, met 12 tafelmessen met zilver, 12 lepels en 11 tafelvorken. 11 Visvorken, 12 messen en een visschep. 6 Dessertvorken, 6 lepels en 11 dessertmessen met zilver....
Vijf antieke messing kandelaren van brons. 19e Eeuw. Eén set gotische stijl. Afmeting: H 15 - 20 cm. In goede staat.
Adolf Joseph Pohl. 1872 - 1930. Bronzen figuur. Badende dame. Op marmer gelijmd. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.
Indisch bronzen orkest met tien musicerende figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
Zilveren collier en hanger met edelstenen. Zilveren jasseron collier, 835/000, met daaraan een ruitvormige hanger bezet met diverse edelstenen in diverse vormen en kleuren, o.a. turkoois, bloedkoraal...
Zilveren schaal, 800/000, ovaal gecontourneerd opengewerkt model, met een geschulpte rand en gezaagd spijlenpatroon. De schaal is versierd met gedreven bloemdecor op de bodem en met voluten, cartouche...
Chinees porseleinen schaal op drie poten met paars/blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 25,7 cm. In goede staat.
Gouden ring, 585/000, met diamant en smaragd. Ring met in het midden een geelgouden band en aan de buitenzijden witgouden banden, oplopend naar en zetkast en bezet met in totaal 44 briljant geslepen d...
Geelgouden hanger, 585/000, met bloedkoraal. Ovale hanger met een opengewerkte geschulpte rand, gezet met een ovale bloedkoraal. Grootte hanger 26x14mm. In zeer goede staat
Oud Chinees goudkleurig houtgesneden figuur. Dansende monnik. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antieke bronzen plated Franse Jugendstil buste. Titel: Nymphe. Door E. Villanis. 1858 - 1914. Behoeft reiniging. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Chinees vergulde bronzen vis met drakenkop. Met bodemmerk. Slijtage/patina. Afmeting: 8 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.
Elf-delig antiek Japans porseleinen Satsuma servies met figuren in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiquarisch boek uit 1894. Shepp's New York City Ilustrated. Over New York met vele illustraties. Afmeting: 28 x 23 x 5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse bijbel + een 17e eeuwse Hollandse tegel. Bijbel Staten Generaal 1761, te Amsterdam, door P.H. Losek en H. Brandt, Onder de Linden. O. van Grafhorst, G. de Groot. P. Schouten en Co...
Zeer groot modern bronzen paard op zwart marmeren basement. In de stijl van Giacometti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 60 x 27 cm. In goede staat.
Ronde zilveren schaal, 800/000, op 3 florale poten, versierd met een gezaagde floraal bewerkte rand. ø14x9cm. ca 193 gram. Italië, Firenze. In goede staat.
Fraaie zilveren bloemensteker, 84 zolotniks, 875/000, rond model rijkelijk versierd met floraal graveerwerk en een parelrand. ø15x7cm. ca 359 gram. In goede staat
Twee grote 19e eeuwse gotische stucwerk wandconsoles met houten plateau en metalen wandbevestiging. Afmeting: 34 x 36 x 30 cm. In goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, gemaakt met een vierkant gepunnikte schakel. Voorzien van een veeroog. 1,3x1,3mm, lengte 47 cm. ca 4,5 gram. In goede staat
Ovaal zilveren cabaret, 833/000, met een bewerkte rand met voluten en floraal decor. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, jl:Q:1926. 26x19cm. ca 310 gram. In goede staat
Fraaie zilveren hanger en ring met markesiet. Grote rechthoekig gecontourneerde hanger rijkelijk bezet met markesietstenen en in het midden voorzien van een rond gefacetteerde blauwe steen. De hanger...
Zilveren collier en hanger voorzien van jaspis. Lang venetiaans collier, 835/000, met daaraan een grote rechthoekige hanger bezet met een grote jaspis. Grootte 45x59mm inclusief oog. lengte collier 80...
Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.
Groot gelimiteerd Frans Daum glazen dier figuur. Pauw. Kleur: blauw/groen. Nr. 13/300. Ontwerp Guy Petit Fils. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 32 x 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen chocolade-beker met Familie Verte figuren decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.