Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

53. Juliveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 juli 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

G. Kruijmel, Herdershond
Startprijs 60 EUR

G. Kruijmel. '87. Herdershond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 35 cm. In goede staat.

P.H. Haezer, Besneeuwd landschap met knotwilgen
Startprijs 60 EUR

P.H. Haezer. Circa 1920. Besneeuwd landschap met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.

Twee oude/antieke kraantjeskannen
Startprijs 60 EUR

Twee oude/antieke kraantjeskannen. 1x Tin, tweede helft 20e eeuw. 1x Koper, circa 1920. Afmeting: H 24 - 38 cm. In goede staat.

Majolica petroleumlamp, H 56 cm.
Startprijs 60 EUR

Antieke majolica petroleumlamp. Circa 1900. Schroefdraad lam gedraaid. Verder in goede staat. Afmeting: H 56 cm.

Twee doofpotten
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse messing met koperen doofpotten. Twee kleurig. Afmeting: 30 - 37 cm. In goede staat.

Bronzen wijwaterhouder, 1900
Startprijs 60 EUR

Bronzen wijwaterhouder in Romaanse stijl. Met annotatie 1556. Met wapen en portretten. Circa 1900. Afmeting: 21 x 15 x 9,5 cm. In goede staat.

Tinnen schenkkan, H 28 cm.
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse tinnen schenkkan met lange tuit en florale gravering + monogram H.V.N. 1829. Deuken. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

Tinnen kruik
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse tinnen kruik met bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 20 cm. In goede staat.

Antiek gewichtenblok, 1900
Startprijs 60 EUR

Antiek messing gewichtenblok, tot 1 Kilogram. Circa 1900. Afmeting: 10 x 20 x 7 cm. In goede staat.

Cassette met 80 kaarten van ontwerpers
Startprijs 60 EUR

Zeldzame kartonnen cassette (circa 1960) met circa 80 kaarten van diverse bekende ontwerpers GKF, Proost pikkels 251. Afmeting: 17,5 x 12 x 2,2 cm. In goede staat.

Zeldzaam antiquarisch boek uit 1891
Startprijs 60 EUR

Zeldzaam antiquarisch boek. Waarheids Pelgrimstocht 1891, door C. Honigh. Illustraties van Carl Larson. Afmeting: 27 x 20 cm. In goede staat.

Lot antiek koperwerk (9x)
Startprijs 60 EUR

Negen delen antiek koperwerk. Onder andere; doofpot, ketels, olielamp, kandelaren. Afmeting: 13 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke stickbarometers
Startprijs 60 EUR

Twee antieke stickbarometers. Mahonie + beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 100 - 104 cm. In goede staat.

Drie delen Italiaans natuursteen
Startprijs 60 EUR

Drie delen Italiaans natuursteen. Marmer + albast. Twee vazen + één tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.

Antieke religieuze plaquette, 1910
Startprijs 60 EUR

Antieke religieuze geëmailleerde messing plaquette in lijst. Circa 1910. Afmeting: H 14 x B 10 cm. In goede staat.

Antiek Frans wandornament
Startprijs 60 EUR

Antiek Frans brons verguld wandornament. Genummerd P.D. 146. Circa 1850. Zeemonster. Afmeting: 19 x 16 x 6 cm. In goede staat.

Twee delen antiek koperwerk
Startprijs 60 EUR

Twee delen antiek koperwerk. Circa 1900. Bestaande uit: Eén cloisonné blaker. En een bronzen schaal in gevlochten vormgeving. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.

Antieke kroonluchter, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke zes-lichts vergulde bronzen kroonluchter in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 100 x Ø 50 cm. In goede staat.

2x Gipsen piedestal
Startprijs 60 EUR

Twee Korinthische gipsen piëdestallen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.

3x Tuinbeeld
Startprijs 60 EUR

Drie grote cement gegoten boeddha figuren. Gekleurd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 80 cm. In goede staat.

Lot divers militaria
Startprijs 60 EUR

Lot divers militaria. Onder andere; drie lederen pistolenholsters, twee dolken waarvan een repro. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 38 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 60 EUR

Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.

Twee antieke klokken, 1900
Startprijs 60 EUR

Twee antieke klokken. Circa 1900. 1x Tafelklok, verguld, compositie metaal. 1x Duitse wekker-tafelklok met speelwerk, van notenhout. Afmeting: 18 - 46 cm. In goede staat.

Antieke Junghans regulateur, 1880
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit Junghans regelateur. Circa 1880. Kroon + torentje mist. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke compositie metalen Franse pendule met figuur van man met pistool, met beweegbare arm. Circa 1900. Achterplaat mist. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.

Mahoniehouten nachtkastje, 1860
Startprijs 60 EUR

Hollands mahoniehouten biedermeier nachtkastje. Circa 1860. Afmeting: 79 x 36 x 40 cm. In goede staat.

Antiek Frans figuur, 1900
Startprijs 60 EUR

Antiek Frans figuur. Circa 1900. Jongen met mes. Compositie metaal. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Twee religieuze houten figuren
Startprijs 60 EUR

Twee religieuze houtgesneden figuren van beuken en lindenhout. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 29 cm. In goede staat.

4x Afrikaans figuur
Startprijs 60 EUR

Vier Afrikaanse hardhout gesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 65 cm. In goede staat.

Bronzen figurengroep, Jongen en meisje op hek
Startprijs 60 EUR

Bronzen figurengroep. 20e Eeuw. Jongen en meisje op hek. Afmeting: 17 x 25 x 11 cm. In goede staat.

Antiek bronzen wandschotel Ø 35 cm.
Startprijs 60 EUR

Antiek bronzen Wilhelmina 1898 - 1923 wandschotel met afbeelding van een schip. Ontwerp J. Kwak. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

Religieus figuur, Monnik met boek, H 46 cm.
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws religieus figuur van eikenhout. Monnik met boek. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Drie oude houten beelden, H 37 - 66 cm.
Startprijs 60 EUR

Drie oude houtgesneden figuren. Onder andere Balinees. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 -66 cm. In goede staat.

Antieke bronzen plaquette, 1920
Startprijs 60 EUR

Antieke bronzen plaquette in eiken lijst. Schaakspelers. Met monogram. Circa 1920. Afmeting: H 25 x B 25 cm. In goede staat.

Twee bronzen figuren, Modern + visser
Startprijs 60 EUR

Twee figuren. 20e Eeuw. (1) Modern, brons (monogram). (2) Visser, compositie metaal. Afmeting: H 25 - 36 cm. In goede staat.

Zes delen antiek kristal
Startprijs 60 EUR

Zes delen antiek kristal. Bestaande uit: Twee grote coupes + vier karaffen (zonder stop). Afmeting: 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Bijzonder grote empire sierkop + schotel, 1820
Startprijs 60 EUR

Grote antieke Zuid-Amerikaanse empire porseleinen kop en schotel met wapen/inheems figuur decor. Met tekst Para orcini de Casieli. Circa 1820. Met vergulding. Afmeting: H 11,5 x Ø 16 cm. In goede staa...

Tien porseleinen figuren
Startprijs 60 EUR

Tien oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Onder andere; Duitsland. Enkele beschadigingen. Afmeting: 12 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen antiek porselein, Dame en heer
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Franse figuren van porselein. Man en vrouw. Met blindmerk. Circa 1830. Dame gelijmd + chip hoed. Afmeting: H 21 cm. In matig/goede staat.

Lot antieke wandtegels
Startprijs 60 EUR

Lot antieke wandtegels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.

Grote Tichelaar schotel Ø 38,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Grote Hollandse Makkumer Fayence sier-wand-schotel. Gemerkt Tichelaar. Figuren in park decor. Afmeting: Ø 38,5 cm. In goede staat.

Franse schaal
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Franse porseleinen schaal met blindmerk, floraal/goud decor. Afmeting: 40 x 36 cm. In goede staat.

Antiek Duits koffie/theeservies, 1900
Startprijs 60 EUR

Antiek Duits porseleinen koffie/thee servies. Circa 1900. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Koffie/theekan, 7x kop en schotel, tablet, 8x gebaksborden. Enkele beschadigingen. Afmeting: 7 - 27 cm.In r...

3x Gerold porseleinen figuur
Startprijs 60 EUR

Drie Duitse Gerold porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.

12-Pas tegeltableau
Startprijs 60 EUR

Twaalf-pas Jugendstil polychrome tegeltableau. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.

Lot antieke Petrus Regout Maastricht borden Ø 21 cm.
Startprijs 60 EUR

Negen antieke Petrus Regout Maastricht keramieken borden. Circa 1890. Decor Timer. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Antieke majolica tabakspot, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke Jugendstil majolica Fayence tabakspot. Floraal/hond en kind decor. Circa 1900. Afmeting: 19 x 17 x 12 cm. In goede staat.

Twee Franse vazen Ø 10 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen. Handbeschilderd. Landschap met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: H 12 x Ø 10 cm. In goede staat.

Twee Duitse theebussen
Startprijs 60 EUR

Twee Duitse porseleinen theebussen. 20e Eeuw. 1x Fürstenberg, rood/floraal decor. 1x Ongemerkt, blauw/wit, floraal decor. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

Porseleinen cavalerist te paard paard
Startprijs 60 EUR

Porseleinen cavalerist te paard. Garde Imperial. 20e Eeuw. Nr. 667. Thüringen? Bakfouten in basement. Afmeting: 29 x 24 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Franse vazen, H 42 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met bloemenranken/goud decor. Beschadigd, één deel los erbij. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/matige staat.

Chinese vaas, H 20 cm.
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen vaas met zwart glazuur. Chip bodemrand. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.

Houtsnede + zijde schilderij, China/Japan
Startprijs 60 EUR

Eén houtsnede op rijstpapier met voorstelling van vier musicerende figuren. En een landschap decor op zijde. China/Japan. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.

Chinese bolvaas, H 12,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Oude Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor. Afmeting: H 12,5 x Ø 9 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 23 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/tuin decor. Beide borden haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Imari porseleinen kop en schotels
Startprijs 60 EUR

Drie Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Twee kopjes chip. Eén schotel haarlijn. Twee schotels goed. Afmeting: 5 - Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Startprijs 60 EUR

Chinese Yixing trekpot met kikker decor + bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 13 x Ø 9 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Drie delen Chinees porselein. 1x Theekan, floraal/vogel decor, randschade. 1x Antieke Yixing trekpot met bodemmerk, patina, haarscheur. 1x Diepe visschotel. Afmeting: 11 - 23 cm. In redelijk/goede sta...

Lot Imari porselein (4x)
Startprijs 60 EUR

Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Floraal/goud decor. Twee bolvazen, één chip. Twee ruit-vormige schalen, goed. Afmeting: 13 - 18,5 cm. In goede staat.

Drie Japanse Imari vazen, H 19 - 25 cm.
Startprijs 60 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kraag vazen. Afmeting: H 19 - 25 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Startprijs 60 EUR

Vier delen Chinees porselein. 1x Theebus met floraal decor. 1x Gemberpot met blauw glazuur. En twee 19e eeuwse kannen met floraal/kostbaarheden decor, chips. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede st...

Chinese cloissonné bloempot Ø 21 cm.
Startprijs 60 EUR

Gesigneerde 19e eeuwse Chinese cloisonné bloempot van brons. Met floraal decor et cetera. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 21 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels. Drie schotels goed, twee kopjes chip. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Startprijs 60 EUR

Vijf delen Chinees porselein. 19e Eeuw. 1x Kom met floraal decor, haarlijn. 1x Bord, floraal/vlinder decor, goed. 3x Familie Rose schaal, floraal, één chip. Afmeting: Ø 9 - 17 cm. In redelijk/goede st...

Oude Chinese penning Ø 5,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Oude Chinese vergulde metalen penning met boeddha en tekst verso. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 5,5 cm. In goede staat.

Lot Japans Kutani porselein
Startprijs 60 EUR

Zes 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen kop en schotels. Haan in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen figuur, H 20 cm.
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose figuur met goud/karaktertekens decor. Dansende monnik. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

9x Chinese Familie Verte schotels
Startprijs 60 EUR

Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotels. Floraal decor. Bodemmerken. Eén schotel haarlijn + chip. Afmeting: Ø 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Twee grote Kutani pijpvazen, H 24,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen pijpvazen. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 24,5 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden hanger met zirconia
Startprijs 65 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met zirconia. Een ovaal bewerkte rand met geschulpte details bezet met een ovaal gefacetteerde zirconia. Grootte hanger 23,5x13 mm. ca 1,8 gram. In goede staat

4 Delen kristal met zilver
Startprijs 70 EUR

Vier delen kristal met zilver, 835/000, met 2 bonbonschaaltjes versierd met ruitslijpsel en geplaatst op een ronde zilveren voet, ø13x11,5cm, een marmeladepotje met slijpwerk en een deksel met zilvere...

Zilveren eilepel
Startprijs 70 EUR

Zilveren eilepel, 835/000, met een peervormige bak met een deels getorste steel en een gecontourneerd steel uiteinde versierd met getrembleerde bewerking. MT.: J.H. van der Meulen, Joure, jl.:g:1966. ...

Zilveren pen met briefopener
Startprijs 70 EUR

Zilveren pen/briefopener, 835/000, in de vorm van een veer. MT.: Fa. W. Thijssen & Zoon, Haarlem, jl.:r:1977. 23 cm. Gevuld met een balpen. ca 36 gram. In goede staat.

3 Delen zilver met ribdecor
Startprijs 70 EUR

Drie delen zilver, 833/000, met een naaldenkoker, een breipenhouder en een vierkant pillendoosje met ribdecor, laatste 2 voorzien van een schilddecor. Allen voorzien van een fijn ribdecor. MT.: onduid...

2 Zilvereren zout tazza's met lepels
Startprijs 70 EUR

Twee kleine zilveren tazza's, 830/000 en 800/000, op ronde voet. De rand is voorzien van een floraal bewerkte rand. ø7x5,5cm. Met 2 kleine specerijenlepeltjes, 800/000 met getorste steel en cartouche....

Odeurflacon met zilver
Startprijs 70 EUR

Kristallen odeurflacon met zilver, 835/000. Buikflacon met slijpwerk, geplaatst op een zilveren voet, voorzien van een zilveren rand, kraag en dop. Versierd met graveerwerk. ø12x4,5cm. voorzien van kr...

Zilveren portemonnee
Startprijs 70 EUR

Klein zilveren beursje, BWG, ovaal model met floraal decor met velour aan de binnenzijde. Sluit moeilijk. 6,5x4x2cm. Totaal ca 54 gram. In goede staat

Zilveren taartschep, Art Nouveau-stijl
Startprijs 70 EUR

Zilveren taartschep, 835/000, in Art nouveau stijl. Schep met een deels getorste steel en een schildvormig gezaagd uiteinde voorzien van graveerwerk. MT.: J.H. van der Meulen, Joure, jl.:D:1988. lengt...

Antiek zilveren lodereindoosje
Startprijs 70 EUR

Zilveren lodereindoosje, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model, versierd met graveerwerk. Het scharnierende deksel is versierd met filigrain en opgesoldeerde bolelementen en een ster. 4,5x4x3cm. E...

Zilveren beker
Startprijs 70 EUR

Zilveren beker, 925/000, verlopend model met een omgeslagen rand voorzien van een opgesoldeerde bewerking. ca 61 gram. ø6,5x8cm. voorzien van een vergulding aan de binnenzijde. Wat bekrast verder in g...

Zilveren schaal
Startprijs 70 EUR

Rond zilveren schaaltje, 833/000, met 8 plooien op ronde voet. MT.: S.I.Vet & zonen, Amsterdam, jl.:Y: 1933. ca 58 gram. ø 14cm. Wat bekrast, verder in goede staat9

Collier en armband met granaat
Startprijs 70 EUR

Collier en armband met granaat, Double collier met in het midden een V-vormig element bezet met granaten, 43-50 cm, en een armband, 835/000, met schakels bezet met granaatstenen. 19 cm. In goede staat

Zilveren slavenband met amethist
Startprijs 70 EUR

Zilveren slavenband, 925/000, met amethist. Ronde strakke armband, voorzien van een scharnier. Aan de bovenzijde opengewerkt en bezet met 3 ovaal gefacetteerde amethisten. breedte 6-13mm. ø 56mm, ca 1...

Lot tedora bedels 18x
Startprijs 70 EUR

Lot met 18 bedels, 925/000, van o.a. Pandora, Baccio en Tedora. Totaal ca 61,6 gram. In goede staat

Marcel von Sijben, Stilleven
Startprijs 70 EUR

Marcel von Sijben. 1878 - 1962. Hollandse School. Stilleven met gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Binnenhof met sneeuw
Startprijs 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1970. Binnenhof met sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

J.A. v.d. Bergh, Poelier op markt bij kaarslicht
Startprijs 70 EUR

J.A. v.d. Bergh. Eind 19e eeuw. Poelier op markt bij kaarslicht. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.

Monogram H.R., Landschap met koeien
Startprijs 70 EUR

Monogram H.R. 20e Eeuw. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Elly Zwaanswijk, Waterjuffertje
Startprijs 70 EUR

Elly Zwaanswijk. 1942, Den Haag. Titel; Waterjuffertje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 8 x B 11,5 cm. In goede staat.

Peter, Fruitstilleven
Startprijs 70 EUR

Peter. 21e Eeuw. Fruitstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Twee tinnen (wand)schalen
Startprijs 70 EUR

Twee grote gesigneerde tinnen (wand)schalen. Jugendstil. Circa 1900. Gesigneerd met Achille Gamba. Afmeting: 27 x 45 cm. In goede staat.

Twee petroleumlampen
Startprijs 70 EUR

1x melkglas

Bronzen penningen
Startprijs 70 EUR

Vijf Spaanse bronzen penningen van paleizen + cassette. 20e Eeuw. Door Vasio Berardo. Afmeting: 7 x 10 x 0,7 cm. In goede staat.

Gietijzeren tazza Ø 28 cm.
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse gietijzeren tazza door F.L. Vombach Offenback. A.M. Duitsland. Retour de Egypte. Afmeting: H 19 x Ø 28 cm. In goede staat.

Oude globe
Startprijs 70 EUR

Oude globe uit de 50er-jaren. Räth Staatkundige globe. Prof. Dr. Arthur Krause. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Twee antieke kandelaren
Startprijs 70 EUR

Twee antieke bronzen kaarskandelaren. Eén maal 17e - 18e eeuw met vierkante voet. Eén maal neo gotisch/figuur, 19e eeuw. Afmeting: H 14 - 31 cm. In goede staat.