Prachtige 19e eeuwse gedetailleerd beschilderde Japanse Satsuma/ kutani schotel met haan/kip/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese balustervormige vaas met blauw glazuur en bronzen monturen. Karper decor. Vaas heeft geen gat in de vaas voor kabel. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Enkele haarlijn en/of chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met floraal decor. Met bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen beker met rondom figuren in tuin/waterval decor. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung vleesschotel met landschap decor. Afmeting: 37 x 29,5 cm. In goede staat.
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Onder andere cheng lung. Beschadigd en/of haarscheur/chip. Afmeting: 23 - 26 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen waterschaal met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x 12 x 9,5 cm. In goede staat.
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Floraal/landschap decor. Onder andere Kang Xi, zes tekens. Eén schotel gelijmd. Eén schotel chip. Rest goed. Afmeting: Ø 10 - 12 cm.
Vijf delen antiek Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: Familie Rose schotel + kopje, schotel gelijmd, kopje chips. Familie Rose pattipan, gelijmd. Dekseldoos, gelijmd. Familie Rose bord. 18e Eeuw...
Grote Chinees porseleinen kom met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11,5 - Ø 23,5 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen borden. Twee queng lung borden, één haarlijn + chips. En één bord met geisha's met parasol/goud decor, verso insecten decor. Afmeting: Ø 22 - Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit; Twee gemberpotten + vier kommen. 19e Eeuw. Afmeting: 11, 5 - 12,5 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen kakiemon schotel met figuren onder parasol decor. Afmeting: Ø 15,2 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met landschap/figuur decor. Beide kopjes haarlijnen. Beide schotels, goed. Afmeting: 5,5 - Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met floraal decor. Eén bodemmerk. Minimale chips. Afmeting: H 11 - 12,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen tempelleeuwen met Familie Verte + goud decor. Afmeting: 11,5 - 12,5 cm. In goede staat.
Dertien antieke tegels met leuke voorstellingen. Divers. 17e - 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Delftse Porceleyne Fles Fayence knobbel vazen met floraal decor. Circa 1930. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duits porseleinen Meissen chocolade-kan met bronzen montuur en houten handvat. Gelijmd. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: H 23 cm. In matige staat.
Bronzen dansende putti op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse historisme piedestal van notenhout. Afmeting: H 99 x Ø 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel. Circa 1870. Afmeting: 79 x 80 x 80 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Engels mahoniehouten linnen-kabinet. Circa 1820. Afmeting: 203 x 121 x 59 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Indonesische houtgestoken kamferkist met Chinese voorstelling van figuren/draak en pagodes. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 94 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze barok secretaire met verguld bronzen beslag en band-intarsia. Afmeting: 104 x 60 x 106 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten eethoek met velours stoffering. Rozen snijwerk. Neo rococo. Circa 1870. Afmeting: 97 x 47 x 42 cm. / 75 x 130 x 90 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Oosterse bronzen pendule met putti + halve maan. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Met emaille cartouches. Afmeting: 37 x 13 x 34 cm. In goede staat.
Interessant lot met diverse metalen Dinky Toys. 20e Eeuw. Onder andere; MG Midget 108 (ingesealed). Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Duitse dolk. F.D. Wüsthof-Solingen. WO II. RZ. M. 7/19. Spits van dolk ooit gerepareerd. Afmeting: L 25 cm. Verder in goede staat.
Antiek zeldzaam Duits jachtgeweer met gebogen kolf. Graveringen + schrift 'Jos. Winkler in Augsburg'. Kogelhouder in kolf. Damastloop met goud inleg. Afmeting: L 119 cm. In goede staat.
Drie antieke bajonetten. 19e - 20e Eeuw. Diverse nummers ingeponst. Afmeting: L 37 - 70 cm. In goede staat.
Antiek Frans dubbelloops jachtgeweer. 'St. Etienne'. Met damastloop + graveringen. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.
Prachtig antiek dubbelloops jachtgeweer met jachtgraveringen, damast loop + laadstok. 19e Eeuw. Afmeting: L 119 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing binnenbak. Afmeting: H 41 x Ø 37 cm. In goede staat.
Chinees hardhouten sieraden kastje met messing beslag en florale snijstukken van jade. Afmeting: 18 x 14 x 11 cm. In goede staat.
Lot Japans/Chinees cloisonné. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 13 cm. In goede staat.
17e Eeuws gegraveerd Hollands wafelijzer met tekst + floraal decor. Smeedijzer. Afmeting: 80 x 21 x 11 cm. In goede staat.
Antieke vier-delige Hollandse kopergeslagen haardset van messing. Drie-master decor. Circa 1900. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Design lamp uit de 60er - 70er jaren. Teakhout met glas of plexiglas. Ongesigneerd. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Twee klassisistische wandkandelaren van messing met zwanen decor. Circa 1900. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse cloisonné kaarskandelaren gemaakt van twee Meiji vazen. Floraal decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse neo renaissance historisme documentenkist met figuren decor et cetera. Circa 1880. Afmeting: 15 x 23 x 10 cm. In goede staat.
Petzold. Circa 1930 - 1950. Duitse School. Meisjesportret. Kleine beschadiging(en). Afmeting: H 30 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kruisbessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
H.C. Bogman Jr. 1890 - 1975. Zonnige boerderij tussen de bomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Affandi. 1937. Indonesische School. Europese vrouw in zomers landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met groene steen. Ring met een grove zetkast met grillig gevormde poten geplaatst in een hartvorm en bezet met een grillige groene mineraal. De zijkanten van de band zijn ver...