Twee 19e eeuwse empire-stijl porseleinen siervazen. Napoleon III. Circa 1870. Handbeschilderd + verguld. Figuren/landschap decor + kariatiden. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Zilveren schaal, 800/000, ovaal model met een gezaagde decor met voluten en een parelrand, voorzien van 4 poten in bladvorm en met grepen in de vorm van zwanenkoppen. 26x10,5x11cm. ca 176 gram. In go...
Zilveren tafelstuk, >800/000, etagiere met 2 schalen voorzien van inkepingen geplaatst op een vierkante voet met poten, grote scheur in. Het geheel is floraal bewerkt en voorzien van een greep. ø21x37...
18e Eeuwse Delftse Fayence trekpot met floraal decor. Deksel chip, en mogelijk niet origineel. Afmeting: 11 x 17 x 10 cm. In redelijk staat.
Vier antieke Japanse porseleinen borden. Circa 1900. Onder andere lithografie. Afmeting: Ø 21 - 22 cm. In goede staat.
Zilveren roomkom, 934/000. rond model met een geschulpt decor versierd met floraal decor, geplaatst op een geschulpte voet. Met 2 horizontaal geplaatste grepen voorzien van puttihoofd. Gemaakt voor de...
Vijf delen China. Divers. 1x Bronzen stempel. 2x Muntgeld. 2x Opiumgewichten. Afmeting: 4 - 6 cm. In goede staat.
Drie bijbels, waarvan één met goud op snee, voorzien van zilveren sloten, 833/000. In redelijk goede staat
Antieke Franse zwart marmeren pendule. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Bovenste plint gelijmd + enkele chips. Afmeting: H 29 cm. In redelijk/goede staat.
Negen antieke Petrus Regout Maastricht keramieken borden. Circa 1890. Decor Timer. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Drie delen zilver, 833/000, met een naaldenkoker, een breipenhouder en een vierkant pillendoosje met ribdecor, laatste 2 voorzien van een schilddecor. Allen voorzien van een fijn ribdecor. MT.: onduid...
Chinees porseleinen celadon vaas met groen craquelé glazuur en ribbels. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten Friese burgermeester staartklok met achter-glas-schilderij. Mooie wijzerplaat. Wekkerfunctie. Circa 1880. Louis Seize. Afmeting: 170 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boeren interieur met schouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte lampenvoet met messing. Figuren in tuin decor. Eén chip vaas. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Dertien antieke tegels met leuke voorstellingen. Divers. 17e - 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 14 cm. In goede staat.
Zilveren reisbestek, 835/000, met lepel en vork. Reisbestek met een vork met scharnierende steel en een lepelbak, versierd met graveerwerk, welke aan de vork geschoven kan worden. MT.: Zaanlandse zilv...
Antieke Franse vergulde bronzen glaspendule met facet geslepen glas. Japy Freres. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gong. Met monogram + jaartal 1897. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Fraaie Orrefors karaf met zilveren rand, 925/000. Buikkaraf met zilveren rand en een bewerkte bolstop, kleine chip aan de onderzijde van de stop. ø16x25cm. In goede staat
Antieke Hollandse Rosenburg platelen polychrome knobbel vaas met floraal decor. Nr. A 440. Circa 1900. Binnenin vaas zit iets vast. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee zilveren brandewijnkommen, 835/000, een klein en een groot rond model geplaatst op een gecontourneerde ronde voet met horizontaal geplaatste grepen met putti. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaa...
Hollands 20-pas tegeltableau met driemaster en annotatie 1775. Afmeting:H 65 x B 52 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit kast. Twee-deurs + lade, met origineel beslag en leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 99 x 120 x 69 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
A. de la Riviere. 1857 - 1941. Marktgezicht met figuren bij pannenverkoper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 25 cm. In goede staat.
Antieke zilveren naaldenkokerhouder/naaldenkoker, Rond model. Amsterdam jl.:L:1770. Enkele deukjes en wil niet open. 8 cm. ca 15 gram.
Antiek Hollands sideboard van eikenhout. Neo renaissance. Circa 1880. Zes-deurs, met getorste zuilen en kariatiden. Afmeting: 158 x 248 x 55 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen Familie Verte kopjes met draken en karaktertekens. Afmeting: 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek handbeschilderd porselein. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein met peterselie decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: twee kopjes (octagonaal) + één kom. Afmeting: 7 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met landschap/figuur decor. Beide kopjes haarlijnen. Beide schotels, goed. Afmeting: 5,5 - Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Adam Potgieter. 1899 - 1982. Berglandschap met bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met tuin decor. Afmeting: H 6 x Ø 11,3 cm. In goede staat.
Lot met zeven zilveren lepels, 2 roomlepels, één met een bak in schelpvorm en een gekrulde steel met griffioen en één roomlepel met ronde bak en een steel met een randje met bandwerk, drie suikerschep...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met kostbaarheden/floraal/landschap in coulissen decor. Dunne haarlijn. Afmeting: Ø 34,5 cm. In redelijk/goede staat.
Anthony Keizer, 1942. 1897 - 1961. Meppeler School. Heidegezicht landschap Kraloo in Drente. Olieverf op linnen. Afmeting:H 41 x B 81 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit; vijf kommen met floraal decor, bodemmerken, één kom haarlijn. En vier schotels met floraal decor, bodemmerken. Minimale chip. Afmeting: Ø 14 - 17 cm. In go...
Odeurflacon met zilveren dop, 833/000. Flacon uit Boheems glas met floraal decor, voorzien van een zilveren kraag en dop met graveerwerk. Gaatje in dop bij scharnier. 11 cm. Verder in goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Hollandse eikenhouten kapstok met koppen. Neo renaissance. Afmeting: 56 x 190 x 12 cm. In goede staat.
Twee delen China. 19e Eeuw of ouder. 1x Antieke bronzen vaas. 1x Waterkom, zonder deksel, met draken decor. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Boerderij bij beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 54 cm. In goede staat.
G. Burger, 1886. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 21,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met zilveren dop en floraal decor. Afmeting: H 11 - 12 cm. In goede staat.
Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd met bloemdecor en voorzien van een ketting. Aan de beugel zit een geborduurde tas. 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Meiping vaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten empire eettafel. Circa 1820. Afmeting: 66 x 106 cm. In goede staat.