G. Kruijmel. '87. Herdershond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 35 cm. In goede staat.
P.H. Haezer. Circa 1920. Besneeuwd landschap met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke kraantjeskannen. 1x Tin, tweede helft 20e eeuw. 1x Koper, circa 1920. Afmeting: H 24 - 38 cm. In goede staat.
Antieke majolica petroleumlamp. Circa 1900. Schroefdraad lam gedraaid. Verder in goede staat. Afmeting: H 56 cm.
Twee 19e eeuwse messing met koperen doofpotten. Twee kleurig. Afmeting: 30 - 37 cm. In goede staat.
Bronzen wijwaterhouder in Romaanse stijl. Met annotatie 1556. Met wapen en portretten. Circa 1900. Afmeting: 21 x 15 x 9,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse tinnen schenkkan met lange tuit en florale gravering + monogram H.V.N. 1829. Deuken. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse tinnen kruik met bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 20 cm. In goede staat.
Antiek messing gewichtenblok, tot 1 Kilogram. Circa 1900. Afmeting: 10 x 20 x 7 cm. In goede staat.
Zeldzame kartonnen cassette (circa 1960) met circa 80 kaarten van diverse bekende ontwerpers GKF, Proost pikkels 251. Afmeting: 17,5 x 12 x 2,2 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiquarisch boek. Waarheids Pelgrimstocht 1891, door C. Honigh. Illustraties van Carl Larson. Afmeting: 27 x 20 cm. In goede staat.
Negen delen antiek koperwerk. Onder andere; doofpot, ketels, olielamp, kandelaren. Afmeting: 13 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke stickbarometers. Mahonie + beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 100 - 104 cm. In goede staat.
Drie delen Italiaans natuursteen. Marmer + albast. Twee vazen + één tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.
Antieke religieuze geëmailleerde messing plaquette in lijst. Circa 1910. Afmeting: H 14 x B 10 cm. In goede staat.
Antiek Frans brons verguld wandornament. Genummerd P.D. 146. Circa 1850. Zeemonster. Afmeting: 19 x 16 x 6 cm. In goede staat.
Twee delen antiek koperwerk. Circa 1900. Bestaande uit: Eén cloisonné blaker. En een bronzen schaal in gevlochten vormgeving. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.
Antieke zes-lichts vergulde bronzen kroonluchter in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 100 x Ø 50 cm. In goede staat.
Twee Korinthische gipsen piëdestallen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.
Drie grote cement gegoten boeddha figuren. Gekleurd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 80 cm. In goede staat.
Lot divers militaria. Onder andere; drie lederen pistolenholsters, twee dolken waarvan een repro. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 38 cm. In goede staat.
Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Twee antieke klokken. Circa 1900. 1x Tafelklok, verguld, compositie metaal. 1x Duitse wekker-tafelklok met speelwerk, van notenhout. Afmeting: 18 - 46 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit Junghans regelateur. Circa 1880. Kroon + torentje mist. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen Franse pendule met figuur van man met pistool, met beweegbare arm. Circa 1900. Achterplaat mist. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands mahoniehouten biedermeier nachtkastje. Circa 1860. Afmeting: 79 x 36 x 40 cm. In goede staat.
Antiek Frans figuur. Circa 1900. Jongen met mes. Compositie metaal. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Twee religieuze houtgesneden figuren van beuken en lindenhout. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 29 cm. In goede staat.
Vier Afrikaanse hardhout gesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 65 cm. In goede staat.
Bronzen figurengroep. 20e Eeuw. Jongen en meisje op hek. Afmeting: 17 x 25 x 11 cm. In goede staat.
Antiek bronzen Wilhelmina 1898 - 1923 wandschotel met afbeelding van een schip. Ontwerp J. Kwak. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws religieus figuur van eikenhout. Monnik met boek. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Drie oude houtgesneden figuren. Onder andere Balinees. 20e Eeuw. Afmeting: H 37 -66 cm. In goede staat.
Antieke bronzen plaquette in eiken lijst. Schaakspelers. Met monogram. Circa 1920. Afmeting: H 25 x B 25 cm. In goede staat.
Twee figuren. 20e Eeuw. (1) Modern, brons (monogram). (2) Visser, compositie metaal. Afmeting: H 25 - 36 cm. In goede staat.
Zes delen antiek kristal. Bestaande uit: Twee grote coupes + vier karaffen (zonder stop). Afmeting: 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Zuid-Amerikaanse empire porseleinen kop en schotel met wapen/inheems figuur decor. Met tekst Para orcini de Casieli. Circa 1820. Met vergulding. Afmeting: H 11,5 x Ø 16 cm. In goede staa...
Tien oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Onder andere; Duitsland. Enkele beschadigingen. Afmeting: 12 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Franse figuren van porselein. Man en vrouw. Met blindmerk. Circa 1830. Dame gelijmd + chip hoed. Afmeting: H 21 cm. In matig/goede staat.
Lot antieke wandtegels. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen mogelijk. In goede staat.
Grote Hollandse Makkumer Fayence sier-wand-schotel. Gemerkt Tichelaar. Figuren in park decor. Afmeting: Ø 38,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse porseleinen schaal met blindmerk, floraal/goud decor. Afmeting: 40 x 36 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen koffie/thee servies. Circa 1900. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Koffie/theekan, 7x kop en schotel, tablet, 8x gebaksborden. Enkele beschadigingen. Afmeting: 7 - 27 cm.In r...
Drie Duitse Gerold porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.
Twaalf-pas Jugendstil polychrome tegeltableau. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.
Negen antieke Petrus Regout Maastricht keramieken borden. Circa 1890. Decor Timer. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil majolica Fayence tabakspot. Floraal/hond en kind decor. Circa 1900. Afmeting: 19 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen. Handbeschilderd. Landschap met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: H 12 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen theebussen. 20e Eeuw. 1x Fürstenberg, rood/floraal decor. 1x Ongemerkt, blauw/wit, floraal decor. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Porseleinen cavalerist te paard. Garde Imperial. 20e Eeuw. Nr. 667. Thüringen? Bakfouten in basement. Afmeting: 29 x 24 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met bloemenranken/goud decor. Beschadigd, één deel los erbij. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/matige staat.
Chinees porseleinen vaas met zwart glazuur. Chip bodemrand. Afmeting: H 20 cm. In redelijk/goede staat.
Eén houtsnede op rijstpapier met voorstelling van vier musicerende figuren. En een landschap decor op zijde. China/Japan. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen bolvaas met floraal decor. Afmeting: H 12,5 x Ø 9 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/tuin decor. Beide borden haarlijn. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Eén kopje haarlijn. Twee kopjes chip. Eén schotel haarlijn. Twee schotels goed. Afmeting: 5 - Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese Yixing trekpot met kikker decor + bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 13 x Ø 9 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 1x Theekan, floraal/vogel decor, randschade. 1x Antieke Yixing trekpot met bodemmerk, patina, haarscheur. 1x Diepe visschotel. Afmeting: 11 - 23 cm. In redelijk/goede sta...
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Floraal/goud decor. Twee bolvazen, één chip. Twee ruit-vormige schalen, goed. Afmeting: 13 - 18,5 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kraag vazen. Afmeting: H 19 - 25 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. 1x Theebus met floraal decor. 1x Gemberpot met blauw glazuur. En twee 19e eeuwse kannen met floraal/kostbaarheden decor, chips. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede st...
Gesigneerde 19e eeuwse Chinese cloisonné bloempot van brons. Met floraal decor et cetera. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 21 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kop en schotels. Drie schotels goed, twee kopjes chip. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. 19e Eeuw. 1x Kom met floraal decor, haarlijn. 1x Bord, floraal/vlinder decor, goed. 3x Familie Rose schaal, floraal, één chip. Afmeting: Ø 9 - 17 cm. In redelijk/goede st...
Oude Chinese vergulde metalen penning met boeddha en tekst verso. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 5,5 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen kop en schotels. Haan in landschap/goud decor. Met bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose figuur met goud/karaktertekens decor. Dansende monnik. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotels. Floraal decor. Bodemmerken. Eén schotel haarlijn + chip. Afmeting: Ø 9 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen pijpvazen. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met zirconia. Een ovaal bewerkte rand met geschulpte details bezet met een ovaal gefacetteerde zirconia. Grootte hanger 23,5x13 mm. ca 1,8 gram. In goede staat
Vier delen kristal met zilver, 835/000, met 2 bonbonschaaltjes versierd met ruitslijpsel en geplaatst op een ronde zilveren voet, ø13x11,5cm, een marmeladepotje met slijpwerk en een deksel met zilvere...
Zilveren eilepel, 835/000, met een peervormige bak met een deels getorste steel en een gecontourneerd steel uiteinde versierd met getrembleerde bewerking. MT.: J.H. van der Meulen, Joure, jl.:g:1966. ...
Zilveren pen/briefopener, 835/000, in de vorm van een veer. MT.: Fa. W. Thijssen & Zoon, Haarlem, jl.:r:1977. 23 cm. Gevuld met een balpen. ca 36 gram. In goede staat.
Drie delen zilver, 833/000, met een naaldenkoker, een breipenhouder en een vierkant pillendoosje met ribdecor, laatste 2 voorzien van een schilddecor. Allen voorzien van een fijn ribdecor. MT.: onduid...
Twee kleine zilveren tazza's, 830/000 en 800/000, op ronde voet. De rand is voorzien van een floraal bewerkte rand. ø7x5,5cm. Met 2 kleine specerijenlepeltjes, 800/000 met getorste steel en cartouche....
Kristallen odeurflacon met zilver, 835/000. Buikflacon met slijpwerk, geplaatst op een zilveren voet, voorzien van een zilveren rand, kraag en dop. Versierd met graveerwerk. ø12x4,5cm. voorzien van kr...
Klein zilveren beursje, BWG, ovaal model met floraal decor met velour aan de binnenzijde. Sluit moeilijk. 6,5x4x2cm. Totaal ca 54 gram. In goede staat
Zilveren taartschep, 835/000, in Art nouveau stijl. Schep met een deels getorste steel en een schildvormig gezaagd uiteinde voorzien van graveerwerk. MT.: J.H. van der Meulen, Joure, jl.:D:1988. lengt...
Zilveren lodereindoosje, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model, versierd met graveerwerk. Het scharnierende deksel is versierd met filigrain en opgesoldeerde bolelementen en een ster. 4,5x4x3cm. E...
Zilveren beker, 925/000, verlopend model met een omgeslagen rand voorzien van een opgesoldeerde bewerking. ca 61 gram. ø6,5x8cm. voorzien van een vergulding aan de binnenzijde. Wat bekrast verder in g...
Rond zilveren schaaltje, 833/000, met 8 plooien op ronde voet. MT.: S.I.Vet & zonen, Amsterdam, jl.:Y: 1933. ca 58 gram. ø 14cm. Wat bekrast, verder in goede staat9
Collier en armband met granaat, Double collier met in het midden een V-vormig element bezet met granaten, 43-50 cm, en een armband, 835/000, met schakels bezet met granaatstenen. 19 cm. In goede staat
Zilveren slavenband, 925/000, met amethist. Ronde strakke armband, voorzien van een scharnier. Aan de bovenzijde opengewerkt en bezet met 3 ovaal gefacetteerde amethisten. breedte 6-13mm. ø 56mm, ca 1...
Lot met 18 bedels, 925/000, van o.a. Pandora, Baccio en Tedora. Totaal ca 61,6 gram. In goede staat
Marcel von Sijben. 1878 - 1962. Hollandse School. Stilleven met gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1970. Binnenhof met sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
J.A. v.d. Bergh. Eind 19e eeuw. Poelier op markt bij kaarslicht. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.
Monogram H.R. 20e Eeuw. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Elly Zwaanswijk. 1942, Den Haag. Titel; Waterjuffertje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 8 x B 11,5 cm. In goede staat.
Peter. 21e Eeuw. Fruitstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Twee grote gesigneerde tinnen (wand)schalen. Jugendstil. Circa 1900. Gesigneerd met Achille Gamba. Afmeting: 27 x 45 cm. In goede staat.
Vijf Spaanse bronzen penningen van paleizen + cassette. 20e Eeuw. Door Vasio Berardo. Afmeting: 7 x 10 x 0,7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gietijzeren tazza door F.L. Vombach Offenback. A.M. Duitsland. Retour de Egypte. Afmeting: H 19 x Ø 28 cm. In goede staat.
Oude globe uit de 50er-jaren. Räth Staatkundige globe. Prof. Dr. Arthur Krause. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen kaarskandelaren. Eén maal 17e - 18e eeuw met vierkante voet. Eén maal neo gotisch/figuur, 19e eeuw. Afmeting: H 14 - 31 cm. In goede staat.