Lot diverse oude antieke barometers. Vijf stuks. Eerste helft 20e eeuw. Niet getest. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.
Zilveren tabakspot, 833/000, rond model voorzien van een omgeslagen rand met ribben en een gezaagde voet. De tabakspot heeft een rond deksel met plooien en knop gemaakt uit een bloem. De rand van de p...
Twee kristallen kandijcoupes met zilver, 833/000. Twee coupes met slijpwerk en voorzien van een aculadevormige rand. De coupes zijn geplaatst op een ronde zilveren voet met gepointilleerd decor en heb...
Ronde zilveren schaal, 800/000, op 3 florale poten, versierd met een gezaagde floraal bewerkte rand. ø14x9cm. ca 193 gram. Italië, Firenze. In goede staat.
Chinees porseleinen kom op hoge voet met draken decor. Met craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Twee antieke gietijzeren wandplaquettes met jachthonden. In eikenhouten lijst. Circa 1920. Afmeting: H 31 x B 46,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiquarisch boek. Waarheids Pelgrimstocht 1891, door C. Honigh. Illustraties van Carl Larson. Afmeting: 27 x 20 cm. In goede staat.
Moderne zilveren ring, 835/000, met grote ovale gespleten kop in het midden bezet met een rond gefacetteerde blauwe steen, ø 8mm. ø 61. grootte kop 39x23 mm. ca 24,9 gram. In goede staat
Fraai Zilgold armband, een geelgouden armband, 585/000, met een zilveren kern, 925/000, met een gevlochten getorste schakel. Voorzien van een karabijnhaak. ø 2,8mm. lengte 19 cm. Nieuwprijs €275,-. In...
Chinees porseleinen schaal op drie poten met paars/blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 9,5 x Ø 25,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met granaatappel decor. Met bodemmerk + zegel. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Drie wandelstokken met zilver, een wandelstok met halfrond handvat versierd met een meanderbewerking, diverse deuken, een wandelstok met een halfrond handvat deels versierd met biedermeier graveerwerk...
19e Eeuwse bronzen edelman. Door Emile Victor Blavier. Mooie patina. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws penvuur jachtgeweer met dubbele haan + gravering. Eén nieuwe schroef bij haan. Afmeting: L 117 cm. In redelijke staat.
Drie helmen. 20e Eeuw. Onder andere; 2x Bobby-helm, Engeland. En één militaire helm met binnenhelm. Afmeting: 29 - 31 cm. In goede staat.
Zeldzaam trommelrevolver met gravering. Lij 598. J. Chainer Breveté. Afmeting: L 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse messing brandweerhelmen. Sapeurs Pompiers de Mitry Mory. Zonder binnenhelm. Afmeting: 18 x 24 x 20 cm. In goede staat.
Bronzen dansende putti op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Groot Balinees houtgestoken en verguld gepolychromeerd figuur. Danser. Met spiegelglas belijmd. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 151 cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 830/000, Rococo-stijl, op een vierkant gecontourneerde voet en pilaar, getorst, versierd met kwabben en rasterbewerking. Het licht heeft dezelfde bewerking en vorm als de vo...
Messing tafellamp in 60-er jaren stijl. Met iriserende glazen kap. Afmeting: H 54 cm. In zeer goede staat.
Zilveren mosterdpot met blauw glazen binnenbak. Opengewerkte zilveren pot met spijlendecor, geplaatst op 3 klauwpoten, een gekrulde greep en een zilveren deksel met lisdodde bloemen. 9x6x14cm. ca 192 ...
Geelgouden broche, 585/000, met lavacamee. Broche met een ovaal bewerkte rand voorzien van een lavacamee met vrouwenportret. 35x30mm. ca 9 gram. Deels gelijmd. In redelijk goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde empire kaarskandelaren. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.