Antiek bronzen figuur. Jongen met peuk op de lip. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm.
Twee zilveren tafelkandelaren, 925/000, op ronde voet met een getorste bewerking. En voorzien van een rond licht. ø8x11cm. Voorzien van een gevulde voet. Brutogewicht 376 gram. Eén kandelaar heeft en ...
Zilveren dekseldoos, BWG, voorzien van een scharnierend deksel. De doos is versierd met een Djokja patroon. 8,5x14,5x4,5cm. ca 299 gram. In goede staat.
Lot oude/antieke miniatuur doofpotten. Gemaakt van messing en koper. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Pr. Zach. Circa 1900. Groot antiek bronzen Western figuur op zwart marmeren basement. Indiaan op steigerend paard. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Elegante gouden choker, 585/000, met oud diamant. Witgouden ankercollier met in het midden een witgouden ovaal element, een ovale rozet bezet met 9 roosgeslepen diamanten. En daaromheen een rand met 1...
Collier van gesneden benenkralen, ø 10mm, en gefacetteerde goudsteenkralen, ø 10mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000. ø 10mm. 45cm. In goede staat.
Groot zilveren tafel pronkstuk, 925/000. rijkelijk versierd. Een ronde etagere standaard geplaatst op 4 klauwpoten met florale bewerking en een leeuwenkop. Voorzien van gezaagd floraal patroon langs d...
19e Eeuws gesigneerd Frans bronzen figuur. Jager met hert. Gesigneerd Canova, Paris. Toegeschreven aan Antonio Canova. 1757 - 1822. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Groot Balinees houtgestoken en verguld gepolychromeerd figuur. Danser. Met spiegelglas belijmd. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 151 cm. In goede staat.
Twee grote vuurvergulde bronzen kerkelijke kaarskandelaren. Charles Dix. Circa 1830 - 1840. Enkele armen licht verbogen. Afmeting: H 68 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren bonbonmandje, 833/000, Ovaal gezaagd model met spijlen en halve maandecor. Voorzien van parelrand en strikjes als greepjes. 17x10x5cm. MT.: Kempen, Begeer en Vos, Voorschoten, jl.:N:1923. ca ...
Antieke zilveren doos rechthoekig model voorzien van een scharnierend deksel voorzien van een romantische voorstelling met figuren en pauwen. De zijkanten zijn versierd met putti's en dieren en floraa...
Vroeg 19e eeuws penvuur jachtgeweer met dubbele haan + gravering. Eén nieuwe schroef bij haan. Afmeting: L 117 cm. In redelijke staat.
Grote antieke koperen adelaar met wapen in houten lijst. Verso etiket 'Gefertigt im Kriegsgefangenschaft 1914 - 1920. Lager Bando Japan von Obermaat Humpich Kiautschaou (Wilhelmshaven). Afmeting: H 10...
Grote oude vliegtuigpropeller van hardhout met naam Keil + diverse nummers. 20e Eeuw. Afmeting: 268 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met wildvoorstellingen. Aparte loop-structuur/centraal vuur. Oxydatie. Afmeting: L 111 cm. In redelijke staat.
Oude Nederlandse kruisboog. Vurenhout, gebeitst. 20e Eeuw. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Lot met diverse leger items. Geallieerden, WO II. Onder andere; US gereedschapskist + case cleaning rod, pistoolhouder, hoofdbedekking, patronenhouder et cetera. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.
Dubbelloops jachtgeweer met korte kolf en afgezaagde loop. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse messing brandweerhelmen. Sapeurs Pompiers de Mitry Mory. Zonder binnenhelm. Afmeting: 18 x 24 x 20 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse metalen met messing brandweerhelmen + lederen binnenhelm. Afmeting: 27 x 17 x 18 cm. In goede staat.
Antiek dubbelloops jachtgeweer met damastloop, graveringen + naam 'St. Etienne Manufacture'. Met goud inleg in loop. Breuk in kolf. Afmeting: L 123 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans dubbelloops jachtgeweer. 'St. Etienne'. Met damastloop + graveringen. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.