Chinese bronzen wierookbrander met draken. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 15 x Ø 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Stilleven met eend, druiven en tinnen klepkan. Behoeft restauratie. Afmeting: H 52 x B 65 cm. In redelijke staat.
R. Hulshof. Vaas met bloemen. Olieverf op board. Afmeting: H 31 x B 31 cm. In goede staat.
Gesigneerd oud Chinees rol schilderij op zijde. Gouache. Haan in landschap eet spin. Afmeting: H 100 x B 29 cm. In goede staat.
Kleurrijke Chinees porseleinen vaas met oren. Fijn gedecoreerd met floraal/vissen/kostbaarheden decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Oude Franse comtoise met pronkslinger. Halfuur-slag op bel + ankergang. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse staande klok. Notenhout. Fries model met Schwarzwalder uurwerk. Huwelijk. Afmeting: H 255 cm. In redelijke staat.
Seiko horloge, rechthoekig bicolour model, met datumaanduiding. breedte 26 mm. lengte 19cm, is in te korten. Werkend en in doos. In goede staat
Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twentse boerderij met boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Collier van groene parels, gemaakt uit organisch materiaal, ø 14mm, bevestigd aan een witmetalen magneetsluiting. 46 cm. In zeer goede staat
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 4x Queng Lung, beschadigd. 1x Imari, chips. Afmeting: Ø 23 cm. In matig/redelijke staat.
Zeer grote vijf-delige Chinees porseleinen tulpenvaas. Floraal decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Otto Dicke. 1918 - 1984. Hollands poldergezicht. Oost Indische inkt op papier. Afmeting: H 19 x B 32 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon schalen met craquelé glazuur. Afmeting: H 3,8 x Ø 15 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse borden. Circa 1900. Ganzen/schildpad decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 18 - 18,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten empire commode met origineel ringbeslag en volle zuilen. Circa 1820. Afmeting: 91 x 101 x 50 cm. In goede staat.
Zeer grote, antieke, ovale goudkleurige spiegel met kroon en facet geslepen spiegel. 19e Eeuw. Restauratie. Afmeting: H 135 x B 142 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen pattipan met floraal/goud decor. Minimale chips. Afmeting: 2,2 x 14,3 x 14,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten boeren-glasvitrine met vier deuren. Twee deuren in lade vormgeving + zijdeuren. Uitneembaar. Afmeting: 203 x 190 x 45 cm. In goede staat.
J.H. Coster, 1873. 1846 - 1920. Stilleven met brandhout, koper en schilderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 58 cm. In goede staat.
A. Michel. Franse School. Circa 1940. Gezicht op Montmartre met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kamerpot. Floraal/goed decor. Restauratie. Afmeting: H 12 x Ø 18,5 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd + handgepolitoerd. Afmeting: 94 x 97 x 45 cm. In zeer goede staat.
Hoogglans Chinees of Japans lakwerk kabinet. Met landschap/figuren en goud decor. Mooie kwaliteit. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 126 x 66 x 34 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten keukentafel. Circa 1910. Afmeting: 76 x 99 x 125 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed, twee kopjes haarlijn. Drie schotels haarlijn, één goed. Afmeting: 5 - 10 cm.
Grote Chinees porseleinen brushpot op drie poten met rood glazuur. Afmeting: H 15,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Joh. Mensink. Twenthe. Circa 1900. Engel bij man. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 37 cm. In goede staat.
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Floraal/landschap decor. Onder andere Kang Xi, zes tekens. Eén schotel gelijmd. Eén schotel chip. Rest goed. Afmeting: Ø 10 - 12 cm.
Hollandse mahoniehouten Louis Quinze commode met origineel beslag en sloten. Lichte fineerschade. Circa 1770. Afmeting: 77 x 50 x 82 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Imari + Queng Lung. Met landschap/floraal/goud decor. Twee chips. Afmeting: Ø 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Duitse Gründerzeit halspiegel met console. Notenhout. Circa 1880. Afmeting: 240 x 90 x 32 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollandse School. Boeren interieur. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Zes massief eiken stoelen. Circa 1920. Zithoogte: 50 cm. Afmeting: 94 x 44 x 50 cm.
Chaise longue van massief mahoniehout. Geschulpt model met blauwe bekleding. Afmeting: 118 x 202 x 68 cm. In goede staat.
Twee grote gesigneerde tinnen (wand)schalen. Jugendstil. Circa 1900. Gesigneerd met Achille Gamba. Afmeting: 27 x 45 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rood glazuur op console. Met bodemmerk + zegel. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse eikenhout gestoken Gelderse dekenkist met zadeldeksel + geëboniseerd hout. Afmeting: 70 x 52 x 130 cm. In goede staat.
Anton Büschelberger. 1869 - 1934. Duitse School. Groot bronzen sculptuur met jonge beer. Op zwart marmeren basement. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 50 x 70 x 16 cm. In goede staat.
Grote compositie metalen gepolychromeerde staande zes-lichts vloerlamp met vergulding, vrouw figuur en bloembak. 20e Eeuw. Afmeting: H 165 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein met craquelé glazuur. 1x Dekselpot, mangaan, floraal decor. 1x Kantonese lampenvoet met brons, figuren/kostbaarheden decor. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met tuin decor. Haarlijn + schilfer. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kapspiegel met lade en vergulde bronzen monturen. Afmeting: 59 x 40 x 30 cm. In goede staat.
Hollandse Willem III Horrix breistoel. Druiven/floraal decor. Circa 1860. Afmeting: 100 x 55 x 63 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten neo renaissance kast met vier deuren, lades en leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 191 x 160 x 80 cm. In goede staat.
Antieke zweep, met brons verguld paardenhoofd + jachthond. Circa 1900. Afmeting: L 138 cm. In goede staat.
Hollands Louis Seize-stijl eikenhouten rolluikkastje. Circa 1900. Afmeting: 72 x 59 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Tua-wortelhouten theekist op messing klauwpootjes. Frankrijk. Twee zij-applicaties missen. Afmeting: 16 x 21 x 14 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met geel glazuur op vergulde messing voet. Met bodemmerk. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten hoge commode. Twee-delig gemaakt. Lichte schades. Afmeting: 125 x 108 x 49 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in landschap/perzik/goud decor. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 8,5 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Acht delen divers oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; kruik, klepkannen. Bodemmerken. Afmeting: 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Oud rood Perzisch kleed. Floraal. Afmeting: 173 x 94 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas met draken. Voorheen lampenvoet geweest. Gaatje voor draad/snoer. Afmeting: H 38 x Ø 25 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met tekst en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose lampenvoet met messing. Floraal/vogel decor. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws gesigneerd Chinees Yixing tempelfiguur. Gepolychromeerd. Verso gesigneerd. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Heilig beeld, zilver BWG, van Jozef, geplaatst op een rond zwart houten basement. Zilver ca 304 gram. ø9x33cm. Het beeld is voorzien van beschermlak. In goede staat
Geelgouden close for ever armband, 585/000, met ovale ogen gemaakt uit rond-draad. Voorzien van veeroog en veiligheid. breedte 4,5 mm. lengte 18,5 cm. ca 11,8 gram. In goede staat
Collier van gesneden benenkralen, ø 10mm, en gefacetteerde goudsteenkralen, ø 10mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000. ø 10mm. 45cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse neo gotische vergulde messing kaarskandelaren. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Chinese hardhouten gestoken hocker met natuurstenen blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 x Ø 28 cm. In goede staat.
Zilveren dekseldoos, BWG, voorzien van een scharnierend deksel. De doos is versierd met een Djokja patroon. 8,5x14,5x4,5cm. ca 299 gram. In goede staat.
19e Eeuws gesigneerd Frans bronzen figuur. Jager met hert. Gesigneerd Canova, Paris. Toegeschreven aan Antonio Canova. 1757 - 1822. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Collier uit gesneden benenkralen, ø 12 mm, met gouden bolletjes en een geelgouden bolsluiting, ø 12 mm. lengte 40 cm. In goede staat
Zilveren broodmand, 833/000, ovaal model met gezaagd decor met bloemen en pompoenen met rasterpatroon. Geplaatst op een ovale ring met filetrand. MT.: A.Presburg, Haarlem, jl.:N:1948 ca 525 gram. 27x2...
Zeven antieke Chinees porseleinen kopjes met peterselie decor. Divers. 18e - 19e Eeuw. Paar minimale chips. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Gietijzeren Art Deco-stijl tafellamp met danseres. 20e Eeuw. Oxidatie. Afmeting: 33 x 38 x 17 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen figuren. Circa 1900. 1x Jongen met meisjeshoed. 1x Vrouw met rank. Afmeting: H 38 - 40 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met limoges. Ronde hanger voorzien van een getorste en haaientandenrand met daarin een limoges met vrouwenportret in het blauw. Grootte 29x39mm, inclusief oog. ca 5,5 gram....
Zilveren presenteerblaadje en 2 schaaltjes, 835/000, ovaal gecontourneerd model op vier plaatsten voorzien van biedermeier graveerwerk. IT.: D.Aubert, 's Gravenhage. 18x13x1cm, 10x9x6cm en 7x6x5cm. To...
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha's in tuin/spelende zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Antieke buste van Napoleon. Buste van messing op marmeren/metalen voet. Circa 1880. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Vier zilveren pillendoosjes, een rechthoekig model met scharnierend deksel voorzien van krulbewerking, 34x22mm, een rond doosje met parelranden, voorzien van deksel met hamerslag en groen velours int...
Antiek dubbelloops jachtgeweer met damastloop + gravering nr. 157. Breuk in kolf. Afmeting: L 122 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Franse metalen met messing brandweerhelmen + lederen binnenhelm. Afmeting: 27 x 17 x 18 cm. In goede staat.
Vier militaria helmen. WO II en later. Onder andere; 3x USA met binnenhelm en 1x Frankrijk. Afmeting: 28 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuws penvuur jachtgeweer met dubbele haan + gravering. Eén nieuwe schroef bij haan. Afmeting: L 117 cm. In redelijke staat.
Vier delen oud/antiek brons. Onder andere; Historisme inktstel, circa 1880. Plus twee bronzen drakenkandelaren, 20e eeuw. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Zeer grote gesigneerde Chinesese bronzen quan yin, staande op lotusbloem. Floraal decor. Afmeting: H 122 cm. In goede staat.
Zilveren tazza, 925/000, rond model geplaatst op een ronde voet met gezaagd decor. De ronde schaal is voorzien van 4 inkepingen, floraal zaagwerk en gedreven lijnen. Art Deco. MT.: Wilkens & Söhne, Br...
Drie grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Eén goed, twee gerestaureerd. Afmeting: H 44 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse ronde barometer van mahonie met messing. Dove Bazeley Cheltanham. Eerste helft 20e eeuw. Chips glas. Afmeting: 96 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen drakenpot met groene draak in wolken/golven decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Hollandse historisme vergulde gipsen Madonna. Circa 1900. Verso schrift eigendom en alleen reproductierecht G. Hack-Rutten Maastricht. Kindje Jezus iets beschadigd. Afmeting: H 44 cm. In redelijk/goed...
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 28,2 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met diverse ringen, een grote hanger, 3 broches en een dasschuif. Totaal ca 121 gram. In redelijk goede staat.
Zeven antieke voorraadblikken. Divers. Afmeting: 12 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee figuren. 20e Eeuw. (1) Modern, brons (monogram). (2) Visser, compositie metaal. Afmeting: H 25 - 36 cm. In goede staat.
Zilveren lodereindoos, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model rijkelijk versierd met bandelwerk. Voorzien van gravure op het deksel, UIT ACH TING. MT.: P.R.Cabboes, Leeuwarden 1836-1859. ca 25 gram...
Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd lijnendecor. Voorzien van een steel met dubbele filetrand. MT.: A.Kruijt, Schoonhoven, jl.: C:1837. ca 24 gram. 16 cm...
Drie delen Italiaans natuursteen. Marmer + albast. Twee vazen + één tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.
Lot oude glazen presse papier. Onder andere; Murano, Mille Fiori, Sweden, Marcolin. Enkele exemplaren zijn gesigneerd. Circa 20 stuks. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Antieke viool. Eerste helft 20e eeuw. Snaren missen. Afmeting: 58 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met karaktertekens en figuren decor. Breuk. Afmeting: H 50 x Ø 38 cm. In redelijke staat.
Armband van 3 rijen geslepen granaatkralen, ø 5mm, bevestigd aan een ronde geelgouden sluiting, 585/000, met getorste rand en geschulpte bewerking en bezet met een granaat, ø slot 18 mm. Voorzien van ...