Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Vaas
Resultaat: 25 EUR

Grote imaristijl kraagvaas handbeschilderd met bloemen en vogel decor eind 20e eeuw 61xø26cm. Cond.: G

Tafelset
Resultaat: 25 EUR

Antiek kristallen tafelset eind 19e eeuw. Houder met twee kristallen potjes en deksels 24x19x11cm. Cond.: G

3 Bloemvazen
Resultaat: 25 EUR

3 Chinese porseleinen bloempotten beschilderd met bloemen. 2x 6-Hoekige potten 1x ronde pot. Eind 20e eeuw. H.: 17cm, 15cm. en 12cm.

Ets
Resultaat: 24 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, druk op papier, kerk (Marius Bauer stijl) 37x49cm. Cond.: G

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 22,5 EUR

Tinnen kraantjeskan Holland 20e eeuw 36xø14cm. Cond.: G

Aardewerken bord
Resultaat: 22 EUR

Aardewerken schaal van Clarice Cliff, ontwerp Biyar Newport pottery England 37x29x6cm. Cond.: U

Modesieraden
Resultaat: 20 EUR

Kavel diverse modesieraden en boedha. Armbanden, medaillon, broches, ketting, boedha. Van koper etc. Cond.: G

Dames zakhorloge
Resultaat: 20 EUR

Dames zakhorloge ca. 1900 zilver 800/000, cilindergang

3 Verzilverde schaaltjes
Resultaat: 20 EUR

3 Verzilverde schaaltjes. 1 x Bonbonschaaltje op voetje met operngewerkte rand 7,5x15x11cm. 1x Bonbonschaaltje met hengsel 9xø11cm. 1x Marmeladepot met persglazen binnenbak met deksel 11,5xø11cm. Alle...

Zilveren ring lapis
Resultaat: 20 EUR

Ring zilver 800, bezet met een lapis, 7.2gr., Ø59

Bergkristal,ametist hanger
Resultaat: 20 EUR

Zilveren ketting 925, met een bergkristal waarop zilver montuur met adelaar en een ametist

2 Plate vaasjes
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke Engelse plate vaasjes va. 1900 (E.P.N.S.) 17xø8,5cm. Cond.: G

Modesier.double parel
Resultaat: 20 EUR

Mode sieraad,oorstekers double,

Modesieraden
Resultaat: 20 EUR

7 Delen diverse sieraden, bedelarmband,jaseronketting, oorstekers etc.124 gr.

Diverse sieraden
Resultaat: 20 EUR

Diverse sieraden, o.ao. staafbroche,oorhangers,ring ovale broche en een zijzondere ketting.73 gr.

6 Italiaanse architectonische steendrukken
Resultaat: 20 EUR

6 Italiaanse architectonische steendrukken 20e eeuw, drukwerk op papier 35,5x25,5cm. Cond.: U

Litho
Resultaat: 20 EUR

J. Gould en H.C. Richter ca. 1920, antieke lithografie in lijst, 2 papegaaien op een tak 29x39cm.

Zeilschepen bij avond
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, zeilschepen bij avond 60x90cm. Cond.: G

Aquarel H. Bonnhof
Resultaat: 20 EUR

H. Bonnhof 2000, aquarel op papier, Engels dorpsgezicht met figuren 43x31cm. Cond.: G

Gravure, dame met stoel
Resultaat: 20 EUR

Ongesigneerde gravure van dame met viool begin 20e eeuw, gravure op papier 30x34cm. Cond.: G

Ets, naakt meisje
Resultaat: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, vrouwelijk naakt 12x17cm. Cond.: G

2 Kandelaars
Resultaat: 20 EUR

Twee messing kandelaars (bronskleurig) midden 20e eeuw, naar neogotisch voorbeels 29x9x9cm. Cond.: G

Olielamp
Resultaat: 20 EUR

Antiek petroleumlamp ca. 1910. Tin gemerkt K.D.M. Holland 57xø14cm. Cond.: G

Doos koperwerk + tin
Resultaat: 20 EUR

Doos met 25 delen koper en tinwerk 20e eeuw. Cond.: G

Art Deco dienblad
Resultaat: 20 EUR

Oud porseleinen dienblad met Zwiebelmuster motief ca. 1900. beschadigd Cond.: R

Bronzen vijzel
Resultaat: 20 EUR

Bronzen vijzel (10xø12cm.) met stamper (18,5cm.) midden 20e eeuw. Cond.: G

Armband
Resultaat: 20 EUR

Armband uit Nieuw Papua gemaakt van tanden (wild zwijn) en figuur van hout 16x14x12,5cm. Cond.: G

2 Kaarsenkandelaars
Resultaat: 20 EUR

2 Silverplated kaarsenkandelaars eind 20e eeuw 28,5xø8,5cm. Cond.: G

Antieke barometer
Resultaat: 20 EUR

Antieke Hollandse barometer met snijwerk 51x20x4cm. Cond.: G

Rein Jansma, "Stairs"
Resultaat: 20 EUR

Rein Jansma, "Stairs", 10 trappen (papier) van deze kunstenaar gemaakt tot een boek. production Joost Elffers 26,5x19cm. Cond.: G

Buste boedha
Resultaat: 20 EUR

Buste van een boedha, groen gepatineerde legering 20e eeuw. 40x25x15cm. Cond.: G

2 Schilderijlijsten
Resultaat: 20 EUR

Twee schilderijlijsten ca. 1920. 1x met spiegel 37x43cm. 1x met schilderij 55x36cm. Cond.: G

3 Delen messing
Resultaat: 20 EUR

3 Delen messing begin 20e eeuw. Stoffer en blik en een kambakje. Cond.: U

Art Deco kandelaar
Resultaat: 20 EUR

Art Deco verchroomde kaarsenkandelaar waarschijnlijk Duits ca. 1920-1930 26x30x10cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 20 EUR

Grote oude petroleumlamp 20e eeuw met afbeelding en koperen voet 82xø17cm. Cond.: G

Tinnen setje
Resultaat: 20 EUR

Tinnen 5-delig koffiesetje van het merk Zeister met houten beschilderd serveerblad 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Bontjas Nerts
Resultaat: 20 EUR

Korte damesbontjas gemaakt van nerts 20e eeuw Cond.: R-G

Ketel met theelicht
Resultaat: 20 EUR

2 Delen messing. 1x Oude theelicht 7x12,5x14cm. 1x Ketel 20e eeuw 22x21xø14cm. Cond.: U

Speelgoed naaimachine
Resultaat: 20 EUR

Blikken kindernaaimachine gemerkt Casige 30-er jaren 19x22x25cm. Cond.: G

Fleischmann 7968
Resultaat: 20 EUR

Fleischmann 7968 Schienenschleifwagen, DB 740 001-3, in goede staat.

Zaans klokje
Resultaat: 20 EUR

Oud Hollandse Zaanse klok (stoelklok) met notenhouten kast 20e eeuw 63x22x17cm. Cond.: G uurwerk gemerkt wuba.

Klok, bimbam
Resultaat: 20 EUR

Oude Bim Bam regelateur, vermoedelijk Duitsland. Eiken kast met facet geslepen glas 74x16x31cm. Cond.: G

Schoorsteenklok
Resultaat: 20 EUR

Oude schoorsteenklok 40-er jaren. Eikenhout met snijwerk (vermoedelijk Duitsland) 42x14x21cm. Cond.: G

Oude tafelklok
Resultaat: 20 EUR

Oude tafelklok ca. 1970 gemerkt Schatz Germany. Zogenaamde jaarloper in goede staat (veertje kapot) 21x13x11cm. Cond.: U

2 Klokjes
Resultaat: 20 EUR

Twee metalen bureauklokjes met batterijfunctie (modern) 15x14,5x6cm. en ø9cm. Cond.: G

Kienzle klok
Resultaat: 20 EUR

Art Deco Kienzle keramische klok met wekkeruurwerk 14x21x6cm. Cond.: G

Zaans klokje
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten Hollands Zaans klokje met uurwerk van SBS Feintechniek West Duitsland 2e helft 20e eeuw. Met originele slinger en gewichten, mist achterplaatje 70x13x18cm.

Kamelenzak + Kleed
Resultaat: 20 EUR

Handgeknoopt blauw kleed (97x76cm.) en een Perzische rode kamelenzak (76x66,5cm.). Cond.: G

Perzische loper
Resultaat: 20 EUR

Handgeknoopte Perzische loper 155x67cm. Cond.: U

Ovale tafel, salonmodel
Resultaat: 20 EUR

Mahoniehouten Hollandse ovale salontafel 20e eeuw met uitgewerkte voet 51x90x138cm. Cond.: G

Theewagen, ovaal
Resultaat: 20 EUR

Ovale eikenhouten serveerwagen op wieltjes 20e eeuw 57x50x70cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 20 EUR

Handgeknoopt oud Perzisch kleed herkomst Iran 217x120cm. Cond.: G

Perzische loper
Resultaat: 20 EUR

Handgeknoopte Perzische loper midden 20e eeuw Saghe 86x230cm.

Spiegel
Resultaat: 20 EUR

Spiegel in goudkleurig bewerkte lijst met facet geslepen spiegel 87x66cm.

Eiken buikkastje
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten barok commode met 4 laden midden 20e eeuw. Orgelgebogen 63x67x32cm. Cond.: G

Kapstok
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten kapstok uitgewerkt met spiegel, Hollands ca. 1940 40x85x12cm. Cond.: G

Notenhouten wijntafeltje
Resultaat: 20 EUR

Notenhouten wijntafeltje met marmeren blad, Engelse stijl 20e eeuw 58xø31cm. Cond.: U

Wortelnoten hangvitrine
Resultaat: 20 EUR

Wortelnoten hangvitrine Hollands 20e eeuw. 64x67x18cm. Cond.: U

Massief eikenhouten klassieke kist
Resultaat: 20 EUR

Massief eikenhouten dekenkist. Voorfront met snijwerk en tevens open te klappen 70-er jaren 50x114x45cm. Cond.: R

Beeldje, 5 figuren
Resultaat: 20 EUR

Bronzen abstract gepatineerd sculptuur van 5 figuren eind 20e eeuw. Beeld is gemaakt van tin legering geheel staand op een zwart geaderde sokkel 20x5,5x5,5cm. Cond.: G

Beeld, reiger
Resultaat: 20 EUR

Tropisch houten figuur voorstellend een visreiger 20e eeuw (Indonesië) 30x8x8cm. Cond.: G

Beeld, Afrikaanse vrouw
Resultaat: 20 EUR

Oud Afrikaans beeld van tropisch hout. Voorstellend een Afrikaanse vrouw met aparte haardracht 20x9x8,5cm. Cond.: G

Jugendstil blaker
Resultaat: 20 EUR

Antieke porseleinen jugendstil blaker gemerkt C.T.

Platelen bord, Gouda
Resultaat: 20 EUR

Platelen herinneringsbord 1813-1913. Gemaakt door plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda. Handbeschilderd met Nederlands wapen en de appeltjes van oranje. Bord is geheel gaaf ø25,5cm.

4 Delen ivoor en/of been
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 4 antieke delen ivoor en/of been 4cm. tot 9cm. Cond.: G

2 Kristallen karaffen
Resultaat: 20 EUR

Twee moderne kristallen wishky-karaffen 20e eeuw. 23x9x9cm. en 26x9,5x9,5cm. Cond.: G

5 Aardewerken borden
Resultaat: 20 EUR

5 Arrdewerken borden. 1x Blauw Petrus Regout bord Ruth en Boaz Cond.: G. 2x Petrus Regout borden "Timor" Cond.: G. 1x Goud Imari stijl bord met vogels en bloemen Cond.: G. 1x Petrus Regout bord "Sana"...

2 Wandtegels
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Hollandse wandtegels 20e eeuw 13x13cm. Cond.: U

Art Deco koffieservies
Resultaat: 20 EUR

Art Deco koffieservies 9-delig ca. 1930. Petrus Regout Maastricht porselein. Rood decor Cond.: G

Gouds platelen bonbonniere
Resultaat: 20 EUR

Gouds platelen bonbonniere met deksel. Bordeauxrood en groene glazuur. Zuid-Holland Gouda midden 20e eeuw 9xø15,5cm. Cond.: G

Makkums bord
Resultaat: 20 EUR

Makkums wandbordje midden 20e eeuw met geschulpte rand. Middenin een afbeelding van een vogel op bloementak 4xø12cm. Cond.: G

5 Delen porselein, rood
Resultaat: 20 EUR

5 Delen porselein; 3-Delig kaststel (Jugendstil rood) en 2 kannen met hengsel ca. 1910. 18x9x7cm. 14xø8cm. en 9x11x8cm. Cond.: G

2x Herend porselein
Resultaat: 20 EUR

2x Herend porselein Hongarije. 1x Hoorn des overvloeds 15x7x6,5cm. 1x Vaasje met vogels en vlinders 8cm. Cond.: U

Divers porselein + glaswerk
Resultaat: 20 EUR

Doos met divers porselein en glaswer o.a; 5 kopjes en 2 schoteltjes van Petrus Regout. jubileumbeker van het koningshuis 7-jan-1937 van Petrus Regout. Porseleinen servies gemerkt. Eier-presenteer scha...

Lladro, pekinees
Resultaat: 20 EUR

Porseleinen Lladro, pekinees 15,5cm. Cond.: U

2 Imari bordjes
Resultaat: 20 EUR

Twee goud imari borden 19e eeuw, Japans ø22cm. Cond.: G

5 Makkumse bordjes
Resultaat: 20 EUR

5 Makkumse bonte bordjes (keramiek) gemerkt Tiggelaar 20e eeuw. Voorstellingen met vogels, 1 bordje beschadigd 9,5x9,5cm. Cond.: G

2 Porseleinen vaasjes
Resultaat: 20 EUR

2 Porseleinen vaasjes ca. 1900. Onduidelijke stempel (Holland, Maastricht?). 22xø10cm. en 11xø9cm. Cond.: G

7 Blauwe borden
Resultaat: 20 EUR

7 Blauwe aardewerken borden. 2x Huisje bij de brug ø18cm. 1x Zeilboten op het water, 1x Furstenberg bord van landestag Saarlandes 1982, 1x gekleurd bord met watermolen, 1x Villeroy & Boch met bootje o...

4 Delen bisquit
Resultaat: 20 EUR

Vier delen bisquit porselein 20e eeuw. 1x Tafelbel met vogel 11cm. (beschadigd). 2x Plaquette met man en vrouw 15cm. (restauratie). 1x Paard met soldaat 15cm. Cond.: G

3 Keulse potten
Resultaat: 20 EUR

Drie Keulse potten 20e eeuw, grijs met blauw decor 16xø21cm. Cond.: G

Chinese kom
Resultaat: 20 EUR

Chinees porseleinen kom 19e eeuw, blauw decor. Chip en haarscheur 9x19,5cm. Cond.: M

4 Karaffen
Resultaat: 20 EUR

4 Diverse karaffen, glas en kristal 20e eeuw. Cond.: G

2 Beeldjes Hollohaza
Resultaat: 20 EUR

2 Porseleinen beeldjes van Hollohaza. 1x Dame met een kussen in de hand ()28x9x8cm.) en 1x dame (24x8x8cm.). Eind 20e eeuw, cond.: G

21-Delig servies
Resultaat: 20 EUR

21-Delig Japans handbeschilderd servies (paar kleine verfbeschadigingen), begin 1900, kopjes, schoteltjes, melkkannetje en suikerpot

5 Deel tin
Resultaat: 18 EUR

5 Delen tin 20e eeuw; sierschotel, peperbus, maten Cond.: G

9 Delen tin
Resultaat: 18 EUR

9 Delen oud en antiek tin o.a; kruik, 1L. beker. 6 bierpullen en een grote schenkkan. Cond.: G

Samovaar
Resultaat: 18 EUR

Oude messing samovaar 20e eeuw 41x26x23cm. Cond.: G

4 Bouwpakketten
Resultaat: 18 EUR

4 Bouwpakketen; 1x Revell MIG-21-F13, 1x Revell BAC Lightning F6, 1x Revell Ferrari 308 GTB, 1x Toyata ARV4 Landcruiser Full options. Allen ongeopend. Cond.: G

Bureau
Resultaat: 18 EUR

Eikenhouten bureau onder met 2 ladeblokken. Blad is van massief eiken eind 20e eeuw 75x175x77cm. Cond.: G

Glazen schaal + 5 schaaltjes
Resultaat: 18 EUR

6 Glazen schaaltjes. 1 Grote schaal (ø21cm.) en 5 kleine schaaltjes (ø12,5cm.). Alle schaaltjes hebben een gekartelde rand en zijn compleet geëtst met bloemdecor. Allen gedecoreerd met gekleurd glas. ...

Turkoise sieraden
Resultaat: 15 EUR

Turkoise sieraden

Zilveren asbakje
Resultaat: 15 EUR

Miniatuur zilveren asbakje met een leuk tafereel 835/000 30gr. Cond.: U

Ets
Resultaat: 15 EUR

Antieke ets 18e eeuw met bijbelse voorstelling, Aaron brengt een offer (Levitien 9)12x9cm.

Paul Burgers, olieverf op doek
Resultaat: 15 EUR

Paul Burgers begin 20e eeuw, olieverf op linnen, kippen voor een oud huis 30x40cm. Cond.: G