Grote imaristijl kraagvaas handbeschilderd met bloemen en vogel decor eind 20e eeuw 61xø26cm. Cond.: G
Antiek kristallen tafelset eind 19e eeuw. Houder met twee kristallen potjes en deksels 24x19x11cm. Cond.: G
3 Chinese porseleinen bloempotten beschilderd met bloemen. 2x 6-Hoekige potten 1x ronde pot. Eind 20e eeuw. H.: 17cm, 15cm. en 12cm.
Ongesigneerd ca. 1920, druk op papier, kerk (Marius Bauer stijl) 37x49cm. Cond.: G
Aardewerken schaal van Clarice Cliff, ontwerp Biyar Newport pottery England 37x29x6cm. Cond.: U
Kavel diverse modesieraden en boedha. Armbanden, medaillon, broches, ketting, boedha. Van koper etc. Cond.: G
3 Verzilverde schaaltjes. 1 x Bonbonschaaltje op voetje met operngewerkte rand 7,5x15x11cm. 1x Bonbonschaaltje met hengsel 9xø11cm. 1x Marmeladepot met persglazen binnenbak met deksel 11,5xø11cm. Alle...
Zilveren ketting 925, met een bergkristal waarop zilver montuur met adelaar en een ametist
Twee antieke Engelse plate vaasjes va. 1900 (E.P.N.S.) 17xø8,5cm. Cond.: G
7 Delen diverse sieraden, bedelarmband,jaseronketting, oorstekers etc.124 gr.
Diverse sieraden, o.ao. staafbroche,oorhangers,ring ovale broche en een zijzondere ketting.73 gr.
6 Italiaanse architectonische steendrukken 20e eeuw, drukwerk op papier 35,5x25,5cm. Cond.: U
J. Gould en H.C. Richter ca. 1920, antieke lithografie in lijst, 2 papegaaien op een tak 29x39cm.
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, zeilschepen bij avond 60x90cm. Cond.: G
H. Bonnhof 2000, aquarel op papier, Engels dorpsgezicht met figuren 43x31cm. Cond.: G
Ongesigneerde gravure van dame met viool begin 20e eeuw, gravure op papier 30x34cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, vrouwelijk naakt 12x17cm. Cond.: G
Twee messing kandelaars (bronskleurig) midden 20e eeuw, naar neogotisch voorbeels 29x9x9cm. Cond.: G
Antiek petroleumlamp ca. 1910. Tin gemerkt K.D.M. Holland 57xø14cm. Cond.: G
Oud porseleinen dienblad met Zwiebelmuster motief ca. 1900. beschadigd Cond.: R
Bronzen vijzel (10xø12cm.) met stamper (18,5cm.) midden 20e eeuw. Cond.: G
Armband uit Nieuw Papua gemaakt van tanden (wild zwijn) en figuur van hout 16x14x12,5cm. Cond.: G
2 Silverplated kaarsenkandelaars eind 20e eeuw 28,5xø8,5cm. Cond.: G
Rein Jansma, "Stairs", 10 trappen (papier) van deze kunstenaar gemaakt tot een boek. production Joost Elffers 26,5x19cm. Cond.: G
Buste van een boedha, groen gepatineerde legering 20e eeuw. 40x25x15cm. Cond.: G
Twee schilderijlijsten ca. 1920. 1x met spiegel 37x43cm. 1x met schilderij 55x36cm. Cond.: G
3 Delen messing begin 20e eeuw. Stoffer en blik en een kambakje. Cond.: U
Art Deco verchroomde kaarsenkandelaar waarschijnlijk Duits ca. 1920-1930 26x30x10cm. Cond.: G
Grote oude petroleumlamp 20e eeuw met afbeelding en koperen voet 82xø17cm. Cond.: G
Tinnen 5-delig koffiesetje van het merk Zeister met houten beschilderd serveerblad 1e helft 20e eeuw Cond.: G
2 Delen messing. 1x Oude theelicht 7x12,5x14cm. 1x Ketel 20e eeuw 22x21xø14cm. Cond.: U
Blikken kindernaaimachine gemerkt Casige 30-er jaren 19x22x25cm. Cond.: G
Fleischmann 7968 Schienenschleifwagen, DB 740 001-3, in goede staat.
Oud Hollandse Zaanse klok (stoelklok) met notenhouten kast 20e eeuw 63x22x17cm. Cond.: G uurwerk gemerkt wuba.
Oude Bim Bam regelateur, vermoedelijk Duitsland. Eiken kast met facet geslepen glas 74x16x31cm. Cond.: G
Oude schoorsteenklok 40-er jaren. Eikenhout met snijwerk (vermoedelijk Duitsland) 42x14x21cm. Cond.: G
Oude tafelklok ca. 1970 gemerkt Schatz Germany. Zogenaamde jaarloper in goede staat (veertje kapot) 21x13x11cm. Cond.: U
Twee metalen bureauklokjes met batterijfunctie (modern) 15x14,5x6cm. en ø9cm. Cond.: G
Art Deco Kienzle keramische klok met wekkeruurwerk 14x21x6cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollands Zaans klokje met uurwerk van SBS Feintechniek West Duitsland 2e helft 20e eeuw. Met originele slinger en gewichten, mist achterplaatje 70x13x18cm.
Handgeknoopt blauw kleed (97x76cm.) en een Perzische rode kamelenzak (76x66,5cm.). Cond.: G
Mahoniehouten Hollandse ovale salontafel 20e eeuw met uitgewerkte voet 51x90x138cm. Cond.: G
Ovale eikenhouten serveerwagen op wieltjes 20e eeuw 57x50x70cm. Cond.: G
Eikenhouten barok commode met 4 laden midden 20e eeuw. Orgelgebogen 63x67x32cm. Cond.: G
Eikenhouten kapstok uitgewerkt met spiegel, Hollands ca. 1940 40x85x12cm. Cond.: G
Notenhouten wijntafeltje met marmeren blad, Engelse stijl 20e eeuw 58xø31cm. Cond.: U
Wortelnoten hangvitrine Hollands 20e eeuw. 64x67x18cm. Cond.: U
Massief eikenhouten dekenkist. Voorfront met snijwerk en tevens open te klappen 70-er jaren 50x114x45cm. Cond.: R
Bronzen abstract gepatineerd sculptuur van 5 figuren eind 20e eeuw. Beeld is gemaakt van tin legering geheel staand op een zwart geaderde sokkel 20x5,5x5,5cm. Cond.: G
Tropisch houten figuur voorstellend een visreiger 20e eeuw (Indonesië) 30x8x8cm. Cond.: G
Oud Afrikaans beeld van tropisch hout. Voorstellend een Afrikaanse vrouw met aparte haardracht 20x9x8,5cm. Cond.: G
Platelen herinneringsbord 1813-1913. Gemaakt door plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda. Handbeschilderd met Nederlands wapen en de appeltjes van oranje. Bord is geheel gaaf ø25,5cm.
Kavel van 4 antieke delen ivoor en/of been 4cm. tot 9cm. Cond.: G
Twee moderne kristallen wishky-karaffen 20e eeuw. 23x9x9cm. en 26x9,5x9,5cm. Cond.: G
5 Arrdewerken borden. 1x Blauw Petrus Regout bord Ruth en Boaz Cond.: G. 2x Petrus Regout borden "Timor" Cond.: G. 1x Goud Imari stijl bord met vogels en bloemen Cond.: G. 1x Petrus Regout bord "Sana"...
Art Deco koffieservies 9-delig ca. 1930. Petrus Regout Maastricht porselein. Rood decor Cond.: G
Gouds platelen bonbonniere met deksel. Bordeauxrood en groene glazuur. Zuid-Holland Gouda midden 20e eeuw 9xø15,5cm. Cond.: G
Makkums wandbordje midden 20e eeuw met geschulpte rand. Middenin een afbeelding van een vogel op bloementak 4xø12cm. Cond.: G
5 Delen porselein; 3-Delig kaststel (Jugendstil rood) en 2 kannen met hengsel ca. 1910. 18x9x7cm. 14xø8cm. en 9x11x8cm. Cond.: G
2x Herend porselein Hongarije. 1x Hoorn des overvloeds 15x7x6,5cm. 1x Vaasje met vogels en vlinders 8cm. Cond.: U
Doos met divers porselein en glaswer o.a; 5 kopjes en 2 schoteltjes van Petrus Regout. jubileumbeker van het koningshuis 7-jan-1937 van Petrus Regout. Porseleinen servies gemerkt. Eier-presenteer scha...
5 Makkumse bonte bordjes (keramiek) gemerkt Tiggelaar 20e eeuw. Voorstellingen met vogels, 1 bordje beschadigd 9,5x9,5cm. Cond.: G
2 Porseleinen vaasjes ca. 1900. Onduidelijke stempel (Holland, Maastricht?). 22xø10cm. en 11xø9cm. Cond.: G
7 Blauwe aardewerken borden. 2x Huisje bij de brug ø18cm. 1x Zeilboten op het water, 1x Furstenberg bord van landestag Saarlandes 1982, 1x gekleurd bord met watermolen, 1x Villeroy & Boch met bootje o...
Vier delen bisquit porselein 20e eeuw. 1x Tafelbel met vogel 11cm. (beschadigd). 2x Plaquette met man en vrouw 15cm. (restauratie). 1x Paard met soldaat 15cm. Cond.: G
Drie Keulse potten 20e eeuw, grijs met blauw decor 16xø21cm. Cond.: G
Chinees porseleinen kom 19e eeuw, blauw decor. Chip en haarscheur 9x19,5cm. Cond.: M
2 Porseleinen beeldjes van Hollohaza. 1x Dame met een kussen in de hand ()28x9x8cm.) en 1x dame (24x8x8cm.). Eind 20e eeuw, cond.: G
21-Delig Japans handbeschilderd servies (paar kleine verfbeschadigingen), begin 1900, kopjes, schoteltjes, melkkannetje en suikerpot
9 Delen oud en antiek tin o.a; kruik, 1L. beker. 6 bierpullen en een grote schenkkan. Cond.: G
4 Bouwpakketen; 1x Revell MIG-21-F13, 1x Revell BAC Lightning F6, 1x Revell Ferrari 308 GTB, 1x Toyata ARV4 Landcruiser Full options. Allen ongeopend. Cond.: G
Eikenhouten bureau onder met 2 ladeblokken. Blad is van massief eiken eind 20e eeuw 75x175x77cm. Cond.: G
6 Glazen schaaltjes. 1 Grote schaal (ø21cm.) en 5 kleine schaaltjes (ø12,5cm.). Alle schaaltjes hebben een gekartelde rand en zijn compleet geëtst met bloemdecor. Allen gedecoreerd met gekleurd glas. ...
Miniatuur zilveren asbakje met een leuk tafereel 835/000 30gr. Cond.: U
Antieke ets 18e eeuw met bijbelse voorstelling, Aaron brengt een offer (Levitien 9)12x9cm.
Paul Burgers begin 20e eeuw, olieverf op linnen, kippen voor een oud huis 30x40cm. Cond.: G