4 Bordjes van porselein. 3x met afbeelding van figuren. 1x met bloemdecor 70-80 er jaren ø18cm. Cond.: G.
3 Delen imari o.a; een Imari bloempot compleet gedecoreerd met bloemen van het mer SAJI Japan 16xø17cm. Cond.: G. 1x Imari pijpvaasje 14xø6,5cm. 1x Imari fruitschaal 7,5xø25,5cm. Allen 2e helft 20e ee...
Grote porseleinen schaal begin 20e eeuw van het merk Gloria Rembrandt Karlsbad. Romantische voorstelling met 3 figuren afgewerkt met goud 4xø32cm. Cond.: U
21-Delig Japans handbeschilderd servies (paar kleine verfbeschadigingen), begin 1900, kopjes, schoteltjes, melkkannetje en suikerpot
Majolica portretbord 19e eeuw. Afbeeldend een portret van een edeldame met hoed. Omheen gedecoreeerd met 6 zeemeerminnen en 3 vrouwenhoofdjes ø32,5cm. Cond.: G
2 Imari rijstkommetjes 19e eeuws, in waaiervorm. Handbeschilderd met landschapsdecor. 15x12x4cm. Cond.: G
Strak zilveren Hollands dienblad. Maker: Van Kempen 1960. 925/000 1400gr. 43x32cm. Cond.: U
Hollandse zilveren munten. 10G 1970 Nederland herrijst, 2,5G 1929 Wilh., 2,5G 1961 Jul., 2,5G 1930 Wilh., 2,5G 1961 Jul., 1G 1938 Wilh., 1G 1930 Wilh., 2,5G 1971 Jul., 1G 1940 Wilh., 1G 1978 Jul., 1/2...
Oorstekers GG 585/000 opengewerkte rand bezet met een camee,
Mooie grote zilveren tafelkandelaars 925/000 samen: 680gr. 11x24,5cm. Cond.: U
Robuust zwaar zilveren theelicht rustend op 3 zwanenpoten. 925/000 691gr. 12x14cm. Cond.: U
4 Delen schuimgoud, hanger met ketting, oorhangers, kruis 17gr.
Mooie antieke schuifketting GG, 15.5 gr., L.70 cm.(voor 1900, ongest.)
S. Nolte (Duitsland), olieverf op linnen, compositie van kleurrijke bloemen 50x60cm. Cond.: U
B.H. Bolink (Deventer 1876 - 1950 Enschede), gemengde techniek op papier, bospad Twente 65x50cm. Cond.: U
D. Pelotti, olieverf op paneel, strandgezicht 20e eeuw 30x40cm. Cond.: U
Antonius van de Valk "Pseudoniem van Tast" (Geb. 24-4-1884 te Delft), aquarel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 37x47cm. Cond.: U
Antonius van de Valk "Pseudoniem van Tast" (Geb. 24-4-1884 te Delft), aquarel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 37x84cm. Cond.: U
Antonius van de Valk "Pseudoniem van Tast" (Geb. 24-4-1884 te Delft), aquarel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 25x31cm. Cond.: U
Anton Heyboer 1985. Eigen druk. Litho op papier, "Zeilboot" 36x31cm. Cond.: G
Oude Amerikaanse kassa begin 20e eeuw. "The National Cash Register Co. Dayton Ohio USA". Notengefineerd 50x27x22cm. Cond.: G
Antiek pijpje in origneel etui. Duits ca. 1900. Op het pijpje staat een leeuw uitgewerkt uit barnsteen 10cm. Cond.: G
Cassette met 35 Jugendstil medailles, Frankrijk 27x30x3cm. Cond.: G
Antieke Ansonia Amerikaanse schoolklok ca. 1910. Emaille wijzerplaat en wijzers met mahoniehouten kast 15xø39cm. Cond.: U