Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Pendant, Hollandse school
Resultaat: 15 EUR

Pendant, Hollandse school, olieverf op paneel, winter- en zomerlandschap 30x19cm. Cond.: R

Gravure, man met hond
Resultaat: 15 EUR

Biedermeier staalgravure van een jager met hond 19e eeuw 14x20cm. Cond.: G

C. Brandenburg, ets
Resultaat: 15 EUR

Cornelis Brandenburg (Wormerveer 1884 - 1954 Amsterdam), ets op papier, Amsterdam koepelkerk 31x12cm. Cond.: G

Petroleum hanglamp
Resultaat: 15 EUR

Antieke Hollandse petroleumlamp (compleet) omgebouwd naar electrisch. Beschadigd majolica 30xø30cm. Cond.: G

Doosje diversen
Resultaat: 15 EUR

Doos divers porselein, verzilverd, koper en koekplanken Cond.: G

2 Raamhorren
Resultaat: 15 EUR

Twee raamhorren in biedermeier stijl. Hollands van gerond hout 20e eeuw 54x58cm. Cond.: G

2 Raamhorren
Resultaat: 15 EUR

Twee Hollandse raamhorren in biedermeier stijl van gekromd hout 20e eeuw 55x57cm. Cond.: G

Masker, Pende
Resultaat: 15 EUR

Pende masker uit Congo. Het masker is meer dan 40 jaar oud.

2 Koperen vazen
Resultaat: 15 EUR

Twee koperen vazen ca. 1910. Holland in zeer goede staat 23xø11cm. Cond.: U

Bentheimer bak
Resultaat: 15 EUR

Kleine Bentheimer zandsteen bak, zijkanten zijn vroeger dichtgemaakt met stenen, ca.1900, H.22x30x77 cm.Cond.R.

3 Bordenrekken
Resultaat: 15 EUR

Drie houten bordenrekken 20e eeuw. 100x30cm. en 40x35cm. Cond.: G

Doos oude glazen
Resultaat: 15 EUR

Doos oude glazen 20e eeuw. Cond>: U

Spelden/broches
Resultaat: 15 EUR

Diverse spelden en broches

Doos blikken
Resultaat: 15 EUR

Doos oude blikken Cond.: G

Jugendstil vrouw
Resultaat: 15 EUR

Jugendstil stijl staande vrouw in rok, geheel staand op een zwart marmeren sokkel. Vrouw is gemaakt van gegoten kunststof en later zilver gekleurd 20e eeuw 29x14x10cm. Cond.: G

Kerkkandelaar en 2 bronzen borden
Resultaat: 15 EUR

1x Grote messing gegoten kerkkandelaar in barokstijl 66x19x19cm. 2x uit brons gegoten borden ø32cm. Allen midden 20e eeuw. Cond.: G

Deurklopper
Resultaat: 15 EUR

Oude bronzen deurklopper met een adelaar gedecoreerd 20e eeuw 20cm. Cond.: G

2 Stofstempels
Resultaat: 15 EUR

2 Oude stempels om vroeger textiel en papier mee te bedrukken. Beide met een verschillend motief begin 1900 13x16cm. Cond.: G

Pillendoos + bakje
Resultaat: 15 EUR

Messing bakje met 2 vakjes en een silverplated pillendoosje

Staande petroleumlamp
Resultaat: 15 EUR

Antieke staande messing olielamp ca. 1900 met ijzeren uitgewerkte voet 31xø16cm. Cond.: G

Petroleumlamp, messing
Resultaat: 15 EUR

Oude staande messing petroleumlamp 20e eeuw 33xø15cm. Cond.: G

4 Vaasjes, snotneus, smotte
Resultaat: 15 EUR

6 Delen messing. 4x Vaasjes 2x14cm. 2x6cm. 1x Smotte 29cm. 1x Snotneus 11cm. Cond.: U

6-Kantig bloementafeltje
Resultaat: 15 EUR

Eikenhouten bloementafeltje 1e helft 20e eeuw. Snijwerk met getorste poten 58xø50cm. Cond.: G

Royal Albert roomstel
Resultaat: 15 EUR

Royal Albert roomstelletje 3 delig, Anniversary rose, Cond:U,

Serviesje
Resultaat: 15 EUR

24-Delig Japans serviesje ca. 1930 bestaand uit; 9 kop&schotels, melkkannetje, suikerpot, schenkkan en 3 onderschoteltjes. Geel met parelmoer kleurig. Cond.: G

Platelen kaststel
Resultaat: 15 EUR

3-Delig platelen kaststel gemerkt Modica Gouda Plateel 362. Gedecoreerd met bloemmotief 70/80-er jaren 25cm. Cond.: U

Porseleinen groep
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen beeldengroep van een moeder met kind zittend bij de wieg met een kleine baby. Handbeschilderd midden 20e eeuw. 27x17x13cm. Cond.: R

Imari pijpvaasje
Resultaat: 15 EUR

Imari pijpvaasje met bloemendecor 19e eeuw 10x4,5cm. Cond.: G

Divers glaswerk
Resultaat: 15 EUR

7x Divers glaswek 20e eeuw o.a; 3 vaasjes, 2 bakjes en 2 kaarsenstandaards. Cond.: U

2 Kristallen danseressen
Resultaat: 15 EUR

2 Kristallen moderne danseressen "Cristallo Al Piombo" R.C.R. 28x13x8,5cm. Cond.: U

Terrine, Petrus Regout
Resultaat: 15 EUR

Grote Petrus Regout terrine van keramiek ca. 1900. Deksel gelijmd Cond.: R

Doos aardewerk
Resultaat: 15 EUR

Doos aardewerk, societe keramiek, Wedgwood Barlaston, Delft blauw, Mosa Maastricht, English Blue Cond.: G

Keramiek kandelaar
Resultaat: 15 EUR

Keramiek kandelaar van "De Porceleijne Fles" t.g.v. 100 jarig bestaan Fa. Stork te Hengelo. 18cmxø9,5cm.

2 Beeldjes
Resultaat: 15 EUR

Twee Indonesische tropisch houten beeldjes 20e eeuw 13x14x7cm. en 15x8x4cm. Cond.: G

Porseleinen cachepot
Resultaat: 15 EUR

Porseleinen cachepot met blauw decor eind 20e eeuw 20xø28cm. Cond.: G

3 Kop & Schotels
Resultaat: 15 EUR

Drie Chinese kop en schotels 19e eeuw, blauw decor. Randschilfers Cond.: R

6 Keramiek bordjes
Resultaat: 15 EUR

6 Italiaanse majolica bordjes Alcora met diverse voorstellingen ø20cm.

Twee kruiken
Resultaat: 15 EUR

Twee kruiken Spanje 20e eeuw. 25x23x19cm en 28xø17cm.

2 Imari borden
Resultaat: 15 EUR

2 Japanse imari borden met geschulpte rand, met in het midden bloemen-op-vaas decor. 1e helft 20e eeuw ø22cm. Cond.: G

Doos diversen
Resultaat: 15 EUR

Doos divers aardewerk en glas begin 20e eeuw. Cond.: S

2 Keulse potten
Resultaat: 15 EUR

Twee Duitse Keulse potten met blauw decor 20e eeuw. 23xø16,5cm. en 36xø24cm. Cond.: U

4 Borden V&B
Resultaat: 15 EUR

4 Borden en een dekseldoosje van Heinrich Villeroy & Boch. 3x Groot jaargetij bord van lente, herfst en zomer ø25cm. 1x bordje getiteld "the black medick fairy" ø20cm. Alle borden zijn eind 20e eeuw. ...

5 Delen Petrus Regout
Resultaat: 15 EUR

2x Borden met afbeelding van koeien in het bos ø23,5cm. 1x Blauw bord met bloemdecor. 1x kop en schotel met Pompeia decor (haarscheurtje). Allen begin 20e eeuw.

2 Wandlampen
Resultaat: 14 EUR

Twee antieke wandlampen. Koperen armaturen met cameo-glas kappen ca. 1900 27x22xø15cm. Cond.: G

7 Delen tin
Resultaat: 14 EUR

7 Delen tin eind 20e eeuw. 2 Eikeltjeskannen, 3 maatbekers en 2 schalen Cond.: G

Royal Albert koffiepot
Resultaat: 13,5 EUR

Porseleinen koffiekan met rechaud van Royal Albert England. Val d'or. Het randje van de pot en bakje zijn met een goudkleur beschilderd. 20e eeuw, cond.: U 31x20x16cm.

Duitse atlas
Resultaat: 13 EUR

Antieke Duitse atlas 1906 genaamd "Algemeiner handatlas Jubilaumsausgabe", Herausgegeben von A. Scobel Bielefeld und Leipzig 1906 45x30x7cm. Cond.: G

Broche zilver
Resultaat: 10 EUR

Broche zilver 925, 13.7 gr.L.8.5cm.

Collier zilv.ametist,parel
Resultaat: 10 EUR

Zilveren collier 925, met een bewerkte ametist en 3 mini pareltjes5.7gr.

Broche zilver
Resultaat: 10 EUR

Broche zilver 800 met bloemmotief. 7gr.

Ring zilver,ametist
Resultaat: 10 EUR

Zilveren ring 925, bezet met een ametist. Ø58, 4.2gr.

Schilderij, dame aan strand
Resultaat: 10 EUR

Gesigneerd Nicole Peykot, olieverf op linnen, vrouw aan de kust, 40x50cm. Cond.: U

2 Prenten en een schilderijtje
Resultaat: 10 EUR

2 Prenten en een olieverfschilderijtje van landschap en stadsgezichten. 2x 11x10cm. 1x 8x8cm. Cond.: U

Kolenkit en houtstoof
Resultaat: 10 EUR

Oude beschilderde kolenkit van ijzer 19e eeuw 37x30x14cm. Eiken stoof met koperen hengsel en binnenbakje 18x18x23cm. Cond.: G

Antieke melkbus
Resultaat: 10 EUR

Antieke Hollandse melkbus "De Graafstroom" 62xø30cm. Cond.: G

Ganesha houtsnijwerk
Resultaat: 10 EUR

Ganesha houtsnijwerk. 18x17 cm.

Viool
Resultaat: 10 EUR

Viool in kist, Chinees, strijkstok defect

3 Olifanten
Resultaat: 10 EUR

Drie olifanten van tropisch hout 20e eeuw. 21cm., 13cm. en 7cm. Cond.: G

Divers tin
Resultaat: 10 EUR

Kavel divers tin o.a; 2 tinnen maten, blaker, suikerpot met suikerschep, 4 schenkkannetjes en 1 losse lepel. Alles midden 20e eeuw Cond.: G

5 Delen messing +tinnen kruik
Resultaat: 10 EUR

1x Tabakspot eiken 19e eeuw met messing banden.. 4 Delen messing (wandbelletje, gordijnhouder, ,salamander,spin). en een tinnen kruik ca 1890. Cond.: G

Koperen maat
Resultaat: 10 EUR

Antieke koperen maat gesigneerd J. Kipp en Zn. Delft. Holland 19e eeuw 22x15x12cm. Cond.: G

Lamp
Resultaat: 10 EUR

Antieke hanglamp met porseleinen handbeschilderde kap en contragewicht van porselein 15xø26cm. Cond.: U

Petroleumlamp
Resultaat: 10 EUR

Antieke staande messing petroleumlamp met gietijzeren voet uitgewerkt ca. 1900 (geëlectrificeerd) 58xø17cm.

Postkaarten
Resultaat: 10 EUR

Verzameling oude postkaarten 1e helft 20e eeuw. 7 Mapjes ongebruikte postkaarten. Cond.: U

Lampekap
Resultaat: 10 EUR

Art Deco plaffoniere lampekap van gekleurd glas 30-er jaren ø27cm. Cond.: G

Zak div.modesieraden
Resultaat: 10 EUR

Zak diverse modesieraden

Strijkbout en petroleummaat
Resultaat: 10 EUR

Antieke petroleummaat 16x19x13cm. en strijkbout 19x20x9cm. van ijzer ca. 1900 (Holland). Cond.: G

Tafelschuif Art Deco
Resultaat: 10 EUR

Messing Art Deco tafelschuif ca. 1920. Blik (22x20cm.) en borstel (28cm.) zijn rijkelijk voorzien van Art Deco decoratie. Cond.: G

Postweegschaal en een kan
Resultaat: 10 EUR

1x Oude tinnen koffiekan van Daalderop en zoon. 1x Briefweegschaal 20e eeuw. 23x23x13cm. en 26x20x10cm.

2 Borduurwerken
Resultaat: 10 EUR

2 Grote handborduurwerken in lijst 70-er jaren. 1x ganzenhoedster bij boerderij 110x57cm. 1x Groot bloemstuk op vaas 87x71cm. Cond.: G

Doos aardewerk
Resultaat: 10 EUR

Doos met 5 delen aardewerk 20e eeuw Cond.: G

Vijzel
Resultaat: 10 EUR

Kleine messing vijzel met stamper begin 1900 9x12x11cm. Cond.: G

Griekse puntschaal
Resultaat: 10 EUR

Oude koperen (verzilverd) Griekse puntschaal 20e eeuw. 35x31xø32cm. Cond.: U

Melkbus en deksel
Resultaat: 10 EUR

Oude melkbus uit 1970 van Lonneker-Haaksbergen. Groen met beschildering 57xø31cm. Cond.: U

4x Glas in lood
Resultaat: 10 EUR

4 Oude glas-in-lood raampjes met ophangsysteem. 51x19cm. 39x19cm. 33x18cm. en 23x19cm. Cond.: G

Autoart Millenium 2006 Lexus GS430
Resultaat: 10 EUR

Autoart Millenium 2006 Lexus GS430 in originele verpakking, schaal 1:18

2 Honden
Resultaat: 10 EUR

2 Honden, poedels, 10 en 35 cm.Cond:G

2 Modelauto's
Resultaat: 10 EUR

2 Modelauto's. 1x Paul Model Art Minichamps, BMW 318 Ci. 1x Schuco Junior Line 1:64 BMW 3-series cabrio.

Houten wit bedje
Resultaat: 10 EUR

Wit houten bedje met beddegoed. L.: 65cm.

2 Art-deco klokken
Resultaat: 10 EUR

2 Art-deco klokken. 1x Notenhouten pendule gemerkt JUBA met originele slinger, cond.: G. 1x Notenhouten pendule gemerkt Ald Duitsland met 4 messing pootjes Glas heeft een barst. Cond.: G Beide klokken...

Spiegel
Resultaat: 10 EUR

Antieke facetgeslepen spiegel met houten lijst. Bruin gelakt met houtstructuur 110x62cm. Cond.: G

Perzisch tapijt 105x64cm.
Resultaat: 10 EUR

Handgeknoopt perzisch tapijtje. Afkomstig uit Iran met bloemdecor begin 20e eeuw 105x64cm.

Diverse kleedjes
Resultaat: 10 EUR

Drie diverse Perzische kleedjes 1x 103x62cm. 1x 59x55cm. 1x 29,5x30cm. Cond.: U

2 Tafellopers
Resultaat: 10 EUR

2 Handgeknoopte Perzische tafellopers 20e eeuw. 1x 140x46cm., blauw-rose van kleur. 1x 60x31cm., rood van kleur.

1 Kleed 190x126cm.
Resultaat: 10 EUR

1 Handgeknoopt Perzisch kleed, rood met wit van kleur 20e eeuw. 190x126cm. Cond.: G

3 Perzische tapijten
Resultaat: 10 EUR

3 Perzische handgeknoopte kleedjes. 85x78cm. 65x60cm. en 60x40cm.

3 Kleedjes
Resultaat: 10 EUR

3 Handgeknoopte kleedjes 85x88cm. 65x40cm. en 45x40cm.

Spiegel
Resultaat: 10 EUR

Antieke facetgeslepen spiegel met houten lijst. Bruin gelakt met houtstructuur 110x62cm. Cond.: G

7 Dierfiguren
Resultaat: 10 EUR

7 dierenfiguren (tin-zilverkleurig) 20e eeuw. Olifant, eekhoorn, eend, zeehond, kikker, vogel,(flesopener) ,beer. Grootste is 8x6cm. Cond.: U

Gipsen heilig hart beeld
Resultaat: 10 EUR

Oud gipsen heilighart beeld begin 20e eeuw (beschadigd) 63x12x23cm. Cond.: R

10 Delen Gouda plateel
Resultaat: 10 EUR

10 Delen Gouda plateel gemerkt Flora, zwart met goud 60-er jaren Hollands Cond.: G

17-Delig ontbijtservies
Resultaat: 10 EUR

17-Delig porseleinen ontbijtservies gemerkt Mosa Maastricht met rose bloemendecor. Holland Cond.: G

4 Delen glaswerk
Resultaat: 10 EUR

4 Delen glaswerk o.a; 2 kleine karaffen (13x7,5x7,5cm.), bonbonniere (7x13x9cm.) en een bakje met deksel (6x7x7cm.) (kapot) 20e eeuw Cond.: G

2 Miniatuurvaasjes
Resultaat: 10 EUR

Twee Chinese miniatuurvaasjes 19e-20e eeuw met blauw decor. Slecht gerestaureerd 15xø6,5cm. Cond.: M

2 Kastkommen
Resultaat: 10 EUR

Twee antieke kastkommen Petrus Regout Maastricht ca. 1880 10,5xø16cm. Cond.: G

2 Delen Makkum
Resultaat: 10 EUR

Twee delen Makkums aardewerk sierbordjes. 1x Gelijmd ø18cm. en ø11,5cm. Cond.: R