Pendant, Hollandse school, olieverf op paneel, winter- en zomerlandschap 30x19cm. Cond.: R
Biedermeier staalgravure van een jager met hond 19e eeuw 14x20cm. Cond.: G
Cornelis Brandenburg (Wormerveer 1884 - 1954 Amsterdam), ets op papier, Amsterdam koepelkerk 31x12cm. Cond.: G
Antieke Hollandse petroleumlamp (compleet) omgebouwd naar electrisch. Beschadigd majolica 30xø30cm. Cond.: G
Twee raamhorren in biedermeier stijl. Hollands van gerond hout 20e eeuw 54x58cm. Cond.: G
Twee Hollandse raamhorren in biedermeier stijl van gekromd hout 20e eeuw 55x57cm. Cond.: G
Twee koperen vazen ca. 1910. Holland in zeer goede staat 23xø11cm. Cond.: U
Kleine Bentheimer zandsteen bak, zijkanten zijn vroeger dichtgemaakt met stenen, ca.1900, H.22x30x77 cm.Cond.R.
Jugendstil stijl staande vrouw in rok, geheel staand op een zwart marmeren sokkel. Vrouw is gemaakt van gegoten kunststof en later zilver gekleurd 20e eeuw 29x14x10cm. Cond.: G
1x Grote messing gegoten kerkkandelaar in barokstijl 66x19x19cm. 2x uit brons gegoten borden ø32cm. Allen midden 20e eeuw. Cond.: G
Oude bronzen deurklopper met een adelaar gedecoreerd 20e eeuw 20cm. Cond.: G
2 Oude stempels om vroeger textiel en papier mee te bedrukken. Beide met een verschillend motief begin 1900 13x16cm. Cond.: G
Antieke staande messing olielamp ca. 1900 met ijzeren uitgewerkte voet 31xø16cm. Cond.: G
Oude staande messing petroleumlamp 20e eeuw 33xø15cm. Cond.: G
6 Delen messing. 4x Vaasjes 2x14cm. 2x6cm. 1x Smotte 29cm. 1x Snotneus 11cm. Cond.: U
Eikenhouten bloementafeltje 1e helft 20e eeuw. Snijwerk met getorste poten 58xø50cm. Cond.: G
Royal Albert roomstelletje 3 delig, Anniversary rose, Cond:U,
24-Delig Japans serviesje ca. 1930 bestaand uit; 9 kop&schotels, melkkannetje, suikerpot, schenkkan en 3 onderschoteltjes. Geel met parelmoer kleurig. Cond.: G
3-Delig platelen kaststel gemerkt Modica Gouda Plateel 362. Gedecoreerd met bloemmotief 70/80-er jaren 25cm. Cond.: U
Porseleinen beeldengroep van een moeder met kind zittend bij de wieg met een kleine baby. Handbeschilderd midden 20e eeuw. 27x17x13cm. Cond.: R
7x Divers glaswek 20e eeuw o.a; 3 vaasjes, 2 bakjes en 2 kaarsenstandaards. Cond.: U
2 Kristallen moderne danseressen "Cristallo Al Piombo" R.C.R. 28x13x8,5cm. Cond.: U
Grote Petrus Regout terrine van keramiek ca. 1900. Deksel gelijmd Cond.: R
Doos aardewerk, societe keramiek, Wedgwood Barlaston, Delft blauw, Mosa Maastricht, English Blue Cond.: G
Keramiek kandelaar van "De Porceleijne Fles" t.g.v. 100 jarig bestaan Fa. Stork te Hengelo. 18cmxø9,5cm.
Twee Indonesische tropisch houten beeldjes 20e eeuw 13x14x7cm. en 15x8x4cm. Cond.: G
Porseleinen cachepot met blauw decor eind 20e eeuw 20xø28cm. Cond.: G
Drie Chinese kop en schotels 19e eeuw, blauw decor. Randschilfers Cond.: R
6 Italiaanse majolica bordjes Alcora met diverse voorstellingen ø20cm.
2 Japanse imari borden met geschulpte rand, met in het midden bloemen-op-vaas decor. 1e helft 20e eeuw ø22cm. Cond.: G
Twee Duitse Keulse potten met blauw decor 20e eeuw. 23xø16,5cm. en 36xø24cm. Cond.: U
4 Borden en een dekseldoosje van Heinrich Villeroy & Boch. 3x Groot jaargetij bord van lente, herfst en zomer ø25cm. 1x bordje getiteld "the black medick fairy" ø20cm. Alle borden zijn eind 20e eeuw. ...
2x Borden met afbeelding van koeien in het bos ø23,5cm. 1x Blauw bord met bloemdecor. 1x kop en schotel met Pompeia decor (haarscheurtje). Allen begin 20e eeuw.
Twee antieke wandlampen. Koperen armaturen met cameo-glas kappen ca. 1900 27x22xø15cm. Cond.: G
7 Delen tin eind 20e eeuw. 2 Eikeltjeskannen, 3 maatbekers en 2 schalen Cond.: G
Porseleinen koffiekan met rechaud van Royal Albert England. Val d'or. Het randje van de pot en bakje zijn met een goudkleur beschilderd. 20e eeuw, cond.: U 31x20x16cm.
Antieke Duitse atlas 1906 genaamd "Algemeiner handatlas Jubilaumsausgabe", Herausgegeben von A. Scobel Bielefeld und Leipzig 1906 45x30x7cm. Cond.: G
Zilveren collier 925, met een bewerkte ametist en 3 mini pareltjes5.7gr.
Gesigneerd Nicole Peykot, olieverf op linnen, vrouw aan de kust, 40x50cm. Cond.: U
2 Prenten en een olieverfschilderijtje van landschap en stadsgezichten. 2x 11x10cm. 1x 8x8cm. Cond.: U
Oude beschilderde kolenkit van ijzer 19e eeuw 37x30x14cm. Eiken stoof met koperen hengsel en binnenbakje 18x18x23cm. Cond.: G
Drie olifanten van tropisch hout 20e eeuw. 21cm., 13cm. en 7cm. Cond.: G
Kavel divers tin o.a; 2 tinnen maten, blaker, suikerpot met suikerschep, 4 schenkkannetjes en 1 losse lepel. Alles midden 20e eeuw Cond.: G
1x Tabakspot eiken 19e eeuw met messing banden.. 4 Delen messing (wandbelletje, gordijnhouder, ,salamander,spin). en een tinnen kruik ca 1890. Cond.: G
Antieke koperen maat gesigneerd J. Kipp en Zn. Delft. Holland 19e eeuw 22x15x12cm. Cond.: G
Antieke hanglamp met porseleinen handbeschilderde kap en contragewicht van porselein 15xø26cm. Cond.: U
Antieke staande messing petroleumlamp met gietijzeren voet uitgewerkt ca. 1900 (geëlectrificeerd) 58xø17cm.
Verzameling oude postkaarten 1e helft 20e eeuw. 7 Mapjes ongebruikte postkaarten. Cond.: U
Art Deco plaffoniere lampekap van gekleurd glas 30-er jaren ø27cm. Cond.: G
Antieke petroleummaat 16x19x13cm. en strijkbout 19x20x9cm. van ijzer ca. 1900 (Holland). Cond.: G
Messing Art Deco tafelschuif ca. 1920. Blik (22x20cm.) en borstel (28cm.) zijn rijkelijk voorzien van Art Deco decoratie. Cond.: G
1x Oude tinnen koffiekan van Daalderop en zoon. 1x Briefweegschaal 20e eeuw. 23x23x13cm. en 26x20x10cm.
2 Grote handborduurwerken in lijst 70-er jaren. 1x ganzenhoedster bij boerderij 110x57cm. 1x Groot bloemstuk op vaas 87x71cm. Cond.: G
Oude koperen (verzilverd) Griekse puntschaal 20e eeuw. 35x31xø32cm. Cond.: U
Oude melkbus uit 1970 van Lonneker-Haaksbergen. Groen met beschildering 57xø31cm. Cond.: U
4 Oude glas-in-lood raampjes met ophangsysteem. 51x19cm. 39x19cm. 33x18cm. en 23x19cm. Cond.: G
Autoart Millenium 2006 Lexus GS430 in originele verpakking, schaal 1:18
2 Modelauto's. 1x Paul Model Art Minichamps, BMW 318 Ci. 1x Schuco Junior Line 1:64 BMW 3-series cabrio.
2 Art-deco klokken. 1x Notenhouten pendule gemerkt JUBA met originele slinger, cond.: G. 1x Notenhouten pendule gemerkt Ald Duitsland met 4 messing pootjes Glas heeft een barst. Cond.: G Beide klokken...
Antieke facetgeslepen spiegel met houten lijst. Bruin gelakt met houtstructuur 110x62cm. Cond.: G
Handgeknoopt perzisch tapijtje. Afkomstig uit Iran met bloemdecor begin 20e eeuw 105x64cm.
Drie diverse Perzische kleedjes 1x 103x62cm. 1x 59x55cm. 1x 29,5x30cm. Cond.: U
2 Handgeknoopte Perzische tafellopers 20e eeuw. 1x 140x46cm., blauw-rose van kleur. 1x 60x31cm., rood van kleur.
1 Handgeknoopt Perzisch kleed, rood met wit van kleur 20e eeuw. 190x126cm. Cond.: G
3 Perzische handgeknoopte kleedjes. 85x78cm. 65x60cm. en 60x40cm.
Antieke facetgeslepen spiegel met houten lijst. Bruin gelakt met houtstructuur 110x62cm. Cond.: G
7 dierenfiguren (tin-zilverkleurig) 20e eeuw. Olifant, eekhoorn, eend, zeehond, kikker, vogel,(flesopener) ,beer. Grootste is 8x6cm. Cond.: U
Oud gipsen heilighart beeld begin 20e eeuw (beschadigd) 63x12x23cm. Cond.: R
10 Delen Gouda plateel gemerkt Flora, zwart met goud 60-er jaren Hollands Cond.: G
17-Delig porseleinen ontbijtservies gemerkt Mosa Maastricht met rose bloemendecor. Holland Cond.: G
4 Delen glaswerk o.a; 2 kleine karaffen (13x7,5x7,5cm.), bonbonniere (7x13x9cm.) en een bakje met deksel (6x7x7cm.) (kapot) 20e eeuw Cond.: G
Twee Chinese miniatuurvaasjes 19e-20e eeuw met blauw decor. Slecht gerestaureerd 15xø6,5cm. Cond.: M
Twee antieke kastkommen Petrus Regout Maastricht ca. 1880 10,5xø16cm. Cond.: G
Twee delen Makkums aardewerk sierbordjes. 1x Gelijmd ø18cm. en ø11,5cm. Cond.: R