Cornelis Kwint, olieverf op linnen, stilleven met fruit 47x36cm. Cond.: U
Gebrandschilderde Amsterdamse school hanglamp ca. 1920. 6-Kantig met messing omranding en met 6 rood-oranje gebrandschilderde glazen 60x60cm. Cond.: G
Grote vuurvergulde Franse pendule 19e eeuw in Louis Quinze stijl met onyx. Emaille wijzerplaat 43x45x19cm. Cond.: G
Antieke notenhout met wortelnoten tweedeurs linnenkast met lade ca. 1890 (Duitsland, Grunderzeit). 177x105x54cm. Cond.: U
Eethoek in rococostijl ca. 1900 van notenhout. 4 Stoelen en 1 kleine tafel, stoelen bekleed met rozenmotief 92x48x78cm. en 70x69x46cm. Cond.: G
Cornelis de Bruin (Utrecht 1870 - 1940 Amsterdam), olieverf op linnen, landschap met kerk en figuren 40x50cm. Cond.: U
Hanger WG 750/000 met een ovaal gefac.saffier 0.50ct.in zeer goede kleur en 32 briljanten 0.25 ct.W/SI, L.22mm.,4.1 gr.
3x Jan Theodoor Toorop (1858 - 1928 Den Haag), etsen op papier, gedrukt door Vorst & Tas Amsterdam. Twee werken genummerd 76/250, 1 werk ongenummerd. Twee werken met lichte vochtvlekken, 1 werk licht ...
Feestdagen icoon centraal Anastasis (verrijzenis). 12 Scenes uit het leven van Jozef en Maria, Russisch ca. 1890 35,5x30cm. Cond.: G
Grote antieke bronzen hanglamp ca. 1890. Empire revival met glazen kappen en bronzen sfinxen (Frankrijk). 80x60x60cm. Cond.: U
Duitse antieke notenhouten vrijslinger ca.1900, met balkon, Jugendstil motief in de slinger en wijzerplaat. Geheel compleet met originele kuif. In zeer goede staat 113x45x21cm. Cond.: U
Duitse staande klok begin 20e eeuw. Uurwerk gemerkt J.G.L. Eiken gefineerd met mooi houtsnijwerk en geslepen glas. Koperen wijzerplaat, uitgewerkte koperen slinger en gewichten. 204x64x30cm. Cond.: U
Antieke Hollandse Friese staartklok handbeschilderde wijzerplaat met landschapsdecor, op de kap 3 houten beelden, Cond:R/G., 138x37x22cm.
Franse marmeren pendule met 2 kaarsenstandaards eind 19e eeuws. Met rood geadert marmer en de slinger is in de vorm van een zonnetje 41x20,5x10cm. Cond.: G
Chinese vitrinekast zwarte lak. Chinoiserie beschildering met natuursteen voorstelling op het andere gedeelte van de deur. Zijkanten goudbeschildering met takken, bloemen en vogels 20e eeuw in zeer go...
Massief eikenhouten 18e eeuwse Duitse dekenkist met half rond deksel gedateered 1756. Front met kerfwerk, geheel staand op sleevoeten. Deksel met smeedijzeren beslag 87x161x84cm. Cond.: G
Groot eikenhouten Engels schrijfbureau ca. 1910 met groen leer ingelegd. Diverse lades en twee uitschuifbladen 79x66x90cm. Cond.: G
Franse massief eikenhouten kast ca. 1870. Onder met 2 lades. Met 2 strakke gepaneelde deuren 223x180x60cm.
Antieke Hollandse naaitafel uit de biedermeiertijd met inlegwerk in het blad (wortelnoten). Binnenwerk compleet, mooi snijwerk. (krimpnaad in deksel) 73x51x40cm. Cond.: G
Groot 90-delig blauw servies van Weimar Porzellan, decor Katharina 20003/38 Echt Weimar Kobalt 20e eeuw. Cond.: U
Zeer rgoot antiek Japans goud-imari bord ca. 1880 met bloemdecor en gekartelde rand 5xø47cm. Cond.: G
Mooie antieke schuifketting GG, 15.5 gr., L.70 cm.(voor 1900, ongest.)
Twee Empirestijl petroleumlampen ca. 1900 met messing voet en rosekleurig glazen oliereservoir. Lampekap is van geslepen glas. Lampen zijn later electrisch gemaakt 92xø17,5cm. Cond.: G
Grote bronzen Art Deco stijl sculpture van een zittende beer. Naar Marels 21e eeuw. Geheel rustend op zwart marmeren sokkel 52x43,5x27,5cm. Cond.: U
15-Delig porseleinen Droste Cacao servies 30-er jaren met tablet. 39x28cm. Cond.: G
Mooie strakke Engels zilveren theekan London 1937 925/000 510gr. H.: 17cm. Cond.: U
Antieke Franse kolompendule 19e eeuw. Zwarte lak met bouille techniek. ingelegd met kopere en parelmoer. Moet worden gerestaureerd 52x30x17cm. Cond.: G
Antieke Russisch zilveren wierookbrander in goede staat. Leuk verzamelobject 925/000 80gr.
Anton Smeerdijk ('s Graveland 1885 - 1965 Roermond), olieverf op linnen, gezicht op Rhenen 40x50cm. Cond.: G
Frits Bersch (1873 Berlijn), olieverf op linnen, gezelschap in een park 37x51cm. Cond.: G
Frans noten marqueterie gefineerd wandboekenkastje ca. 1900 met 2 legplanken. 92x90x21cm. Cond.: G
Antieke Rococo stijl zitgroep 2e periode. Bankje en fauteuil van notenhout gestoffeerd met rozenmotief eind 19e eeuw in goede staat 123x84x77cm. en 81x68x78cm. Cond.: G
Massief Duitse 18e eeuwse grote dekenkist. Deksel is van latere datum. Front compleet met kerfwerk. kist is geloogd 74x163x75cm. Cond.: R-G
Mahoniehouten theetafel ca. 1810. Blad is opklapbaar. Onder het blad zit vakverdeling voor het opbergen van thee. Front met een orgelgebogen lade met origineel bronzen beslag. De zijkanten hebben twe...
Twee porseleinen vazen 19e eeuw (Frankrijk of Italië). gemerkt met twee zwarte zwaardjes (geen Meissen). Bladgoud in zeer goede staat. Prachtige voorstellingen uit de Romeinse oudheid met figuren 40xø...
Broche WG 585/000 met een aquamarijn en diamant 0.04 ct., L.7 cm.
Briljant solitair ring WG 585/000, bezet met een briljant 0.14 ct., Ø 52.
Antieke lamp met vuurvergulde voet, voet eind 19e eeuw waarschijnlijk Frankrijk. Omgebouwd naar electrisch 75xø54cm. COnd.: G
Gesigneerd Jan van Delft, begin 20e eeuw, olieverf op linnen, damesportret kaartenleggen (beschadigd), 68x84cm. Cond.: R
Gesigneerd Vertin 20e eeuw, olieverf op paneel, bloemstilleven 25x20cm. Cond.: G
Gesigneerd C. Verschuur 20e eeuw, olieverf op linnen, boer met paard bij hoeve 60x100cm. Cond.: U
Bijzondere grote antieke lampevoet 19e eeuw. Bronzen armaturen mooi uitgewerkt met majolica. losse delen 122x52x53cm. Cond.: G
Franse massief notenhouten halve maan tafel (75x58x58cm.) uitklapbaar tot eetkamertafel (75x117x58cm.) ca. 1820. Met 5 taps toelopende poten (1 poot is gelijk een lade). Alle poten met koperen schoent...
Eikenhouten Hollandse empire commode 19e eeuw met zwarte zuilen en koperen beslag. Zijkanten met krimpnaden 95x95x47cm. Cond.: G
Duitse massief eikenhouten broodspinde ca. 1970. gemaakt van oud hout en oude sloten naar voorbeeld van 1780 167x108x55cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten boekenkast, onder met 1 lade ca. 1900 206x126x47cm.
6 Eetkamerstoelen 30-er jaren, prachtig gestoffeerd en gerestaureerd. Massief mahonie. 4 Stoelen zonder leuning 95x53x45cm., 2 stoelen met leuning 102x67x65cm. Cond.: U
Grote donker gebeitste grenenhouten rolarchiefkast. De kast heeft boven een rol, in het midden 2 uittrekbare werkbladen en onder ook een rol. Ca. 1880-1900 226x125x52cm. Cond.: G
Teakhouten ladenkast. Onder met 3 laden, boven met 6 laden. Alle fronten van de laden zijn helemaal mozaiek opgelegd. Kast verkeerd in nieuwstaat, 175x100x54cm.
Eikenhouten Hollandse dekenkist 18e eeuw. Front heeft 4 panelen met divers kerfwerk. Origineel beslag en scharnieren 72x124x58cm. Cond.: G
Hollands massief eikenhouten rolluikkastje eind 19e eeuw. front met 1 lade en 2 rolluiken. Kast staat op gezwarte bolpoten 91x85x40cm. Cond.: G
Bronzen sculpture voorstellend een dikke naakte dame, gemaakt naar voorbeeld van Botelli. Eind 20e eeuw. Staand op klein zwart marmeren sokkeltje 30,5x15x15cm. Cond.: G
Porseleinen potpourri dekselpot, ongemerkt (waarschijnlijk Thuringen) ca. 1880. gedecoreerd met bloemen. Deksel met putti en guirlandes in de hand. Lichte schilfertjes bij de bloemen en takje weg 32x1...
Twee ivoren beeldjes ca. 1900 voorstellend een man (15cm.) en een vrouw (14cm.) Cond.: G
5 Delen porselein. 3 Kannen een vaasje en een schaal ca. 1900. Blauw decor met rozetten. Onduidelijk gemerkt. haarscheur in 1 kannetje Cond.: G
34-Delig porseleinen eetservies van Rosenthal Winifred (Duitsland). Blauw decor met bladgoud. 1 Grote ovale presenteerschaal, 1ronde grote schaal, 4 grote borden, 6 diepe borden, 6 soepkoppen met onde...
Twee Engelse gravures 19e eeuw naar G. Morland (Engraved by F. Gaugain, waarschijnlijk een nadruk), steendruk op papier, genrestukken 46x60cm. Cond.: G
Collectie van 13 Swarovski kristalfiguren incl. vitrinekastje 20e eeuw. Paard 9x11cm. Kangaroe 5,5x6cm. Zwaan 4,5x6cm. Vlinder 3,5x3cm. Kaarskandelaar 3x3,5cm. Koala 3x2,5cm. Eekhoorn 6x6,5cm. Vogel ...
11 Delen Meissen serviesgoed (Duitsland). Koppen en schotels, blank 19e eeuw met beschadigingen ø10cm. en ø6cm. Cond.: G
Kristallen Biedermeier bonbonniere met zilveren beugel 19e eeuw. Bijzonder geslepen, minime chip 7x18x12cm. Cond.: G
Antiek oval wandspiegel 19e eeuw met mooie kroon. Gezwart hout met zilver en facetgeslepen spiegel (lichte beschadiging) 118x73cm. Cond.: G
Grote blauwe Chinese kraagvaas met bloemdecor ca. 1900 met oortjes (1 gerestaureerd) 52xø16,5cm.
Adrianus Eversen (Amsterdam 1818 - 1897 Delft), sepia op papier, landschap met gebouwen en figuren. Moet gerestaureerd worden 38x28cm. Cond.: R
Twee lexicons. 1x Pieter Scheen 1750 - 1880, Nederlandse beeldende kunstenaars (nieuwstaat). 1x Lexicon of the Belgian Romantic Painters (nieuwstaat). Cond.: U
Antieke Weense muziekdoos met 1 rol en 5 melodiën. Doos is gefineerd en ingelegd met verschillende houtsoorten ca. 1870. Speelwerk moet worden nagekeken en 1 tand van de kam is afgebroken 15x21x43cm. ...
S.F.B.J. Zwart vlekje aan de hals, blauwe slaapogen, lang haren pruik, open vingers en open mond met 4 tandjes boven. Cond.: R
Porseleinen pop met boven 4 tandjes, bruine vaste ogen. Franse pop. Limoge of Loraaine ca. 1925 Nr 12. Gaatjes in de oren, originele oude schoentjes. Baknaden zichtbaar, open vingers oud jurkje
Oud poppen klaslokaal met 8 porseleinen popjes 20e eeuw. 9 Meubeltjes en diverse accessoires 98x42x35cm. Cond.: G
Kavel van 10 celluliod popjes; 1x Selba 17cm. 1x Selba (neger) 14,5cm. 1x Petite Colin 9cm. 1x negerpopje merklooos, 3x schildpadpopjes 14cm. 3x schildpadpopjes 8cm.
Duits genummerd 76C8 (Heubach?), toddlerlijf. Geschilderde ogen en gesloten mond ø.:34cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood-oranje van kleur 305x200cm.
Bronzen sculptuur met marmeren sokkel gemerkt 1985 nr. 23/39. Abstract waarschijnlijk Ruurd Hallema 23,5x10x4cm. Cond.: U
Bijzonder 17e eeuws Delfts bord (bont decor met guirlandes). Is gelijmd ø35cm. Cond.: R
Kristallen kaasstolp met zilveren knop en bijbehorend onderstel. Beide met ruit-kristal slijpsel. 1 Chip 20xø21cm. Cond.: G
Biedermeier notenhouten foltaire 19e eeuws met mooie bekleding in zeer goede staat 114x60x73cm. Cond.: U
Chinees porseleinen vaas. 19e Eeuws met blauw decor van pauwen 36,5xø15cm. Cond.: G
6 Chinese kop (5x8,5cm.) en schotels (ø14cm.) Quang Chi ca. 1700 met bloemdecor. Binnenkant rand met guirlandes en op de bodem diverse voorstellingen. Lichte randschade Cond.: G
Chinees Familie Rose porseleinen bord (18e-19e eeuw) met randbeschadigingen ø27cm. Cond.: R
Engelse bestekkist Art Deco 30-er jaren van Firma Baxendalen en Co Ltd. Manchester. 44 Delig 47x37x11cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Russische school 20e eeuw, olieverf op paneel, impressionistisch landschap 33x25cm. Cond.: U
B.H. Bolink (Deventer 1876 - 1950 Enschede), gemengde techniek op papier, bospad Twente 65x50cm. Cond.: U
Hendrik Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met tin en appels 40x50cm. Cond.: U
Monogram F.W., olieverf op linnen, twee 19e eeuwse portretten (vermoedelijk Engeland) 32,5x24,5cm. Cond.: G
Oud smeedijzeren bijzettafeltje ca. 1920. Rijkelijk uitgewerkt 48xø25cm. Cond.: G
Grote bronzen Art deco stijl sculptuur naar voorbeeld van B. van Straeten. Voorstellend een Art Deco gier met vleugels gespreid 53x41x24cm. Cond.: G
2 Bronzen kaarsenkandelaars in de vorm van een sphinx 21e eeuw. Gesigneerd Milo 22x8,5x10cm. Cond.: G
37 Delen divers ruitgeslepen kristalwerk met goudkleurige randen 20e eeuw. Bestaande uit 2 karaffen, waterkan, koekjestrommel, 4 schalen, bonbonschaaltje, dekseldoos en 27 diverse glazen Cond.: G
Grote porseleinen Rosenthal beeldengroep van C. Volkhart (1886 - 1935) ca. 1920. Voorstellend 3 dansende dames getiteld "Tanzlust". Gerestaureerd 24x33x22cm.
Grote Chinese 19e eeuwse gemberpot. Deksel en pot gedecoreerd met guirlandes en Chinese tekens 24xø19cm. Cond.: G
Delftse treef (17e-18e eeuw) op 3 pootjes. Slecht gerestaureerd. Prachtige voorstelling met diverse figuren 5,5x23cm. Cond.: R
Bijzonder 18e eeuws Fries spreukenbord anno 1783 met twee spreuken. Is gelijmd ø35cm. Cond.: R