Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Cornelis Kwint, olieverf
Resultaat: 275 EUR

Cornelis Kwint, olieverf op linnen, stilleven met fruit 47x36cm. Cond.: U

Amsterdamse schoollamp
Resultaat: 275 EUR

Gebrandschilderde Amsterdamse school hanglamp ca. 1920. 6-Kantig met messing omranding en met 6 rood-oranje gebrandschilderde glazen 60x60cm. Cond.: G

Pendule
Resultaat: 275 EUR

Grote vuurvergulde Franse pendule 19e eeuw in Louis Quinze stijl met onyx. Emaille wijzerplaat 43x45x19cm. Cond.: G

Tweedeurs linnenkast
Resultaat: 275 EUR

Antieke notenhout met wortelnoten tweedeurs linnenkast met lade ca. 1890 (Duitsland, Grunderzeit). 177x105x54cm. Cond.: U

Salontafel + 4 stoelen
Resultaat: 275 EUR

Eethoek in rococostijl ca. 1900 van notenhout. 4 Stoelen en 1 kleine tafel, stoelen bekleed met rozenmotief 92x48x78cm. en 70x69x46cm. Cond.: G

Cornelis de Bruin
Resultaat: 273 EUR

Cornelis de Bruin (Utrecht 1870 - 1940 Amsterdam), olieverf op linnen, landschap met kerk en figuren 40x50cm. Cond.: U

Saffier-briljant hanger
Resultaat: 250 EUR

Hanger WG 750/000 met een ovaal gefac.saffier 0.50ct.in zeer goede kleur en 32 briljanten 0.25 ct.W/SI, L.22mm.,4.1 gr.

Drielui Toorop, litho's
Resultaat: 250 EUR

3x Jan Theodoor Toorop (1858 - 1928 Den Haag), etsen op papier, gedrukt door Vorst & Tas Amsterdam. Twee werken genummerd 76/250, 1 werk ongenummerd. Twee werken met lichte vochtvlekken, 1 werk licht ...

Anthon Heyboer
Resultaat: 250 EUR

Anthon Heyboer, acryl op papier, kip 27x20cm. Cond.: G

Ikoon 19e eeuw.
Resultaat: 250 EUR

Feestdagen icoon centraal Anastasis (verrijzenis). 12 Scenes uit het leven van Jozef en Maria, Russisch ca. 1890 35,5x30cm. Cond.: G

Bronzen hanglamp
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke bronzen hanglamp ca. 1890. Empire revival met glazen kappen en bronzen sfinxen (Frankrijk). 80x60x60cm. Cond.: U

Noten vrijslinger
Resultaat: 250 EUR

Duitse antieke notenhouten vrijslinger ca.1900, met balkon, Jugendstil motief in de slinger en wijzerplaat. Geheel compleet met originele kuif. In zeer goede staat 113x45x21cm. Cond.: U

Staande klok
Resultaat: 250 EUR

Duitse staande klok begin 20e eeuw. Uurwerk gemerkt J.G.L. Eiken gefineerd met mooi houtsnijwerk en geslepen glas. Koperen wijzerplaat, uitgewerkte koperen slinger en gewichten. 204x64x30cm. Cond.: U

Friese staartklok
Resultaat: 250 EUR

Antieke Hollandse Friese staartklok handbeschilderde wijzerplaat met landschapsdecor, op de kap 3 houten beelden, Cond:R/G., 138x37x22cm.

Franse pendule
Resultaat: 250 EUR

Franse marmeren pendule met 2 kaarsenstandaards eind 19e eeuws. Met rood geadert marmer en de slinger is in de vorm van een zonnetje 41x20,5x10cm. Cond.: G

Chinese vitrinekast
Resultaat: 250 EUR

Chinese vitrinekast zwarte lak. Chinoiserie beschildering met natuursteen voorstelling op het andere gedeelte van de deur. Zijkanten goudbeschildering met takken, bloemen en vogels 20e eeuw in zeer go...

Duitse kist, rond deksel
Resultaat: 250 EUR

Massief eikenhouten 18e eeuwse Duitse dekenkist met half rond deksel gedateered 1756. Front met kerfwerk, geheel staand op sleevoeten. Deksel met smeedijzeren beslag 87x161x84cm. Cond.: G

Engels bureau
Resultaat: 250 EUR

Groot eikenhouten Engels schrijfbureau ca. 1910 met groen leer ingelegd. Diverse lades en twee uitschuifbladen 79x66x90cm. Cond.: G

Franse eiken kast
Resultaat: 250 EUR

Franse massief eikenhouten kast ca. 1870. Onder met 2 lades. Met 2 strakke gepaneelde deuren 223x180x60cm.

Naaitafel met intarsia
Resultaat: 250 EUR

Antieke Hollandse naaitafel uit de biedermeiertijd met inlegwerk in het blad (wortelnoten). Binnenwerk compleet, mooi snijwerk. (krimpnaad in deksel) 73x51x40cm. Cond.: G

Blauw servies
Resultaat: 250 EUR

Groot 90-delig blauw servies van Weimar Porzellan, decor Katharina 20003/38 Echt Weimar Kobalt 20e eeuw. Cond.: U

Kapitaal bord
Resultaat: 250 EUR

Zeer rgoot antiek Japans goud-imari bord ca. 1880 met bloemdecor en gekartelde rand 5xø47cm. Cond.: G

Briljant ring
Resultaat: 240 EUR

Ring GG585/000 bezet met 4 briljanten 0.12ct., W/SI, Ø53, 5.1 gr.

Schuifketting
Resultaat: 240 EUR

Mooie antieke schuifketting GG, 15.5 gr., L.70 cm.(voor 1900, ongest.)

2 Petroleumlampen
Resultaat: 240 EUR

Twee Empirestijl petroleumlampen ca. 1900 met messing voet en rosekleurig glazen oliereservoir. Lampekap is van geslepen glas. Lampen zijn later electrisch gemaakt 92xø17,5cm. Cond.: G

Bronzen Beer
Resultaat: 240 EUR

Grote bronzen Art Deco stijl sculpture van een zittende beer. Naar Marels 21e eeuw. Geheel rustend op zwart marmeren sokkel 52x43,5x27,5cm. Cond.: U

Porseleinen Droste servies
Resultaat: 240 EUR

15-Delig porseleinen Droste Cacao servies 30-er jaren met tablet. 39x28cm. Cond.: G

Zilveren theepot
Resultaat: 235 EUR

Mooie strakke Engels zilveren theekan London 1937 925/000 510gr. H.: 17cm. Cond.: U

Kolompendule
Resultaat: 230 EUR

Antieke Franse kolompendule 19e eeuw. Zwarte lak met bouille techniek. ingelegd met kopere en parelmoer. Moet worden gerestaureerd 52x30x17cm. Cond.: G

Zilveren wierookbrander
Resultaat: 225 EUR

Antieke Russisch zilveren wierookbrander in goede staat. Leuk verzamelobject 925/000 80gr.

A. Smeerdijk, gezicht op Rhenen
Resultaat: 225 EUR

Anton Smeerdijk ('s Graveland 1885 - 1965 Roermond), olieverf op linnen, gezicht op Rhenen 40x50cm. Cond.: G

F. Bersch
Resultaat: 225 EUR

Frits Bersch (1873 Berlijn), olieverf op linnen, gezelschap in een park 37x51cm. Cond.: G

Klein bijzet boekenkastje
Resultaat: 225 EUR

Frans noten marqueterie gefineerd wandboekenkastje ca. 1900 met 2 legplanken. 92x90x21cm. Cond.: G

Barokstijl bankstel
Resultaat: 225 EUR

Antieke Rococo stijl zitgroep 2e periode. Bankje en fauteuil van notenhout gestoffeerd met rozenmotief eind 19e eeuw in goede staat 123x84x77cm. en 81x68x78cm. Cond.: G

Duitse kist
Resultaat: 225 EUR

Massief Duitse 18e eeuwse grote dekenkist. Deksel is van latere datum. Front compleet met kerfwerk. kist is geloogd 74x163x75cm. Cond.: R-G

Theetafel met lade
Resultaat: 225 EUR

Mahoniehouten theetafel ca. 1810. Blad is opklapbaar. Onder het blad zit vakverdeling voor het opbergen van thee. Front met een orgelgebogen lade met origineel bronzen beslag. De zijkanten hebben twe...

2 Porseleinen vazen
Resultaat: 225 EUR

Twee porseleinen vazen 19e eeuw (Frankrijk of Italië). gemerkt met twee zwarte zwaardjes (geen Meissen). Bladgoud in zeer goede staat. Prachtige voorstellingen uit de Romeinse oudheid met figuren 40xø...

WG broche aqua/brilj.
Resultaat: 220 EUR

Broche WG 585/000 met een aquamarijn en diamant 0.04 ct., L.7 cm.

Briljant ring
Resultaat: 220 EUR

Briljant solitair ring WG 585/000, bezet met een briljant 0.14 ct., Ø 52.

Lampenvoet
Resultaat: 220 EUR

Antieke lamp met vuurvergulde voet, voet eind 19e eeuw waarschijnlijk Frankrijk. Omgebouwd naar electrisch 75xø54cm. COnd.: G

Gesigneerd Jan van Delft
Resultaat: 210 EUR

Gesigneerd Jan van Delft, begin 20e eeuw, olieverf op linnen, damesportret kaartenleggen (beschadigd), 68x84cm. Cond.: R

Broche met granaat
Resultaat: 200 EUR

Broche GG 585/000 met 2 granaten

Gesigneerd Vertin, bloemstilleven
Resultaat: 200 EUR

Gesigneerd Vertin 20e eeuw, olieverf op paneel, bloemstilleven 25x20cm. Cond.: G

Schilderij, C. Verschuur
Resultaat: 200 EUR

Gesigneerd C. Verschuur 20e eeuw, olieverf op linnen, boer met paard bij hoeve 60x100cm. Cond.: U

Staande Majolicalamp
Resultaat: 200 EUR

Bijzondere grote antieke lampevoet 19e eeuw. Bronzen armaturen mooi uitgewerkt met majolica. losse delen 122x52x53cm. Cond.: G

Franse halve maan tafel 1800
Resultaat: 200 EUR

Franse massief notenhouten halve maan tafel (75x58x58cm.) uitklapbaar tot eetkamertafel (75x117x58cm.) ca. 1820. Met 5 taps toelopende poten (1 poot is gelijk een lade). Alle poten met koperen schoent...

Commode
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten Hollandse empire commode 19e eeuw met zwarte zuilen en koperen beslag. Zijkanten met krimpnaden 95x95x47cm. Cond.: G

Duitse broodpsinde
Resultaat: 200 EUR

Duitse massief eikenhouten broodspinde ca. 1970. gemaakt van oud hout en oude sloten naar voorbeeld van 1780 167x108x55cm. Cond.: G

Boekenkast
Resultaat: 200 EUR

Engelse mahoniehouten boekenkast, onder met 1 lade ca. 1900 206x126x47cm.

6 Stoelen
Resultaat: 200 EUR

6 Eetkamerstoelen 30-er jaren, prachtig gestoffeerd en gerestaureerd. Massief mahonie. 4 Stoelen zonder leuning 95x53x45cm., 2 stoelen met leuning 102x67x65cm. Cond.: U

Grenen archiefkast
Resultaat: 200 EUR

Grote donker gebeitste grenenhouten rolarchiefkast. De kast heeft boven een rol, in het midden 2 uittrekbare werkbladen en onder ook een rol. Ca. 1880-1900 226x125x52cm. Cond.: G

Teakhouten ladenkast
Resultaat: 200 EUR

Teakhouten ladenkast. Onder met 3 laden, boven met 6 laden. Alle fronten van de laden zijn helemaal mozaiek opgelegd. Kast verkeerd in nieuwstaat, 175x100x54cm.

Eikenhouten kist 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten Hollandse dekenkist 18e eeuw. Front heeft 4 panelen met divers kerfwerk. Origineel beslag en scharnieren 72x124x58cm. Cond.: G

Rolluik kastje
Resultaat: 200 EUR

Hollands massief eikenhouten rolluikkastje eind 19e eeuw. front met 1 lade en 2 rolluiken. Kast staat op gezwarte bolpoten 91x85x40cm. Cond.: G

Bronzen dame
Resultaat: 200 EUR

Bronzen sculpture voorstellend een dikke naakte dame, gemaakt naar voorbeeld van Botelli. Eind 20e eeuw. Staand op klein zwart marmeren sokkeltje 30,5x15x15cm. Cond.: G

Dekselvaas
Resultaat: 200 EUR

Porseleinen potpourri dekselpot, ongemerkt (waarschijnlijk Thuringen) ca. 1880. gedecoreerd met bloemen. Deksel met putti en guirlandes in de hand. Lichte schilfertjes bij de bloemen en takje weg 32x1...

Man en vrouw (walrustand)
Resultaat: 200 EUR

Twee ivoren beeldjes ca. 1900 voorstellend een man (15cm.) en een vrouw (14cm.) Cond.: G

5 Delen porselein
Resultaat: 200 EUR

5 Delen porselein. 3 Kannen een vaasje en een schaal ca. 1900. Blauw decor met rozetten. Onduidelijk gemerkt. haarscheur in 1 kannetje Cond.: G

Rosenthal servies
Resultaat: 200 EUR

34-Delig porseleinen eetservies van Rosenthal Winifred (Duitsland). Blauw decor met bladgoud. 1 Grote ovale presenteerschaal, 1ronde grote schaal, 4 grote borden, 6 diepe borden, 6 soepkoppen met onde...

2 Gekleurde prenten
Resultaat: 190 EUR

Twee Engelse gravures 19e eeuw naar G. Morland (Engraved by F. Gaugain, waarschijnlijk een nadruk), steendruk op papier, genrestukken 46x60cm. Cond.: G

Collectie Swarovski
Resultaat: 190 EUR

Collectie van 13 Swarovski kristalfiguren incl. vitrinekastje 20e eeuw. Paard 9x11cm. Kangaroe 5,5x6cm. Zwaan 4,5x6cm. Vlinder 3,5x3cm. Kaarskandelaar 3x3,5cm. Koala 3x2,5cm. Eekhoorn 6x6,5cm. Vogel ...

11 Delen Meissen
Resultaat: 190 EUR

11 Delen Meissen serviesgoed (Duitsland). Koppen en schotels, blank 19e eeuw met beschadigingen ø10cm. en ø6cm. Cond.: G

Kristallen bonbonniere
Resultaat: 180 EUR

Kristallen Biedermeier bonbonniere met zilveren beugel 19e eeuw. Bijzonder geslepen, minime chip 7x18x12cm. Cond.: G

Ovale wandspiegel
Resultaat: 180 EUR

Antiek oval wandspiegel 19e eeuw met mooie kroon. Gezwart hout met zilver en facetgeslepen spiegel (lichte beschadiging) 118x73cm. Cond.: G

Blauwe vaas met oren
Resultaat: 180 EUR

Grote blauwe Chinese kraagvaas met bloemdecor ca. 1900 met oortjes (1 gerestaureerd) 52xø16,5cm.

Adrianus Eversen
Resultaat: 175 EUR

Adrianus Eversen (Amsterdam 1818 - 1897 Delft), sepia op papier, landschap met gebouwen en figuren. Moet gerestaureerd worden 38x28cm. Cond.: R

Pieter Scheen + Flippo
Resultaat: 175 EUR

Twee lexicons. 1x Pieter Scheen 1750 - 1880, Nederlandse beeldende kunstenaars (nieuwstaat). 1x Lexicon of the Belgian Romantic Painters (nieuwstaat). Cond.: U

Wals
Resultaat: 175 EUR

Antieke Weense muziekdoos met 1 rol en 5 melodiën. Doos is gefineerd en ingelegd met verschillende houtsoorten ca. 1870. Speelwerk moet worden nagekeken en 1 tand van de kam is afgebroken 15x21x43cm. ...

Franse pop
Resultaat: 175 EUR

S.F.B.J. Zwart vlekje aan de hals, blauwe slaapogen, lang haren pruik, open vingers en open mond met 4 tandjes boven. Cond.: R

Pop
Resultaat: 175 EUR

Porseleinen pop met boven 4 tandjes, bruine vaste ogen. Franse pop. Limoge of Loraaine ca. 1925 Nr 12. Gaatjes in de oren, originele oude schoentjes. Baknaden zichtbaar, open vingers oud jurkje

School
Resultaat: 175 EUR

Oud poppen klaslokaal met 8 porseleinen popjes 20e eeuw. 9 Meubeltjes en diverse accessoires 98x42x35cm. Cond.: G

10 Celluloid popjes
Resultaat: 175 EUR

Kavel van 10 celluliod popjes; 1x Selba 17cm. 1x Selba (neger) 14,5cm. 1x Petite Colin 9cm. 1x negerpopje merklooos, 3x schildpadpopjes 14cm. 3x schildpadpopjes 8cm.

76C8, (Heubach)
Resultaat: 175 EUR

Duits genummerd 76C8 (Heubach?), toddlerlijf. Geschilderde ogen en gesloten mond ø.:34cm. Cond.: G

Perzisch tapijt 200x300cm.
Resultaat: 175 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt, rood-oranje van kleur 305x200cm.

Bronzen sculptuur, abstract
Resultaat: 175 EUR

Bronzen sculptuur met marmeren sokkel gemerkt 1985 nr. 23/39. Abstract waarschijnlijk Ruurd Hallema 23,5x10x4cm. Cond.: U

17e Eeuws delfts bord
Resultaat: 175 EUR

Bijzonder 17e eeuws Delfts bord (bont decor met guirlandes). Is gelijmd ø35cm. Cond.: R

6 Zilveren messen
Resultaat: 170 EUR

Zes mooie messen met zilveren heften 835/000 26,5cm. Cond.: G

Kaasstolp zilveren knop
Resultaat: 170 EUR

Kristallen kaasstolp met zilveren knop en bijbehorend onderstel. Beide met ruit-kristal slijpsel. 1 Chip 20xø21cm. Cond.: G

Biedermeier foltaire
Resultaat: 170 EUR

Biedermeier notenhouten foltaire 19e eeuws met mooie bekleding in zeer goede staat 114x60x73cm. Cond.: U

Chinese vaas 1900
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen vaas. 19e Eeuws met blauw decor van pauwen 36,5xø15cm. Cond.: G

6 Kop&Schotels, ca. 1700
Resultaat: 170 EUR

6 Chinese kop (5x8,5cm.) en schotels (ø14cm.) Quang Chi ca. 1700 met bloemdecor. Binnenkant rand met guirlandes en op de bodem diverse voorstellingen. Lichte randschade Cond.: G

Chinees bord
Resultaat: 170 EUR

Chinees Familie Rose porseleinen bord (18e-19e eeuw) met randbeschadigingen ø27cm. Cond.: R

Engelse bestekkist Art Deco
Resultaat: 160 EUR

Engelse bestekkist Art Deco 30-er jaren van Firma Baxendalen en Co Ltd. Manchester. 44 Delig 47x37x11cm. Cond.: G

Oorstekers robijn/diamant
Resultaat: 160 EUR

Oorstekers GG 750/000 met robijn 0.07ct. en diamant,

Schilderij, Russische school
Resultaat: 160 EUR

Onduidelijk gesigneerd Russische school 20e eeuw, olieverf op paneel, impressionistisch landschap 33x25cm. Cond.: U

Pastel
Resultaat: 160 EUR

B.H. Bolink (Deventer 1876 - 1950 Enschede), gemengde techniek op papier, bospad Twente 65x50cm. Cond.: U

H.P. van Eck
Resultaat: 160 EUR

Hendrik Cornelis van Eck (Rotterdam 1910 - ), olieverf op paneel, stilleven met tin en appels 40x50cm. Cond.: U

2 Schilderijen, portretten
Resultaat: 160 EUR

Monogram F.W., olieverf op linnen, twee 19e eeuwse portretten (vermoedelijk Engeland) 32,5x24,5cm. Cond.: G

Smeedijzeren bijzettafel
Resultaat: 160 EUR

Oud smeedijzeren bijzettafeltje ca. 1920. Rijkelijk uitgewerkt 48xø25cm. Cond.: G

Bronzen adelaar
Resultaat: 160 EUR

Grote bronzen Art deco stijl sculptuur naar voorbeeld van B. van Straeten. Voorstellend een Art Deco gier met vleugels gespreid 53x41x24cm. Cond.: G

2 Kaarsenkandelaars
Resultaat: 160 EUR

2 Bronzen kaarsenkandelaars in de vorm van een sphinx 21e eeuw. Gesigneerd Milo 22x8,5x10cm. Cond.: G

Divers glaswerk
Resultaat: 160 EUR

37 Delen divers ruitgeslepen kristalwerk met goudkleurige randen 20e eeuw. Bestaande uit 2 karaffen, waterkan, koekjestrommel, 4 schalen, bonbonschaaltje, dekseldoos en 27 diverse glazen Cond.: G

Rosenthal groep
Resultaat: 160 EUR

Grote porseleinen Rosenthal beeldengroep van C. Volkhart (1886 - 1935) ca. 1920. Voorstellend 3 dansende dames getiteld "Tanzlust". Gerestaureerd 24x33x22cm.

Chinese gemberpot
Resultaat: 160 EUR

Grote Chinese 19e eeuwse gemberpot. Deksel en pot gedecoreerd met guirlandes en Chinese tekens 24xø19cm. Cond.: G

Delftse treef
Resultaat: 160 EUR

Delftse treef (17e-18e eeuw) op 3 pootjes. Slecht gerestaureerd. Prachtige voorstelling met diverse figuren 5,5x23cm. Cond.: R

18e Eeuws fries spreukenbord
Resultaat: 160 EUR

Bijzonder 18e eeuws Fries spreukenbord anno 1783 met twee spreuken. Is gelijmd ø35cm. Cond.: R