Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen groep, kinderen
Resultaat: 160 EUR

Porseleinen groep van etende kinderen ,Sitzendorf G.D.R., 20e eeuw, 17x17x21cm.

Porseleinen groepje
Resultaat: 155 EUR

Porseleinen groepje, Jan Huygen in de ton, King's porselein, Italië, 21e eeuw, 20xø20cm.

Gouden zakhorloge
Resultaat: 150 EUR

Vetszakhorloge Waltham 14kr. goud ca. 1900 met stolp. Palveer defect

Cakeschaal zilveren beugel
Resultaat: 150 EUR

Kristallen ovale cakeschaal met zilveren beugel 19x29x21cm. Cond.: G

Corneille
Resultaat: 150 EUR

Corneille '90 (Cornelis van Beverloo 1922-2010) epreuve de artiste, litho op papier 34x26cm. Cond.: U

Dommelstein
Resultaat: 150 EUR

J.H. Dommelstein 20e eeuw, olieverf op linnen, romantisch zeegezicht 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, boerenerf
Resultaat: 150 EUR

Schilderspel begin 20e eeuw(pseudoniem van Gerard Joh. Delfgaauw 1822 - 1947), olieverf op linnen, dorpsgezicht met figuren 50x70cm. Cond.: G

Tegelkachel
Resultaat: 150 EUR

Majolica tegelkachel Jugendstil, voorstelling van diverse figuren( volgens eigenaar geheel compleet) 7 tegels met figuren, 1 grote tegel met familiewapen,en 2 dozen met diverse tegels.

Kop
Resultaat: 150 EUR

Oude opgezette wilde zwijn kop in goede staat 52x50x35cm. Cond.: G

Simon & Halbig 126
Resultaat: 150 EUR

Simon & Halbig 126 met donkerbruine flirt, slaapogen. Zitbaby. Rechter grote teen beschadigd. Open mond met boven 2 tanden 36cm. Cond.: G

Eiken vrijslinger
Resultaat: 150 EUR

Duitse eiken fineer vrijslinger, gemerkt G.P eind 19e eeuw. Helemaal compleet met kuif etc. Uitgewerkte slinger en wijzerplaat 93x42x21cm. Cond.: G

Naaitafeltje
Resultaat: 150 EUR

Niervormige Franse naaitafel in Louis Quinze stijl ca. 1920. Notenhouten met inlegwerk en bronzen ornamenten 80x48x35cm. Cond.: U

Bronzen beeld, paard
Resultaat: 150 EUR

Bronzen beeld, voorstellend een Aziatisch tang paard, van de bronsgieterij Güss Strehle. van de Collectie Bucher-Buchner Hannover. Beeld is midden 20e eeuw, geheel staand op wit marmeren originele sok...

Imari bord
Resultaat: 150 EUR

Antiek Japans goud-imari bord ca. 1880 met figuren 3xø30cm. Cond.: U

2 Capucijner kop en schotels
Resultaat: 150 EUR

2 Chinese kop (4,5xø8,5cm.) en schotels (ø13,5cm.) capucijner, ca. 1720 Kang Xi, 1 schotel met chip.

Imari bord
Resultaat: 150 EUR

Antiek Japans goud-imari bord ca. 1880 met bloembeschildering en gekartelde rand 5,5xø31cm. Cond.: G

5 Kop&Schotels, 18e eeuw
Resultaat: 145 EUR

5 Chinese kop (4xø7cm.) en schotels (3xø11,5cm.) 18e eeuw. Gedecoreerd met bloemen- en landschapsdecor Cond.: G

Villeroy & Boch servies
Resultaat: 145 EUR

Groot Villeroy & Boch eet- en ontbijtservies design "Alt Strassburg Mettlacher steindruck". Enkele delen licht beschadigd.

Hans Peter Nagtegaal, het witte bed
Resultaat: 140 EUR

Hans Peter Nagtegaal (11-09-1944 Amsterdam) Rietveld Academie, drukwerk op papier Nr 44, het witte bed 64x67cm. Cond.: U

Schilderij, bloemstuk op witte vaas
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd (vermoedelijk België) begin 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x90cm. Cond.: G

Schilderij, boerenhoeve
Resultaat: 140 EUR

Gesigneerd P. te Lintum, olieverf op linnen, Fachwerk boerderij 37x31cm. Cond.: G

Bijbelstandaard
Resultaat: 140 EUR

Massief beukehouten op mahoniegekleurde bijbelstandaard ca. 1880. Hollands/Duits met gedraaide poot op 3-spant. 102x60x42cm. Cond.: G

Bank
Resultaat: 136 EUR

Moderne stijlvolle bank met stoffen bekleding en afgewerkt met hout 194x81x74cm. Cond.: U

Oorknoppen met camee
Resultaat: 135 EUR

Oorstekers GG 585/000 opengewerkte rand bezet met een camee,

Zilveren sigarendoos
Resultaat: 135 EUR

Sigarendoos sterling zilver 925/000,Schwäbisch Gmünd ca.1930, meesterteken Wilhelm Theodo Binder,bovenkant gegraveerd met naam en datum en diverse handtekeningen.Binnenkant is van hout verdeeld in twe...

G. Krol, 3 schetsen
Resultaat: 135 EUR

3 Schetsen Gerard Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), potlood op papier, studies Twente 10x14cm. Cond.: G

Grote nappa leren stoel
Resultaat: 135 EUR

Grote nappa leren stoel eind 20e eeuw. Afgezet met messing nagels 105x95x90cm. Cond.: U

Beeld, Ch. Levy
Resultaat: 135 EUR

Groot beeld (compositie) gesigneerd naar Ch. Levy ca. 1900. getiteld "Commerce" 63x27x24cm. Cond.: G

Beschuitbus/zilveren knop
Resultaat: 130 EUR

Kristallen beschuitbus, deksel met zilveren knop (uitgewerkt met liggende jachthond). met onderstel. Beschadigd. 21xø22xø13cm.

Gesigneerd C. v.d. Windt, landschap met boten
Resultaat: 130 EUR

Gesigneerd C. v.d. Windt, olieverf op paneel, landschap met boten 26x17cm. Cond.: G

Franse comtoise
Resultaat: 130 EUR

Franse antieke comtoise 1880. Wandklok met uitgewerkte koperen slinger. Voorstelling vaas met koudbeschilderde bloemen. Klok voorstelling met druiveranken 146x32x15cm. Cond.: G

Hollands buffetkastje
Resultaat: 130 EUR

Hollands Jugendstil eikenhouten buffetkastje met glas-in-lood vensters en mooi uitgesneden ornamenten. Origineel koperbeslag 215x110x50cm. Cond.: U

Bronzen vogel
Resultaat: 130 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Chinees aardewerken vaas
Resultaat: 130 EUR

Beigekleurige aardewerk vaas China,20e eeuw,met opgezette figuren, L.best. H.24.5cm.

2 Flacons
Resultaat: 130 EUR

Twee porseleinen flacons Frankrijk ca. 1850 met gouddecor en vogels. Handbeschilderd. 1 heeft kleine chip aan de voet. 18,5x12,5x4cm. Cond.: G

Zilveren visschep
Resultaat: 125 EUR

Antiek Hollands zilveren visschep 19e eeuw. Mooi uitgezaagd en gegraveerd met een benen handvat 835/000 23,7cm. Cond.: G

Zilveren snuifdoos
Resultaat: 125 EUR

Zeer aparte zilveren snuifdoos met gecicileerd deksel 835/000 50x6,5x2cm. Cond.: U

Marinus Zwart, loosdrechtse plassen
Resultaat: 125 EUR

Marinus Zwart (Amsterdam 1882 - Laren), olieverf op linnen, loosdrechtse plassen met waterlelies 40x60cm. Cond.: G

Eind 19e eeuw, onbekend
Resultaat: 125 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, landschap met figuren 22x20cm. Cond.: G

5 Prenten met Huzaren
Resultaat: 125 EUR

Vijf ingekleurde litho's 19e eeuw; 1x "Armee Belge, genie", 1x "Hussards Francais", 1x "Gendarmerie de la garde imperiale", 1x "Zouvaes de la garde imperiale", 1x "Armee Francaise regne de Louis XI". ...

Schilderij, H. Corel
Resultaat: 125 EUR

Onduidelijk gesigneerd (H. Corel?), olieverf op linnen, impressionistisch landschap met paletmes, lichte beschadiging 90x67cm. Cond.: G

Slaapkamer
Resultaat: 125 EUR

Poppenslaapkamer ca. 1930 (vermoedelijk Duitsland) met 3 porseleinen popjes, 9 meubels en diverse accessoires. Waarschijnlijk origineel behang in zeer goede staat 27x59x37cm. Cond.: U

Klok
Resultaat: 125 EUR

Frans eikenhouten jachtklok ca. 1880 met druiven en druivenblad decor uitgesneden. De cartouchen zijn van wit emaille met blauwe opdruk 61x47x13cm. Cond.: G

Hollandse klepsectetaire
Resultaat: 125 EUR

Wortelnoten Hollandse klepsectetaire Louis Quize stijl met mooi binnenwerk en bronzen beslag, 20e eeuw 104x90x53cm. Cond.: U

Bronzen dame
Resultaat: 125 EUR

Bronzen sculpture voorstellend een dikke naakte dame, gemaakt naar voorbeeld van Botelli. Eind 20e eeuw. Staand op klein zwart marmeren sokkeltje 30,5x15x15cm. Cond.: G

Bronzen leeuw
Resultaat: 125 EUR

Bronzen beeld van een leeuw eind 20e-begin 21e eeuw. geheel staand op marmeren sokkel 25x40x16cm. Cond.: G

Imari vaas
Resultaat: 125 EUR

Japanse goud imari kraagvaas,geheel handbeschilderd met o.a. paradijsvogels en bloemen. Cond:U, 31xø15cm.

Kamerscherm, Japans
Resultaat: 123,5 EUR

Japans kamerscherm zwartlak uitgewerkt met figuren en goudbeschildering 20e eeuw. Dubbelzijdig bewerkt in uitstekende staat 121x155x2cm. Cond.: U

Oorstekers GG aquamarijn
Resultaat: 120 EUR

Oorstekers GG 585/000,bezet met een mooie aquamarijn,2.8 gr.

Schotel met zilv. beugel
Resultaat: 120 EUR

Schitterende schotel met ruitmotieven en antiek Hollands zilveren beugel (19e eeuw) 835/000 19xø22,5cm. Cond.: U

Vrijmetselaar doosje + ring
Resultaat: 120 EUR

Doosje en ring vrijmetselaar in uitstekende staat 925/000 21gr. Cond.: U

D. Schnell 19e eeuw, dame op canape
Resultaat: 120 EUR

D. Schnell (miniatuurschilder) Duitse school, 19e eeuw, aquarel op papier, dame op canape 9x13cm. Cond.: U

R.P., havengezicht
Resultaat: 120 EUR

R.P. 30-er jaren, olieverf op linnen, havengezicht 56x52cm. Cond.: G

2 Kandelaars
Resultaat: 120 EUR

2 Grote staande silverplated kandelaars met parelrand eind 20e eeuw H.: 81cm. Cond.: G

2 Grote lampen
Resultaat: 120 EUR

Twee grote lampen Empire-stijl. Voorstellend vrouw met zuil. Metaal, koudbeschilderd 20e eeuw (vermoedelijk Italië) 90x35x24cm. Cond.: G

2 Amfora's
Resultaat: 120 EUR

Twee grote antieke koperen amfora's ca. 1900, mooi uitgewerkt 42x26xø17cm. Cond.: U

Scheepskompas + Patrijzenpoort
Resultaat: 120 EUR

Oud scheepskompas gemaakt door CUBRO Scrutton LTD London 1940. Omhulsel van het kompas is gemaakt van rood- en geelkoper 24x27x21cm. Grote zware bronzen patrijzenpoort uit een schip 19e eeuw ø40cm. Co...

Engelse schoolklok
Resultaat: 120 EUR

Antieke Ansonia Amerikaanse schoolklok ca. 1910. Emaille wijzerplaat en wijzers met mahoniehouten kast 15xø39cm. Cond.: U

Eiken bureau
Resultaat: 120 EUR

Eiken damesbureau (Davenport model) eind 20e eeuw in zeer goede staat 120x70x60cm. Cond.: G

Pers
Resultaat: 120 EUR

Groot Perzisch handgeknoopt tapijt met prachtige kleuren 335x231cm. Cond.: U

Notenhouten theekastje
Resultaat: 120 EUR

Notenhouten theekastje Queen-Anne stijl, Engels 20e eeuw. Facetgeslepen glas 66x60x40cm. Cond.: U

Bronzen Bronzen vogel
Resultaat: 120 EUR

Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G

Lampenvoet
Resultaat: 120 EUR

Antieke lamp met vuurvergulde voet, voet eind 19e eeuw waarschijnlijk Frankrijk. Omgebouwd naar electrisch 75xø54cm. COnd.: G

2 Porseleinen bokalen
Resultaat: 120 EUR

2 Porseleinen bokalen 2e helft 20e eeuw met 3 meisjes die de bokalen dragen. Gemerkt R.B. 1 Bokaal is gerestaureerd aan de voet 25,5xø19cm. Cond.: G

3-Delig terracotta kaststel
Resultaat: 120 EUR

3-Delig Chinees terracotta kaststel 19e eeuw. Vazen gedecoreerd met draken, middelste vaas wordt gedragen door 3 figuren. Cond.: G

Schotel
Resultaat: 120 EUR

Chine de Commande porseleinen schotel 18e eeuw. Voorstelling van Europeanen met schapen. Handbeschilderd (chip) ø15,3cm. Cond.: G

Chinees trekpotje
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuws trekpotje, blauw decor met samoerai te paard. (China of Japan), minime chip 9,4x11,4xø6,7cm. Cond.: G

Jaap van Kregten, Plechelmus kerk Oldenzaal
Resultaat: 118 EUR

Jaap van Kregten (1878-1967 Ermelo), olieverf op linnen,Grote kerk op de oude markt in Enschede 60x90cm. Cond.: U

Imari dekselvaas
Resultaat: 115 EUR

Japanse goud imari dekselvaas met bloemdecor. Cond:U, 32.5xø16 cm.

Dekselcoupe, zilv. voet
Resultaat: 110 EUR

Antiek Hollands zilveren dekslcoupe met zilveren dop en voet. sjieke parelrandjes 835/000 15,5cm. Cond.: G

Zilveren geurhouder
Resultaat: 110 EUR

Mooi zilveren geurhouder, leuk gegraveerd 20e eeuw 835/000 Cond.: G

H. Hopley White, aquarel
Resultaat: 110 EUR

H. Hopley White (Engelse school), aquarel op papier, St. Radigunds Abbey wear Dover 22 Okt. 1838 50x32cm. Cond.: G

Oosterbaan
Resultaat: 110 EUR

Gerrit Abraham Oosterbaan jzw (toegeschreven) (Amsterdam 1832 - 1893), sepia op papier, twee herenportretten 19x27cm. Cond.: U

Landschap 30-er jaren
Resultaat: 110 EUR

Onduidelijk gesigneerd 30-er jaren (in de stijl van v.d. Bergensche school), olieverf op linnen, landschap 50x60cm. Cond.: G

Pendule
Resultaat: 110 EUR

Marmeren Franse pendule met compositie figuur "La Musique" door Ch. Levy eind 1900. Uurwerk uit Parijs. Beschadigd 55x19x24cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 110 EUR

Friese staartklok ca. 1970 van mahoniehout met koperen wijzerplaat..Westminster slag op gong 122x34x18cm. Cond.: G

Eiken bureaustoel
Resultaat: 110 EUR

Massief eikenhouten Duitse bureaustoel ca. 1920 met leer overtrokken 85x61x53cm. Cond.: G

Schuimgoud kruis
Resultaat: 100 EUR

Kruis schuimgoud,

Zilveren rammelaar met parelmoer
Resultaat: 100 EUR

Leuk klein Engels (Birmingham ca. 1900) zilveren rammelaartje met parelmoer handvat 835/000 Cond.: UBirmingham ca.1900, (anker)

Piet Flint, landschap
Resultaat: 100 EUR

Piet Flint (1895-Deventer), olieverf op linnen, landschap 29x18,5cm. Cond.: G

Landkaart Gelderland
Resultaat: 100 EUR

Landkaart 18e eeuw van Kwartier Zutphen door Isaak Tirion 1741, ingekleurde ets op papier 44x38cm. Cond.: G

R. van Dyck, Hollands havengezicht
Resultaat: 100 EUR

R. van Dyck 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands havengezicht 100x80cm. Cond.: U

V. Manuel, danspaar
Resultaat: 100 EUR

V. Manuel 20e eeuw Spanje, olieverf op linnen, flamenco danspaar 50x60cm. Cond.: U

Verhaaf
Resultaat: 100 EUR

H. Verhaaf ca. 1910, olieverf op paneel, treurende hond 25x25cm. Cond.: G

Doos lijsten
Resultaat: 100 EUR

Doos lijsten waarvan sommige met gravures, etsen, reproducties etc. Cond.: G

Schilderij, Holterop
Resultaat: 100 EUR

Riemko Holtrop, olieverf op papier, compositie II abstract 64x50cm. Cond.: G

Evert Rabbers, Twentse boerderij
Resultaat: 100 EUR

Evert Rabbers (1875 Hengelo - Enschede), olieverf op paneel, landschap met Twentse boerderij 35x26cm. Cond.: U

Pijpje, schedel
Resultaat: 100 EUR

Antiek pijpje van zeeschuim in de vorm van een schedel ca. 1900. Zeer gedetailleerd uitgewerkt 15cm. Cond.: G

Model locomotief
Resultaat: 100 EUR

Grote stoomlocomotief met kolenwagen op schaal, blik met hout,groen en rood beschilderd, op batterij.L.74 cm.

2 Celluloid poppen
Resultaat: 100 EUR

2 Celluloid poppen gemerkt met een vlinder. Gemaakt in Japan. L.: 36cm. Cond.: G

Vrijslinger
Resultaat: 100 EUR

Duitse notenfineer vrijslinger, gemerkt F.H. Uitgewerkte slinger en wijzerplaat. Kuif is vervangen 78x36x17cm. Cond.: G

Appelklok
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder appelklok met wekkerfunctie. Wijzerplaat in zeer goede staat 34x24,5x15cm. Cond.: U

Noten regelateur
Resultaat: 100 EUR

Antiek Duitse notenhouten regelateur gemerkt C.M. met zwarte zuilen, knopjes en lijstwerk in zeer goede staat 86x30x15cm. Cond.: G

Marmeren klokkenstel
Resultaat: 100 EUR

Groot antiek marmeren klokkenstel ca. 1900. Frankrijk 3-delig. Uurwerk gesigneerd Levebvre a Charleroi. Kleine beschadiging aan de pendule 30x46x14cm. en 24x13x10cm. Cond.: G

Mahoniehouten bureaustoel
Resultaat: 100 EUR

Hollandse Willem III mahoniehouten bureaustoel met zwart ca. 1870. Stoffering is aan vervanging toe 80x66x61cm. Cond.: R

Dagobert stoel
Resultaat: 100 EUR

Antieke eiken gestoken zogenaamde Dagobert bureaustoel met leeuwekoppen 95x79x54cm. Cond.: U