Porseleinen groep van etende kinderen ,Sitzendorf G.D.R., 20e eeuw, 17x17x21cm.
Porseleinen groepje, Jan Huygen in de ton, King's porselein, Italië, 21e eeuw, 20xø20cm.
Vetszakhorloge Waltham 14kr. goud ca. 1900 met stolp. Palveer defect
Kristallen ovale cakeschaal met zilveren beugel 19x29x21cm. Cond.: G
Corneille '90 (Cornelis van Beverloo 1922-2010) epreuve de artiste, litho op papier 34x26cm. Cond.: U
J.H. Dommelstein 20e eeuw, olieverf op linnen, romantisch zeegezicht 50x70cm. Cond.: G
Schilderspel begin 20e eeuw(pseudoniem van Gerard Joh. Delfgaauw 1822 - 1947), olieverf op linnen, dorpsgezicht met figuren 50x70cm. Cond.: G
Majolica tegelkachel Jugendstil, voorstelling van diverse figuren( volgens eigenaar geheel compleet) 7 tegels met figuren, 1 grote tegel met familiewapen,en 2 dozen met diverse tegels.
Simon & Halbig 126 met donkerbruine flirt, slaapogen. Zitbaby. Rechter grote teen beschadigd. Open mond met boven 2 tanden 36cm. Cond.: G
Duitse eiken fineer vrijslinger, gemerkt G.P eind 19e eeuw. Helemaal compleet met kuif etc. Uitgewerkte slinger en wijzerplaat 93x42x21cm. Cond.: G
Niervormige Franse naaitafel in Louis Quinze stijl ca. 1920. Notenhouten met inlegwerk en bronzen ornamenten 80x48x35cm. Cond.: U
Bronzen beeld, voorstellend een Aziatisch tang paard, van de bronsgieterij Güss Strehle. van de Collectie Bucher-Buchner Hannover. Beeld is midden 20e eeuw, geheel staand op wit marmeren originele sok...
2 Chinese kop (4,5xø8,5cm.) en schotels (ø13,5cm.) capucijner, ca. 1720 Kang Xi, 1 schotel met chip.
Antiek Japans goud-imari bord ca. 1880 met bloembeschildering en gekartelde rand 5,5xø31cm. Cond.: G
5 Chinese kop (4xø7cm.) en schotels (3xø11,5cm.) 18e eeuw. Gedecoreerd met bloemen- en landschapsdecor Cond.: G
Groot Villeroy & Boch eet- en ontbijtservies design "Alt Strassburg Mettlacher steindruck". Enkele delen licht beschadigd.
Hans Peter Nagtegaal (11-09-1944 Amsterdam) Rietveld Academie, drukwerk op papier Nr 44, het witte bed 64x67cm. Cond.: U
Ongesigneerd (vermoedelijk België) begin 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x90cm. Cond.: G
Gesigneerd P. te Lintum, olieverf op linnen, Fachwerk boerderij 37x31cm. Cond.: G
Massief beukehouten op mahoniegekleurde bijbelstandaard ca. 1880. Hollands/Duits met gedraaide poot op 3-spant. 102x60x42cm. Cond.: G
Moderne stijlvolle bank met stoffen bekleding en afgewerkt met hout 194x81x74cm. Cond.: U
Oorstekers GG 585/000 opengewerkte rand bezet met een camee,
Sigarendoos sterling zilver 925/000,Schwäbisch Gmünd ca.1930, meesterteken Wilhelm Theodo Binder,bovenkant gegraveerd met naam en datum en diverse handtekeningen.Binnenkant is van hout verdeeld in twe...
3 Schetsen Gerard Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), potlood op papier, studies Twente 10x14cm. Cond.: G
Grote nappa leren stoel eind 20e eeuw. Afgezet met messing nagels 105x95x90cm. Cond.: U
Groot beeld (compositie) gesigneerd naar Ch. Levy ca. 1900. getiteld "Commerce" 63x27x24cm. Cond.: G
Kristallen beschuitbus, deksel met zilveren knop (uitgewerkt met liggende jachthond). met onderstel. Beschadigd. 21xø22xø13cm.
Gesigneerd C. v.d. Windt, olieverf op paneel, landschap met boten 26x17cm. Cond.: G
Franse antieke comtoise 1880. Wandklok met uitgewerkte koperen slinger. Voorstelling vaas met koudbeschilderde bloemen. Klok voorstelling met druiveranken 146x32x15cm. Cond.: G
Hollands Jugendstil eikenhouten buffetkastje met glas-in-lood vensters en mooi uitgesneden ornamenten. Origineel koperbeslag 215x110x50cm. Cond.: U
Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G
Beigekleurige aardewerk vaas China,20e eeuw,met opgezette figuren, L.best. H.24.5cm.
Twee porseleinen flacons Frankrijk ca. 1850 met gouddecor en vogels. Handbeschilderd. 1 heeft kleine chip aan de voet. 18,5x12,5x4cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren visschep 19e eeuw. Mooi uitgezaagd en gegraveerd met een benen handvat 835/000 23,7cm. Cond.: G
Zeer aparte zilveren snuifdoos met gecicileerd deksel 835/000 50x6,5x2cm. Cond.: U
Marinus Zwart (Amsterdam 1882 - Laren), olieverf op linnen, loosdrechtse plassen met waterlelies 40x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, landschap met figuren 22x20cm. Cond.: G
Vijf ingekleurde litho's 19e eeuw; 1x "Armee Belge, genie", 1x "Hussards Francais", 1x "Gendarmerie de la garde imperiale", 1x "Zouvaes de la garde imperiale", 1x "Armee Francaise regne de Louis XI". ...
Onduidelijk gesigneerd (H. Corel?), olieverf op linnen, impressionistisch landschap met paletmes, lichte beschadiging 90x67cm. Cond.: G
Poppenslaapkamer ca. 1930 (vermoedelijk Duitsland) met 3 porseleinen popjes, 9 meubels en diverse accessoires. Waarschijnlijk origineel behang in zeer goede staat 27x59x37cm. Cond.: U
Frans eikenhouten jachtklok ca. 1880 met druiven en druivenblad decor uitgesneden. De cartouchen zijn van wit emaille met blauwe opdruk 61x47x13cm. Cond.: G
Wortelnoten Hollandse klepsectetaire Louis Quize stijl met mooi binnenwerk en bronzen beslag, 20e eeuw 104x90x53cm. Cond.: U
Bronzen sculpture voorstellend een dikke naakte dame, gemaakt naar voorbeeld van Botelli. Eind 20e eeuw. Staand op klein zwart marmeren sokkeltje 30,5x15x15cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een leeuw eind 20e-begin 21e eeuw. geheel staand op marmeren sokkel 25x40x16cm. Cond.: G
Japanse goud imari kraagvaas,geheel handbeschilderd met o.a. paradijsvogels en bloemen. Cond:U, 31xø15cm.
Japans kamerscherm zwartlak uitgewerkt met figuren en goudbeschildering 20e eeuw. Dubbelzijdig bewerkt in uitstekende staat 121x155x2cm. Cond.: U
Oorstekers GG 585/000,bezet met een mooie aquamarijn,2.8 gr.
Schitterende schotel met ruitmotieven en antiek Hollands zilveren beugel (19e eeuw) 835/000 19xø22,5cm. Cond.: U
Doosje en ring vrijmetselaar in uitstekende staat 925/000 21gr. Cond.: U
D. Schnell (miniatuurschilder) Duitse school, 19e eeuw, aquarel op papier, dame op canape 9x13cm. Cond.: U
R.P. 30-er jaren, olieverf op linnen, havengezicht 56x52cm. Cond.: G
2 Grote staande silverplated kandelaars met parelrand eind 20e eeuw H.: 81cm. Cond.: G
Twee grote lampen Empire-stijl. Voorstellend vrouw met zuil. Metaal, koudbeschilderd 20e eeuw (vermoedelijk Italië) 90x35x24cm. Cond.: G
Twee grote antieke koperen amfora's ca. 1900, mooi uitgewerkt 42x26xø17cm. Cond.: U
Oud scheepskompas gemaakt door CUBRO Scrutton LTD London 1940. Omhulsel van het kompas is gemaakt van rood- en geelkoper 24x27x21cm. Grote zware bronzen patrijzenpoort uit een schip 19e eeuw ø40cm. Co...
Antieke Ansonia Amerikaanse schoolklok ca. 1910. Emaille wijzerplaat en wijzers met mahoniehouten kast 15xø39cm. Cond.: U
Eiken damesbureau (Davenport model) eind 20e eeuw in zeer goede staat 120x70x60cm. Cond.: G
Groot Perzisch handgeknoopt tapijt met prachtige kleuren 335x231cm. Cond.: U
Notenhouten theekastje Queen-Anne stijl, Engels 20e eeuw. Facetgeslepen glas 66x60x40cm. Cond.: U
Bronzen Art Deco stijl sculptuur van een vogel 21e eeuw. Gesigneerd Francois Pompon, naar origineel voorbeeld 23x14,5x8cm. Cond.: G
Antieke lamp met vuurvergulde voet, voet eind 19e eeuw waarschijnlijk Frankrijk. Omgebouwd naar electrisch 75xø54cm. COnd.: G
2 Porseleinen bokalen 2e helft 20e eeuw met 3 meisjes die de bokalen dragen. Gemerkt R.B. 1 Bokaal is gerestaureerd aan de voet 25,5xø19cm. Cond.: G
3-Delig Chinees terracotta kaststel 19e eeuw. Vazen gedecoreerd met draken, middelste vaas wordt gedragen door 3 figuren. Cond.: G
Chine de Commande porseleinen schotel 18e eeuw. Voorstelling van Europeanen met schapen. Handbeschilderd (chip) ø15,3cm. Cond.: G
18e Eeuws trekpotje, blauw decor met samoerai te paard. (China of Japan), minime chip 9,4x11,4xø6,7cm. Cond.: G
Jaap van Kregten (1878-1967 Ermelo), olieverf op linnen,Grote kerk op de oude markt in Enschede 60x90cm. Cond.: U
Japanse goud imari dekselvaas met bloemdecor. Cond:U, 32.5xø16 cm.
Antiek Hollands zilveren dekslcoupe met zilveren dop en voet. sjieke parelrandjes 835/000 15,5cm. Cond.: G
Mooi zilveren geurhouder, leuk gegraveerd 20e eeuw 835/000 Cond.: G
H. Hopley White (Engelse school), aquarel op papier, St. Radigunds Abbey wear Dover 22 Okt. 1838 50x32cm. Cond.: G
Gerrit Abraham Oosterbaan jzw (toegeschreven) (Amsterdam 1832 - 1893), sepia op papier, twee herenportretten 19x27cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd 30-er jaren (in de stijl van v.d. Bergensche school), olieverf op linnen, landschap 50x60cm. Cond.: G
Marmeren Franse pendule met compositie figuur "La Musique" door Ch. Levy eind 1900. Uurwerk uit Parijs. Beschadigd 55x19x24cm. Cond.: G
Friese staartklok ca. 1970 van mahoniehout met koperen wijzerplaat..Westminster slag op gong 122x34x18cm. Cond.: G
Massief eikenhouten Duitse bureaustoel ca. 1920 met leer overtrokken 85x61x53cm. Cond.: G
Leuk klein Engels (Birmingham ca. 1900) zilveren rammelaartje met parelmoer handvat 835/000 Cond.: UBirmingham ca.1900, (anker)
Piet Flint (1895-Deventer), olieverf op linnen, landschap 29x18,5cm. Cond.: G
Landkaart 18e eeuw van Kwartier Zutphen door Isaak Tirion 1741, ingekleurde ets op papier 44x38cm. Cond.: G
R. van Dyck 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands havengezicht 100x80cm. Cond.: U
V. Manuel 20e eeuw Spanje, olieverf op linnen, flamenco danspaar 50x60cm. Cond.: U
H. Verhaaf ca. 1910, olieverf op paneel, treurende hond 25x25cm. Cond.: G
Doos lijsten waarvan sommige met gravures, etsen, reproducties etc. Cond.: G
Riemko Holtrop, olieverf op papier, compositie II abstract 64x50cm. Cond.: G
Evert Rabbers (1875 Hengelo - Enschede), olieverf op paneel, landschap met Twentse boerderij 35x26cm. Cond.: U
Antiek pijpje van zeeschuim in de vorm van een schedel ca. 1900. Zeer gedetailleerd uitgewerkt 15cm. Cond.: G
Grote stoomlocomotief met kolenwagen op schaal, blik met hout,groen en rood beschilderd, op batterij.L.74 cm.
2 Celluloid poppen gemerkt met een vlinder. Gemaakt in Japan. L.: 36cm. Cond.: G
Duitse notenfineer vrijslinger, gemerkt F.H. Uitgewerkte slinger en wijzerplaat. Kuif is vervangen 78x36x17cm. Cond.: G
Antieke Duitse Schwarzwalder appelklok met wekkerfunctie. Wijzerplaat in zeer goede staat 34x24,5x15cm. Cond.: U
Antiek Duitse notenhouten regelateur gemerkt C.M. met zwarte zuilen, knopjes en lijstwerk in zeer goede staat 86x30x15cm. Cond.: G
Groot antiek marmeren klokkenstel ca. 1900. Frankrijk 3-delig. Uurwerk gesigneerd Levebvre a Charleroi. Kleine beschadiging aan de pendule 30x46x14cm. en 24x13x10cm. Cond.: G
Hollandse Willem III mahoniehouten bureaustoel met zwart ca. 1870. Stoffering is aan vervanging toe 80x66x61cm. Cond.: R
Antieke eiken gestoken zogenaamde Dagobert bureaustoel met leeuwekoppen 95x79x54cm. Cond.: U