Oorstekers WG 750/000 met een zeer fijne Tahiti parel 11mm.
Oorstekers WG 750/000 met een zeer fijne Tahitiparel ø12.5 mm.8.1 gr.
Keshi parel collier met sluiting WG 585/000,33 Keshi parels 10-11 mm. L 41.5 cm.
Antiek Hollands kristallen theebus met antiek zilveren dop eind 20e eeuw. 835/000 18xø8,5cm. Cond.: U
Set zilveren kandelaars, mooi getrommeld 925/000 628gr. 11,5x21cm. Cond.: U
Leuk zilveren pillendoosje, deksel met bloemmotieven 925/000 12gr. Cond.: U
Antiek Hollandse coupe (10xø13cm.) met zilveren voet (iets beschadigd). Met antiek Hollands zilveren suikerschepje (12cm. 11gr.) met getorste steel en zeer mooi uitgezaagd handvat. 835/000 Cond.: G
Antiek Hollands zilveren potloodhouder 20e eeuw 830/000 16gr. Cond.: U
Antieke zware zilveren theepot rustend op 4 sierlijke pootjes. Scandinavisch gemerkt T.H. Marthirsen 830/000 530gr. 17x21x9,5cm. Cond.: U
Mooie strakke Amerikaanse beker sterling 925/000 64gr.H.12cm ø7cm. Cond.: U
4- Rijige armband met gitten, sluiting RG 585/000 en 8 eind stukjes RG 585/000, L.21 cm.
Creolen WG 750/000 aan de voorkant bezet met totaal 218 briljanten 0.89ct. TW/VSI, Ø22mm.,8.2 gr.(vvorm.verk.pr. 6270.- euro)
Steekcreolen WG 750/000 voorkant buitenkant,achterkant binnenin bezet met 504 briljanten 1.55ct.W/SI Ø36mm., 6.1gr.
Oorstekers WG 750/000 met ieder een peridot in hartvorm, samen 2.10ct. in een zeer goede kleur,ieder een zeer fijne Zuidzee parel 13mm.,en 44 briljanten 0.24 ct.,W/SI. 11.1 gr.