Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Porseleinen beeldjes, marskramers
Startprijs 90 EUR

2 Porseleinen beeldjes, marskramers., Dresden, midden 20e eeuw, 14,5xø6cm en 15xø6cm.

Porseleinen groep, kinderen
Resultaat: 160 EUR

Porseleinen groep van etende kinderen ,Sitzendorf G.D.R., 20e eeuw, 17x17x21cm.

Porseleinen beeldje, jongleur
Startprijs 90 EUR

Porseleinen beeldje van een jongleur. Dresden, midden 20e eeuw, 22x14x8cm.

Porseleinen groepje, wipwap
Resultaat: 80 EUR

Porseleinen groepje met wipwap. Dresden midden 20e eeuw, 15x15x8cm.

Porseleinen beeld, paarden
Startprijs 60 EUR

Wit porseleinen beeld van twee paarden in galop omgeving Thuringen ca. 1920. 21,5x23,5x10,5cm. Cond.: G

Ivoren figuur
Resultaat: 55 EUR

Antiek ivoren beeldje van een Aziatische man zittend op een rots met een waaier in de hand. Geheel staand op een houten console 12x5,5x4,5cm. Cond.: G

Wedgwood 3 deel
Startprijs 50 EUR

3 Delen Wedgwood porselein. 2x dezelfde koffiepotten (24x20x11cm.) + bijbehorend melkkannetje van de serie Barcaston of Etruria 20e eeuws. Cond.: G

2 Delen Herend
Resultaat: 55 EUR

Dekseldoosje en vaasje van Herend porselein met vlinder en bloemmotief. 1e Helft 20e eeuw. Knop van het dekseldoosje in de vorm van een vin. 10xø12cm. Vaasje 12x12x7cm. Cond.: U

3 Delen Herend
Resultaat: 65 EUR

3 Delen Herend porselein. 2 Deksldoosjes (6,5,7,5x11cm.) en (7,5xø9,5cm.) en 1 schaaltje (3,5x13x7,5cm.) met bloem en vlindernotief. Midden 20e eeuw. Cond.: U

Herend gebaksstel
Resultaat: 35 EUR

Groen gebloemd 4-delig Herend gebaksstel. 1x Presenteerschaal (30x28cm.) en 3 bordjes. 2e Helft 20e eeuw. Cond.: U

Porseleinen beeld, dame
Startprijs 80 EUR

Porseleinen beeld van een dame op een bankje,Sitzendorf G.D.R.,2.3.7.3 20e eeuw, 22x14x8cm.

Porseleinen groep
Startprijs 80 EUR

Porseleinen groepje van een galant stel ,Sitzendorf,20e eeuw,19x12x8cm.

Porseleinen beeldje, ganzenhoedster
Startprijs 60 EUR

Porseleinen beeldje van een ganzenhoedster, King's porcellane, waarschijnlijk Italië,20e eeuw,16x10x13cm.

Porseleinen groepje
Startprijs 80 EUR

Porseleinen voorstelling van een charmant stel,King's porselein,Italië,20e eeuw, 19x12x10cm.

Porseleinen beeldje, tovenaar
Startprijs 40 EUR

Porseleinen beeldje van een tovenaar Dresden, midden 20e eeuw, 14,5xø6cm.

Porseleinen groepje
Resultaat: 155 EUR

Porseleinen groepje, Jan Huygen in de ton, King's porselein, Italië, 21e eeuw, 20xø20cm.

3 Bloemvazen
Resultaat: 25 EUR

3 Chinese porseleinen bloempotten beschilderd met bloemen. 2x 6-Hoekige potten 1x ronde pot. Eind 20e eeuw. H.: 17cm, 15cm. en 12cm.

3 Beeldjes Hollohaza
Startprijs 30 EUR

3 Porseleinen beeldjes van Hollohaza. 1x Beeldengroepje van twee pratende dames 24x13x9cm. 2x Beeldjes van een jongentje en een meisje H.: 18cm. Eind 20e eeuw. Cond.: G

2 Beeldjes Hollohaza
Resultaat: 20 EUR

2 Porseleinen beeldjes van Hollohaza. 1x Dame met een kussen in de hand ()28x9x8cm.) en 1x dame (24x8x8cm.). Eind 20e eeuw, cond.: G

Beeld, jongentje
Startprijs 20 EUR

Gipskalken beeld van een slapend jongentje leunend tegen een rots met doornenkrans in de hand. 28,5x24x15cm. Cond.: R

4 Delen Herend
Startprijs 45 EUR

4 Delen Herend porselein. 1x Ovaal schaaltje met bloemmotief 12x9cm. 1x Bonbonschaaltje in bladvorm met groene bladeren beschilderd 14x10x4cm. 1x Klein rond schaaltje met rose bloemen beschilderd ø8cm...

2 Bloemenvaasjes
Startprijs 50 EUR

2 Porseleinen bloemenvaasjes. 1x vaasje van Herend porselein handbeschilderd met bloemmotief 18xø9,5cm. 1x Porseleinen vaasje van Hollohaza handbeschilderd met bloemotief 17,5xø12cm. Beide gaaf en 20e...

26 Delig servies
Startprijs 40 EUR

26 Delig porseleinen eetservies gemerkt Alfoldi Porcelan Hongarije. 6 Grote borden 6 soepborden, 6 kleine bordjes 1grote onderschotel, 2 dienschalen 1 juskom met onderschotel, 1 zoutvaatje en een vlee...

3 Miniatuurtjes
Startprijs 15 EUR

3 Miniatuurtjes. 1x gekleurd glazen hondje, 1x gekleurd glazen pinguin, 1x verzilverd schaapje. Cond.: G