2 Rond glazen windlichten silverplated met dikke handgemaakte kaarsen. geheel staand op 3 bolpootjes 21e eeuw. 34,5xø18cm. en 33,5xø18cm. Cond.: G
Twee reclameobjecten 20e eeuw. 1 Varken met schrijfbord en 1 schrijfbord met applucaties (hout en kunststof) 56x39x22cm. en 60x40x3cm. Cond.: G
Handbeschilderde Chinese lakdoos gedecoreerd met landschapsdecor en diverse vogels 1e helft 20e eeuw 7x30,5x10,5cm. Cond.: G
2 Grote staande silverplated kandelaars met parelrand eind 20e eeuw H.: 81cm. Cond.: G
Grote silverplated moderne 5-armige tafelkandelaar H.: 48cm. Cond.: G
Grote silverplated moderne 5-armige tafelkandelaar H.: 48cm. Cond.: G
Majolica tegelkachel Jugendstil, voorstelling van diverse figuren( volgens eigenaar geheel compleet) 7 tegels met figuren, 1 grote tegel met familiewapen,en 2 dozen met diverse tegels.
Prachtige 18e-19e eeuws percussiepistool met graveerwerk en mahoniehouten kolf. Frontlader, in uitmuntende conditie 31x17x3,5cm. Cond.: U
Dubbelloops springmes pistool 19e eeuws met graveerwerk. Groot kaliber met mahoniehouten kolf, ongemerkt vermoedelijk Frankrijk. In uitmuntende staat 27x13x4cm. Cond.: U
Kruithoorn gemaakt van een koeienhoorn met geelkoper afgezet 19e eeuw. 20cm. Cond.: G
Dubbelloops 19e eeuws springmes pistool met graveerwerk. Vermoedelijk Frankrijk. Opklapbare loop met verzinkte trekkers in uitmuntende staat. Met geëboniseerde kolf 22,5x12x3cm. Cond.: U
Koperen kruithoorn 19e eeuw en een hoornen kruihoorn 19e eeuw. 20cm. Cond.: G
Originele koperen kruithouder gesigneerd J.W. Hawksley, uitgewerkt met druivetakken 21x9x3,5cm. Cond.: G
Antieke Hollandse petroleumlamp (compleet) omgebouwd naar electrisch. Beschadigd majolica 30xø30cm. Cond.: G
Twee antieke petroleumlampen van wit opaline glas met witte kap 47xø24cm. Cond.: G
Antieke koperen jugendstil petroleum hanglamp (groene kap beschadigd) 55xø35cm. Cond.: G
Twee Empirestijl petroleumlampen ca. 1900 met messing voet en rosekleurig glazen oliereservoir. Lampekap is van geslepen glas. Lampen zijn later electrisch gemaakt 92xø17,5cm. Cond.: G
Antieke petroleumlamp met koperen voet ca. 1880 H.: 42cm. Cond.: G
Antiek petroleumlamp ca. 1910. Tin gemerkt K.D.M. Holland 57xø14cm. Cond.: G
Jugendstil stijl tulpenlamp met 3 brandpunten en rose kelklampekapjes. 21e eeuws 56x22x20cm. Cond.: G
Twee antieke petroleumlampen van wit opaline glas met witte kap 46xø25cm. Cond.: G
6 Diverse schilderijlampjes allen 20e eeuw en elektrisch. 4x 33cm. 1x 22cm. 1x 18cm. Cond.: G
Twee antieke petroleumlampen van wit opaline glas 30xø19cm. en 30xø13cm. Cond.: G