Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Windlichten
Startprijs 120 EUR

2 Rond glazen windlichten silverplated met dikke handgemaakte kaarsen. geheel staand op 3 bolpootjes 21e eeuw. 34,5xø18cm. en 33,5xø18cm. Cond.: G

2 Reclameobjecten
Resultaat: 35 EUR

Twee reclameobjecten 20e eeuw. 1 Varken met schrijfbord en 1 schrijfbord met applucaties (hout en kunststof) 56x39x22cm. en 60x40x3cm. Cond.: G

Chinese lakdoos
Startprijs 30 EUR

Handbeschilderde Chinese lakdoos gedecoreerd met landschapsdecor en diverse vogels 1e helft 20e eeuw 7x30,5x10,5cm. Cond.: G

2 Kandelaars
Resultaat: 120 EUR

2 Grote staande silverplated kandelaars met parelrand eind 20e eeuw H.: 81cm. Cond.: G

Kaarsenstandaard
Resultaat: 40 EUR

Grote silverplated moderne 5-armige tafelkandelaar H.: 48cm. Cond.: G

Kaarsenstandaard
Resultaat: 40 EUR

Grote silverplated moderne 5-armige tafelkandelaar H.: 48cm. Cond.: G

Tegelkachel
Resultaat: 150 EUR

Majolica tegelkachel Jugendstil, voorstelling van diverse figuren( volgens eigenaar geheel compleet) 7 tegels met figuren, 1 grote tegel met familiewapen,en 2 dozen met diverse tegels.

Percussie pistool
Startprijs 500 EUR

Prachtige 18e-19e eeuws percussiepistool met graveerwerk en mahoniehouten kolf. Frontlader, in uitmuntende conditie 31x17x3,5cm. Cond.: U

Dubbelloops + springmes
Startprijs 550 EUR

Dubbelloops springmes pistool 19e eeuws met graveerwerk. Groot kaliber met mahoniehouten kolf, ongemerkt vermoedelijk Frankrijk. In uitmuntende staat 27x13x4cm. Cond.: U

Benen kruithoorn
Startprijs 70 EUR

Kruithoorn gemaakt van een koeienhoorn met geelkoper afgezet 19e eeuw. 20cm. Cond.: G

Dubbelloops + springmes
Startprijs 775 EUR

Dubbelloops 19e eeuws springmes pistool met graveerwerk. Vermoedelijk Frankrijk. Opklapbare loop met verzinkte trekkers in uitmuntende staat. Met geëboniseerde kolf 22,5x12x3cm. Cond.: U

Kruithoorn + hagelfles
Startprijs 100 EUR

Koperen kruithoorn 19e eeuw en een hoornen kruihoorn 19e eeuw. 20cm. Cond.: G

Kruithoorn
Resultaat: 35 EUR

Originele koperen kruithouder gesigneerd J.W. Hawksley, uitgewerkt met druivetakken 21x9x3,5cm. Cond.: G

Petroleum hanglamp
Resultaat: 15 EUR

Antieke Hollandse petroleumlamp (compleet) omgebouwd naar electrisch. Beschadigd majolica 30xø30cm. Cond.: G

2 Petroleumlampen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke petroleumlampen van wit opaline glas met witte kap 47xø24cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Startprijs 75 EUR

Antieke koperen jugendstil petroleum hanglamp (groene kap beschadigd) 55xø35cm. Cond.: G

2 Petroleumlampen
Resultaat: 240 EUR

Twee Empirestijl petroleumlampen ca. 1900 met messing voet en rosekleurig glazen oliereservoir. Lampekap is van geslepen glas. Lampen zijn later electrisch gemaakt 92xø17,5cm. Cond.: G

Antieke petroleumlamp
Geen vanafprijs

Antieke petroleumlamp met koperen voet ca. 1880 H.: 42cm. Cond.: G

Olielamp
Resultaat: 20 EUR

Antiek petroleumlamp ca. 1910. Tin gemerkt K.D.M. Holland 57xø14cm. Cond.: G

Tulplamp, 3-lamp
Startprijs 45 EUR

Jugendstil stijl tulpenlamp met 3 brandpunten en rose kelklampekapjes. 21e eeuws 56x22x20cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Antieke petroleumlamp van wit opaline glas 50xø24cm. Cond.: G

2 Petroleumlampen
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke petroleumlampen van wit opaline glas met witte kap 46xø25cm. Cond.: G

6 Schilderijlampjes
Resultaat: 45 EUR

6 Diverse schilderijlampjes allen 20e eeuw en elektrisch. 4x 33cm. 1x 22cm. 1x 18cm. Cond.: G

2 Petroleumlampen
Resultaat: 36 EUR

Twee antieke petroleumlampen van wit opaline glas 30xø19cm. en 30xø13cm. Cond.: G