Twee Egyptische reproducties van een valk en een kat. Herkomst Musee Du louvre (Ateliers de Moulage). Marmeren sokkel, beeld is keramiek gezwart 25x24x10cm. en 16,5x7x9cm. Cond.: U
Franse Galle stijl lampevoet. Gekleurd glas met Jugendstil motieven. Onderin de voet 1 fitting en bovenop 1 fitting 21e eeuw. Geen lampekap 24xø18,5cm. Cond.: G
Twee lederen tasjes. 1x Bruinkleurig tasje van daniel Ray. 1x Tasje van Enrico Benetti 20e eeuw Cond.: G
Antieke kruideniersweegschaal gemerkt Salters Silvesters Patent en een koperen rechthoekige kruik (gietijzer en koper) ca. 1900 29xø17cm. en 9x19,5x26,5cm. Cond.: G
Barokspiegel met putti. gegoten kunststof met lampjes 20e eeuw. 88x48x25cm. Cond.: G
Doos diversen 19e-20e eeuw. Koffiemolen, strijkijzer, tin en koper Cond.: G
Roodkoperen houtbak met smeedijzeren hengsel begin 20e eeuw 28xø39cm. Cond.: G
Twee keramiek objecten in Inca stijl (Mexico) 20e eeuw. Schaakbord en Inca krijger 34x34cm. en 21x18cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten snijwerk 19e eeuw. Twee leeuwen met wapen 54x25x3cm. Cond.: G
Drie antieke pijpen in origineel etui allen in andere vorm. Gemaakt van zeeschuim Cond.: G
Beschadigde silverplated chocolade schenkkan ca. 1900. Mooi uitgewerkt, Cond.: M
Kavel diversen 19e-20e eeuw. Carbitlamp, strijkijzers, hengselpan 18e eeuw, maatbekers met hengsel Cond.: G
Hollandse aardewerk voorraadkruik gemerkt Van Kleef & Zoon Den Haag ca. 1900 35xø22cm. Cond.: G
Twee delen cloisonne. 1x Tafelbelletje ca. 1900 gedecoreerd met bloemen H.: 7cm. 1x Vaasje met afbeelding van een vogel staand op een rots bij zee ca. 1920 8,5xø5cm. Cond.: G
Antieke koperen wandlamp ca. 1900 in Louis Seize stijl 27x27x9cm. Cond.: G
Antieke borstelset kopergeslagen ca. 1900 met Hollandse voorstelling 33x19x5cm. Cond.: G
Vier wandconsoles van goudgekleurd gips 13cm. en 14cm. hoog Cond.: G
Gietijzeren schildersezeltje in Jugendstil stijl met in de kroon een vrouw afgebeeld 21e eeuw 60x23x23cm. Cond.: G
Typemachine van de Oostduitse geheime dienst KGB om Afrikaanse Ethiopische coderingen te kunnen ontcijferen. Er is er maar 1 op de hele wereld.
Twee schildpad kaarsenkandelaars staand op rond voetje ca. 1920. 1 Voetje met barst en 1 kaarsenhouder beschadigd. 10xø7,5cm.
Twee koperen vazen ca. 1910. Engels met bloemmotief 29xø14cm. Cond.: G
Silverplated etagere met 3 etages eind 21e eeuw met bewerkte handvaatjes 45xø25cm.
5 Boeken van Reuters (Origineel een 12 delige serie). Uitgegeven door Hans B. grube, gedrukt door Deutsches Verlagshaus Bong & Co. Berlin - Leipzig-Wien-Stuttgart Cond.: G
Reservistenpijp met porselein. Afbeeldend Maria Kevelaar en uitgewerkt met bloemen. begin 20e eeuw, mist deksel van de pijp L.:72cm.
Oud porseleinen dienblad met Zwiebelmuster motief ca. 1900. beschadigd Cond.: R
Bronzen vijzel (10xø12cm.) met stamper (18,5cm.) midden 20e eeuw. Cond.: G
2 Silverplated kaarsenkandelaars eind 20e eeuw 28,5xø8,5cm. Cond.: G
Rein Jansma, "Stairs", 10 trappen (papier) van deze kunstenaar gemaakt tot een boek. production Joost Elffers 26,5x19cm. Cond.: G
3 Delen messing begin 20e eeuw. Stoffer en blik en een kambakje. Cond.: U
Tinnen 5-delig koffiesetje van het merk Zeister met houten beschilderd serveerblad 1e helft 20e eeuw Cond.: G
9 Delen oud en antiek tin o.a; kruik, 1L. beker. 6 bierpullen en een grote schenkkan. Cond.: G
Twee koperen vazen ca. 1910. Holland in zeer goede staat 23xø11cm. Cond.: U
7 Delen tin eind 20e eeuw. 2 Eikeltjeskannen, 3 maatbekers en 2 schalen Cond.: G