Porseleinen groep van etende kinderen ,Sitzendorf G.D.R., 20e eeuw, 17x17x21cm.
Porseleinen groepje, Jan Huygen in de ton, King's porselein, Italië, 21e eeuw, 20xø20cm.
5 Chinese kop (4xø7cm.) en schotels (3xø11,5cm.) 18e eeuw. Gedecoreerd met bloemen- en landschapsdecor Cond.: G
Groot Villeroy & Boch eet- en ontbijtservies design "Alt Strassburg Mettlacher steindruck". Enkele delen licht beschadigd.
2 Porseleinen bokalen 2e helft 20e eeuw met 3 meisjes die de bokalen dragen. Gemerkt R.B. 1 Bokaal is gerestaureerd aan de voet 25,5xø19cm. Cond.: G
3-Delig Chinees terracotta kaststel 19e eeuw. Vazen gedecoreerd met draken, middelste vaas wordt gedragen door 3 figuren. Cond.: G
18e Eeuws trekpotje, blauw decor met samoerai te paard. (China of Japan), minime chip 9,4x11,4xø6,7cm. Cond.: G
Japanse goud imari dekselvaas met bloemdecor. Cond:U, 32.5xø16 cm.
Twee grote capodimonte gestempelde beelden van keramiek 20e eeuw. Voorstellend een jongen met geweer op de rug en meisje met bloem. Minime beschadigingen 69x31x30cm. en 67x32x30cm. Cond.: G
Grote Japanse vaas begin 20e eeuw met bloemdecor en vogels beschilderd. familiezegel op de bodem 44xø20cm. Cond.: U
Grote Japanse goudimari schotel 19e eeuw. Handbeschilderd met landschapsdecor en geheel omrand met bloemendecor ø33cm. Cond.: U
3 Chinese kop (4xø7,5cm.) en schotels (2,5xø11,5cm.) eind 18e eeuw met landschapsdecor Cond.: G
5 Mangaankleurige tegeltjes 19e eeuw met bijbelse voorstellingen 13x13cm. Cond.: R
8 Imari porseleinen schotels, goud imari 19e eeuw (chips eraf) ø10,5cm. Cond.: M