Groot Imari porseleinen bord (Goud-imari). Japans 19e eeuw met prachtige voorstelling 4xø34,5cm. Cond.: U
Japans imari Arita schotel 18e eeuws met bloempotdecor en een paradijsvogel. Bord is op meerdere plekken gelijmd ø34,5cm. Cond.: M
18e Eeuws glas, rijkelijk gegraveerd "De Groote visserij", hoge kwaliteit (voet beschadigd) 18,2x7,7cm. Cond.: R
Slingerglas (18e-19e eeuw) met brede voet (kleine chip 18x8,3cm. Cond.: G)
18e Eeuws glas met tekst "Het welvaaren van de leerlooier" 19,5x8,4cm. Cond.: G
Chinees Imari porseleinen bord. In het midden gedecoreerd met bloemen op vaas eind 20e eeuw. 8xø41cm. Cond.: G
Antiek albast trekpotje, vermoedelijk China 19e eeuw 6,5x10,4xø7cm. Cond.: G
Grote kapitale Japanse goud-imari schotel, 1e helft 20e eeuw. Gedecoreerd met landschapsdecor en vogels. In het midden 3 bloemen ø45,5cm. Cond.: U
2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. staand meisje 19,5cm. Cond.: U
3 Blauwe 18e eeuwse tegels met landschapsdecor met boten op water. 1x Waarschijnlijk 17e eeuw. 13x13cm. Cond.: G
3 Delen Herend porselein. 2 Deksldoosjes (6,5,7,5x11cm.) en (7,5xø9,5cm.) en 1 schaaltje (3,5x13x7,5cm.) met bloem en vlindernotief. Midden 20e eeuw. Cond.: U
3 19e Eeuwse blauwe tegels met bijbelse voorstellingen. 1x Jezus loopt met kruis Mat. 27.V.32. 1x Man knielt bij heer Lucas.15V.10 1x Jezus gekruisigd Luc.23V31. Allen 13x13cm. Cond.: G
Porseleinen tafelopzet gemerkt R.B. Voorstellend grote schelp met linsk en rechts een jongen en een meisje met bloemenkrans 20e eeuw. 18x24x14,5cm. Cond.: G