Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Imari porseleinen bord
Resultaat: 90 EUR

Groot Imari porseleinen bord (Goud-imari). Japans 19e eeuw met prachtige voorstelling 4xø34,5cm. Cond.: U

Imari bord ø34,5cm.
Resultaat: 85 EUR

Japans imari Arita schotel 18e eeuws met bloempotdecor en een paradijsvogel. Bord is op meerdere plekken gelijmd ø34,5cm. Cond.: M

Imari kastkom
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuwse imari bolkom met landschapsdecor en bloemenmandje. 1 Haarscheur 13xø25,5cm. Cond.: G

Kelkvormig glas
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuws glas, rijkelijk gegraveerd "De Groote visserij", hoge kwaliteit (voet beschadigd) 18,2x7,7cm. Cond.: R

Kelkvormig glas
Resultaat: 80 EUR

Slingerglas (18e-19e eeuw) met brede voet (kleine chip 18x8,3cm. Cond.: G)

Kelkvormig glas
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuws glas met tekst "Het welvaaren van de leerlooier" 19,5x8,4cm. Cond.: G

Chinees bord
Resultaat: 80 EUR

Chinees Imari porseleinen bord. In het midden gedecoreerd met bloemen op vaas eind 20e eeuw. 8xø41cm. Cond.: G

Albast trekpotje
Resultaat: 80 EUR

Antiek albast trekpotje, vermoedelijk China 19e eeuw 6,5x10,4xø7cm. Cond.: G

Porseleinen groepje, wipwap
Resultaat: 80 EUR

Porseleinen groepje met wipwap. Dresden midden 20e eeuw, 15x15x8cm.

5 Diverse bordjes
Resultaat: 75 EUR

5 Blauwe Chinese borden 18e eeuw. 3 Borden gedecoreerd met met bloemen op vaas staand op tafel. Borden hebben lichte randschade en haarscheurtjes ø23,5cm. 2 Borden gedecoreerd met bloemenrand met guir...

Grote imari schotel
Resultaat: 75 EUR

Grote kapitale Japanse goud-imari schotel, 1e helft 20e eeuw. Gedecoreerd met landschapsdecor en vogels. In het midden 3 bloemen ø45,5cm. Cond.: U

3 Borden
Resultaat: 75 EUR

3 Duitse borden. 2x Blauw bord (KPM) met bloemdecor en vlinder. Rand gedecoreerd met guirlandes en goudkleurig randje ø24cm. Cond.: G. 1x Duits warmhoudbord gedecoreerd met Zwiebelmuster motief 5,5xø2...

Aardewerken kruik
Resultaat: 70 EUR

Aardewerken schenkkan 18e-19e eeuw Duitsland 35x25x22cm. Cond.: G

47-Delig servies
Resultaat: 70 EUR

47-Delig servies van Royal Sphinx serviesgoed (Holland, Maastricht) 50-er jaren in pastelkleuren. Lichte beschadigingen Cond.: G

2x Copenhagen, ijsvogel en meisje
Resultaat: 65 EUR

2x Royal Copenhagen porselein, ijsvogel 11cm. staand meisje 19,5cm. Cond.: U

Frans servies
Resultaat: 65 EUR

27-Delig Frans koffieservies gemerkt G.D.A. France ca. 1930. Bestaand uit 12 Kop & Schotels, koffiekan, melkkannetje, suikerpotje. Rand met rozen en goudkleurige guirlandes gedecoreerd Cond.: G

3 Tegels, 18e eeuw
Resultaat: 65 EUR

3 Blauwe 18e eeuwse tegels met landschapsdecor met boten op water. 1x Waarschijnlijk 17e eeuw. 13x13cm. Cond.: G

3-Delig kaststel Satsuma
Resultaat: 65 EUR

3-Delig Satsuma kaststel 20e eeuw. 2 Kleine kraagvazen (21,5xø13cm) en 1 grote orenvaas (25xø16cm.). Alle vazen zijn gedecoreerd met mannenhoofden en 1 dame. Cond.: G

3 Delen Herend
Resultaat: 65 EUR

3 Delen Herend porselein. 2 Deksldoosjes (6,5,7,5x11cm.) en (7,5xø9,5cm.) en 1 schaaltje (3,5x13x7,5cm.) met bloem en vlindernotief. Midden 20e eeuw. Cond.: U

Imari dekselvaas
Resultaat: 60 EUR

Imari dekselvaasje 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemen. Deksel met een zittend hondje. Dekselrand heeft 2 bakscheurtjes 30,5xø14cm. Cond.: G

Chinese dekselvaas
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinese dekselvaas 20e eeuw 44xø26cm. Cond.: U

Kristallen karaf
Resultaat: 60 EUR

Kristallen karaf 19e eeuw met originele stop. Lichte randschade Cond.: G 26x11x11cm.

3 Bijbelse tegels
Resultaat: 60 EUR

3 19e Eeuwse blauwe tegels met bijbelse voorstellingen. 1x Jezus loopt met kruis Mat. 27.V.32. 1x Man knielt bij heer Lucas.15V.10 1x Jezus gekruisigd Luc.23V31. Allen 13x13cm. Cond.: G

Porseleinen tafelopzet
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen tafelopzet gemerkt R.B. Voorstellend grote schelp met linsk en rechts een jongen en een meisje met bloemenkrans 20e eeuw. 18x24x14,5cm. Cond.: G