Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

06. Januariveiling 2011

Veiling op vrijdag 7 januari 2011 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Chinese kastkommen
Resultaat: 60 EUR

2 Chinese porseleinen kastkommen ca. 1900. Handbeschilderd met lichte randschade 6,5xø18,5cm. Cond.: G

Celodon schaaltje
Resultaat: 60 EUR

Groen Chinees celodon schaaltje 19e eeuw. Binnenkant met draken gedecoreerd 5,5xø19cm. Cond.: G

Grote Japanse schotel
Resultaat: 60 EUR

Grote kapitale Japans porseleinen schotel ca. 1900. Gedecoreerd met landschapsdecor en zwarte rand. Binnenin allemaal bloemen ø47,5cm. Cond.: U

Melkkannetje
Resultaat: 60 EUR

Bijzonder schenkkannetje 18e eeuw. Vermoedelijk Chinees met voorstelling van rammen en bloemen 13,3x9,5xø7,2cm. Cond.: G

Chinees bord. Zilv. hengsel
Resultaat: 60 EUR

Chinees bord 18e eeuws met zilveren hengsel Kang Xi. Haarscheur en chip aan de rand ø22,5cm. Cond.: R

Blauwe schotel
Resultaat: 60 EUR

Grote kapitale vroeg 18e eeuwse blauw Chinese schotel Qiang-Lung. Schotel is geheel gedecoreerd met bloem en takmotief. Onderkant met tak en bladdecor. Schotel is aan 1 zijkant gebroken geweest en de ...

Ivoren tand
Resultaat: 60 EUR

Antieke ivoortand van een potwalvis, met scheur, 12x4,5x3,5cm. Cond.: G

Servies Mosa
Resultaat: 60 EUR

12 Persoons eet- en koffie/thee servies van Mosa Maastricht 50-er jaren. Groen gekleurd met een gouden randje. Geheel bestaand uit 12 borden, 12 kop & schotels, 3 terrines, dienschaal, vleesschaal, bo...

Majolica portretbord
Resultaat: 60 EUR

Majolica portretbord 19e eeuw. Afbeeldend een portret van een edeldame met hoed. Omheen gedecoreeerd met 6 zeemeerminnen en 3 vrouwenhoofdjes ø32,5cm. Cond.: G

Ivoren figuur
Resultaat: 55 EUR

Antiek ivoren beeldje van een Aziatische man zittend op een rots met een waaier in de hand. Geheel staand op een houten console 12x5,5x4,5cm. Cond.: G

2 Delen Herend
Resultaat: 55 EUR

Dekseldoosje en vaasje van Herend porselein met vlinder en bloemmotief. 1e Helft 20e eeuw. Knop van het dekseldoosje in de vorm van een vin. 10xø12cm. Vaasje 12x12x7cm. Cond.: U

Groot beeld
Resultaat: 50 EUR

Groot capodimonte gemerkt keramisch beeld van een jager 20e eeuw. Bakscheur in de voet en een vinger is gelijmd 67x38x34cm. Cond.: G

Rosenthal vaas + sierschotel
Resultaat: 50 EUR

Rosenthal porseleinen vaas (21xø14,5cm) met sierschotel (3xø33,5cm.). Beide met bloembeschildering "Selb-Germnay" 20e eeuw. Cond.: G

2 Chinese gemberpotten
Resultaat: 50 EUR

2 Chinese gemberpotten zonder deksel 20e eeuw. 16xø17cm. en 12,5xø13,5cm. Cond.: G

2 Opaline vazen
Resultaat: 50 EUR

2 Groene opaline vazen ca. 1910, handbeschilderd met een huisje en daaromheen bloemen. 25,5xø13cm. Cond.: G

2 Chinese schotels
Resultaat: 50 EUR

2 Blauw Chinese schotels 18e eeuw. 1 Grote ronde schotel met geribte rand en landschapsdecor, rand met bloemdecor. Schotel is gerestaureerd met 5 nagels aan de achterkant, randbeschadiging 5xø28cm. 1x...

Chinese schotel, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Chinese schotel met figurendecor 18e eeuw. Lichte randschade ø28,5cm. Cond.: G

Japans sieradendoosje
Resultaat: 50 EUR

Japans porseleinen eiervormig sieradendoosje eind 19e eeuw. Handbeschilderd met landschapsdecor 9,5x15,5x10cm. Cond.: G

Imari bord
Resultaat: 50 EUR

Antiek porseleinen goud-imari bord. Japans 19e eeuw met bijzondere beschildering in goede staat.

Imari vaasje
Resultaat: 50 EUR

18e Eeuws goud-imari vaasje. 2 Chips Cond.: R

6 Imari kopjes
Resultaat: 47 EUR

6 Imari porseleinen kopjes Japans 19e eeuw. Beschadigd ø6cm. Cond.: R

Gouds platelen vaas
Resultaat: 45 EUR

Gouds platelen vaas met oor, "Dolce" Iris Gouda 1e helft 20e eeuw 24xø12cm.

Gouds platelen vaasje
Resultaat: 45 EUR

Plateel vaasje gemerkt Regina Gouda Holland 15xø7cm. Cond.: G

Swarovski beeldje
Resultaat: 45 EUR

Swarovski kristal beeldje Art. 7460 Nr. 108. Twee mussen bij drinkbakje 6,3xø7,7cm. in originele doos. Inclusief 17 gekleurde steentjes (facet geslepen). Cond.: U