Groen Chinees celodon schaaltje 19e eeuw. Binnenkant met draken gedecoreerd 5,5xø19cm. Cond.: G
Bijzonder schenkkannetje 18e eeuw. Vermoedelijk Chinees met voorstelling van rammen en bloemen 13,3x9,5xø7,2cm. Cond.: G
Chinees bord 18e eeuws met zilveren hengsel Kang Xi. Haarscheur en chip aan de rand ø22,5cm. Cond.: R
Antieke ivoortand van een potwalvis, met scheur, 12x4,5x3,5cm. Cond.: G
Dekseldoosje en vaasje van Herend porselein met vlinder en bloemmotief. 1e Helft 20e eeuw. Knop van het dekseldoosje in de vorm van een vin. 10xø12cm. Vaasje 12x12x7cm. Cond.: U
Groot capodimonte gemerkt keramisch beeld van een jager 20e eeuw. Bakscheur in de voet en een vinger is gelijmd 67x38x34cm. Cond.: G
Rosenthal porseleinen vaas (21xø14,5cm) met sierschotel (3xø33,5cm.). Beide met bloembeschildering "Selb-Germnay" 20e eeuw. Cond.: G
Chinese schotel met figurendecor 18e eeuw. Lichte randschade ø28,5cm. Cond.: G
Japans porseleinen eiervormig sieradendoosje eind 19e eeuw. Handbeschilderd met landschapsdecor 9,5x15,5x10cm. Cond.: G